Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o dobrego męża

Boże, Ojcze niebieski, który kierujesz losami każdego człowieka, pokieruj i moim życiem tak, bym znalazła sobie dobrego męża, z którym mogłabym godnie spełniać zadania, dla których małżeństwo ustanowiłeś. Utwierdź duszę mą w cnocie, bym nie szukała męża na śliskich drogach światowych, ale bym wyprosiła go sobie w szczerej modlitwie i zasłużyła niego przez życie uczciwe i czyste. Dopomóż mi, bym czas panieństwa mego wykorzystać mogła jak najlepiej dla zdobycia cnót i zalet, które potrzebne mi będą w przyszłości, abym była dobrą żoną i matką. Niech przygotowanie moje do małżeństwa będzie takie, bym potem nic z mej młodości nie potrzebowała taić przed mężem, ani ukrywać przed dziećmi, ale by życie moje mogło im służyć za wzór do naśladowania.

Najświętsza Maryjo Panno, Przeczysta Dziewico, bądź mi opiekunką i pośredniczką u Boga. Amen.

* * * * *

Ojcze mój niebieski, jeżeli wolą Twoją jest, bym wyszła za mąż, żyje już gdzieś ten człowiek, który mnie szuka, z którym będę mogła się połączyć, ojciec moich dzieci. Otocz go opieką. Niech pozostanie czysty, niech będzie opanowany i szlachetny - dla Ciebie i dla mnie. Zachowaj także mnie dla niego. Zasiej dobre ziarno w nasze serca teraz,w wiośnie naszego życia. Wzmocnij je, by nasz przyszły dom był bogaty w Twe łaski. Amen

Modlitwa o dobrego mężaWasze komentarze:
 W;): 21.12.2021, 16:25
 Matko Boża, Mateńko najukochańsza, proszę o łaskę założenia przeze mnie szczęśliwej rodziny i wzięcie ślubu w pierwszej połowie 2022 roku. Bardzo bym tego chciała. Matko Boża nie wiem czy mój kochany chłopak ma być moim mężem, jednak napraw Matko Boża nasze serca jeszcze w tym 2021 roku byśmy wiedzieli co dla nas obojga jest właściwe. Matko Boża proszę o wsparcie dla nas obojga. Bóg zapłać za modlitwę.
 W;) : 10.12.2021, 21:38
 Mateńko kochana, Przeczysta Dziewico, Panie Jezu, Boże Wszechmogący. Proszę o opanowanie, szlachetność i prawdziwą, czystą miłość dla mnie i mojego ukochanego chłopaka Zbyszka. Maryjo jako nasza mama wspieraj nas oboje, pobłogosław nam i pomóż w założeniu szczęśliwej rodziny i wzięciu ślubu w pierwszej połowie 2022 roku. Bóg zapłać za modlitwę.
 W;): 29.11.2021, 16:36
 Matko Boża proszę prowadź mnie i mojego kochanego chłopaka w naszym wspólnym życiu. Proszę o światło Ducha Świętego i Twoją matczyną opiekę i mądrość dla nas obojga. Matko Boża proszę o potrzebne nam błogosławieństwa. Matko Boża pomóż nam zbudować szczęśliwa rodzinę w 2022 roku, w jego pierwszej połowie. Bóg zapłać.
 W: 24.11.2021, 16:40
 Panie Boże proszę o mądrość dla mnie i mojego chłopaka Zbyszka. Proszę o roztropność dla nas obojga. Panie Boże proszę o prawdziwą miłość dla nas obojga i zawarcie szczęśliwego małżeństwa w pierwszej połowie 2022 roku.
 Aga: 21.11.2021, 08:41
 Proszę o założenie szczęśliwej rodziny z mężczyzną którego poznałam niedawno
 W;): 09.11.2021, 22:40
 Panie Boże, marzę o założeniu szczęśliwej rodziny. I pragnę aby to się stało w 2022 roku. Boże otocz opieką mojego kochanego mężczyznę. On Ciebie potrzebuje, widzę to. Panie Boże proszę bym umiała uszczęśliwić samą siebie, być pełna, kompletna. Pobłogosław nam Boże i Ojcze Niebieski. Wybacz nam nasze grzechy. Panie Boże prowadź nas.
 Sylwia : 27.10.2021, 13:21
 Dobry Boże Ty wiesz jak trudno mi być samej. Proszę Cię tylko o rodzinę. Jak mam sama ja tworzyć jak dzieci osobno, przyszły mąż nie wiadomo gdzie. Proszę Cię pokornie byśmy już wszyscy byli na zawsze razem, byśmy wspólnie tworzyli rodzinę na wzór świętej rodziny. Bóg zapłać
 K: 27.10.2021, 12:59
 Kochany Boże Proszę Cię postaw na mojej drodze Partnera Dobrego Uczciwego Zaradnego Madrego Normalnego Uczciwego Meskiego wiernego kochającego o miłość w wzajemnością Dziękuję.
 Mała Mi.: 11.10.2021, 22:52
  Prowadź Panie wraz ze Świętym Józefem moje serce moją miłość . Prowadźcie mojego branka ,ukochanego duszka gdziekolwiek jest Niech znajdzie ścieżkę do .. Boże Ty raczyż wiedzieć czy z tej mąki będzie dobry chleb. Panie, to moja praca, a zdarzenie Twoje; Raczyż błogosławieństwo dać do końca swoje! Ja, Panie, niechaj mieszkam w tym gniaździe ojczystym, A Ty "nas" zdrowiem opatrz i sumnieniem czystym, Pożywieniem ućciwym, ludzką życzliwością, Obyczajmi znośnymi, nieprzykrą starością. ... Lecz na szczęście wszelakie serce ma być jednakie. Prowadźcie mnie Anioły.


 W.: 23.09.2021, 16:44
 Matko Boża, Panie Jezu, Boże Wszechmogący, proszę o to by mężczyzna, z którym się spotykam pokochał mnie, a przez to Ciebie, w sposób prawdziwy, w pełni oddając się Twoim przykazaniom i Twojej jedynej prawdziwej miłości. Proszę byśmy mogli stanąć w prawdzie i zawrzeć prawdziwe, dobre małżeństwo. Chciałabym mieć z moim mężem dzieci i o to również proszę, aby moje i nasze marzenie się spełniło, daj Boże w 2022 roku.
 Marzena: 17.09.2021, 22:29
 BoĹźe zlituj się nade mną czekam tyle daj mi odpowiednią osobę w moim wieku chce kochać i być kochana z wzajemnością błagam nie karz mi cierpieć więcej błagam pokornie🙏😪💏🤵👰
 MARZENA : 27.08.2021, 17:55
 BOĹťE CIEBiE KOCHAM PROSZĘ CIĘ W MOJE URODZINY O DOBREGO MŁODEGO MĘŝA NIEPALĄCEGO POBOĹťNEGO POLAKA RELIGIJNEGO CZEKAM DŁUGO NA ODPOWIEDNIEGO PROSZĘ DAJ MI GO W KOŃCU Z GÓRY DZIĘKUJĘ
 Weronika: 23.08.2021, 18:02
 Matko Boża, proszę Cię o dobrego męża dla mnie i miłość do mnie samej, bym mogła najlepiej jak potrafię kochać tego mężczyznę, nasze dzieci i doceniać otaczający mnie świat i ludzi. Matko Boża dziękuję, że kochasz każdego człowieka bezwarunkowo. Kocham Cię Mamo.
 Do M: 19.08.2021, 19:14
 Twoje wyobrażenia o mnie to twoja sprawa. To nie ja cie tropię tylko ty odpisujesz wredne odpowiedzi innym uczestnikom z forum albo bezpodstawnie, złośliwie dogryzasz innym by sobie chwilowo ulżyć. Powinni cię tu zablokować. Ja czytam A że Ty jesteś przekonana o byciu pępuszkiem świata to poszerzam twoje horyzonty myślowe o fakt że tak nie jest. Masz problem z własną seksualnością A to przełożyło się na twoje postrzeganie rzeczywistości i stosunek do innych ludzi czyli czytaj złośliwość , harde serce i zatwardziałość. Może byłaś przyzwyczajony do tego że Mamy się i tatuś kupili Ci apartamencik, usuwali ci przeszkody spod nóżek, pracę załatwili ale chyba adoratora nie zagwarantowali. Pewnie popijasz po nocach albo ćpasz. Jakbyś przyjmowała sakramenty święte to byś takich rzeczy jak wypisywałas tu nie pisała.
 Marta: 16.08.2021, 22:12
 Proszę o dobrego męża który będzie mnie kochał i szanował
 Weronika: 14.08.2021, 12:47
 Bardzo proszę o modlitwę w intencji wzbudzenia we mnie miłości do samej siebie, po to by mężczyzna, który będzie moim mężem, mógł przy mnie wzrastać, a ja bym była dla niego dobrą żoną i matką, szczęśliwą kobietą, córką Pana Boga. Bóg zapłać za modlitwę. Z Panem Bogiem.
 Agata : 12.08.2021, 23:46
 Proszę o nawrócenie się Michała, żeby zaczął wierzyć w Boga i stał się lepszym człowiekiem. Niech uwolni się od koleżanki z pracy, przez którą nasza rodzina się rozpadła. Niech zrozumie, że rodzina jest najważniejsza i niech wróci do nas jako dobry i kochający nas człowiek ❤️❤️❤️
 Matka: 11.08.2021, 20:33
 Sw. Józefie przez Twoje wstawiennictwo proszę o dobrego męża dla mojej jedynej córki, który ją pokocha i będzie dla niej opiekunem i dawał jej wsparcie w tym zwariowanym świecie.
 Do X: 09.08.2021, 19:01
 Posłuchaj X-bo nie masz nawet na tyle przyzwoitości, aby się przedstawić to mój ostatni wpis i nie będę więcej reagować na Twoje brednie. Agresywną osobą jesteś właśnie Ty. To nie ja się do Ciebie przyczepiłam-tylko Ty do mnie, co więcej śledzisz moją korespondencję z innymi użytkownikami tej strony-to bardzo żałosne-tak ja Ty cała. Co do problemu z własną seksualnością-to Ty go masz bo nie możesz przeżyć faktu, tak jak i inne panie, że gdyby nie grzech nieczysty, to byłabyś sama jak palec, nikt nie jest z Tobą bo Cię kocha, tylko dlatego, że lubieżnie z nim harcujesz-zrozum to i nie ośmieszaj się. Kiedyś na jednym forum natknęłam się na wpis takiej treści: gdyby nie seks i cycki to większość kobiet byłaby sama". Ale to pisała na pewno jakaś jędza-taka sama jak ja. Jędza, bo jak ktoś pisze niewygodną prawdę to jest podły. Żegnam Cię Myszko!
 Do M: 05.08.2021, 22:36
  4 razy odpowiadasz wpisem bo żółć która cię zalewa jeszcze z ciebie nie wyszła. Z każdym tu się kłócisz obojętnie z mężczyzną czy kobieta i każdy odpuszcza bo nikt nie chce konwersować z jędzą.. nie jesteś pępkiem świata. Guzik mnie to obchodzi czy Ty jesteś byłą prostytutką czy 40 letnia dziewica czy osoba chorą psychicznie . Masz jakiś problem z własną seksualnością i z tym.ze ktoś Cię nie wybz..ał lata świetlne temu bo brak sexu ewidentnie ci nie służy. Czy jesteś brzydka, zimna czy też aseksualna to twój problem. Ale to że jesteś agresywna i obrażasz innych to powinnaś iść do psychiatry bo to normalne nie jest.
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwy do Ducha ŚwiętegoModlitwy do Ducha Świętego

Litania do Ducha ŚwiętegoLitania do Ducha Świętego

Modlitwa o siedem darów Ducha ŚwiętegoModlitwa o siedem darów Ducha Świętego

Medytacja na Zesłanie Ducha ŚwiętegoMedytacja na Zesłanie Ducha Świętego

Jezus daje Ducha Świętego (J 20, 19-23)Jezus daje Ducha Świętego (J 20, 19-23)

Niech zstąpi Duch Twój! Historyczna homilia Jana Pawła IINiech zstąpi Duch Twój! Historyczna homilia Jana Pawła II

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej