Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Onanizm - jak się z niego uwolnić?

ks. Winfried Wermter

Polecamy
Onanizm - jak się z niego uwolnić?

Wydanie: Częstochowa 1999
ISBN: 83-86843-97-7
Ilość stron:  36
Oprawa: miękka 
Wydawnictwo: POMOC - Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa

Sugerowana cena wydawcy: 1.60 zł Nasza cena: 1.44 zł

     Opis:

     Od czego trzeba zacząć leczenie z onanizmu? Czy jest z tego wyjście? Książeczka zawiera odpowiedzi na te i inne pytania nurtujące młodzież, która walczy z tym problemem, a także Świadectwo młodej dziewczyny, która dzięki pomocy Chrystusa powróciła na "dobrą drogę".

     Recenzje książki:

Onanizm - czy jest z tego wyjście?

     Onanizm (masturbacja, samogwałt) jak każde uzależnienie jest w pewnym sensie chorobą, z której trzeba się leczyć. Jednak wielu ludzi uwikłanych w ten problem od lat twierdzi, że nie potrafią już się z tego wyzwolić, nie mają sił, by walczyć z nałogiem, a przede wszystkim nie wierzą, że to się może kiedyś udać...

     Niniejsza książeczka odpowiada na klika ważnych pytań związanych z kwestią onanizmu oraz pokazuje, że nawet z "chronicznego" samogwałtu można się uwolnić. Z publikacji dowiemy się m.in.: dlaczego po wielu spowiedziach niektórzy nadal nie czują łaski sakramentu, czy polucje są grzechem, czy nałóg onanizmu wyklucza przystąpienie do Komunii świętej, od czego trzeba zacząć leczenie oraz czy istnieje lekarstwo, które umacnia w procesie wyzdrowienia z onanizmu?

     Na końcu znajdziemy także świadectwo osoby, która podjęła wysiłek uwolnienia się z więzienia onanizmu i z Bożą pomocą osiągnęła swój cel. W broszurce zamieszczona jest również modlitwa o czystość, która może stać się nieocenionym orężem w walce z nałogiem.

     Zachęcam do nabycia tej niewielkiej książeczki przede wszystkim tych, którzy zetknęli się z tym problemem i chcą poznać jego istotę od podstaw. Mam nadzieję, że broszurka przynajmniej w jakiejś części pozwoli na odnalezienie zagubionej nadziei i pomoże w podjęciu walki o pełną wolność.


Anna Kuźniar

   

Wasze komentarze:
 meg: 15.06.2010, 23:13
 piękne... łzy same cisną się do oczu..
 maria: 01.02.2008, 00:20
 Renato - rozważnia są...DZIĘKUJĘ! łzy płyną po policzkach...
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej