Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Jestem blisko Boga...

Zawsze wydawało mi się, że jestem blisko Boga... tak, że bliżej nie można...

Myliłam się, bo w gruncie rzeczy ja Go tak dobrze nie znałam jak mi się wydawało.

Poznałam Jezusa na kursie Filip. Te trzy dni odmieniły moje życie! Dziś przyjmując Jezusa podczas Eucharystii myślę o nim i wciąż Go wielbię, bo to dzięki Niemu mogę widzieć, czuć, wąchać, myśleć... po prostu dzięki Niemu mogę żyć. On ofiarował mi Nowe Życie. Chwalę Pana za to, że zesłał na moją drogę tylu wspaniałych ludzi, poprzez których poznałam a przede wszystkim zrozumiałam całą prawdę o Nim.

Sama doświadczam Jego olbrzymiej miłości. Otrzymałam od Niego słowa: "Ja byłem z Tobą od zawsze", "nie lękaj się i zaufaj mi". To co teraz przeżywam jest praktycznie nie do opisania. Dziękuję Bogu za wszelkie łaski jakie mi okazał.

Dziś sama mogę świadczyć o Nim moim bliskim i przyjaciołom. Wiem, że nie będzie łatwo, bo szatan czyha na mnie każdego dnia i atakuje nawet w najmniejszej chwili smutku. Jednak za rękę z Bogiem dojdę wszędzie i wierzę, że uda mi się pokonywać trudności.

Najważniejszym lekarstwem jest modlitwa. Ona działa, wierzcie!

Wszystko postrzegam inaczej, piękniej. W mojej duszy jest pokój i radość!!! Bóg kocha Ciebie dziś drogi bracie i siostro!!!

On nas ukochał miłością pełną pomimo tego, że jeteśmy grzesznikami.

Wielka jest moc pańska i miejcie odwagę oraz siłę jej doświadczać.

Ja przyjęłam Jezusa jako swego Zbawiciela!!! Chwała Panu!!!

Renata


   

Wasze komentarze:
 Aldona: 06.11.2012, 06:57
 Pan Jezus jest Bogiem i Człowiekiem.Jest najdoskonalszy, bo to Bóg.Jezus jestKimś wyjątkowym, najwspanialszym.
 Teddy: 17.08.2010, 22:57
 A porozmawia ktoś ze mną o Bogu? gg- 5840362
 DOMINIKA: 08.04.2010, 21:40
 JA NIE CHCĘ GRZESZYĆ NIE UMIE BYĆ DLA BOGA BEZ GRZECHU UZALEŻNIŁAM SIĘ OD SZATAŃSKIEJ MUZYKI ALE MODLITWA MI ZNOWU POMOGŁA . POMÓŻCIE MI DZIĘKI CI MARYJO I BOŻE
 Daria: 10.02.2010, 11:14
 Ludzie biorą kasę i tyle. Zepsuli wam normalne myślenie. Wszyscy jesteście teraz z usterkami. Jezus to tylko człowiek. CZŁOWIEK. Coś tak samo niedoskonałego jak wy wszyscy.!!!!
 elka: 01.02.2008, 19:21
 chciałaby powiedzieć: Jestem blisko Boga ale nie wiem czy mogę... mam nadzieję że Bóg zmieni moje życie, że odnajdę swoje prawdziwe powołanie dzięki Jego pomocy...wierzę w to że jest ale za słabo żeby powiedzieć, że trzymam Go za rękę...
 kamilka: 14.01.2008, 15:29
 bardzo sie ciesze ze jestem na tej stronce modle sie codziennie rozancem i Koronka + Msze i poranne+wieczorne modlitwy tez jestem bardzo blisko Boga tylko ze niewiem czy On ma dla mnie jakies plany co do zakonu bo myslalam wiele razy nad tym mode sie codziennie o powolanie jakie mam ? duzo z nim rozmawiam jest super jestem inna On zmienil moje zycie
 robert: 20.09.2007, 17:55
 bug jest kimś wielkim zawsze mi pomagał jest człowiekiem którego kocham, niezawsze chodze do kościoła ale bardzo wieże w niego módlcie sie to wam pomorze
 weronika: 19.07.2007, 04:12
 Ciesze sie razem z Toba. Podobnie jak Ty przezywam szczesliwe zycie z Bogiem. Za niewielka ofiare z mojej strony otrzymuje wszystko o co prosze. Chwala Panu.
 madzia s.m.i: 23.01.2007, 20:25
 bardzo piekne siwdectwo:0modlitwa jest wazna:)a szatan jest i bedzie nas kusil zasze:)ale miloscia boza mozemy go zwalzyc.Pamietaj trzymaj sie reki JEZUSA I szaty MARYI a on nigdy cie nie opuszcza:)


 Agata ;o4.01,2007: 04.01.2007, 09:16
 Kurs Filip to bliskie doświadczenie Jezusa to;sposób;Pana Boga by dotrzeć do mnie Teraz żyję z większą świadomością obecniści Boga w moim życiu.
 iza: 10.10.2006, 22:47
 takze bylam na kursie Filip. dal mi sporo do muslenia
(1)


Autor

Treść[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej