Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Powstała strona namiotnik.pl

     Od pewnego czasu istnieje strona http://namiotnik.pl/. Jest to miejsce pomocne w praktyce codziennego Namiotu Spotkania i prowadzenia zapisków ze swoich spotkań z Bogiem. Zastanawiasz się może, skąd ta nazwa? Otóż kiedy Mojżesz chciał rozmawiać z Bogiem, nie robił tego w autobusie pełnym pasażerów, w domu pełnym hałasujących dzieci ani w przerwie na lunch. Na rozmowę z Najwyższym poświęcał konkretnie wydzielony czas i udawał się w specjalnie przygotowane do tego miejsce: wchodził do NAMIOTU SPOTKANIA (Wj 33, 7-11). To właśnie w Namiocie Spotkania Pan rozmawiał z Mojżeszem twarzą w twarz, jak się rozmawia z przyjacielem. My także, kiedy chcemy rozmawiać z Bogiem, z naszym Najlepszym Przyjacielem, musimy rozbić swój Namiot, który osłoni nas na chwilę przed otaczającym nas zgiełkiem. I to tu, w odpowiednim czasie i odpowiednich warunkach, możemy wsłuchiwać się w Słowo Boże. Zadaniem nowo powstałej strony jest pomoc każdemu w organizacji jego osobistego Namiotu Spotkania — stąd właśnie Namiotnik.

     Strona jest prosta w obsłudze i czytelna. Sprawia, że łatwiej odnaleźć siły i czas na modlitwę. Kalendarz motywuje, by każdego dnia uzupełnić go ikonką potwierdzającą spotkanie z Bogiem.

     Zachęcam do odwiedzenia strony i założenia konta! To nic nie kosztuje, a może pomóc w nawiązaniu bliskiej relacji z Bogiem.


Informacja prasowa


   


Kościół, Żydzi, Polska Kościół, Żydzi, Polska
Ks. Waldemar Chrostowski
"Kościół, Żydzi, Polska" to nie tylko książka, to wydarzenie! Po sukcesie czytelniczym wywiadu-rzeki p.t. "Bóg, Biblia, Mesjasz", w którym ks. prof. W. Chrostowski odpowiadał na pytania dotyczące naukowego czytania i wykładania Biblii, otrzymujemy kolejny tom pasjonujących rozmów.... » zobacz więcej

Wasze komentarze:

Brak komentarzyAutor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej