Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Zostałam uzdrowiona przez Najświętrze Rany!

     Wszystko się zawaliło, gdy wiosną tego roku nagle odczułam silny ból w nodze... nie mogłam chodzić, do kościoła - 100m szłam z wielkim trudem.

     W nocy budziłam się z bólem.

     Lekarze: chirurg, ortopeda, badania... itp.

     Nikt nie mógł temu zaradzić. Byłam zdesperowana, ponieważ zostałam całkowiecie zależna od rodziców, nie mogłam nic zaplanować ani podjąć pracy.

     Wtedy szybko przypomniałam sobie o wcześniej praktykowanej modlitwie koronką do Najświętrzych Ran Pana Jezusa... czytałam, że Jezus przyjdzie z pomocą we wszelkich potrzebach jeśli z wiarą i nadzieją będzie się odmawiać tę koronkę... Wcześniej byłam już wysłuchana w sprawach innych osób, jednak nie przepuszczałam że kiedyś będę sama potrzebowała zwrócić się o pomoc w tak poważnej sprawie.. jaka jest uzdrowienie. Wyrok lekarski brzmiał: w tym wypadku jedynie operacja chirurgiczna,ale nie mamy całkowitej pewności, że wszystko da się naprawić.

     Wiedziałam co to może oznaczać, długie miesiące w szpitalu, rehabilitacja i niepewność...

     Przez prawie 2 miesiące odmawiałam tę koronkę i rodziła się we mnie jakaś nadzieja, że może jeszcze będę mogła chodzić, skakać, tańczyć.

     Pewnego dnia na modlitwie wspólnotowej jeden uczestnik otrzymał dar poznania, że została uzdrowiona jedna osoba z bólu w lewej nodze. To byłam ja!

     Pierwsza noc bez bólu, obeszłam całe miasto nie odczuwając bólu. Wiedziałam, że JEZUS mnie uzdrowił! Miałam wielki pokój i radość w sercu! Wiedziałam że Jezus odpowiedział na moje ufne zawierzenie w modlitwie do Najświętrzych Ran Pana Jezusa. Uniknęłam operacji!

     Dziś jestem szczęśliwa ,że znów mogę chodzić i tańczyć... niedawno wróciłam ze wspaniałych wakacji. A Koronka do Najświętrzych Ran Pana Jezusa jest moją szczególnie ulubioną modlitwą za grzeszników i tych którzy mnie o modlitwę proszą.

     Bóg z nami!


Beata


   


Jak kochać i być kochanym Jak kochać i być kochanym
John Powell
Autor, amerykański jezuita, rozmawia z czytelnikami o sprawach intymnych w sposób prosty i przystępny, by razem z nimi podjąć próbę rozwiązania tajemnic miłości... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Józefa : 24.03.2018, 12:47
 Proszę o uzdrowienie kolan i serca.
 Renata: 28.02.2018, 08:23
 PANIA BOZE UZDRPW MOJEGO SYNA BLAGAM CIE ABY DO ZDROWIA POWROCIL.MOGL CHODZIC DO SZKOLY I NORMALNIE FUNKCJONOWAC ZEBY NIE MIAL ZADNEGO GUZA I NIECTRZEBA BYLO OPERACJI ROBIC. BLAGAM O RATUNEK Z NIEBA DLA NIEGO .ON MA 16 LAT ,PROSZE TEZ ZA INNE DZIECI.
 Bożena : 04.12.2016, 10:29
 Oto jest link do strony Sióstr Pasjonistek, gdzie jest treść koronki. http://www.siostrypasjonistki.pl/artykul-nabozenstwo-do-najswietszych-ran-jezusa.html
 maria: 02.07.2014, 10:57
 Beato, proszę pomódl się do naszego Pana za mojego brata , który nie chce podjąć się leczenia - ma osłabione serce po chemio i radioterapii i popada w depresję. Niech dobry Bóg go uratuje !!
 Krystyna: 12.10.2011, 21:49
 Kochana Beatko Proszę o modlitwę jestem po radioterapi i chemioterapi bardzo potrzebuje wsparcia modlitewnego moj mail, krystyna59@vp.pl
 Ania: 08.02.2007, 20:45
 :-) piękne!!!! mogłabyś kiedyś przesłać mi tę modlitwę na gg?? I też bym chciała Cię prosić o modlitwę... i porozmawiać z Tobą :-) mój numer:4189323
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej