Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Ojciec Pio. Wizjoner naszych czasów. Listy

O. Pio

Ojciec Pio. Wizjoner naszych czasów. Listy

Wydanie: Kraków 2008
ISBN: 978-83-60703-91-5
Ilość stron:  104
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: Salwator

Sugerowana cena wydawcy: 19.00 zł Nasza cena: 17.10 zł

     Opis:

     Listy św. o. Pio odkrywają niezwykłe tajemnice, nadzwyczajne zjawiska mistyczne świętego, które towarzyszyły Mu przez całe jego życie, były źródłem fascynacji i podziwu, jakich doświadczał przyszły Święty ze strony ludzi. Czasami były też powodem jego cierpienia i wewnętrznych rozterek, których zapis odnajdujemy w tych właśnie licznych listach.

     Ojciec Pio pozostaje zawsze "wizjonerem", który rozpoznaje Boga w osobach, towarzyszących mu zawsze i wszędzie. Wzruszający poważny ton jego deklaracji a także niezachwiana wiara w słuszność obranej drogi świadczą o stałej gotowości Ojca Pio do doskonalenia się w posłudze kapłańskiej mimo licznych trudności.

     Dzięki z jednej strony wzruszającym, z drugiej zaś wstrząsającym Listom, zebranym w tym tomie znajdujemy się w samym sercu duchowości o. Pio. W sercu wielkim, zdolnym objąć niezrozumiały świat.


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:
 Laura: 07.10.2010, 19:52
 Ciągle zaczynam od nowa, choć czasem w drodze upadam... Wciąż jednak słyszę te słowa: " kochać to znaczy powstawać..." Chciałem Ci w chwilach uniesień, życie poświęcić bez reszty, spójrz - moje ręce są puste, stoję ubogi jak grzesznik... Chwała Panu przez wszystkie wieki. Amen.
 aniela: 04.03.2008, 14:10
 chwalę ciebie Panie każdego dnia i uwielbiam OTO JEST DZIEN KTORY DAL MI PAN i chcę wykrzyknąc całemu światu Boże kocham cię!!!
 malgosia: 14.10.2007, 15:40
 Gdy pragne tak z calego serca podziekowac za wszystko co mi Pan dal,wzial i zostawil normalnie brak mi slow,by wyrazic to co czuje.Niedawno slyszlam piesn dziekczynna,ktora zaczyna sie slowami"Nie umiem dziekowac Ci Panie,bo marne sa moje slowa.Zechciej przyjac moje milczenie i naucz mnie zyciem dziekowac."I teraz jesli mysli me sa nienazwane,staram sie robic to co spodobaloby sie Bogu i tak Mu dziekuje.
 Iza: 13.10.2007, 20:00
 Piękne to co napisane:)Boże...dziękuję Ci za to ,że dotknołeś mego serca kiedy tak bardzo Cię potrzebowałam ,że mnie nie opuszczasz i że mogę Tobie kochany Boże za to dziękować dzien i noc . Trwaj przy mnie. Bóg zapłać...))))))))))))))
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej