Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Powstała strona namiotnik.pl

     Od pewnego czasu istnieje strona http://namiotnik.pl/. Jest to miejsce pomocne w praktyce codziennego Namiotu Spotkania i prowadzenia zapisków ze swoich spotkań z Bogiem. Zastanawiasz się może, skąd ta nazwa? Otóż kiedy Mojżesz chciał rozmawiać z Bogiem, nie robił tego w autobusie pełnym pasażerów, w domu pełnym hałasujących dzieci ani w przerwie na lunch. Na rozmowę z Najwyższym poświęcał konkretnie wydzielony czas i udawał się w specjalnie przygotowane do tego miejsce: wchodził do NAMIOTU SPOTKANIA (Wj 33, 7-11). To właśnie w Namiocie Spotkania Pan rozmawiał z Mojżeszem twarzą w twarz, jak się rozmawia z przyjacielem. My także, kiedy chcemy rozmawiać z Bogiem, z naszym Najlepszym Przyjacielem, musimy rozbić swój Namiot, który osłoni nas na chwilę przed otaczającym nas zgiełkiem. I to tu, w odpowiednim czasie i odpowiednich warunkach, możemy wsłuchiwać się w Słowo Boże. Zadaniem nowo powstałej strony jest pomoc każdemu w organizacji jego osobistego Namiotu Spotkania — stąd właśnie Namiotnik.

     Strona jest prosta w obsłudze i czytelna. Sprawia, że łatwiej odnaleźć siły i czas na modlitwę. Kalendarz motywuje, by każdego dnia uzupełnić go ikonką potwierdzającą spotkanie z Bogiem.

     Zachęcam do odwiedzenia strony i założenia konta! To nic nie kosztuje, a może pomóc w nawiązaniu bliskiej relacji z Bogiem.


Informacja prasowa


   

Różaniec Różaniec
abp Grzegorz Ryś
Jeśli szukasz głębokich rozważań tajemnic różańcowych, dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci osobiste, oparte na słowie Bożym rozważania abp. Grzegorza Rysia. Myśli duchownego skupiają się tutaj wokół poszczególnych tajemnic czterech części Różańca.... » zobacz więcej


Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej