Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa zawierzenia

     "Panie Jezu, dziękujemy Ci, że ukochałeś nas miłością bez granic, nie wahając się nawet oddać życie za nas. Dziękujemy Ci za to, że Twoja miłość chroni nas od zła, podnosi z największych upadków i leczy najboleśniejsze rany. Dziękujemy Ci za Twoją obecność w sakramencie małżeństwa i za to, że u Ciebie zawsze możemy znaleźć lekarstwo i siłę do pokonywania wszelkich trudności i kryzysów. Oddajemy Ci swoją pamięć, rozum, wolę, swoje dusze i ciała wraz ze swoją ptciowością. Przyrzekamy codziennie spotykać się z Tobą na wspólnej modlitwie i w lekturze Pisma św., w częstym przyjmowaniu Komunii św. i adoracji Najświętszego Sakramentu. Postanawiamy regularnie przystępować do sakramentu pojednania, nie ulegać zniechęceniu i natychmiast podnosić się z każdego grzechu. Postanawiamy nie czytać, nie kupować i nie oglądać czasopism, programów ani filmów o treściach pornograficznych. Przyrzekamy nie używać żadnych środków antykoncepcyjnych i rezygnujemy z samej postawy antykoncepcyjnej. Przyrzekamy być zawsze gotowymi na przyjęcie każdego dziecka, które Ty, Panie, pragniesz powołać do istnienia. Pragniemy być dla naszych dzieci dobrymi wychowawcami, własną postawą i własnym świadectwem ukazującymi drogę do Ciebie.

     Panie Jezu, ucz nas systematycznej pracy nad sobą, umiejętności kontrolowania naszych pobudzeń seksualnych i emocji. Prosimy Cię o odwagę w codziennym przeciwstawianiu się złu, abyśmy unikali wszystkiego, co uzależnia i zniewala, a przede wszystkim narkotyków, alkoholu i nikotyny. Ucz nas tak postępować, aby w naszym życiu najważniejsza była miłość.

     Maryjo, Matko nasza, prowadź nas drogami wiary do samego źródła miłości - do Jezusa. Za Sługą Bożym Janem Pawłem II pragniemy całkowicie zawierzyć się Tobie: »Totus Tuus, Maryjo«! W Twoim Niepokalanym Sercu składamy całych siebie, wszystko, czym jesteśmy, każdy swój krok, każdą chwilę swojego życia. Amen!".
ks. M. Piotrowski


Publikacja za zgodą redakcji
>
nr 3-2008   


Otwarci na miłość – jak pokonać bariery Otwarci na miłość – jak pokonać bariery
ks. Krzysztof Grzywocz, Monika Gajda, Marcin Gajda
To konferencja, która zatrzęsie światem Twoich relacji, a z gruzów dotychczasowych przekonań pomoże zbudować piękne i trwałe więzi z innymi ludźmi i z Bogiem. Audiobook „Otwarci na Miłość” wskaże Ci drogę do przełamywania wewnętrznych barier i udowodni, jak ważne jest otwarcie na drugiego człowieka. Dowiedz się, jak rozwijać kontakt z własnymi uczuciami, jak słuchać uważnie drugą osobę i co zrobić, by odpowiedzialnie kochać! ... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 GOSIA: 26.07.2010, 07:29
 JEZU DZIĘKUJE ZA TO ŻE JESTEŚ Z NAMI ! JEZU UFAM TOBIE ! JEZU KOCHAM CIEBIE!
 Zrozpaczona : 06.07.2010, 09:15
 Matko spraw by to co sobie przyzekalismy stalo sie nie tylko slowem ale i czynem Spraw by maz wrocil do nas
 D. : 04.05.2010, 13:38
 prosze o modlitwe o moje małżeństwo nie mam juz sił, myśle juz tylko o najgorszym, mąz nie chce zgody nie chce odpowiedzialności mieszka u przyjaciela.
 Asia: 07.04.2010, 14:50
 Matko kochana powierzam ci moje małzenstwo oraz moich braci i kuzyna takbardzo cie prosze obysmy byli szczesliwi
 Dona: 08.01.2010, 14:17
 Jezu powierzam Ci całe moje małżeństwo, nasze serce, przemieniaj je i dodawaj nam nadziei, uratuj to co święte, proszę...brakuje mi juz sił...
 K.J: 21.10.2009, 10:06
 Matko Boża,nasza kochana mamo prosze ucz nas i miej dla nas cierpliwość w codziennym zyciu,prosze abysmy byli dobrym małzeństwem i swoja miłośćią prosze byśmy mogli otulic naszą córke prosze by mogła byc wychowywana w szczesliwej rodzinie,prosze aby Twój syn był z nas dumny,z całego serca prosze.
 Monika: 12.12.2008, 10:03
 Cały Twój Maryjo - Niech Twój Syn błogosławi nam w naszym Małżeństwie i prowadzi drogą prawdy i miłości
 a: 20.10.2008, 20:11
 Matko- obejmij nas łaskami miłości i wytrwania w sakramencie małżeństwa
[1] [2] (3)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej