Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Jezus obrócił moje życie o 180 stopni

     Chciałbym podzielić się z Wami swoim osobistym spotkaniem z Panem Bogiem, bo to właśnie On wprowadził mnie na tę właściwą drogę.

     Od najmłodszych lat rodzice wpajali mi zasady wiary chrześcijańskiej. W każdy czwartek i w każdą niedzielę posługiwałem do Mszy św. jako ministrant, a w szkole dostawałem nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Niestety, w piątej klasie szkoły podstawowej wpadłem w złe towarzystwo i odtąd nie byłem już ułożonym dzieckiem i wzorowym uczniem, lecz ostatnim łobuzem, kimś z tzw. elementu... Sięgając po pierwszego papierosa, nie przypuszczałem, że proces mojej demoralizacji postąpi tak szybko... Niestety zaraz potem sięgnąłem po alkohol, a następnie po klej, amfetaminę, marihuanę, kwasy, ecstasy, grzyby itd. Do tego wszystkiego doszedł jeszcze samogwałt... Miałem też poważny konflikt z policją.

     W drugiej klasie szkoły średniej otrzymałem propozycję wyjazdu na rekolekcje. Pojechałem. Doznałem tam olbrzymiej łaski Boga - odczułem prawdziwą i żywą obecność Jezusa. To spotkanie odmieniło moje serce, a co najważniejsze - w czasie tych rekolekcji Jezus wyzwolił mnie z uzależnienia od narkotyków. Po powrocie do domu definitywnie zerwałem kontakty ze starymi znajomymi.

     Na kolejnych rekolekcjach Bóg zabrał mój nałóg palenia papierosów, a w międzyczasie uwolnił mnie od samogwałtu. Dzięki Niemu moje życie obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni. Jestem po prostu szczęśliwy, a najbardziej cieszę się z tego, że Pan ponownie uczynił mnie swoim rycerzem, który tak jak przed laty w każdą niedzielę może posługiwać do Mszy św. -już niejako ministrant, lecz gitarzysta. Chwała Mu za to!


Radek - oficjalny chuligan Jezusa


Publikacja za zgodą redakcji

nr 1-2009


   


Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny
Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
Lektura traktatu jest cennym duchowym doświadczeniem. Im częściej po niego sięgamy, tym bardziej przemienia on nasze serca. Osnowę dzieła stanowi dewiza św. Ludwika Marii de Montfort: "Wszystko dla Jezusa przez Maryję"... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Karolina: 01.06.2016, 18:18
 Chwała Panu! <3
 xD: 10.07.2009, 07:27
 "Takie rzeczy tylko u Jezusa", dobrze powiedziane ^^
 Stanisław: 01.07.2009, 19:12
 Widzisz Radek jak wiele można w życiu uczynić dobra i zła a wszystko zależy od naszego nastawienia właściwego towarzystwa i współpracy z Łaską Bożą, bo nikt nie może powiedzieć że nie ma działania Bożego w nas.Wszystko zależy od naszych wyborów i tego co chcemy w życiu robić.Piękne świadectwo. Szczęść Boże.
 :D: 28.06.2009, 00:45
 Takie rzeczy tylko u Jezusa. Mam oczy pełne łez... Chwała Najwyższemu Miłosiernemu Pasterzowi!!!
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej