Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Kłamstwa, w które wierzymy

Chris Thurman

Kłamstwa, w które wierzymy

Wydanie: Poznań 2008
ISBN: 978-83-7033-673-8 
Ilość stron:  428
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: W drodze

Sugerowana cena wydawcy: 39.00 zł Nasza cena: 37.05 zł

     Opis:

     Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa! Przychodzą zewsząd i dotyczą wszystkich dziedzin życia: rodziny, miłości, pracy, wiary, polityki… A my wierzymy! Czasami wierzymy wiedząc, że to kłamstwa. Okłamują nas inni, okłamujemy siebie sami, bo wydaje nam się, że tak będzie lepiej. Tymczasem jednak kłamstwa nas niszczą. Książka Chrisa Thurmana pomoże ci zrozumieć, jakim kłamstwom wierzysz, jak niszczą one twoje życie i jak sobie z nimi radzić.

     Gdziekolwiek się zwrócimy, jesteśmy bombardowani przez kłamstwa. Okłamują nas nawet ci, których kochamy. Także dziedzina, którą się zajmuję, czyli psychologia, w dużym stopniu się do tego przyczyniła. Zbyt często psychologowie proponują nam swoje "ekspertyzy", które są w gruncie rzeczy nieprawdziwe i niszczą tych, którzy je kupują. Często wierzymy w to, co się nam mówi, póki nie uświadomimy sobie - nieraz zbyt późno - że zostaliśmy wprowadzeni na drogę wiodącą do samozniszczenia (Ch. Thurman).

     CHRIS THURMAN jest psychologiem, popularnym konferencjonistą, autorem cenionych książek i artykułów. Prowadzi praktykę terapeutyczną w Austin w Teksasie. Jest żonaty, ma troje dzieci.


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej