Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Tobie, Boże powierzam mój skarb


Ojcze, który nas kochasz, któryś nas ukochał, zanim nam dałeś życie!

Tobie powierzam wszystko, co mam najdroższego, mój Skarb.

Najmilszą mi osobę. Ty kochasz więcej, niż ja jestem w stanie pokochać.

Ufam Twojej miłości Otocz ukochanego mojego swoją opieką i chroń od wszelkiego złego.

Niech Anioł Twój nad nim czuwa i niech go strzeże.

Spraw, by mu było dobrze. Zachowaj go w zdrowiu, dodaj sił i napełnij radością.

Niech go otacza ludzka życzliwość, niech na swej drodze spotyka serdeczne uśmiechnięte twarze.
Opatrzności Boża, Tobie się oddajemy w opiekę. Osłaniaj nas.

Doprowadż szczęśliwie do małżeństwa.

Pomóż nam zbudować wspólny dom, w którym Ty, Panie, zamieszkasz z nami na zawsze.

Ja wiem, że ludzkie marzenia o szczęściu, złym zrządzeniem losu mogą się obrócić w niwecz.
Ale Ci Ufam!

Ty, który nie zapominasz o liliach polnych i ptakach niebieskich - pamiętaj o nas.

Wierzymy Twojej miłości. Niech wola Twoja wypełnia się nad nami i w nas. Amen.
   

Wasze komentarze:
 Napiszę,ale: 26.06.2015, 20:40
 Chociaż raz podpisz się ,abym wiedziała że to Ty.... będziemy w kontakcie-musimy...nie chcę Cię stracić.
 ): 26.06.2015, 18:06
 Jestem dzisiaj nie do życia,nie wiedziałam ,że to będzie tak okropnie bolało..a ja nie mogę nic zrobić...Boże dlaczego? nawet nie jestem w stanie dzisiaj Cię zobaczyć i spojrzeć w twarz...wylałam morze łez..nie chcę aby już bardziej bolało..nie dam rady więcej udzwignąć.Napisz do mnie na @. Niech Ci tam dobrze będzie Najdroższy i pamiętaj serce moje już będzie bić dla Ciebie na zawsze!!!!
 ZANIM: 24.06.2015, 22:43
  pójdę z stąd ? zostaw na maila ostatnie swoje słowo?
  nie znana: 07.06.2015, 15:34
  Tobie powierzam wszystko, co mam najdroższego, mój Skarb. Najmilszą mi osobę. Ty kochasz więcej, niż ja jestem w stanie pokochać. Ufam Twojej miłości Otocz ukochanego mojego swoją opieką i chroń od wszelkiego złego. ..........By serca przepełnione miłością do Chrystusa zawsze biegły ku sobie... Ta wymowna cisza ! Zagubiłam go czy odzyskam.. Niech Anioł Twój nad nim czuwa i niech go strzeże.
 Tak: 10.05.2015, 23:43
 Bóg czyni wszystko we właściwym czasie...Bóg znajdzie sposób na problemy,nawet gdy wydaje się to niemożliwe./Rób z Bogiem to czego boisz się najbardziej a Bóg Cię nie zostawi.Tylko Bóg napełni Twe serce miłością.....A ja dziś ...Dziękuję za miłość i Twoje kochanie,za wszystko co było i co Nas zastanie.Dziękuje za Ciebie,że chciałeś się zjawić...Dziękuję za miłość z daleka i blisko,gdyby Cię nie było, zniknęło by wszystko...Jezu Ufam Tobie!.
 ___: 10.05.2015, 08:00
  Tobie powierzam Boże ,wszystko [...] Ojcze, jeśli chcesz, weź ode Mnie ten kielich, lecz... Ojcze, jeśli chcesz, weź ode Mnie ten kielich, lecz niech się dzieje Twoja wola, nie moja.
 Ania: 22.04.2015, 22:15
 Panie Boże, dziękuję Ci za mojego ukochanego męża... Dziękuję Ci za Marcina. Proszę, wspieraj go, dodawaj mu sił i kochaj go. Prostuj proszę nasze drogi, Panie. Opiekuj się naszą rodziną i pamiętaj o nas...
 Tak : 18.04.2015, 10:54
  D. dobrze napisałaś /napisałeś Z Bogiem :) trzymaj się !
 D.: 17.04.2015, 20:30
 Tak Panie,Tobie powierzam wszystko,co mam najdroższego. Uczucie,które zrodziło się w moim sercu-najmilszą mi osobę.Ty Panie kochasz więcej,niż ja jestem w stanie pokochać.Ufam Twojej miłości,otocz ukochanego mojego Panie opieką i strzeż od złego.Spraw by Mu było dobrze...Niech będzie szczęśliwy...i kochany.Miłość jest wszystkim co potrzebne Nam do szczęścia.Niech się dzieję Twoja wola.Amen
 d*: 12.04.2015, 16:55
  Maryja mi Cię wybrała... Kocham Cię Radek i... wkrótce zaświeci dla nas słońce i.. szczęście że Cię poznałam drogą Bożą?
 agata: 22.03.2015, 09:21
 Boże, spraw by ukochany mi wybaczył i zechciał ze mną naprawić popełnione błędy. Wiem, że już raz mnie wysłuchałeś. Wierzę, że teraz też mnie nie zostawisz, Boże.
 anna maria: 03.03.2015, 20:53
 Boże Jahwe..pomóż mi znaleźć spokoj serca mego w twojej miłość i poblogoslaw Rafała którego pokochalam.Tys jest Ojciec Nas.
 zona dla meza: 19.02.2015, 18:59
 Boze Ojcze wszechmocny, Prosze Cie miej w opiece mojego meza z kazda chwila dodawaj Mu sil. Bo Wielka jest Twoja milosc i dobroc,jestes Milosiernym Ojcem,Bogiem i kochasz swoje dzieci.Prosze kochaj Go i miej w swojej opatrznosci.Dziekuje.19 luty.
  x: 13.01.2015, 11:04
  Tobie powierzam Boże wiesz co! Ufam ,niech sie dzieje wola Twoja. Ty się tym zajmij i moim mężem Działaj Duchu Święty jak najlepiej
 za mojego skarba: 29.12.2014, 10:06
 Dziękuję za to, że stworzyłeś go dla mnie a mnie dla niego, za to że przeciąłeś nasze drogi Boże. kilka lat wcześniej chodziliśmy tymi samymi ścieżkami, drogami: ja koło jego pracy szłam do swojej i nawet nie wiedzieliśmy o swoim istnieniu, może nawet mijaliśmy się ale nie zwracaliśmy uwagi na siebie...w końcu spotkaliśmy się -ale nie byliśmy gotowi na to by przyjąć to co nas spotkało...dziękuję za to że oczyściło się między nami i wszystko złe odeszło, że czuje tylko miłość ciepło, serdeczność, same pozytywne uczucia...Ty Boże, wiesz najlepiej, dałeś nam wolną wolę i możliwość wyboru, Ty Boże jesteś Miłością, wiem że On mnie kocha, ale nie wierzy już, proszę otwórz jego serce na mnie, niech się nie lęka i uwierzy w tą miłość i da nam szansę.
 I.: 01.12.2014, 21:47
 Panie chciałam Tobie podziękować. Każdego dni odkąd się modlę jest coraz lepiej w moim związku. Bałam się, że z czasem mój chłopak się znudzi lecz nie zapowiada się na to. Wręcz przeciwnie, z każdym dniem mój chłopak kocha mnie coraz bardziej, coraz lepiej mnie rozumie, jest coraz bardziej czuły. Dziękuję za to Tobie bo wiem, że jest w tym Twoja zasługa. Spraw bym się nie lękała, b wszystkie nasze sprawy pomyślnie się ułożyły, żebyśmy dzielnie stawiali czoło problemom, żeby niedogodności i przeciwności losu zamiast osłabiać wzmacniały tylko naszą relację. Dziękuję Tobie za to, że pozwoliłeś mi się cieszyć moim skarbem aż 168 dni. Doceniam to, cieszę się z tego co mam bowiem wielu innych ludzi nie mogło w ogóle kochać. Cudownie jest się cieszyć codziennie miłością swojego oblubieńca. Błogosław nam Panie. wiesz o mojej bolesnej przeszłości. Daj siłę mojemu J. walczyć z moimi lękami, żeby był pełen cierpliwości, miłości i opiekował się mną. Doprowadź szczęśliwie do małżeństwa. Co Bóg złączył człowiek niech nie rozłącza.
 I.: 26.11.2014, 01:53
 Panie kolejny raz dziękuję Tobie za piękną miłość, którą nas obdarzyłeś. Proszę Cię o cud ...Chciałabym pielęgnować tę miłość tak by była ona miłością do grobowej deski. Daj również siłę mojemu chłopakowi, Spraw by nie słuchał nieżyczliwych nas osób. I chroń go przed chorobami bo chcę się nim cieszyć przez długie lata. Jezu ufam Tobie
 I.: 25.11.2014, 03:48
 Panie spraw by Mój chłopak całe życie się starał o nas. Żeby nigdy nie zwątpił w nasze uczucie. Spraw by wszystko się dobrze ułożyło. Żeby Moja rodzina go zaakceptowała, żeby jego rodzina mnie zaakceptowała. Żeby był moim mężem. żebyśmy razem przebrnęli przez całe życie. Daj mu siłę do walki. Chroń nasz związek od złego ..Jezu Ufam Tobie
 I.: 22.11.2014, 21:15
 Panie proszę Cię, dbaj o mojego chłopaka i chroń nasz związek. Spraw by nasza miłość codziennie była coraz silniejsza. Dziękuję Cię za łaski jakimi nas obdarzasz.
 I.: 17.11.2014, 19:46
 Panie kolejny raz Cię proszę, żebyś się opiekował moim Skarbem. Miej nasz związek w opiece i pomóż nam pogłębiać każdego dnia naszą miłość. Naucz nas miłować się wzajemnie :)
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej