Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Powstała strona namiotnik.pl

     Od pewnego czasu istnieje strona http://namiotnik.pl/. Jest to miejsce pomocne w praktyce codziennego Namiotu Spotkania i prowadzenia zapisków ze swoich spotkań z Bogiem. Zastanawiasz się może, skąd ta nazwa? Otóż kiedy Mojżesz chciał rozmawiać z Bogiem, nie robił tego w autobusie pełnym pasażerów, w domu pełnym hałasujących dzieci ani w przerwie na lunch. Na rozmowę z Najwyższym poświęcał konkretnie wydzielony czas i udawał się w specjalnie przygotowane do tego miejsce: wchodził do NAMIOTU SPOTKANIA (Wj 33, 7-11). To właśnie w Namiocie Spotkania Pan rozmawiał z Mojżeszem twarzą w twarz, jak się rozmawia z przyjacielem. My także, kiedy chcemy rozmawiać z Bogiem, z naszym Najlepszym Przyjacielem, musimy rozbić swój Namiot, który osłoni nas na chwilę przed otaczającym nas zgiełkiem. I to tu, w odpowiednim czasie i odpowiednich warunkach, możemy wsłuchiwać się w Słowo Boże. Zadaniem nowo powstałej strony jest pomoc każdemu w organizacji jego osobistego Namiotu Spotkania — stąd właśnie Namiotnik.

     Strona jest prosta w obsłudze i czytelna. Sprawia, że łatwiej odnaleźć siły i czas na modlitwę. Kalendarz motywuje, by każdego dnia uzupełnić go ikonką potwierdzającą spotkanie z Bogiem.

     Zachęcam do odwiedzenia strony i założenia konta! To nic nie kosztuje, a może pomóc w nawiązaniu bliskiej relacji z Bogiem.


Informacja prasowa


   

Granice w relacjach małżeńskich Granice w relacjach małżeńskich
Henry Cloud, John Townsend
W takim stopniu, w jakim czujesz się wolny, by odmówić czegoś małżonkowi, możesz również zgodzić się na to, czego pragnie. Dlatego dla dobra małżeństwa czasami warto powiedzieć: „Nie mogę wyrazić na to szczerej zgody, dlatego tym razem muszę ci odmówić”... » zobacz więcej


Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej