Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Kiedy jestem płodna a kiedy nie

Alina Lichtarowicz

Kiedy jestem płodna a kiedy nie

Wydanie: Katowice 2005
ISBN: 83-86250-41-0
Ilość stron: 48
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: Unia
	
Sugerowana cena wydawcy: 8.00 zł Nasza cena: 7.60 zł

     Opis:

     Książeczka przedstawia trzy niezależne metody określania dni, kiedy kobieta jest płodna, i dni, kiedy nie jest płodna. Pozwala przez to każdej kobiecie poznać własny rytm biologiczny, w którym płodność jest ograniczona tylko do kilku dni w każdym cyklu.

     Choć publikacja adresowana jest przede wszystkim do młodych kobiet, wchodzących dopiero w dorosłe życie, również dojrzałe kobiety znajdą tu odpowiedzi na nurtujące je pytania dotyczące płodności. Ale nie tylko kobiety... Płodność jest bowiem wspólna. Tak więc oboje - kobieta i mężczyzna - są jednakowo odpowiedzialni za tą najbardziej intymną sferę życia.

     Autorka, która jest lekarką, prostym i zrozumiałym językiem przedstawia elementarną a zarazem kompletną wiedzę na temat płodności kobiety i mężczyzny. Dodatkowo kolorowe, czytelne i estetyczne rysunki pomagają lepiej zrozumieć niniejsze zagadnienie. Uzupełnieniem są również adresy poradni życia rodzinnego i naturalnego planowania rodziny na terenie całej Polski.

     Książka jest zalecana przez MEN do użytku szkolnego i do nauki biologii dla starszych klas szkoły podstawowej oraz biologii i przysposobienia do życia w rodzinie w szkołach ponadpodstawowych. Pozycja będzie również pomocna w pracy ośrodków duszpasterstwa rodzin, dla narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa i w szeroko rozumianym poradnictwie dla małżonków.


Tolle.pl

   

Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej