Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Tobie, Boże powierzam mój skarb

Ojcze, który nas kochasz, któryś nas ukochał, zanim nam dałeś życie!

Tobie powierzam wszystko, co mam najdroższego, mój Skarb.

Najmilszą mi osobę. Ty kochasz więcej, niż ja jestem w stanie pokochać.

Ufam Twojej miłości Otocz ukochanego mojego swoją opieką i chroń od wszelkiego złego.

Niech Anioł Twój nad nim czuwa i niech go strzeże.

Spraw, by mu było dobrze. Zachowaj go w zdrowiu, dodaj sił i napełnij radością.

Niech go otacza ludzka życzliwość, niech na swej drodze spotyka serdeczne uśmiechnięte twarze.
Opatrzności Boża, Tobie się oddajemy w opiekę. Osłaniaj nas.

Doprowadż szczęśliwie do małżeństwa.

Pomóż nam zbudować wspólny dom, w którym Ty, Panie, zamieszkasz z nami na zawsze.

Ja wiem, że ludzkie marzenia o szczęściu, złym zrządzeniem losu mogą się obrócić w niwecz.
Ale Ci Ufam!

Ty, który nie zapominasz o liliach polnych i ptakach niebieskich - pamiętaj o nas.

Wierzymy Twojej miłości. Niech wola Twoja wypełnia się nad nami i w nas. Amen.

Tobie, Boże powierzam mój skarb


   

Wasze komentarze:
 I. : 08.11.2014, 23:04
 Panie Boże miej w opiece mojego Jonasza. Błagam Cię o cud. Chroń nasz związek przed złem. Spraw by Jonasz nigdy w Nas nie zwątpił, by o nas walczył każdego dnia. Proszę o harmonie i spokój w naszym związku. Spraw by moja rodzina zaakceptowała mego ukochanego. On jest cudownym człowiekiem, chciałabym by moi bliscy to dostrzegli i go pokochali z całego serca. Proszę również o ułożenie pozostałych spraw
 @sia: 10.10.2014, 15:35
 Panie Boże, dziękuję Ci, że pozwoliłeś mi doświadczyć miłości, że dałeś mi takiego cudownego mężczyznę, który mnie pokochał miłością prawdziwą i szczerą. Dziękuję za każdy dzień, każdą godzinę, każdą chwilę, którą spędziliśmy razem będąc w związku. Proszę Cię Panie, ażeby tych dni było jak najwięcej, aby nasza wymarzona miłość przezwyciężyła wszelkie przeszkody i żebyśmy już na zawsze byli razem. Kocham Mojego Krzysia z całego serca wiesz o tym Panie. Proszę też o łaskę sakramentu małżeństwa i macierzyństwa. Pragnę tego całym sercem... Potrzebujemy Twojej pomocy Stwórco! Błagam o to, byś Ty Panie i Twoi Aniołowie ochraniali nasz związek i naszą miłość! Błagam o szczęśliwy rozwój sytuacji, o łaski. o cud! Dziękuję Ci Panie z całego serca! Amen.
 Majka: 19.08.2014, 17:36
 Boże proszę Cię spraw aby moim chłopakiem okazał się ten, którego kocham. Spraw żebym wreszcie była szczęśliwa.
 sama: 31.07.2014, 00:16
 Panie Boże dziękuję Ci za miłość teraz wiem czym naprawdę jest. Jeśli będzie Twoja wola będziemy razem jeśli nie opiekuj się nim on tego bardzo potrzebuje chroń go od złego i złych ludzi.Amen.
 barbara: 18.07.2014, 16:44
 Panie Pozwol Mu byc moim pierwszym i ostatnim Bede Ci dzięki składać do ostatnich dni Wiem ze nie powinnam Ci nic obiecać ale Przysięgam ulepszenia życie życia wg Ciebie Prosze
 barbara: 18.07.2014, 16:39
 Boże Wszechmocy Prosze i Błagać nie przestanę Pozwol Michałowi zrozumiec co chce mu przekazać by chciał i nie bal sie i nie michal wrócićl Przysięgam bedziesz zawsze pierwszy w naszym zyciu
 Joanna: 13.06.2014, 12:32
 Panie Jezu dziękuję Ci z całego serca za Krzysia, że teraz wrócił do mnie po krótkim rozstaniu. Dziękuje za pomoc w jego powrocie. Bardzo proszę Cię czuwaj dalej nad naszą miłością aby była coraz silniejsza, żeby już nic nie było w stanie nas rozdzielić. Proszę Cię wspieraj go i pomagaj mu we wszelkich trudnościach. Z całego serca błagam Cię spraw aby poczekał ze współżyciem do ślubu, proszę Cię chroń go od myśli nieczystych. One są i będą ale niech zrozumie że miłość jest najważniejsza,że mnie kocha mocno bo tak jest i zechce z tym poczekać. Daj mu swoje wsparcie aby czuł moc z góry która go wspiera i nie było to dla niego takim trudnym zadaniem. Niech mnie kocha i właśnie miłość będzie dla niego priorytetem i czymś dla czego warto żyć i się starać. Niech ona będzie najważniejsza. Proszę Cię nie opuszczaj go i doprowadź nas w przyszłości przed ołtarz. Amen.
 rgz: 30.05.2014, 14:33
 Chroń mojego ukochanego od złego i opiekuj się nim.
 ZŁOTA rybka: 07.05.2014, 21:37
 Może złota rybka.. znajdzie "ten skarb" ukryty na dnie morza?


 s.o.s.: 04.05.2014, 10:49
 Proszę Cię Jezu, nie potrafię o nim zapomnieć, on ciągle jest przy mnie. powinnam nic nie czuć a czuję, powinnam się cieszyć, że odszedł, a strasznie mi go brak...nie karz mnie za moją głupotę i urażona dumę, tylko mi pomóż proszę.
 [...]: 23.04.2014, 22:41
  nie ma ceny,za skarb ukryty "odkryty" w nim. CHROŃ ten skarb o moj Boze.
 Łukasz: 01.04.2014, 18:08
 Czuwaj nad Weroniką Panie, doprowadź nas do wspólnego życia z Twoim błogosławieństwem. Amen
 potworek: 03.03.2014, 16:31
 czuwaj nad Piotrkiem, Panie ..
 JEDNO SLOWO: 29.01.2014, 22:19
  JEDNO SLOWO.. NIEZALEŻNIE OD TEGO ,CO BYLO/BĘDZIE CO MA SIE STAĆ.. NIECH MOJ GLOS ULYSZY "ON" NIECH SERCE PRZEMOWI.. I , UCZYNI TO- CZEGO NIE UCZYNIL? CZEGO NIE ZROBIL? (TYLKO ON .. musi odpowiedziec na ten glos!)
 SŁOWO..: 22.01.2014, 17:53
  "jedno SŁOWO" WIERZĘ.. I UFAM! TY rozpoznasz że, TE słowo jest skierowane do Ciebie? TYLKO Ciebie.. Niech "siła wyższa" pokieruje wszystkim? NIECH ZADECYDUJE.. DA ODWAGĘ DO WSZYSTKIEGO,I SPOJRZENIA W PRAWDZIE NA SIEBIE. CZAS DOKONA ODKRYCIA - jakiego ja już dokonałam "TAM SERCE TWOJE GDZIE SKARB TWOJ".. ~sercem o serce ~CHCE WALCZYĆ.. choć lęk mały.. (lecz, nie może być mowy o pomyłce?TO nie mógł być przypadek że, trafiliśmy na siebie!) TY który odczytasz te słowa TU-właśnie TU- to nie przypadek? ZNIKŁEŚ MI.. by "dojść do źródła trzeba czasem płynąć pod prąd" -dlatego też zostaliśmy poddani "pewnej próbie". Nie wiem co sie wydarzy za dzień,tydzień ,miesiąc - wiem jedno czekam ..na Ciebie? Modliłam się ..by Św.Jozef doprowadził do zerwania każdej znajomości która, Bogu się nie bedzie podobała? i.. skutek taki , UNIKAŁAM wszystkiego?(myślałam że, tak właściwie będzie ,najlepiej ) NIE poznałeś nigdy motywów mego postępowania - DLACZEGO - działałam w ten sposób.. Może ukryte piękno jest lepsze od jawnego - bo,jawne potrafi tylko rozczarować! KIEDYŚ nastąpi taki dzień że,odkryjesz całą prawdę o mnie.. NIE WIEM czy zyskasz coś w ten sposob wartościowego. Tylko BÓG może nam dopomóc.. ON nieustannie mnie przemienia..i zaskakuje(!) Choc brakuje nie raz odwagi by podążać za marzeniami, znakami. IDĘ .. kroczę Jego ścieżką.. i modlę się.. za Ciebie! UŚMIECHAM się.. " Uśmiech to cząstka słowa, podaruję Ci tylko jeden- A Ty zrozumiesz wszystko?" (bez słów..) Pan wie lepiej co robi.. co nam jest potrzebne.. On zna wszystko.. Poddaje sie Jego woli.. Więc, przypadek sprawi że, pewnego dnia na swej drodze spotkam Cię!
 @sia: 20.01.2014, 00:06
 Panie Boże Wszechmogący umocnij we mnie i w moim Krzysiu naszą wzajemną miłość. Niech to będzie miłość i związek uświęcony Twoją mocą. Obdaruj nas wytrwałością, siłą do walki o nas, wiarą w naszą niełatwą miłość, odwagą i cierpliwością. Pomóż Krzysiowi, aby nie poddawał się i nie rezygnował z walki o nasz związek, choć tak trudno nam pokonać odległość, mój strach, jego przeszłość i skomplikowaną teraźniejszą sytuację. Zlituj się nad nami Panie Boże i pobłogosław nasz związek. Błagam Cię z całego serca!
 @sia: 18.01.2014, 23:46
 Panie Boże Wszechmogący, proszę Cię z całego serca o pomoc, abyśmy dali radę pokonać dzielące nas przeszkody. Proszę Cię dla nas obojga o siłę do walki o naszą miłość, wytrwałość, determinację, wiarę w to, że nam się uda być razem i stworzyć rodzinę, cierpliwość. Nie pozwól, aby los nas rozdzielił. Spraw, aby Krzyś kochał mnie tak mocno jak ja kocham jego.
 B W: 25.12.2013, 23:59
 Amen.
 DW.: 22.12.2013, 17:14
 ....... Mieć w Tobie największy skarb- nie mając ...nic?
 Mariola: 18.11.2013, 22:46
 Wierze !!! To jest podstawa mojego uczucia do niego . Wierze Panie ze jest juz w nim czastka mnie która z każdym dniem przeobrazi sie w miłość . Czekam więc cierpliwie na niego . Kocham Cię .
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Autor

Treść

Nowości

Litania na Wniebowzięcie Najświętszej Maryi PannyLitania na Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Dlaczego błogosławimy zioła, kwiaty i kłosy zbóz w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny?Dlaczego błogosławimy zioła, kwiaty i kłosy zbóz w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny?

Hymn na uroczystość Wniebowzięcia NMPHymn na uroczystość Wniebowzięcia NMP

Po śladach bitwy warszawskiejPo śladach bitwy warszawskiej

Dziedzictwo CuduDziedzictwo Cudu

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej