Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o dobrego męża

Boże, Ojcze niebieski, który kierujesz losami każdego człowieka, pokieruj i moim życiem tak, bym znalazła sobie dobrego męża, z którym mogłabym godnie spełniać zadania, dla których małżeństwo ustanowiłeś. Utwierdź duszę mą w cnocie, bym nie szukała męża na śliskich drogach światowych, ale bym wyprosiła go sobie w szczerej modlitwie i zasłużyła niego przez życie uczciwe i czyste. Dopomóż mi, bym czas panieństwa mego wykorzystać mogła jak najlepiej dla zdobycia cnót i zalet, które potrzebne mi będą w przyszłości, abym była dobrą żoną i matką. Niech przygotowanie moje do małżeństwa będzie takie, bym potem nic z mej młodości nie potrzebowała taić przed mężem, ani ukrywać przed dziećmi, ale by życie moje mogło im służyć za wzór do naśladowania.

Najświętsza Maryjo Panno, Przeczysta Dziewico, bądź mi opiekunką i pośredniczką u Boga. Amen.

* * * * *

Ojcze mój niebieski, jeżeli wolą Twoją jest, bym wyszła za mąż, żyje już gdzieś ten człowiek, który mnie szuka, z którym będę mogła się połączyć, ojciec moich dzieci. Otocz go opieką. Niech pozostanie czysty, niech będzie opanowany i szlachetny - dla Ciebie i dla mnie. Zachowaj także mnie dla niego. Zasiej dobre ziarno w nasze serca teraz,w wiośnie naszego życia. Wzmocnij je, by nasz przyszły dom był bogaty w Twe łaski. Amen

Modlitwa o dobrego męża


   

Wasze komentarze:
 W;): 18.05.2022, 09:06
 Matko Boża Ty znasz moje marzenia i troski. Mateńko wspieraj mnie i mojego kochanego Z. w tej nowej dla nas sytuacji. Proszę Cię Mateńko o prawdziwą szczerą miłość dla nas obojga i o to byśmy żyli razem w szczęśliwym małżeństwie. Bóg zapłać za modlitwę
 W;): 30.04.2022, 18:02
 Mateńko najukochańsza chroń i prowadź mojego kochanego Z. Przytul go Mamo mocno do swojego serca. Mamo broń go przed złem. Z. bardzo Cię kocha i ja też. Proszę wszystkich o modlitwę za nas oboje, dobre słowo i dobre myśli. Bóg zapłać wszystkim.
 W;): 18.04.2022, 19:48
 Mateńko, dziękuję Tobie za opiekę nade mną i Z. Niezmiennie proszę też o prawdziwą, dojrzałą i odpowiedzialną miłość dla nas obojga. Pobłogosław nam Mamo obojgu i daj rozwiązanie naszych trudności. Mamo bardzo chcę żeby Z. kochał mnie prawdziwie, szczerze, w wolności i poczucia bycia prawdziwym mężczyzną właśnie dla mnie i mojej do Z. miłości. Mateńko, Ty wiesz dużo więcej niż jestem w stanie wyrazić. Mamusiu, otocz mojego kochanego Z. i mnie swoim płaszczem i strzeż nas oboje jak najczulsza Matka. Bóg zapłać Wszystkim za dobre myśli i modlitwę. Szczęścia i miłości dla Wszystkich.
 AD: 17.04.2022, 07:35
 O siłę, wytrwałość i czyste serca, o mocną, prawdziwą i piękną miłość i o wierość oraz wzajemny szacunek Maryjo Matko Kochająca wspomóż nas, pomóż mi. Niech urazy nas nie pokonaja, a strach nie obezwladnia, niech pojawi się sila, by się starać.
 W;) : 08.04.2022, 17:56
 Mamo, Ty wszystko wiesz i wiesz wszystko nawet zanim Cię poproszę. Proszę wszystkich o modlitwę za moje życie, moje sprawy, moją pozytywną przemianę i oczywiście za mojego kochanego Z. Mamo, pomóż nam obojgu. Bóg zapłać Wszystkim za modlitwę.
 W;): 02.04.2022, 14:57
 Mateńko, kocham mojego Z. Jesteśmy oboje w trudnej sytuacji, zwłaszcza jeśli chodzi o moja rodzinę. Mamo proszę abyśmy oboje umieli mądrze wybrnąć z tej sytuacji. Mamo chcielibyśmy mieć dzieci i dać im godny dom, bezpieczny. Mamo życzę sobie mojemu kochanemu Z. wzajemnej, prawdziwej i odpowiedzialnej miłości. Aż do śmierci. Mamo, ja tak kocham Z. I bardzo chce żeby i on mnie prawdziwie kochał, jak mężczyzna swoją kobietę. Mamo, pomóż nam te życiowe plany poukładać i oczywiście ten ślub w 2022 roku ni się marzy, a najlepiej to w jego pierwszej połowie. Mamo, pomóż namnobojgu zrzucić z siebie ciężary i kajdany (wiesz Mamo jakie). Bóg zapłać za modlitwę :)). Proszę bardzo o nią dla mnie i dla mojego kochanego Z.
 W;): 20.03.2022, 21:44
 Kochana Mamo, proszę jak zawsze dla siebie i mojego kochanego Z. oraz dla każdego kto o to prosi o szczęśliwy związek, pełen najsmaczniejszych owoców. Mamo, tak to prawda, że pragnę mieć szczęśliwą rodzinę. Proszę Cię o nią mimo moich i Z. wad i grzechów. Mateńko wspomóż nas oboje swoimi łaskami, byśmy prawdziwie i świadomie realizowali swoje powołanie i marzenia. Mamo, Ty wiesz, że Z. jest dla mnie bardzo ważny, a i ja chcę już zawsze być dla niego tą jedyną. Takie to moje kobiece pragnienie. Mamo, proszę dla nas obojga i dla każdego kto naprawdę tego pragnie o założenie szczęśliwej rodziny i zawarcie szczęśliwego małżeństwa (tak sobie tę pierwszą połowę 2022 roku wymarzyłam, nie wiem co Ty na to Mamusiu). Mamo, wspieraj mojego ukochanego Z. w jego codzienności, otocz go Mamo swoim płaszczem. Dziękuję wszystkim za modlitwę i każdą pozytywną myśl. Bóg zapłać za modlitwę i za istnienie tego miejsca dla proszących o wsparcie.
 W;): 27.02.2022, 10:40
 Matko Boża jestem w ogromnej potrzebie. Mój kochany Z. stracił do mnie całkowicie zaufanie. Błagam Cię o ponoć i Twoją Boską interwencję. Matko Boża proszę żeby mój kochany Z. wrócił do mnie w tym tygodniu i nie przestał mnie kochać. Mamo ja marzę o tym aby wziąć ze Zbyszkiem ślub i to jak najszybciej, jednak najbardziej pragnę tworzyć z nim szczęśliwą najbardziej na świecie rodzinę. Mamo ja go kocham. Błagam wszystkich o modlitwę w naszej intencji o szczęśliwe zakończenie tego konfliktu i o to abyśmy ja i Zbyszek tworzyli razem szczęśliwą rodzinę. Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Proszę Cię Panie Boże o zawarcie przez nas razem szczęśliwego małżeństwa w pierwszej połowie 2022 roku. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.
 W;): 15.01.2022, 09:17
 Mamo, pobłogosław mi i mojemu kochanemu Z. Matko Boża wesprzyj nas w tych trudnościach. Matko Boża, wzmocnij nas przez to co się stało. Bardzo chcę żeby Z. naprawdę się we mnie zakochał. Matko, Ty wiesz jak rozwiązać nasze problemy i uczynić nas szczęśliwymi. Bóg zapłać za modlitwę.


 W;): 11.01.2022, 19:42
 Matko Boża, Mateńko znasz mnie na wylot. Proszę o zawarcie przeze mnie szczęśliwego małżeństwa z odpowiednim dla mnie mężczyzną w tym 2022 roku (a najlepiej w jego pierwszej połowie). Mam nadzieję, że to mój kochany Z. i sprawy między nami się wyjaśnią. Przepraszam za tamto, ale to ze strachu. Chciałabym żeby Z. naprawdę mnie pokochał. Zależy mi na nim. Mateńko wybacz. Mamo wylecz moją duszę. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.
 marzena aneta: 06.01.2022, 05:11
 BoĹźe Ojcze Niebieski kocham Cię proszę o łaske dobrego kawalera młodego męża niepalącego poboĹźnego Polaka religijnego uczciwego wysokiego dziękuję BoĹźe Ojcze Niebieski proszę teĹź o łaske domu kupna w końcu wreszcie dziękuje BoĹźe Ojcze Niebieski prosze teĹź o łaske urody zdrowia dla mnie prosze o zdrowe biodra nogi oczy zęby dziękuję BoĹźe Ojcze Niebieski prosze o łaske odzyskania moich pieniędzy skradzionych Ĺźeby nigdy nikt więcej nie kradł z tego będziemy sądzeni kochajmy się szanujmy się dziękuje BoĹźe Ojcze Niebieski prosze o łaske Ĺźeby nigdy więcej nie było aborcji dość zabijania niewinnych dzieci dziękuje BoĹźe Ojcze Niebieski prosze o łaski niewyrzucania jedzenia nie palenia papierosĂłw nie zaśmiecania lasĂłw łąk pĂłl wĂłd nie klnięcia nie picia alkoholu za dusze czyśćcowe dziękuje kobiety moc modlitwy nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni ufność cuda czyni uczciwość cuda czyni
 W;) : 24.12.2021, 19:33
 Matko Boża jak nigdy w całym roku proszę Cię o to byś uleczyła Matko moje problemy. Mamo, proszę Cię o cud w moim życiu. Wiem, że cuda wymagają akcji, mojego zaangażowania. Mamo proszę bym w 2022 roku zawarła szczęśliwe małżeństwo z odpowiednim dla mnie mężczyzną. Mamo, wiem, że jestem już gotowa na prawdziwy związek. Mamo, pomóż mi, daj wyprosić łaskę szczęśliwej rodziny dla mnie, ale też dla mojego rodzeństwa. Mamo, wiem, że Tobie wystarczy raz powiedzieć o swoich troskach, wiem, jednak dusza mnie boli. Bóg zapłać za modlitwę. Matko Boża miej też w opiece Z.
 W;): 21.12.2021, 16:25
 Matko Boża, Mateńko najukochańsza, proszę o łaskę założenia przeze mnie szczęśliwej rodziny i wzięcie ślubu w pierwszej połowie 2022 roku. Bardzo bym tego chciała. Matko Boża nie wiem czy mój kochany chłopak ma być moim mężem, jednak napraw Matko Boża nasze serca jeszcze w tym 2021 roku byśmy wiedzieli co dla nas obojga jest właściwe. Matko Boża proszę o wsparcie dla nas obojga. Bóg zapłać za modlitwę.
 W;) : 10.12.2021, 21:38
 Mateńko kochana, Przeczysta Dziewico, Panie Jezu, Boże Wszechmogący. Proszę o opanowanie, szlachetność i prawdziwą, czystą miłość dla mnie i mojego ukochanego chłopaka Zbyszka. Maryjo jako nasza mama wspieraj nas oboje, pobłogosław nam i pomóż w założeniu szczęśliwej rodziny i wzięciu ślubu w pierwszej połowie 2022 roku. Bóg zapłać za modlitwę.
 W;): 29.11.2021, 16:36
 Matko Boża proszę prowadź mnie i mojego kochanego chłopaka w naszym wspólnym życiu. Proszę o światło Ducha Świętego i Twoją matczyną opiekę i mądrość dla nas obojga. Matko Boża proszę o potrzebne nam błogosławieństwa. Matko Boża pomóż nam zbudować szczęśliwa rodzinę w 2022 roku, w jego pierwszej połowie. Bóg zapłać.
 W: 24.11.2021, 16:40
 Panie Boże proszę o mądrość dla mnie i mojego chłopaka Zbyszka. Proszę o roztropność dla nas obojga. Panie Boże proszę o prawdziwą miłość dla nas obojga i zawarcie szczęśliwego małżeństwa w pierwszej połowie 2022 roku.
 Aga: 21.11.2021, 08:41
 Proszę o założenie szczęśliwej rodziny z mężczyzną którego poznałam niedawno
 W;): 09.11.2021, 22:40
 Panie Boże, marzę o założeniu szczęśliwej rodziny. I pragnę aby to się stało w 2022 roku. Boże otocz opieką mojego kochanego mężczyznę. On Ciebie potrzebuje, widzę to. Panie Boże proszę bym umiała uszczęśliwić samą siebie, być pełna, kompletna. Pobłogosław nam Boże i Ojcze Niebieski. Wybacz nam nasze grzechy. Panie Boże prowadź nas.
 Sylwia : 27.10.2021, 13:21
 Dobry Boże Ty wiesz jak trudno mi być samej. Proszę Cię tylko o rodzinę. Jak mam sama ja tworzyć jak dzieci osobno, przyszły mąż nie wiadomo gdzie. Proszę Cię pokornie byśmy już wszyscy byli na zawsze razem, byśmy wspólnie tworzyli rodzinę na wzór świętej rodziny. Bóg zapłać
 K: 27.10.2021, 12:59
 Kochany Boże Proszę Cię postaw na mojej drodze Partnera Dobrego Uczciwego Zaradnego Madrego Normalnego Uczciwego Meskiego wiernego kochającego o miłość w wzajemnością Dziękuję.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Urszuli LedóchowskiejModlitwa do św. Urszuli Ledóchowskiej

Litania do św. Urszuli LedóchowskiejLitania do św. Urszuli Ledóchowskiej

Modlitwa o wstawiennictwo bł. Kardynała Stefana WyszyńskiegoModlitwa o wstawiennictwo bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Dlaczego zdrada kobiety czyni z niej rozpustne stworzenie, a zdrada mężczyzny to jedynie skok w bok?Dlaczego zdrada kobiety czyni z niej rozpustne stworzenie, a zdrada mężczyzny to jedynie skok w bok?

Dla męża samochody są wszystkim. Spędza z nimi większość swojego czasuDla męża samochody są wszystkim. Spędza z nimi większość swojego czasu

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej