Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Pechowy włamywacz

     26-letni bezrobotny z Gdyni próbował okraść kasę Powiatowego Urzędu Pracy. Jednak podczas popełniania przestępstwa - złamał sobie nadgarstek i wpadł w ręce policji.

     Maciej P. wszedł kilka minut po północy na pierwsze piętro budynku, w którym znajduje się gdyński pośredniak. Użył do tego drabiny skradzionej wcześniej na jednym z sąsiednich podwórek.

     Kiedy znalazł się już w środku gmachu, to przechodzący pod oknem nieznany mężczyzna ukradł drabinę. Maciej P. widział to, ale nie zareagował, lecz kontynuował swą działalność. Kiedy próbował włamać się do jednego z biurek, złamał sobie rękę w nadgarstku. Ponieważ zaczął zachowywać się coraz bardziej nieostrożnie, to uruchomił alarm.

     W ciągu kilku minut w siedzibie urzędu pracy pojawiła się policja. Funkcjonariusze odnaleźli przestraszonego włamywacza schowanego pod biurkiem w pomieszczeniach kasy urzędu - powiedziała rzeczniczka gdyńskiej policji Danuta Wołk - Karaczewska.

     Pechowemu włamywaczowi grozi 10 lat więzienia.


   

Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów?
Małgorzata i Wojciech Nowiccy
Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia.

Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie. Możesz pokonać każdą trudność. Potrzebujesz jedynie podjęcia pewnej decyzji...... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 jula : 13.01.2009, 10:44
 ale głupek !
 Natuska: 04.10.2008, 18:58
 A to sierota xd
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej