Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Łatwość łączenia się ze świętymi

     Teksty wybrane z objawień prywatnych Księdza Prałata Ottavio Michelini (zm. 15.10.1979) z książki "Confidenze di Gesu a un Sacerdote".

     13. 11. 1976 r.

     Bracie, wyjaśnić ci muszę niektóre pojęcia co do sposobu łączenia się z nami. Nie jest to takie trudne jak może się tobie i innym wydawać. Widzisz, że tu wystarczy twoje pragnienie i zwykła prośba a już zwracamy się do was... Tu potrzebne są raczej główne warunki wewnętrzne jak wiara, pokora, ufność a przede wszystkim łaska. Jasne, że kto automatycznie wyłączył się przez grzech z Świętych Obcowania nie może łączyć się z nami.

     Z naszej strony, bracie mój, gdy widzimy konieczne usposobienie nie ma żadnej trudności.

     Właśnie ja oczekiwałem i chciałem cię utwierdzić w tym, co powiedziano ci o zdarzeniach na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Utwierdź się w przekonaniu, że Sam Pan, Miłość tobą tak kieruje z taką wielką delikatnością, a diabeł depce ci po piętach, napełnia lękiem, obawą i nieufnością, które tak bardzo sprzeciwiają się wierze, ufności i zawierzeniu, jakich Pan oczekuje od ciebie. On ciebie obrał za narzędzie, szatan zaś czyni wszystko, abyś był narzędziem niepożytecznym.

     Szatan jest głową i mistrzem wszystkich sabotażystów. Musisz walczyć ale nie zniechęcaj się. Masz za sobą Jezusa i nas wszystkich. Trudność w walce jest wielka, ale i miejsce odpoczynku będzie jeszcze większe.

     W innych posłannictwach powiedziałam ci, że walczę nadal i od chwili pierwszego buntu. Przygotować się musisz do dni trudnych, do niedostatku i ofiar, ale zarazem wiesz z pewnością, że Ten, który wszystko może, zaopatrzy wszystkich i każdego.

     Bracie, żadnej wątpliwości, żadnej obawy i niesłusznego lęku. Takie rzeczy są jakby kijami wsuniętymi w koła, by zwolnić, powstrzymać lub przeszkodzić planowi Bożemu. To miejsce tutaj obronione będzie i pod opieką, nie bój się niczego.

     Bracie, wybrany zostałeś do wielkiej sprawy, masz wysunąć na forum Kpścioła problem najważniejszy, problem ODKUPIENIA. A więc naprzód w Nim, z Nim i dla Niego. Masz przed sobą jeszcze długą drogę, usianą trudnościami lecz stawisz wszystkiemu czoło i będą pokonane.      Święty Michał Archanioł


Maria Simma
Moje przyżycia z duszami czyśćcowymi


   

Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej