Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Zaczęłam wzywać na pomoc Jezusa

Mam na imię Lucja i niedawno skończyłam 72 lata.

Chcę opowiedzieć całemu światu o potężnym cudzie, którego doświadczyłam dwa razy. Może tym swiadectwem wzmocnię czyjąś wiarę lub rozbudzę nadzieję w tych, którzy są przygnębieni lub chorzy.

Ale po kolei.....!

Wszystko zaczęło się około 24 lata temu. Urodziłam się na wsi, w biednej rodzinie. Ciężką pracą i kosztem wielu wyrzeczeń, razem z mężem budowaliśmy dom i wychowywaliśmy dwójkę dzieci. Lecz gdzieś po drodze zgubiliśmy miłość i zgodę, szacunek i wierność. Alkohol i codzienne awantury a wreszcie zdrada i bolesne rozstanie- zrujnowały życie rodzinne i doprowadziły mnie do upadku, z którego nie umiałam się już sama podnieść.
Próbowałam własnymi siłami zerwać z tym złym życiem. Składałam obietnice bliskim i je łamałam.Wciąż
na nowo przyrzekałam sobie, że kiedyś skończę z alkoholem.

Lecz to uzależnienie tak jak bagno, wciągało mnie jeszcze głębiej. Ludzie odsunęli się ode mnie z powodu moich awanturniczych skłonności. Ja także znienawidziłam siebie. Pewnego dnia, zdesperowana upadłam na kolana i zaczęłam wzywać na pomoc Jezusa. Błagałam Go aby mnie wyzwolił z tych więzów zła, albo zabrał mi życie, bo nie zniosę dłużej tej udręki.

I stał się cud...!!

Jak zły sen odeszło ode mnie pragnienie alkoholu. Zniknął także nałóg palenia papierosów.

Czułam się wolna i bardzo szczęśliwa.!. Wtedy uwierzyłam, że Jezus może zmienić moje życie i pomoże mi naprawić krzywdy, które wyrządziłam bliskim i sobie także. Skoro miał moc by rozprawić się z tą straszną niewolą zła w moim życiu, to z pewnością może wszystko inne.!!<

Zaczęłam czytać Biblię aby Go poznać. Wiedziałam w sercu że potrzebuję Go, aby mnie uczył żyć w nowy sposób.Czułam się tak jakbym się narodziła na nowo! On zdjął ze mnie cały ciężar winy i przebaczył mi wszystko z czego pokutowałam przed Nim.

Im bardziej poznawałam Pana Jezusa przez codzienne czytanie Pisma Świętego, tym więcej Mu ufałam i tym więcej doświadczałam Jego prowadzenia i odpowiedzi na moje modlitwy. Tak oto stał się moim Zbawicielem i Panem całego mojego życia.

Gdyby ktoś wcześniej powiedział mi, że Jezus może być tak realny w życiu człowieka, może bym nie uwierzyła.Teraz już nie potrafię żyć, bez tej Jego cudownej miłości i obecności na każdy dzień. Od dnia zbawienia doświadczałam wielokroć tego, jak dobry i troskliwy jest nasz Pan.

Wraz z wiekiem ujawniały się liczne choroby w moim ciele, z których najgorsza była dziedziczna cukrzyca. Do tego doszła wieńcówka serca, nadciśnienie, choroby układu moczowego,żylaki. Cierpiałam także z powodu bólu kręgosłupa który był mocno zdeformowany, ponieważ już od dziecka musiałam ciężko pracować w gospodarstwie, a potem obciążyłam go przy budowie domu.

W związku z tym, większość czasu spędzałam na wizytach u lekarzy i w szpitalach oraz uzdrowiskach.

Dużą część skromnej emerytury musiałam przeznaczać na leki.

Starałam się nie narzekać, uważając za naturalne że w podeszłym wieku się niedomaga i że ciągle coś się psuje .
Aż pewnego dnia czytając jak zwykle Biblię, natrafiłam na proroctwo Izajasza rozdział 53. Prorok zapowiada dzieło zbawienia, które zostanie w przyszłości dokonane przez Jezusa Chrystusa. „ Lecz On nasze choroby nosił, nasze cierpienia wziął na siebie.” .- wers.4

„Lecz On zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia a Jego ranami jesteśmy uleczeni.” - wers 5.

Duch Świety dotknął mojego serca, gdy czytałam te wersety i dotarło do mnie, że Jezus już wykonał to o czym pisał prorok.!!.
To znaczy że ja nie muszę nosić na swoim ciele tych wszystkich moich chorób i cierpień, skoro nasz Zbawiciel już raz je nosił, dla mojego zbawienia od nich.

W prostej wierze, w modlitwie poprosiłam Jezusa aby mnie uleczył swoimi ranami . Postanowiłam też zaufać Mu jako Lekarzowi, powierzając swoje zdrowie. Tak oto przyjęłam wiarą to co mówi Słowo Boże i niedługo potem nastąpił cud uzdrowienia.!.Teraz jestem zdrowa w ciele i w duszy..!!
Nigdy nie jest za późno aby uwierzyć Jezusowi. On się nie zmienia i jest wczoraj, dzisiaj i na wieki taki sam. On nadal czyni cuda dla tych którzy Mu wierzą i przychodzą do Niego po zbawienie,uzdrowienie lub uwolnienie i z każdą inną potrzebą.!

Z wdzięczności dla Jezusa, pragnę opowiadać wszystkim jak wielkie rzeczy uczynił mi Pan..!!


LUCJA

Prosimy Portal Fronda o nie kopiowanie tekstówWasze komentarze:
 iwona: 29.07.2017, 17:36
 A jak czesto tu jestes?? Zycze Ci sukcesow droga Lucjo
(1)


Autor

Treść

Nowości

św. Elżbieta z Schönauśw. Elżbieta z Schönau

Modlitwa do św. Elżbiety z SchönauModlitwa do św. Elżbiety z Schönau

św. Grzegorz Barbarigośw. Grzegorz Barbarigo

Modlitwa do św. Grzegorza BarbarigoModlitwa do św. Grzegorza Barbarigo

Koronka do św. PeregrynaKoronka do św. Peregryna

Endoskopia przewodu pokarmowegoEndoskopia przewodu pokarmowego

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej