Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o dobrego męża

Boże, Ojcze niebieski, który kierujesz losami każdego człowieka, pokieruj i moim życiem tak, bym znalazła sobie dobrego męża, z którym mogłabym godnie spełniać zadania, dla których małżeństwo ustanowiłeś. Utwierdź duszę mą w cnocie, bym nie szukała męża na śliskich drogach światowych, ale bym wyprosiła go sobie w szczerej modlitwie i zasłużyła niego przez życie uczciwe i czyste. Dopomóż mi, bym czas panieństwa mego wykorzystać mogła jak najlepiej dla zdobycia cnót i zalet, które potrzebne mi będą w przyszłości, abym była dobrą żoną i matką. Niech przygotowanie moje do małżeństwa będzie takie, bym potem nic z mej młodości nie potrzebowała taić przed mężem, ani ukrywać przed dziećmi, ale by życie moje mogło im służyć za wzór do naśladowania.

Najświętsza Maryjo Panno, Przeczysta Dziewico, bądź mi opiekunką i pośredniczką u Boga. Amen.

* * * * *

Ojcze mój niebieski, jeżeli wolą Twoją jest, bym wyszła za mąż, żyje już gdzieś ten człowiek, który mnie szuka, z którym będę mogła się połączyć, ojciec moich dzieci. Otocz go opieką. Niech pozostanie czysty, niech będzie opanowany i szlachetny - dla Ciebie i dla mnie. Zachowaj także mnie dla niego. Zasiej dobre ziarno w nasze serca teraz,w wiośnie naszego życia. Wzmocnij je, by nasz przyszły dom był bogaty w Twe łaski. Amen

Modlitwa o dobrego męża


   

Wasze komentarze:
 Marzena: 17.09.2021, 22:29
 BoĹźe zlituj się nade mną czekam tyle daj mi odpowiednią osobę w moim wieku chce kochać i być kochana z wzajemnością błagam nie karz mi cierpieć więcej błagam pokornie🙏😪💏🤵👰
 MARZENA : 27.08.2021, 17:55
 BOĹťE CIEBiE KOCHAM PROSZĘ CIĘ W MOJE URODZINY O DOBREGO MŁODEGO MĘŝA NIEPALĄCEGO POBOĹťNEGO POLAKA RELIGIJNEGO CZEKAM DŁUGO NA ODPOWIEDNIEGO PROSZĘ DAJ MI GO W KOŃCU Z GÓRY DZIĘKUJĘ
 Weronika: 23.08.2021, 18:02
 Matko Boża, proszę Cię o dobrego męża dla mnie i miłość do mnie samej, bym mogła najlepiej jak potrafię kochać tego mężczyznę, nasze dzieci i doceniać otaczający mnie świat i ludzi. Matko Boża dziękuję, że kochasz każdego człowieka bezwarunkowo. Kocham Cię Mamo.
 Do M: 19.08.2021, 19:14
 Twoje wyobrażenia o mnie to twoja sprawa. To nie ja cie tropię tylko ty odpisujesz wredne odpowiedzi innym uczestnikom z forum albo bezpodstawnie, złośliwie dogryzasz innym by sobie chwilowo ulżyć. Powinni cię tu zablokować. Ja czytam A że Ty jesteś przekonana o byciu pępuszkiem świata to poszerzam twoje horyzonty myślowe o fakt że tak nie jest. Masz problem z własną seksualnością A to przełożyło się na twoje postrzeganie rzeczywistości i stosunek do innych ludzi czyli czytaj złośliwość , harde serce i zatwardziałość. Może byłaś przyzwyczajony do tego że Mamy się i tatuś kupili Ci apartamencik, usuwali ci przeszkody spod nóżek, pracę załatwili ale chyba adoratora nie zagwarantowali. Pewnie popijasz po nocach albo ćpasz. Jakbyś przyjmowała sakramenty święte to byś takich rzeczy jak wypisywałas tu nie pisała.
 Marta: 16.08.2021, 22:12
 Proszę o dobrego męża który będzie mnie kochał i szanował
 Weronika: 14.08.2021, 12:47
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji wzbudzenia we mnie miłości do samej siebie, po to by mężczyzna, który będzie moim mężem, mógł przy mnie wzrastać, a ja bym była dla niego dobrą żoną i matką, szczęśliwą kobietą, córką Pana Boga. Bóg zapłać za modlitwę. Z Panem Bogiem.
 Agata : 12.08.2021, 23:46
 Proszę o nawrócenie się Michała, żeby zaczął wierzyć w Boga i stał się lepszym człowiekiem. Niech uwolni się od koleżanki z pracy, przez którą nasza rodzina się rozpadła. Niech zrozumie, że rodzina jest najważniejsza i niech wróci do nas jako dobry i kochający nas człowiek ❤️❤️❤️
 Matka: 11.08.2021, 20:33
 Sw. Józefie przez Twoje wstawiennictwo proszę o dobrego męża dla mojej jedynej córki, który ją pokocha i będzie dla niej opiekunem i dawał jej wsparcie w tym zwariowanym świecie.
 Do X: 09.08.2021, 19:01
 Posłuchaj X-bo nie masz nawet na tyle przyzwoitości, aby się przedstawić to mój ostatni wpis i nie będę więcej reagować na Twoje brednie. Agresywną osobą jesteś właśnie Ty. To nie ja się do Ciebie przyczepiłam-tylko Ty do mnie, co więcej śledzisz moją korespondencję z innymi użytkownikami tej strony-to bardzo żałosne-tak ja Ty cała. Co do problemu z własną seksualnością-to Ty go masz bo nie możesz przeżyć faktu, tak jak i inne panie, że gdyby nie grzech nieczysty, to byłabyś sama jak palec, nikt nie jest z Tobą bo Cię kocha, tylko dlatego, że lubieżnie z nim harcujesz-zrozum to i nie ośmieszaj się. Kiedyś na jednym forum natknęłam się na wpis takiej treści: gdyby nie seks i cycki to większość kobiet byłaby sama". Ale to pisała na pewno jakaś jędza-taka sama jak ja. Jędza, bo jak ktoś pisze niewygodną prawdę to jest podły. Żegnam Cię Myszko!


 Do M: 05.08.2021, 22:36
  4 razy odpowiadasz wpisem bo żółć która cię zalewa jeszcze z ciebie nie wyszła. Z każdym tu się kłócisz obojętnie z mężczyzną czy kobieta i każdy odpuszcza bo nikt nie chce konwersować z jędzą.. nie jesteś pępkiem świata. Guzik mnie to obchodzi czy Ty jesteś byłą prostytutką czy 40 letnia dziewica czy osoba chorą psychicznie . Masz jakiś problem z własną seksualnością i z tym.ze ktoś Cię nie wybz..ał lata świetlne temu bo brak sexu ewidentnie ci nie służy. Czy jesteś brzydka, zimna czy też aseksualna to twój problem. Ale to że jesteś agresywna i obrażasz innych to powinnaś iść do psychiatry bo to normalne nie jest.
 M: 01.08.2021, 10:42
 Lata mijają M jak pisała o ladacznicach tak i pisze, bo to prawda niezmienna, ale dlaczego Ty rybko się odzywasz-czyżbyś była ladacznicą?_"uderz w stół, a nożyce się odezwą". Przesyłam całuski Tobie i wszystkim paniom ex-dziewicom!
 M: 31.07.2021, 18:37
 Na sam koniec to, czy te panie mają rodziny to wielka wątpliwość. Pan którego omotały nie miał na czole napisane, że jest dla nich przeznaczony. A Pan Bóg też nie powiedział, że mają do tego mężczyzny prawo. Diabeł pcha mężczyzn w ręce rozpustnic, bo wie co z nimi zrobią. Cnotki won.
 M: 31.07.2021, 18:27
 I jeszcze jedno Rybko-miłe Panie chrześcijanki, jak i mili panowie chrześcijanie tak samo potrzebują miłości jak i niechrześcijanie-potrzebują rozpusty, a panie dodatkowo jeszcze męskiego portfela. Broń tych miłych pań, bo to twoje koleżanki w poglądach i czynach.
 M: 31.07.2021, 18:23
 Skarbie-gdybym była taka jak te wszystkie słodkie panie, które tak bronisz, bo na pewno jesteś taka sama, to nie byłabym w takiej sytuacji, w jakiej jestem. Mili panowie jak miałam 20 lat i myślałam naiwnie, że na czystości daleko się zajedzie, radzili abym zmieniła poglądy, to sobie szybciej ułożę życie.A te miłe inne panie, które spotkały przypadkowych mężczyzn i odprawiały z nimi dzikie harce rodem z domu uciech są naprawdę żałosne-tak jak Ty myszko. Ułożone życie za rozpustę. Pozdrawiam Cię gorąco!
 Do M: 25.07.2021, 22:50
 Lata mijają A ta M z poziomu zgorzkniala zeszła na jeszcze niższy poziom i obrażania i wrogości do kobiet co mają rodziny
 Do M: 25.07.2021, 22:46
 ZGorzkniala, zawisna pseudochrzescijanka co wymiotuje jadem na katolickim portalu o miłości od 2 lat
 M: 03.06.2021, 15:54
 Pan Bóg da dobrego męża i bez modlitw-ladacznicom.
 Hania: 10.05.2021, 15:42
 Panie Boże Wszechmogący proszę Cię postaw na mojej drodze odpowiedzialnego, zaradnego i mądrego mężczyznę, który mnie pokocha i ja go również ze wzajemnością. Proszę Cię byśmy stworzyli szczęśliwy i spełniony zwiazek małżeński i rodzinę. Dziękuję. Amen.
 E. : 19.04.2021, 21:47
 Św. Józefie ponawiam prośbę - modlę się o dobrego męża osobę którą pokocham z wzajemnością... Wyproś u Boga zmianę mego serca i serca być może przyszłego męża abyśmy razem wzrastali w miłości i wierze,dziękuję
 Wierna : 07.02.2021, 19:45
 Św. Józefie proszę wyjednaj mi łaskę spotkania odpowiedniego mężczyzny za którego wyjdę za mąż, jeśli mężczyzna o którym teraz myślę nadaje się do małżeństwa wyproś u Boga łaskę spotkania z Nim. Dziękuję za wszystko, proszę o siłę do przeżywania trudności w moim życiu.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32]


Autor

Treść

Nowości

Czy ty musisz kraść?Czy ty musisz kraść?

Katecheza papieska o Dziesięciu Przykazaniach BożychKatecheza papieska o Dziesięciu Przykazaniach Bożych

Jezus Dobry PasterzJezus Dobry Pasterz

Ja jestem krzewem winnym, wylatoroślamiJa jestem krzewem winnym, wylatoroślami

Miłość bez zobowiązań?Miłość bez zobowiązań?

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej