Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Zostałam uzdrowiona przez Najświętrze Rany!

Wszystko się zawaliło, gdy wiosną tego roku nagle odczułam silny ból w nodze... nie mogłam chodzić, do kościoła - 100m szłam z wielkim trudem.

W nocy budziłam się z bólem.

Lekarze: chirurg, ortopeda, badania... itp.

Nikt nie mógł temu zaradzić. Byłam zdesperowana, ponieważ zostałam całkowiecie zależna od rodziców, nie mogłam nic zaplanować ani podjąć pracy.

Wtedy szybko przypomniałam sobie o wcześniej praktykowanej modlitwie koronką do Najświętrzych Ran Pana Jezusa... czytałam, że Jezus przyjdzie z pomocą we wszelkich potrzebach jeśli z wiarą i nadzieją będzie się odmawiać tę koronkę... Wcześniej byłam już wysłuchana w sprawach innych osób, jednak nie przepuszczałam że kiedyś będę sama potrzebowała zwrócić się o pomoc w tak poważnej sprawie.. jaka jest uzdrowienie. Wyrok lekarski brzmiał: w tym wypadku jedynie operacja chirurgiczna,ale nie mamy całkowitej pewności, że wszystko da się naprawić.

Wiedziałam co to może oznaczać, długie miesiące w szpitalu, rehabilitacja i niepewność...

Przez prawie 2 miesiące odmawiałam tę koronkę i rodziła się we mnie jakaś nadzieja, że może jeszcze będę mogła chodzić, skakać, tańczyć.

Pewnego dnia na modlitwie wspólnotowej jeden uczestnik otrzymał dar poznania, że została uzdrowiona jedna osoba z bólu w lewej nodze. To byłam ja!

Pierwsza noc bez bólu, obeszłam całe miasto nie odczuwając bólu. Wiedziałam, że JEZUS mnie uzdrowił! Miałam wielki pokój i radość w sercu! Wiedziałam że Jezus odpowiedział na moje ufne zawierzenie w modlitwie do Najświętrzych Ran Pana Jezusa. Uniknęłam operacji!

Dziś jestem szczęśliwa, że znów mogę chodzić i tańczyć... niedawno wróciłam ze wspaniałych wakacji. A Koronka do Najświętrzych Ran Pana Jezusa jest moją szczególnie ulubioną modlitwą za grzeszników i tych którzy mnie o modlitwę proszą.

Bóg z nami!

BeataWasze komentarze:
 czcicielka: 25.09.2023, 09:41
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie o pomoc Twoja,by syn zostal etatowo zatrudniony na czas nieokreslony w swoim zawodzie. W intencji postawienia dobrych,uczciwych ludzi na naszej drodz,ktorzy dopomogliby nam w sprawach. Dziekuje bardzo.
 Maria: 28.08.2023, 22:22
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie o pomoc Twoja we wszystkich potrzebach moich dzieci i moich:zdrowotnych/o wybawienie z chorob/,zawodowych/o etatowa prace w swoim zawodzie/,mieszkaniowych,osobist ych,ekonomicznych, rodzinnych,,spolecznych. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 18.01.2023, 13:50
 Panie Jezu przez Twoja Najbokesniejsza Rane Ramienia prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia mojego kolana i z innych chorob:kregoslupa,serca.zatok/.a syna z choroby trzustki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych/o pokoj,o odzysaknie pieniedzy,o dobrych wspolmalzonkow/. Bog zaplac za modlitwe.
 Teresa: 02.01.2023, 00:40
 Panie Jezu przez Twoje najświętsze rany proszę o siłę do walki z chorobą dla mojego syna chorego na SM.
 ani: 20.09.2022, 12:04
 Niczego się nie boję, bo wiem, że Pan Jezus Jest i te wszystkie problemy, lęki, słabości, uzależnienia są obmywane i oczyszczane Jego Krwią. Ja, moja rodzina, brat, wszyscy ludzie Jesteśmy zanużani w Jego Krwi. Tak bardzo dla Nas cierpiał, był wrakiem nie przypominał człowieka, abym nie musiała już niczego się bać, zmagać, czy przejmować. On To wszystko zabrał na krzyż i został skatowany za to wszystko. Nicht nie może mnie tak kochać . Dziękuje
 Anna: 16.08.2022, 16:41
 Panie Jezu przez Twoje święte rany proszę o nawrócenie dzieci i pokój w rodzinie
 Maria: 01.07.2022, 10:00
 Panie Jezu przez Twoje Przenajswietsze Rany prosze Cie w intencji blagalnej o cud uwolnienie od zla ze strony alkoholika:Z /z nienawisci ze strony:S.E.K.M/.Pogrom ich wystepki i oddal. Pomoz nam Jezu.
 Maria: 21.05.2022, 18:31
 Panie Jezu przez Twoje Najświętsze Rany proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i wyzwolenie z nałogów syna Łukasza.Jezu ufam Tobie.
 Maria: 09.04.2022, 19:16
 Panie Jezu przez Twoje Najswietesze Rany prosze Cie w intencji blagalno-dziekczynnej o powrot do zdrowia dla Danuty. W intencji po Bog zaplac za modlitwe.


 Maria: 06.04.2022, 22:20
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia syna. W intencji pomocy Bozej w jego i moich wszystkich potrzebach. Pomoz nam Panie Jezu. Dziekuje bardzo.
 matka: 29.03.2022, 14:51
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia dla Grzegorza. W intencji bezpieczenstwa i blog.Bozego pod plaszczem opieki i pomocy Matki Bozej. Dziekuje bardzo.
 Maria: 17.03.2022, 19:30
 Panie Jerzu przez Twoje Najswietsze Rany w Duchu Swietym prosze Cie w intencji blagalnej o udaremnienie atakow zla ze strony nieprzyjaciol/alkoholika/. W intencji powrotu do zdrowia dla syna i dla mnie.O b ezpieczenstwo i blog.Boze w naszych potrzebach. Dziekuje bardzo.
 Maria: 05.08.2021, 15:51
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych.O pogromienie wystepkow nieprzyjaciol naszych/mezczyzny uzaleznionego i kobiety oraz M.K.E./. Amen.
 Sławek: 13.07.2021, 16:23
 Proszę o cud uzdrowienia mojego taty z raka i depresji wywołanej chorobą
 Żona i mama: 10.07.2021, 16:18
 Błagam Jezu przez modlitwę do Twej Najświętszej Rany proszę o dary Ducha Świętego ,dar wiary ,nadziei i miłości oraz Bożą mądrość dla moich dzieci i dar nawrócenia dla męża. Jezu ufam Tobie !
 ROMAN: 12.06.2021, 14:21
 JEZU ZANURZAM MOJĄ CHOROBĘ NÓG W TWOJEJ NAJŚWIĘTSZEJ KRWI I PRZEZ TWOJE NAJŚWIĘ RANY BŁAGAM ULECZ MOJE CHORE NOGI
 Ola: 12.06.2021, 01:27
 Przez Twe Święte Rany błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego brata Marka. Pozwól mu jeszcze żyć i wrócić do zdrowia i sil
 Madzia : 29.05.2021, 07:55
 Miłosierny Jezu proszę Cię o uzdrowienie z choroby Elżbiety. Jezu Ufam Tobie
 Babcia : 02.05.2021, 22:05
 Cudowny Panie Jezu proszę w intencji Hubertuśia Bogu wiadomej. Jezu ufam tobie Ty się tym ZAJMIJ. Boże Ty wszystko wiesz i wszystko możesz Ty wiesz że kocham Cię całym sercem. Bóg zapłać za modlitwę.
 Wanda : 26.04.2021, 17:12
 Panie Jezu zanurzam w Twoich Najświętszych Ranach zdrowie I cudowne wybudzenie Moniki ,chorej na korona wirusa, która leży pod respiratorem już piąty tydzień,proszę o łaski uzdrowienia dla Moniki,z Panem Bogiem.
(1) [2] [3]


Autor

Treść

Nowości

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi PannyUroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Litania na uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi PannyLitania na uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Akt oddania się Niepokalanemu PoczęciuAkt oddania się Niepokalanemu Poczęciu

Wiersze na Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi PannyWiersze na Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Modlitwa do św. św. RomarykaModlitwa do św. św. Romaryka

Najbardziej popularne

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej