Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Towarzyszenie powołanym

Ks. Aleksander Radecki

Towarzyszenie powołanym

Wydanie: Kraków 2008
ISBN: 978-83-7482-172-8 
Ilość stron:  154
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: eSPe

Sugerowana cena wydawcy: 15.90 zł Nasza cena: 15.11 zł

     Opis:

     Ks. Aleksander Radecki dzieli się swoimi refleksjami na temat tajemnicy i daru powołania. Stwierdza, że wymaga ono nie tylko rozpoznania, przyjęcia i realizacji ze strony powołanych, ale też czynnej, wspierającej postawy otoczenia wezwanych do służby Bożej. Dlatego po książkę tę powinni sięgnąć rodzice, rodzeństwo oraz najbliżsi krewni sióstr zakonnych i kleryków, zakonników i księży.

     Wiele cennych sugestii znajdą tutaj także duszpasterze, katecheci, nauczyciele - ci, którzy mają wpływ na wszechstronnie pojmowaną formację młodego pokolenia w parafiach, w szkołach, we wspólnotach i ruchach religijnych, w klubach — wszędzie, gdzie młodzi ludzie przebywają. Także same kandydatki i sami kandydaci do życia konsekrowanego mogą szukać w książce odpowiedzi na nurtujące ich pytania przed podjęciem decyzji o przekroczeniu progu nowicjatu czy seminarium.


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:
 magda: 26.01.2009, 10:14
 kolejny rok znow ide do przodu. nie moge sie cofnac, nie moge zmienic biegu mojej historii...ile razy zalowalam decyzji podjetych... ale nie mozna tego zmienic, nie mozna.... pozostaje jakas iskra ufnosci, rozpaczliwej i pelnej skruchy w glebi serca, ze Bog jest, ze trwa przy mnie choc Go nie dostrzegam, ze czuwa, ze podniesie mnie i przytuli do swojego serca... Ojca mi brak, dobrego, czulego, troskliwego Ojca, ktory przytuli i powie, ze jest ze mnie dumny, ze kocha i bedzie mnie kochac po wszystkie dni....
 tmina: 25.01.2009, 14:59
 Amen
 Marta: 15.01.2008, 11:05
 SĄ LUDZIE KTÓRZY URODZILI SIE TYLKO PO TO TBY BYĆ NIESZCZĘŚLIWYMI !
 ewa: 15.01.2008, 06:50
  MOja KOCHANA RENATO - PIĘKNIE PISZESZ ... Dotknęłaś Głębi mojego SERCA i Bardzo Cię KOCHAM . JESTEŚ Wzorem dla Wielu MATEK .... mogłabym się od CIEBIE Uczyć - dawno to wyczuwałam , ze JESTEŚ WIELKą MATKą i To POLSKą ... może trochę BOLESNĄ ale Będzie DOBRZE .. . DUCH PANA SPRAWI ... CUD ... TWOJEGO żYCIA ... i NIE LęKAJ SIę - JEST PRZY TOBIE CHRYSTUS > ZAUFAJ MU ... ODDAJ MU SWóJ KRZYż .. A ON NA TWOJEJ DRODZE ROZSYPIE KWIATY ... MIłOśCI ... SZCZęśCIA .. TYLKO BąDź WRAZLIWA BARDZIEJ NIż JESTEś I DZIELNA > DZIELNą NIEWIASTę KTóż ZNAJDZIE ...?????? Całuję Cię na Cały dzisiejszy i przyszły dzień ,pa .
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej