Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Zostałam uzdrowiona przez Najświętrze Rany!

Wszystko się zawaliło, gdy wiosną tego roku nagle odczułam silny ból w nodze... nie mogłam chodzić, do kościoła - 100m szłam z wielkim trudem.

W nocy budziłam się z bólem.

Lekarze: chirurg, ortopeda, badania... itp.

Nikt nie mógł temu zaradzić. Byłam zdesperowana, ponieważ zostałam całkowiecie zależna od rodziców, nie mogłam nic zaplanować ani podjąć pracy.

Wtedy szybko przypomniałam sobie o wcześniej praktykowanej modlitwie koronką do Najświętrzych Ran Pana Jezusa... czytałam, że Jezus przyjdzie z pomocą we wszelkich potrzebach jeśli z wiarą i nadzieją będzie się odmawiać tę koronkę... Wcześniej byłam już wysłuchana w sprawach innych osób, jednak nie przepuszczałam że kiedyś będę sama potrzebowała zwrócić się o pomoc w tak poważnej sprawie.. jaka jest uzdrowienie. Wyrok lekarski brzmiał: w tym wypadku jedynie operacja chirurgiczna,ale nie mamy całkowitej pewności, że wszystko da się naprawić.

Wiedziałam co to może oznaczać, długie miesiące w szpitalu, rehabilitacja i niepewność...

Przez prawie 2 miesiące odmawiałam tę koronkę i rodziła się we mnie jakaś nadzieja, że może jeszcze będę mogła chodzić, skakać, tańczyć.

Pewnego dnia na modlitwie wspólnotowej jeden uczestnik otrzymał dar poznania, że została uzdrowiona jedna osoba z bólu w lewej nodze. To byłam ja!

Pierwsza noc bez bólu, obeszłam całe miasto nie odczuwając bólu. Wiedziałam, że JEZUS mnie uzdrowił! Miałam wielki pokój i radość w sercu! Wiedziałam że Jezus odpowiedział na moje ufne zawierzenie w modlitwie do Najświętrzych Ran Pana Jezusa. Uniknęłam operacji!

Dziś jestem szczęśliwa, że znów mogę chodzić i tańczyć... niedawno wróciłam ze wspaniałych wakacji. A Koronka do Najświętrzych Ran Pana Jezusa jest moją szczególnie ulubioną modlitwą za grzeszników i tych którzy mnie o modlitwę proszą.

Bóg z nami!

Beata

Prosimy Portal Fronda o nie kopiowanie tekstówWasze komentarze:
 czicicelka: 17.06.2024, 09:50
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie pokornie o cudowna Twoja pomoc we wszystkich moich potrzebach: - o powrot do zdrowia dla Syna i jego matki -- o dobra prace ,dobrze platna dla syna wsrod dobrych ludzi. - o wybawienie nas od zla i nienawisci ze strony nieprzyjaqciol:/Ewy/. Za otrzymane laski bardzo dziekuje dla mnie i dla rodziny.
 czcicielka: 11.06.2024, 09:34
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie w intencji cudownej Twojej pomocy we wszystkich moich i mojego Syna potrzebach:o powrot do zdrowia dla nas,o dobra,dobrze platna prace dla Syna. W intencji wybawienia nas od zla i nienawisci ze strony nieprzyjaciol. Z gory bardzo serdecznie dziekuje.
 czcicielka: 18.03.2024, 15:30
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie o pomoc Boza dla Syna w w podjeciu pracy,tam gdzie poprzednio pracowal/o zdrowie dla Syna i dobra wole urzednikow:L i M./. Na Wieksza Chwale Pana Boga.
 czcicielka: 18.03.2024, 09:22
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol/mezczyzny uzaleznionego i jego oddalenie/,jak tez M.i jego matki i kolegow. W intencji powrotu do zdrowia dla Syna i jego matki. Na wieksza Chwle Pana Boga i zbawienie nas..
 czcicielka: 09.01.2024, 12:45
 Panie Jezu przez Twoje piec Ran prosze Cie o cud uzdrowienia Syna oraz o dobra prace. W intencji cudownej Twojej pomocy w pomyslny rozwiazaniu naszwych trudnych spraw,urzedowych,zawodowych,ekonomicznych. Dziekuje bardzo.
 czcicielka: 25.09.2023, 09:41
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie o pomoc Twoja,by syn zostal etatowo zatrudniony na czas nieokreslony w swoim zawodzie. W intencji postawienia dobrych,uczciwych ludzi na naszej drodz,ktorzy dopomogliby nam w sprawach. Dziekuje bardzo.
 Maria: 28.08.2023, 22:22
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie o pomoc Twoja we wszystkich potrzebach moich dzieci i moich:zdrowotnych/o wybawienie z chorob/,zawodowych/o etatowa prace w swoim zawodzie/,mieszkaniowych,osobist ych,ekonomicznych, rodzinnych,,spolecznych. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 18.01.2023, 13:50
 Panie Jezu przez Twoja Najbokesniejsza Rane Ramienia prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia mojego kolana i z innych chorob:kregoslupa,serca.zatok/.a syna z choroby trzustki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych/o pokoj,o odzysaknie pieniedzy,o dobrych wspolmalzonkow/. Bog zaplac za modlitwe.
 Teresa: 02.01.2023, 00:40
 Panie Jezu przez Twoje najświętsze rany proszę o siłę do walki z chorobą dla mojego syna chorego na SM.


 ani: 20.09.2022, 12:04
 Niczego się nie boję, bo wiem, że Pan Jezus Jest i te wszystkie problemy, lęki, słabości, uzależnienia są obmywane i oczyszczane Jego Krwią. Ja, moja rodzina, brat, wszyscy ludzie Jesteśmy zanużani w Jego Krwi. Tak bardzo dla Nas cierpiał, był wrakiem nie przypominał człowieka, abym nie musiała już niczego się bać, zmagać, czy przejmować. On To wszystko zabrał na krzyż i został skatowany za to wszystko. Nicht nie może mnie tak kochać . Dziękuje
 Anna: 16.08.2022, 16:41
 Panie Jezu przez Twoje święte rany proszę o nawrócenie dzieci i pokój w rodzinie
 Maria: 01.07.2022, 10:00
 Panie Jezu przez Twoje Przenajswietsze Rany prosze Cie w intencji blagalnej o cud uwolnienie od zla ze strony alkoholika:Z /z nienawisci ze strony:S.E.K.M/.Pogrom ich wystepki i oddal. Pomoz nam Jezu.
 Maria: 21.05.2022, 18:31
 Panie Jezu przez Twoje Najświętsze Rany proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i wyzwolenie z nałogów syna Łukasza.Jezu ufam Tobie.
 Maria: 09.04.2022, 19:16
 Panie Jezu przez Twoje Najswietesze Rany prosze Cie w intencji blagalno-dziekczynnej o powrot do zdrowia dla Danuty. W intencji po Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 06.04.2022, 22:20
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia syna. W intencji pomocy Bozej w jego i moich wszystkich potrzebach. Pomoz nam Panie Jezu. Dziekuje bardzo.
 matka: 29.03.2022, 14:51
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia dla Grzegorza. W intencji bezpieczenstwa i blog.Bozego pod plaszczem opieki i pomocy Matki Bozej. Dziekuje bardzo.
 Maria: 17.03.2022, 19:30
 Panie Jerzu przez Twoje Najswietsze Rany w Duchu Swietym prosze Cie w intencji blagalnej o udaremnienie atakow zla ze strony nieprzyjaciol/alkoholika/. W intencji powrotu do zdrowia dla syna i dla mnie.O b ezpieczenstwo i blog.Boze w naszych potrzebach. Dziekuje bardzo.
 Maria: 05.08.2021, 15:51
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych.O pogromienie wystepkow nieprzyjaciol naszych/mezczyzny uzaleznionego i kobiety oraz M.K.E./. Amen.
 Sławek: 13.07.2021, 16:23
 Proszę o cud uzdrowienia mojego taty z raka i depresji wywołanej chorobą
 Żona i mama: 10.07.2021, 16:18
 Błagam Jezu przez modlitwę do Twej Najświętszej Rany proszę o dary Ducha Świętego ,dar wiary ,nadziei i miłości oraz Bożą mądrość dla moich dzieci i dar nawrócenia dla męża. Jezu ufam Tobie !
(1) [2] [3]


Autor

Treść

Nowości

św. Bonawenturaśw. Bonawentura

Modlitwy do św. BonawenturyModlitwy do św. Bonawentury

Litania do św. BonawenturyLitania do św. Bonawentury

Modlitwa do św. Pompiliusza Marii PirrottiegoModlitwa do św. Pompiliusza Marii Pirrottiego

Nie umiem się modlić jak Niemiec...Nie umiem się modlić jak Niemiec...

ks. Romuald Laquaks. Romuald Laqua

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej