Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Matki Bożej z Montligeon

Matko Boża Wybawicielko, ulituj się nad naszymi zmarłymi braćmi, a szczególnie nad tymi, którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia.

Wstawiaj się za wszystkimi, którzy nas opuścili, by dokonało się w nich Dzieło oczyszczającej Miłości. Niech nasza modlitwa, złączona z modlitwą całego Kościoła, wyjedna im radość, która przewyższa wszelkie pragnienie, a naszym braciom żyjącym jeszcze na ziemi, zwłaszcza poddanym próbom i zwątpieniu, przyniesie pociechę i umocnienie.

Matko Kościoła, pomóż nam, ziemskim pielgrzymom, coraz lepiej przeżywać każdy dzień naszej drogi do Zmartwychwstania. Ulecz rany naszej duszy i serca. Uczyń nas świadkami Niewidzialnego Boga, podążającymi do dóbr, których nie możemy dostrzec naszym wzrokiem, Apostołami nadziei podobnymi do strażników oczekujących świtu. Ucieczko grzeszników i Królowo Wszystkich Świętych, zgromadź nas wszystkich w owym dniu na wieczną Paschę w Domu Ojca. Przez Jezusa Chrystusa Pana naszego. Amen.

Matko Boża z Montligeon módl się za naszych zmarłych.

Sanctuaire Notre Dame de Montligeon
61400 La Chapelle Montligeon
www.sanctuaire-montligeon.com
Za zgoda Kurii Warszawsko-Praskiej
z dnia 26 lutego 2005. nr 200 (K) 2005
- do prywatnego odmawiania.
   

Różaniec Różaniec
abp Grzegorz Ryś
Jeśli szukasz głębokich rozważań tajemnic różańcowych, dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci osobiste, oparte na słowie Bożym rozważania abp. Grzegorza Rysia. Myśli duchownego skupiają się tutaj wokół poszczególnych tajemnic czterech części Różańca.... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Xx: 05.09.2018, 10:10
 Matko Boża proszę o wstawiennictwo za zmarłych Marii, Tadeusza,Franciszka, Stanisława Kajder..Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im swieci na wieki wieków amen. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym amen.
 Zosia : 22.08.2018, 20:15
 Panie Jezu przyjmij moje modlitwy za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące,szczególnie za te,które najbardziej potrzebują Miłosierdzia Bożego .Proszę uwolnij ich od cierpienia i obdarz wiecznym pokojem i radością w Niebie. Amen.
 Córka : 09.08.2018, 10:48
 Proszę o modlitwę w intencji mojego zm.ojca Jana o łaski wybaczenia, miłosierdzia Bożego i łaski pokoju wiecznego. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. Bóg zapłać
 Zofia : 08.08.2018, 09:30
 Jezu zatroszcz się o dusze zm.Danuty, Jana, Zbigniewa, wszystkich zm. krewnych, oraz maleńkimi duszyczkami naszych dzieciątek, które odeszły.Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im swieci na wieki wieków.Niech odpoczywają w pokoju. Amen.
 Z.: 08.08.2018, 09:20
 Proszę o modlitwę w intencji zm.Jana W. oraz jego rodziców Stefanię i Michała. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im swieci na wieki wieków. Amen
 S. : 07.04.2018, 15:12
 Matko Nasza uproś łaski przebaczenia i Miłosierdzia Bożego dla duszy zm.Zbyszka Milczarczyk.Niech Pan Bóg wybaczy i obdarzy go wieczną radością i pokojem. Jezu ufam Tobie.
 Zosia : 04.04.2018, 19:29
 Matko Boża proszę uproś łaski Miłosierdzia Bożego dla mojej zmarłej koleżanki Łodzi.Niech Pan Bóg Miłosierny wybaczy i zapomni jej wszystkie grzechy ,popełnione z ludzkiej nieświadomości. Proszę także wstaw się także za zmarłymi jej bliskimi i krewnymi. Pamiętaj także o wszystkich zmarłych z rodziny mojej, męża i naszych krewnych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im swieci na wieki wieków AMEN.
 Zosia : 04.04.2018, 11:21
 Matko Boża Twojej modlitwie polecam zmarłych rodziców, dziadków, babcie, brata i maleńką siostrzyczkę,której nie poznałam..Szczególnie proszę pomóż mojemu ojcu i jego teściowej a mojej babci, oraz bratu. Wyjednaj im Matko łaski przebaczenia i Miłosierdzia Bożego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im swieci na wieki wieków. Amen.
 Anonim: 21.03.2018, 11:42
 Proszę o modlitwę za wszystkich zmarłych księży z naszej parafii. Niech Pan Bóg okaże im Miłosierdzie i obdarzy wieczną radością. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im swieci na wieki wieków. Amen.
 Anonim: 21.03.2018, 11:38
 Proszę o modlitwę w intencji zm.ks.Okońskiego.Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków. Amen.
 Zosia : 14.03.2018, 17:18
 Mateńko Przenajswietsza proszę pomóż duszom zmarłych z naszej rodziny oraz krewnych i przyjaciół którzy odeszli z tego swiata. Wyjednaj im łaski przebaczenia i Miłosierdzia Bożego, by mogli się cieszyć szczęściem wiecznym .Przytul szczególnie Mateńko do Serca Swego moich rodziców, brata i nasze maleńkie dzieciątka, które odeszły zanim przyszły na świat .Dziękuję Maryjo Matko Przebaczenia i Miłości Bożej. Amen.
 chrześnica: 06.10.2017, 22:37
 Matko Boża! Z żalem i tęsknotą myślę o cioci Matce Chrzestnej, którą Bóg powołał dziś do Siebie. Dziś dziękuję za przyjaźń, którą mnie darzyła, i za pokój, jaki roztaczała wokół siebie, za dobro, które swymi rękami siała. Maryjo, uproś u swego Syna tę łaskę, aby żyła dalej wśród świętych i błogosławionych. Amen.
 Zołnierczykowie: 11.06.2017, 22:24
 Matko Boża Twojej modlitwie i miłości polecam dusze wszystkich zmarłych z rodziny Zołnirczykow.Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im swieci na wieki wieków. Amen
 jolanta : 09.02.2016, 19:26
 Matko Boska Wybawicielko modl sie za wszystkie dusze czyscowe.
 Ela: 27.11.2014, 18:00
 Matko Boża Wybawicielko wstaw się za duszą mojego taty zmarłego 27 lat temu ,wyproś życie wieczne dla niego
 EWA: 19.08.2014, 16:54
 MATUCHNO KOCHANA PROSZĘ O POMOC.
 Czesława: 14.05.2014, 22:26
 Mateńko Miłosierdzia proszę o wstawiennictwo i życie wieczne dla mojego taty z okazji jego urodzin. Proszę Cię Mateńko Boża o dar chrztu świętego dla mojego wnusia Sebastianka, Boże Ty wszystko możesz, ześlij Ducha Świętego na jego rodziców.
 asia: 31.01.2014, 11:06
 Matko,serdecznie Cie prosze o dobro,pokoj bozy,milosc,radosc z kazdego dnia, zebym potrafila zyc z ludzmi w zgodzie,cieszyc sie zyciem i tym co mam, prosze wspomagaj nas na codzien i krocz zawsze 3 kroki przed nami,zebysmy potrafili podejmowac dobre i madre decyzje oraz nikomu nie robic krzywdy, prosze za nasze wspaniale rodziny,przyjaciol,bliskich i znajomych,daj nam laske wybaczania,milosci i wzajemnego szacunku,prosze o ludzi z pracy,zeby widzieli we mnie dobrego czloweike i liczyli sie z moim zdaniem i ze mna,dziekuje serdecznie
 joanna: 29.01.2014, 11:10
 prosze o pokoj bozy,milosc,radosc oraz bycie dobrym czlowiekiem,ktory na dobry kontakt z kazdym napotkanym czlowiekiem, prosze,zebym uwierzyla w siebie
 anna: 29.01.2014, 00:27
 Matko, proszę o zbawienie duszy ŚP Zofii.
(1) [2] [3]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej