Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Zostałam uzdrowiona przez Najświętrze Rany!

Wszystko się zawaliło, gdy wiosną tego roku nagle odczułam silny ból w nodze... nie mogłam chodzić, do kościoła - 100m szłam z wielkim trudem.

W nocy budziłam się z bólem.

Lekarze: chirurg, ortopeda, badania... itp.

Nikt nie mógł temu zaradzić. Byłam zdesperowana, ponieważ zostałam całkowiecie zależna od rodziców, nie mogłam nic zaplanować ani podjąć pracy.

Wtedy szybko przypomniałam sobie o wcześniej praktykowanej modlitwie koronką do Najświętrzych Ran Pana Jezusa... czytałam, że Jezus przyjdzie z pomocą we wszelkich potrzebach jeśli z wiarą i nadzieją będzie się odmawiać tę koronkę... Wcześniej byłam już wysłuchana w sprawach innych osób, jednak nie przepuszczałam że kiedyś będę sama potrzebowała zwrócić się o pomoc w tak poważnej sprawie.. jaka jest uzdrowienie. Wyrok lekarski brzmiał: w tym wypadku jedynie operacja chirurgiczna,ale nie mamy całkowitej pewności, że wszystko da się naprawić.

Wiedziałam co to może oznaczać, długie miesiące w szpitalu, rehabilitacja i niepewność...

Przez prawie 2 miesiące odmawiałam tę koronkę i rodziła się we mnie jakaś nadzieja, że może jeszcze będę mogła chodzić, skakać, tańczyć.

Pewnego dnia na modlitwie wspólnotowej jeden uczestnik otrzymał dar poznania, że została uzdrowiona jedna osoba z bólu w lewej nodze. To byłam ja!

Pierwsza noc bez bólu, obeszłam całe miasto nie odczuwając bólu. Wiedziałam, że JEZUS mnie uzdrowił! Miałam wielki pokój i radość w sercu! Wiedziałam że Jezus odpowiedział na moje ufne zawierzenie w modlitwie do Najświętrzych Ran Pana Jezusa. Uniknęłam operacji!

Dziś jestem szczęśliwa, że znów mogę chodzić i tańczyć... niedawno wróciłam ze wspaniałych wakacji. A Koronka do Najświętrzych Ran Pana Jezusa jest moją szczególnie ulubioną modlitwą za grzeszników i tych którzy mnie o modlitwę proszą.

Bóg z nami!

Beata


   

Wasze komentarze:
 Grażyna : 18.02.2020, 18:19
 Jezu zanurzam w Twoich Przenajswiętrzych Ranach wszystkie sprawy nawet te najmniejsze Tobie i Bogu wiadome. Proszę Jezu Cudowny pomóż i udzielaj mnie i moim bliskim o których modlę się i proszę łask nam potrzebnych a Tobie wiadomych. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ BĄDŹ WOLA TWOJA. BÓG zapłać za modlitwę.
 Barbara: 25.09.2019, 20:41
 Proszę o modlitwe o umiar w jedzeniu i pomoc w utracie zbędnych kg, o zdrowie dla mnie i mojej córki o dary ducha św pomoc w nauce.. Bóg zapłać.
 ela : 31.07.2019, 20:19
 prsze o zdrowie dla mnie i moich najblizszych o uratowanie zagubionych zatraconych ozieblych moich bliskich i pomoc w rozwiazaniu trudnych spraw rodzinnych
 Anna: 10.07.2019, 17:41
 Prosze o modlitwe za mnie w mojej sprawie Bogu wiadomej.Jezu ufam Tobie i pociesz mnie w tym strapieniu
 Renata: 13.04.2019, 09:41
 Błagam o cud uzdrowienia mnie Z raka,I Z udaruoraz z problemami z aorta
 Megi: 01.04.2019, 15:32
 Dziękuję za przypomnienie o tej modlitwie. Moja siostra zmagasię z trudnym w leczeniu nowotworem.Po 7 chemii wszystko jakby stanęło w miejscu. Bety spadają bardzo opornie. Proszę o modlitewne wsparcie.
 Józefa : 24.03.2018, 12:47
 Proszę o uzdrowienie kolan i serca.
 Renata: 28.02.2018, 08:23
 PANIA BOZE UZDRPW MOJEGO SYNA BLAGAM CIE ABY DO ZDROWIA POWROCIL.MOGL CHODZIC DO SZKOLY I NORMALNIE FUNKCJONOWAC ZEBY NIE MIAL ZADNEGO GUZA I NIECTRZEBA BYLO OPERACJI ROBIC. BLAGAM O RATUNEK Z NIEBA DLA NIEGO .ON MA 16 LAT ,PROSZE TEZ ZA INNE DZIECI.
 Bożena : 04.12.2016, 10:29
 Oto jest link do strony Sióstr Pasjonistek, gdzie jest treść koronki. http://www.siostrypasjonistki.pl/artykul-nabozenstwo-do-najswietszych-ran-jezusa.html


 maria: 02.07.2014, 10:57
 Beato, proszę pomódl się do naszego Pana za mojego brata , który nie chce podjąć się leczenia - ma osłabione serce po chemio i radioterapii i popada w depresję. Niech dobry Bóg go uratuje !!
 Krystyna: 12.10.2011, 21:49
 Kochana Beatko Proszę o modlitwę jestem po radioterapi i chemioterapi bardzo potrzebuje wsparcia modlitewnego moj mail, krystyna59@vp.pl
 Ania: 08.02.2007, 20:45
 :-) piękne!!!! mogłabyś kiedyś przesłać mi tę modlitwę na gg?? I też bym chciała Cię prosić o modlitwę... i porozmawiać z Tobą :-) mój numer:4189323
(1)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej