Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Zostałam uzdrowiona przez Najświętrze Rany!

Wszystko się zawaliło, gdy wiosną tego roku nagle odczułam silny ból w nodze... nie mogłam chodzić, do kościoła - 100m szłam z wielkim trudem.

W nocy budziłam się z bólem.

Lekarze: chirurg, ortopeda, badania... itp.

Nikt nie mógł temu zaradzić. Byłam zdesperowana, ponieważ zostałam całkowiecie zależna od rodziców, nie mogłam nic zaplanować ani podjąć pracy.

Wtedy szybko przypomniałam sobie o wcześniej praktykowanej modlitwie koronką do Najświętrzych Ran Pana Jezusa... czytałam, że Jezus przyjdzie z pomocą we wszelkich potrzebach jeśli z wiarą i nadzieją będzie się odmawiać tę koronkę... Wcześniej byłam już wysłuchana w sprawach innych osób, jednak nie przepuszczałam że kiedyś będę sama potrzebowała zwrócić się o pomoc w tak poważnej sprawie.. jaka jest uzdrowienie. Wyrok lekarski brzmiał: w tym wypadku jedynie operacja chirurgiczna,ale nie mamy całkowitej pewności, że wszystko da się naprawić.

Wiedziałam co to może oznaczać, długie miesiące w szpitalu, rehabilitacja i niepewność...

Przez prawie 2 miesiące odmawiałam tę koronkę i rodziła się we mnie jakaś nadzieja, że może jeszcze będę mogła chodzić, skakać, tańczyć.

Pewnego dnia na modlitwie wspólnotowej jeden uczestnik otrzymał dar poznania, że została uzdrowiona jedna osoba z bólu w lewej nodze. To byłam ja!

Pierwsza noc bez bólu, obeszłam całe miasto nie odczuwając bólu. Wiedziałam, że JEZUS mnie uzdrowił! Miałam wielki pokój i radość w sercu! Wiedziałam że Jezus odpowiedział na moje ufne zawierzenie w modlitwie do Najświętrzych Ran Pana Jezusa. Uniknęłam operacji!

Dziś jestem szczęśliwa, że znów mogę chodzić i tańczyć... niedawno wróciłam ze wspaniałych wakacji. A Koronka do Najświętrzych Ran Pana Jezusa jest moją szczególnie ulubioną modlitwą za grzeszników i tych którzy mnie o modlitwę proszą.

Bóg z nami!

Beata


   

Wasze komentarze:
 Anna: 10.07.2019, 17:41
 Prosze o modlitwe za mnie w mojej sprawie Bogu wiadomej.Jezu ufam Tobie i pociesz mnie w tym strapieniu
 Renata: 13.04.2019, 09:41
 Błagam o cud uzdrowienia mnie Z raka,I Z udaruoraz z problemami z aorta
 Megi: 01.04.2019, 15:32
 Dziękuję za przypomnienie o tej modlitwie. Moja siostra zmagasię z trudnym w leczeniu nowotworem.Po 7 chemii wszystko jakby stanęło w miejscu. Bety spadają bardzo opornie. Proszę o modlitewne wsparcie.
 Józefa : 24.03.2018, 12:47
 Proszę o uzdrowienie kolan i serca.
 Renata: 28.02.2018, 08:23
 PANIA BOZE UZDRPW MOJEGO SYNA BLAGAM CIE ABY DO ZDROWIA POWROCIL.MOGL CHODZIC DO SZKOLY I NORMALNIE FUNKCJONOWAC ZEBY NIE MIAL ZADNEGO GUZA I NIECTRZEBA BYLO OPERACJI ROBIC. BLAGAM O RATUNEK Z NIEBA DLA NIEGO .ON MA 16 LAT ,PROSZE TEZ ZA INNE DZIECI.
 Bożena : 04.12.2016, 10:29
 Oto jest link do strony Sióstr Pasjonistek, gdzie jest treść koronki. http://www.siostrypasjonistki.pl/artykul-nabozenstwo-do-najswietszych-ran-jezusa.html
 maria: 02.07.2014, 10:57
 Beato, proszę pomódl się do naszego Pana za mojego brata , który nie chce podjąć się leczenia - ma osłabione serce po chemio i radioterapii i popada w depresję. Niech dobry Bóg go uratuje !!
 Krystyna: 12.10.2011, 21:49
 Kochana Beatko Proszę o modlitwę jestem po radioterapi i chemioterapi bardzo potrzebuje wsparcia modlitewnego moj mail, krystyna59@vp.pl
 Ania: 08.02.2007, 20:45
 :-) piękne!!!! mogłabyś kiedyś przesłać mi tę modlitwę na gg?? I też bym chciała Cię prosić o modlitwę... i porozmawiać z Tobą :-) mój numer:4189323
[1] (2)


Autor

Treść

Nowości

Co oznacza wierzę w Światłość ze Światłości?Co oznacza wierzę w Światłość ze Światłości?

Wiersze na Adwent i Boże NarodzenieWiersze na Adwent i Boże Narodzenie

Betlejem - Asyż. Miasta bliźniaczeBetlejem - Asyż. Miasta bliźniacze

Kard. Stefan Wyszyński na drodze św. MaksymilianaKard. Stefan Wyszyński na drodze św. Maksymiliana

Władysław Reymont, świadek religijności ludowejWładysław Reymont, świadek religijności ludowej

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej