Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Zostałam uzdrowiona przez Najświętrze Rany!

Wszystko się zawaliło, gdy wiosną tego roku nagle odczułam silny ból w nodze... nie mogłam chodzić, do kościoła - 100m szłam z wielkim trudem.

W nocy budziłam się z bólem.

Lekarze: chirurg, ortopeda, badania... itp.

Nikt nie mógł temu zaradzić. Byłam zdesperowana, ponieważ zostałam całkowiecie zależna od rodziców, nie mogłam nic zaplanować ani podjąć pracy.

Wtedy szybko przypomniałam sobie o wcześniej praktykowanej modlitwie koronką do Najświętrzych Ran Pana Jezusa... czytałam, że Jezus przyjdzie z pomocą we wszelkich potrzebach jeśli z wiarą i nadzieją będzie się odmawiać tę koronkę... Wcześniej byłam już wysłuchana w sprawach innych osób, jednak nie przepuszczałam że kiedyś będę sama potrzebowała zwrócić się o pomoc w tak poważnej sprawie.. jaka jest uzdrowienie. Wyrok lekarski brzmiał: w tym wypadku jedynie operacja chirurgiczna,ale nie mamy całkowitej pewności, że wszystko da się naprawić.

Wiedziałam co to może oznaczać, długie miesiące w szpitalu, rehabilitacja i niepewność...

Przez prawie 2 miesiące odmawiałam tę koronkę i rodziła się we mnie jakaś nadzieja, że może jeszcze będę mogła chodzić, skakać, tańczyć.

Pewnego dnia na modlitwie wspólnotowej jeden uczestnik otrzymał dar poznania, że została uzdrowiona jedna osoba z bólu w lewej nodze. To byłam ja!

Pierwsza noc bez bólu, obeszłam całe miasto nie odczuwając bólu. Wiedziałam, że JEZUS mnie uzdrowił! Miałam wielki pokój i radość w sercu! Wiedziałam że Jezus odpowiedział na moje ufne zawierzenie w modlitwie do Najświętrzych Ran Pana Jezusa. Uniknęłam operacji!

Dziś jestem szczęśliwa, że znów mogę chodzić i tańczyć... niedawno wróciłam ze wspaniałych wakacji. A Koronka do Najświętrzych Ran Pana Jezusa jest moją szczególnie ulubioną modlitwą za grzeszników i tych którzy mnie o modlitwę proszą.

Bóg z nami!

Beata


   

Wasze komentarze:
 Maria: 05.08.2021, 15:51
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych.O pogromienie wystepkow nieprzyjaciol naszych/mezczyzny uzaleznionego i kobiety oraz M.K.E./. Amen.
 Sławek: 13.07.2021, 16:23
 Proszę o cud uzdrowienia mojego taty z raka i depresji wywołanej chorobą
 Żona i mama: 10.07.2021, 16:18
 Błagam Jezu przez modlitwę do Twej Najświętszej Rany proszę o dary Ducha Świętego ,dar wiary ,nadziei i miłości oraz Bożą mądrość dla moich dzieci i dar nawrócenia dla męża. Jezu ufam Tobie !
 ROMAN: 12.06.2021, 14:21
 JEZU ZANURZAM MOJĄ CHOROBĘ NÓG W TWOJEJ NAJŚWIĘTSZEJ KRWI I PRZEZ TWOJE NAJŚWIĘ RANY BŁAGAM ULECZ MOJE CHORE NOGI
 Ola: 12.06.2021, 01:27
 Przez Twe Święte Rany błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego brata Marka. Pozwól mu jeszcze żyć i wrócić do zdrowia i sil
 Madzia : 29.05.2021, 07:55
 Miłosierny Jezu proszę Cię o uzdrowienie z choroby Elżbiety. Jezu Ufam Tobie
 Babcia : 02.05.2021, 22:05
 Cudowny Panie Jezu proszę w intencji Hubertuśia Bogu wiadomej. Jezu ufam tobie Ty się tym ZAJMIJ. Boże Ty wszystko wiesz i wszystko możesz Ty wiesz że kocham Cię całym sercem. Bóg zapłać za modlitwę.
 Wanda : 26.04.2021, 17:12
 Panie Jezu zanurzam w Twoich Najświętszych Ranach zdrowie I cudowne wybudzenie Moniki ,chorej na korona wirusa, która leży pod respiratorem już piąty tydzień,proszę o łaski uzdrowienia dla Moniki,z Panem Bogiem.
 Ppp: 04.04.2021, 21:58
 Panie Jezu zanurzam w Twoich przenajswietszych ranach zdrowie moje, mojej mamy i babci. Proszę opiekuj się Nami Jezu razem z Ukochana Mama Maryja. Amen


 Krystyna: 28.03.2021, 16:50
 Proszę o dary Ducha Świętego ,przymnozenie wiary ,nadziei i miłości oraz Bożą mądrość dla Krzysztofa i Mateusza .
 Kris: 14.02.2021, 16:02
 Proszę o dary Ducha Świętego dla moich dzieci a szczególnie dla Krzysztofa
 Paulina: 09.02.2021, 01:54
 Proszę o uzdrowienie mojej pięty prawej po zlamaniu wieloodłamowym.
 matka: 28.01.2021, 14:25
 Panie Jezu prosze Cie przez Najswietsze Twoje Rany o cud uzdrowienia Grzegorza. W intencji Darow Ducha Sw.w zdaniu egzaminu,o pomoc Boza w zwrocie dokumentow oraz w odbyciu stazu zaw.o dobra katolicka zone,o pogromienie wystepkow nieprzyjaciol,alkoholika/. Chwala Ci Jezu.
 Maria: 27.01.2021, 10:33
 Szczęść Boże proszę bardzo o modlitwę za moją mamę chorą na nowotwor trzustki.
 Janina : 10.01.2021, 22:21
 Proszę w intencji mojego męża Leszka , o przemianę serca ,Jezu niech ta dusza się nie zgubi , a dla mnie proszę o cierpliwość w znoszeniu upokorzeń
 Irena : 05.01.2021, 21:57
 Proszę aby nie bolały mnie kolana.
 Elzbieta: 22.12.2020, 23:49
 Jezu zanurzam w Twoich Przenajswietszych Ranach córkę i zięcia którzy modlą się o dar szczęśliwego potomstwa 0
 Grażyna : 18.02.2020, 18:19
 Jezu zanurzam w Twoich Przenajswiętrzych Ranach wszystkie sprawy nawet te najmniejsze Tobie i Bogu wiadome. Proszę Jezu Cudowny pomóż i udzielaj mnie i moim bliskim o których modlę się i proszę łask nam potrzebnych a Tobie wiadomych. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ BĄDŹ WOLA TWOJA. BÓG zapłać za modlitwę.
 Barbara: 25.09.2019, 20:41
 Proszę o modlitwe o umiar w jedzeniu i pomoc w utracie zbędnych kg, o zdrowie dla mnie i mojej córki o dary ducha św pomoc w nauce.. Bóg zapłać.
 ela : 31.07.2019, 20:19
 prsze o zdrowie dla mnie i moich najblizszych o uratowanie zagubionych zatraconych ozieblych moich bliskich i pomoc w rozwiazaniu trudnych spraw rodzinnych
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

Litania do bł. Jerzego PopiełuszkiLitania do bł. Jerzego Popiełuszki

Na tamie we WłocławkuNa tamie we Włocławku

Co nam może dziś dać ksiądz Jerzy?Co nam może dziś dać ksiądz Jerzy?

Bł. Aniela Salawa Wobec duszy mojej Pan Bóg miał zamiary wielkieBł. Aniela Salawa Wobec duszy mojej Pan Bóg miał zamiary wielkie

Wiersze o świętym Franciszku z AsyżuWiersze o świętym Franciszku z Asyżu

Wspomnienie o ks. Jerzym PopiełuszceWspomnienie o ks. Jerzym Popiełuszce

Krótki życiorys Księdza Jerzego PopiełuszkoKrótki życiorys Księdza Jerzego Popiełuszko

Wierzę... w Syna Bożego Jednorodzonego, który z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi wiekamiWierzę... w Syna Bożego Jednorodzonego, który z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi wiekami

U mnie na weselu żadnego alkoholu nie będzieU mnie na weselu żadnego alkoholu nie będzie

Refleksje natchnione encykliką Misja Odkupiciela (MO)Refleksje natchnione encykliką Misja Odkupiciela (MO)

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej