Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Recenzja książeczek: Boży niezbędnik - Jak żyć zwycięskim życiem?

      "Boży niezbędnik - Jak żyć zwycięskim życiem" to zbiór 9 nauczań dr Petra Gammonsa, ewangelisty uzdrowieńczego i misjonarza, który w ciągu 40 lat swojej służby wśród narodów odwiedził 70 krajów świata, głosząc i uzdrawiając chorych.

     Wydane w formie mini książeczek, odkrywają przed czytelnikami sedno ewangelii, które jest proste: Jezus przyszedł przywrócić wszystko, co utracił Adam. W niezwykle praktyczny sposób autor odnosi się do prawd wiary zapisanych w Biblii. Tłumaczy czytelnikom, jak przyjąć błogosławieństwo płynące z krzyża po to, aby móc go dać innym. A to błogosławieństwo może być zastosowane w każdej dziedzinie życia wierzącego: uzdrowienia, przebaczenia, zwycięstwa nad grzechem, modlitwy, wolności od związań oraz powodzenia finansowego.

     Czy potrzebujesz uzdrowienia? Przełomu finansowego? Oczekujesz na swój cud? Zadajesz sobie pytania: "Dlaczego to spotkało moją rodzinę?" Autor wspólnie z czytelnikiem przechodzi przez lekcje wiary, które dają siłę do przezwyciężenia każdego wyzwania: czy to będzie śmierć, depresja, zwątpienie, przygnębienie czy choroba. Objawienie zwycięstwa płynące z Krzyża staje się tak realne, że każda okoliczność czy słowo diabła będą wobec nich malutkie.

     "Ewangelia jest jak lek na każdą potrzebę ludzkości" - tymi słowy kończy się jedna z książeczek pt. "Boska zamiana".

     Sięgnij po prawdy Słowa Bożego i naucz się żyć zwycięskim, pełnym obfitości życiem!

     Biografia

     Jako młody człowiek Peter Gammons przyjął dramatyczne wezwanie od Boga: "ZANIEŚ ŚWIATU MOJE POSELSTWO O UZDROWIENIU I MOJĄ MOC UZDROWIENIA".

     Od tamtej chwili zaczęły się dziać niesamowite cuda. Doniesienia o cudach wstrząsnęły całymi miastami i wywarły wpływ na całe narody, czego rezultatem były niewiarygodne spotkania przebudzeniowe, gromadzące tłumy na największych obiektach świata.

     Szanowany na całym świecie jako ewangelista, mąż stanu i znawca Biblii, przemawiał do największych tłumów w historii, dochodzących do czterech milionów ludzi na pojedynczym spotkaniu. Jego życie jest inspirującą historią człowieka, który wywodził się z małej nieznanej miejscowości na brytyjskiej wsi, a stał się osobistym przyjacielem i doradcą prezydentów, premierów i światowych przywódców. Przez ponad 40 lat usługiwał ponad stu milionom ludzi w ponad stu krajach na świecie.

     Dr Gammons, autor bestsellerów, opublikował ponad 100 książek i podręczników, a jego prace zostały przetłumaczone na wiele języków. Jego książki oddają ciepło, współczucie i poświęcenie, które motywują go do podróży dookoła świata i usługiwania na każdym kontynencie.

IP


   

Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej