Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami 2009

Praca zbiorowa

Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami 2009

Wydanie: Częstochowa 2008
ISBN: 978-83-7256-916-5
Ilość stron:  408
Oprawa: twarda
Wydawnictwo: POMOC 
- Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa

Sugerowana cena wydawcy: 32.00 zł Nasza cena: 28.80 zł

     Jest to doskonała lektura przygotowana przez Misjonarzy Krwi Chrystusa - zawiera wyznaczone przez liturgię Kościoła fragmenty Ewangelii i rozważania do nich na każdy dzień 2009 roku. Może ona służyć jako pomoc w codziennej, osobistej modlitwie Słowem Bożym. Może też być pięknym prezentem, zachęcającym kogoś innego do podjęcia pogłębionej modlitwy w obecności Pana.

     Nie jest to zamknięty zbiór gotowych odpowiedzi, ale jedynie próba codziennych zamyśleń nad Słowami Boga. Są to słowa natchnione, w których zawarte jest przesłanie osobiście dla każdego z nas. Książka ta ma pomagać w życiu Ewangelią dzień po dniu.


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:
 Beata: 26.10.2009, 12:09
 Dziś jest 18-ta rocznica mojego ślubu, czytam ewangelię na dziś i słyszę, że to własnie dziś Jezus chce uzdrowić moje małżeństwo, chce uwolnić nas małżonków od niemocy, którą jest brak miłości, pomimo naszych różnych ucieczek, mnóstwa błędów popełanianych z czystego egoizmu, nie gorszy się nami, ale widzi , że sami nie damy rady i podchodzi i rozwiązuje więzy, dziś jest ten dzień. Niech Pan będzie błogosławiony na wieki.
 (...)In Excelsis Deo: 10.11.2008, 19:49
 Renatko, Dziecię ... czy czytałaś już historię dr. Glorii Polo, kobiety, która wróciła z Zaświatów, by zacząć od Nowa? www.gloriapolo.net Przeczytaj, Skosztuj więc i Zobacz, jak Dobry Jest Pan.
 Czyściec: 10.11.2008, 19:33
 Wielką łaską jest od Pana, gdy pozwala duszy już na Ziemi odpracowywać dług zaciągnięty u Ojca Swego. Ważne, najważniejsze by cierpienie zrozumieć łaską Ducha Świętego, modlić się o ożywczą świeżość dla duszy. Jaką wielką radością może być Przyjście Pocieszyciela. "Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. (...) Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych". Mt 11,25-26.28-29 Renatko, ja wiem, że rozumiesz. Módl się, ufaj, nie upadaj na Duchu, przecież w Krzyżu się rodzi nadzieja; Tylko Miłość zwycięża i zmienia.
 nie ja: 10.11.2008, 16:45
 tak bez BOGA NIE MA życia jest tylko udręka i myśli które potęgują ból .teraz wiem jak ważne są słowa TRWAJCIE MOCNO W WIERZE.
 Ewka do wiatra: 29.10.2008, 21:18
 To co napisałeś....DZIĘKUJĘ TOBIE...POZDRAWIAM
 magda: 28.10.2008, 21:15
 Reniu, kolejny raz Twoje słowa sa dla mnie drogowskazem. Takie proste zdania, niby proste zwroty niby codziennie sie takie wypowiada... ale przyszly w momencie gdy brakowalo slow na wypowiedzenie swojej wlasnej modlitwy. Dzieki :) Wielkie dzieki... Dobrze ze swiadectwo zwyklego czlowieka moze miec taka moc. Bogu niech beda dzieki.
 asia: 28.10.2008, 16:29
  Pozdrawiam,wszystkich wspolczuje cierpiacym ,sama taka tez jestem,bede sie modlic za was i prosze o modlitwe za mnie i moja rodzine.
 wiatr do I.D.: 28.10.2008, 04:45
  Siostro ...Droga ...Bolesna ...Twoja Życiowa ... DROGA !!! To ...Ogromny ...Ból ...Serce Przeszywa ..., gdy ... Dusza ...w sekcie przebywa . UFAJ ... Ufaj ...w Miłosierdziu ...CAŁA się ...Zanurzaj ...aby Niebo ...Cię ..Osłoniło ....mgłą Okryło ...aby ...zło do Ciebie nie dotarło ! Niech szatan ...sam pije swoją truciznę , niech ...pogrąży się ...w czeluściach piekielnych ... a Twoją Duszę ...niech w spokoju zostawi ...bo Tam ..Bóg ...Krwawi ...i Ciepła Dobra ...Miłości ..Oczekuje ...i Tym ...ŻYCIE Twoje ...URATUJE !!! Módl się ...nieustannie .... DUSZĄ ...SERCEM ... Ufnością ...Zawierzeniem ... w Maryi Utuleniem !!! Światło ...Które się ...powoli Będzie ...w Tobie ...Rodziło ... na Twoją ...Rodzinę ... Będzie Się ...Przenosiło .... i w CZASIE .... Zostaniecie ... Wszyscy ...UZDROWIENI ...i BÓG ...los Wasz ...Odmieni ! AMEN !
 wiatr do ewki: 28.10.2008, 04:34
  ... ewka ...może ... CZAS ...abyś ...PRZEMIENIŁA się ...w .... Ewunię ... Którą ... Bóg ... Miłuje ..., abyś ...Ujrzała ... Słońce ...na Niebie ... Które ...Świeci ... Również ... dla ... Ciebie ..., abyś ... ZROZUMIAŁA ...że ... Moc ... Pana i ... Ciebie ...Dotyka ... i PRAGNIE .... Twojego ...Szczęścia ... Radości .... z ...grzechem ...radykalnego ...zerwania ... PRZYKAZAŃ ... Umiłowania !!! JEZUS ... Cię ...Oczekuje ... w CISZY ... Tabernakulum ... gdzie możesz ....ZAWSZE ... Duchem ...Przebywać ... , w CHLEBIE ... CIAŁEM ... Jego ...Będącym ... ! Ewuś ...niech ... Ci .... Pan BŁOGOSŁAWI ...i niech Cię ...Strzeże !!! Amen !
 Goska: 27.10.2008, 19:19
 Dziekuje Ci Renato za przypomnienie mi tego, ze Bog jest zawsze ze mna
 ewka: 27.10.2008, 19:09
 Reniu,dziękuje Tobie za te świadectwa...JESTEŚ SILNA BOGIEM...PROSZĘ CIEBIE PANIE BOŻE...UWOLNIJ MNIE...TY WIESZ PANIE CO TAK BARDZO CIEBIE RANI....MÓJ GRZECH...MOJE PRZYWIĄZANIE...ULECZ MNIE....BO BEZ CIEBIE GINĘ....BĄDŻ PRZY MNIE........
 I.D.: 27.10.2008, 18:33
 Panie Boże, jezu mój kochany....uwolniij mnie i moją rodzine z niewoli skety. uwolnij mnie z niewoli samotności...pamietaj o mnie. Badz zawsze przy mnie+
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej