Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Zostałam uzdrowiona przez Najświętrze Rany!

Wszystko się zawaliło, gdy wiosną tego roku nagle odczułam silny ból w nodze... nie mogłam chodzić, do kościoła - 100m szłam z wielkim trudem.

W nocy budziłam się z bólem.

Lekarze: chirurg, ortopeda, badania... itp.

Nikt nie mógł temu zaradzić. Byłam zdesperowana, ponieważ zostałam całkowiecie zależna od rodziców, nie mogłam nic zaplanować ani podjąć pracy.

Wtedy szybko przypomniałam sobie o wcześniej praktykowanej modlitwie koronką do Najświętrzych Ran Pana Jezusa... czytałam, że Jezus przyjdzie z pomocą we wszelkich potrzebach jeśli z wiarą i nadzieją będzie się odmawiać tę koronkę... Wcześniej byłam już wysłuchana w sprawach innych osób, jednak nie przepuszczałam że kiedyś będę sama potrzebowała zwrócić się o pomoc w tak poważnej sprawie.. jaka jest uzdrowienie. Wyrok lekarski brzmiał: w tym wypadku jedynie operacja chirurgiczna,ale nie mamy całkowitej pewności, że wszystko da się naprawić.

Wiedziałam co to może oznaczać, długie miesiące w szpitalu, rehabilitacja i niepewność...

Przez prawie 2 miesiące odmawiałam tę koronkę i rodziła się we mnie jakaś nadzieja, że może jeszcze będę mogła chodzić, skakać, tańczyć.

Pewnego dnia na modlitwie wspólnotowej jeden uczestnik otrzymał dar poznania, że została uzdrowiona jedna osoba z bólu w lewej nodze. To byłam ja!

Pierwsza noc bez bólu, obeszłam całe miasto nie odczuwając bólu. Wiedziałam, że JEZUS mnie uzdrowił! Miałam wielki pokój i radość w sercu! Wiedziałam że Jezus odpowiedział na moje ufne zawierzenie w modlitwie do Najświętrzych Ran Pana Jezusa. Uniknęłam operacji!

Dziś jestem szczęśliwa, że znów mogę chodzić i tańczyć... niedawno wróciłam ze wspaniałych wakacji. A Koronka do Najświętrzych Ran Pana Jezusa jest moją szczególnie ulubioną modlitwą za grzeszników i tych którzy mnie o modlitwę proszą.

Bóg z nami!

BeataWasze komentarze:
 ani: 20.09.2022, 12:04
 Niczego się nie boję, bo wiem, że Pan Jezus Jest i te wszystkie problemy, lęki, słabości, uzależnienia są obmywane i oczyszczane Jego Krwią. Ja, moja rodzina, brat, wszyscy ludzie Jesteśmy zanużani w Jego Krwi. Tak bardzo dla Nas cierpiał, był wrakiem nie przypominał człowieka, abym nie musiała już niczego się bać, zmagać, czy przejmować. On To wszystko zabrał na krzyż i został skatowany za to wszystko. Nicht nie może mnie tak kochać . Dziękuje
 Anna: 16.08.2022, 16:41
 Panie Jezu przez Twoje święte rany proszę o nawrócenie dzieci i pokój w rodzinie
 Maria: 01.07.2022, 10:00
 Panie Jezu przez Twoje Przenajswietsze Rany prosze Cie w intencji blagalnej o cud uwolnienie od zla ze strony alkoholika:Z /z nienawisci ze strony:S.E.K.M/.Pogrom ich wystepki i oddal. Pomoz nam Jezu.
 Maria: 21.05.2022, 18:31
 Panie Jezu przez Twoje Najświętsze Rany proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i wyzwolenie z nałogów syna Łukasza.Jezu ufam Tobie.
 Maria: 09.04.2022, 19:16
 Panie Jezu przez Twoje Najswietesze Rany prosze Cie w intencji blagalno-dziekczynnej o powrot do zdrowia dla Danuty. W intencji po Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 06.04.2022, 22:20
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia syna. W intencji pomocy Bozej w jego i moich wszystkich potrzebach. Pomoz nam Panie Jezu. Dziekuje bardzo.
 matka: 29.03.2022, 14:51
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia dla Grzegorza. W intencji bezpieczenstwa i blog.Bozego pod plaszczem opieki i pomocy Matki Bozej. Dziekuje bardzo.
 Maria: 17.03.2022, 19:30
 Panie Jerzu przez Twoje Najswietsze Rany w Duchu Swietym prosze Cie w intencji blagalnej o udaremnienie atakow zla ze strony nieprzyjaciol/alkoholika/. W intencji powrotu do zdrowia dla syna i dla mnie.O b ezpieczenstwo i blog.Boze w naszych potrzebach. Dziekuje bardzo.
 Maria: 05.08.2021, 15:51
 Panie Jezu przez Twoje Najswietsze Rany prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych.O pogromienie wystepkow nieprzyjaciol naszych/mezczyzny uzaleznionego i kobiety oraz M.K.E./. Amen.


 Sławek: 13.07.2021, 16:23
 Proszę o cud uzdrowienia mojego taty z raka i depresji wywołanej chorobą
 Żona i mama: 10.07.2021, 16:18
 Błagam Jezu przez modlitwę do Twej Najświętszej Rany proszę o dary Ducha Świętego ,dar wiary ,nadziei i miłości oraz Bożą mądrość dla moich dzieci i dar nawrócenia dla męża. Jezu ufam Tobie !
 ROMAN: 12.06.2021, 14:21
 JEZU ZANURZAM MOJĄ CHOROBĘ NÓG W TWOJEJ NAJŚWIĘTSZEJ KRWI I PRZEZ TWOJE NAJŚWIĘ RANY BŁAGAM ULECZ MOJE CHORE NOGI
 Ola: 12.06.2021, 01:27
 Przez Twe Święte Rany błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego brata Marka. Pozwól mu jeszcze żyć i wrócić do zdrowia i sil
 Madzia : 29.05.2021, 07:55
 Miłosierny Jezu proszę Cię o uzdrowienie z choroby Elżbiety. Jezu Ufam Tobie
 Babcia : 02.05.2021, 22:05
 Cudowny Panie Jezu proszę w intencji Hubertuśia Bogu wiadomej. Jezu ufam tobie Ty się tym ZAJMIJ. Boże Ty wszystko wiesz i wszystko możesz Ty wiesz że kocham Cię całym sercem. Bóg zapłać za modlitwę.
 Wanda : 26.04.2021, 17:12
 Panie Jezu zanurzam w Twoich Najświętszych Ranach zdrowie I cudowne wybudzenie Moniki ,chorej na korona wirusa, która leży pod respiratorem już piąty tydzień,proszę o łaski uzdrowienia dla Moniki,z Panem Bogiem.
 Ppp: 04.04.2021, 21:58
 Panie Jezu zanurzam w Twoich przenajswietszych ranach zdrowie moje, mojej mamy i babci. Proszę opiekuj się Nami Jezu razem z Ukochana Mama Maryja. Amen
 Krystyna: 28.03.2021, 16:50
 Proszę o dary Ducha Świętego ,przymnozenie wiary ,nadziei i miłości oraz Bożą mądrość dla Krzysztofa i Mateusza .
 Kris: 14.02.2021, 16:02
 Proszę o dary Ducha Świętego dla moich dzieci a szczególnie dla Krzysztofa
 Paulina: 09.02.2021, 01:54
 Proszę o uzdrowienie mojej pięty prawej po zlamaniu wieloodłamowym.
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

św. Jakub z Marchiiśw. Jakub z Marchii

Modlitwa do św. Jakuba z MarchiiModlitwa do św. Jakuba z Marchii

Zmieniły się czasy, ustrój, a wielu ludzi nadal kradnieZmieniły się czasy, ustrój, a wielu ludzi nadal kradnie

Jak rodziła się u Jana Pawła II wizja człowieka?Jak rodziła się u Jana Pawła II wizja człowieka?

Aż po grób może być tylko miłość - nigdy nienawiść!Aż po grób może być tylko miłość - nigdy nienawiść!

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej