Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Już 100 chętnych będzie bronić przed gender

     Ponad sto osób zapisało się do tej pory na pierwszy w Polsce kurs przedstawiający naukową prawdę o ideologii gender.

     Kurs jest organizowany przez Instytut Globalizacji oraz gliwicki klub Fronda.pl. W związku z dużym zainteresowaniem, organizatorzy postanowili rozszerzyć formułę szkolenia i przyjąć wszystkich chętnych.

     - Uruchamiamy tak zwaną rekrutację ciągłą. Będzie można zapisać się w dowolnym momencie, w trakcie trwania kursu. Kurs ma formułę internetową. Wszystkie materiały będą dostępne na specjalnej platformie e-learningowej tak długo jak będą sobie życzyli kursanci - tłumaczy dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. - Powodzenie projektu utwierdza nas w przekonaniu, jak bardzo potrzebna była ta inicjatywa - dodaje.

     Organizatorzy spodziewają się napływu kolejnych chętnych, bowiem cały czas zapisują się nowe osoby. Projekt spotyka się z niesłabnącym zainteresowaniem mediów i poparciem ze strony kościelnej hierarchii. Patronat nad przedsięwzięciem objęły redakcje m.in. tygodnika Niedziela, tygodnika Idziemy, miesięcznika Egzorcysta, Przewodnika Katolickiego, miesięcznika List, Gazety Warszawskiej Polityki Narodowej, Polski Niepodległej, Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy, Radia Rodzina, Katolickiego Radia Zamość, Katolickiego Radia Rzeszów, Katolickiego Radia Via oraz portali Deon.pl, Profeto.pl, Duchowy.pl, Narodowcy.net, Adonai.pl oraz Fronda.pl.

     - Kuria biskupia diecezji warszawsko-praskiej zawiadomiła o udzieleniu pozwolenia na wykorzystywanie wszystkich publikacji nt. gender abpa Henryka Hosera - ujawnia Tomasz Teluk.

     Zajęcia rozpoczynają się już w marcu, ale wykłady będą dostępne podczas całego okresu trwania kursu. Uczestniczyć zajęcia mogą słuchacze z całej polski bowiem wykłady będą umieszczane na profesjonalnej i bardzo łatwej w obsłudze platformie e-learningowej. Z tego typu szkoleń przez Internet prowadzonych przez ośrodek skorzystało dotychczas kilkuset chętnych.

     Aby zapisać się na kurs należy wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org, lub wysłać zgłoszenie na e-mail: instytut@globalizacja.org. Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel. 600 023 118.


Red.


   

O Mszy Świętej najprościej [mały format] O Mszy Świętej najprościej [mały format]
Ks. Jerzy Stefański
Człowiek, który w pełni uczestniczy we Mszy Świętej, jest największym bogaczem świata. Zostaje bowiem obdarowany samym Bogiem, Jezusem Chrystusem. Z miłości do nas stał się On człowiekiem, a potem, by być jeszcze bliżej, stał się dla nas pokarmem i każdego z nas pragnie karmić Sobą... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 11: 26.07.2018, 21:51
 11
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej