Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Tobie, Boże powierzam mój skarb

Ojcze, który nas kochasz, któryś nas ukochał, zanim nam dałeś życie!

Tobie powierzam wszystko, co mam najdroższego, mój Skarb.

Najmilszą mi osobę. Ty kochasz więcej, niż ja jestem w stanie pokochać.

Ufam Twojej miłości Otocz ukochanego mojego swoją opieką i chroń od wszelkiego złego.

Niech Anioł Twój nad nim czuwa i niech go strzeże.

Spraw, by mu było dobrze. Zachowaj go w zdrowiu, dodaj sił i napełnij radością.

Niech go otacza ludzka życzliwość, niech na swej drodze spotyka serdeczne uśmiechnięte twarze.
Opatrzności Boża, Tobie się oddajemy w opiekę. Osłaniaj nas.

Doprowadż szczęśliwie do małżeństwa.

Pomóż nam zbudować wspólny dom, w którym Ty, Panie, zamieszkasz z nami na zawsze.

Ja wiem, że ludzkie marzenia o szczęściu, złym zrządzeniem losu mogą się obrócić w niwecz.
Ale Ci Ufam!

Ty, który nie zapominasz o liliach polnych i ptakach niebieskich - pamiętaj o nas.

Wierzymy Twojej miłości. Niech wola Twoja wypełnia się nad nami i w nas. Amen.

Tobie, Boże powierzam mój skarb


   

Wasze komentarze:
 Ania: 05.09.2013, 22:08
 Boże dziękuję, że postawiłeś na mej drodze miłość. Nie jest ona łatwa, wymaga ode mnie cierpliwości i zmiany na lepsze. Prawie 5 lat staram się, walczę abyśmy byli razem. Wiem jednak, że stanie się to kiedy Ty zechcesz i uznasz za słuszne. Gdy się to stanie ufam, że będę gotowa. Dzisiaj dziękuję Ci za jego uśmiech i radość za każdy gest, za czas który spędziliśmy w tym tygodniu. Całym swoim sercem pragnę aby był szczęśliwy bo wtedy i ja jestem uradowana. Kocham Cię Boże najbardziej i ufam Tobie. Miej w opiece naszą miłość, miej w opiece jego serce aby poczekało na moje. Dodaj nam odwagi i siły abyśmy byli jednością. Niech się stanie wola Twoja Boże...
 Ania: 05.09.2013, 22:07
 Boże dziękuję, że postawiłeś na mej drodze miłość. Nie jest ona łatwa, wymaga ode mnie cierpliwości i zmiany na lepsze. Prawie 5 lat staram się, walczę abyśmy byli razem. Wiem jednak, że stanie się to kiedy Ty zechcesz i uznasz za słuszne. Gdy się to stanie ufam, że będę gotowa. Dzisiaj dziękuję Ci za jego uśmiech i radość za każdy gest, za czas który spędziliśmy w tym tygodniu. Całym swoim sercem pragnę aby był szczęśliwy bo wtedy i ja jestem uradowana. Kocham Cię Boże najbardziej i ufam Tobie. Miej w opiece naszą miłość, miej w opiece jego serce aby poczekało na moje. Dodaj nam odwagi i siły abyśmy byli jednością. Niech się stanie wola Twoja Boże...
 andrzej: 30.08.2013, 14:08
 BOŻE,TY WIESZ CO TO MIŁOŚĆ.POMÓŻ NA W MIŁOŚCI,BYŚMY MOGLI PRZETRWAĆ W TEJ NASZEJ TRUDNEJ PORZE,I W NASZYM MAŁŻEŃSTWIE WYTRWAĆ AŻ DO KOŃCA NASZYCH DNI.WIERZE W TWOJĄ WIELKĄ MIŁOŚĆ BOŚ TY ŚWIATŁEM JEST W CIEMNOŚCIACH.TERAZ,ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN.
 magda: 05.05.2013, 20:35
 Panie, spraw, aby mnie kochał, tak jak to mówił wiele razy, spraw, aby to uczucie jeszcze w nim było i aby wszystko sobie poukładał w głowie i nie bał się tej miłości.. Amen
 Edyta: 25.04.2013, 11:11
 Panie, Ty wiesz co dzieje się w naszych sercach. Cierpliwie czekasz i błogosławisz nam. Ty jesteś Bogiem miłosiernym, Ty jesteś Panem naszej miłości. Ukochaj nasze serca i codziennie wlewaj w nie zdroje łask, tak abyśmy stali się małżeństwem według Twego upodobania. Na nowo rozmiłuj nas do siebie, bo Ty wszystko możesz. I nie pamiętaj co było złe. Strzeż i prowadź mnie i mojego męża ścieżkami prawdy, wiary i miłości. Pomóż budować dom, w którym każdego dnia z radością będziesz przebywał. Wielka jest chwała Twoja Panie Boże, nasz Ojcze. Amen.
 lili: 04.04.2013, 23:36
 Panie Boże, proszę abym zawsze go kochała i była przez niego kochana.
 ml: 01.04.2013, 17:20
 Żeby Piotrek mnie kochał, żeby się nawrócił.
 Zagubiona: 20.03.2013, 22:58
 Kocham pewnego chłopaka, z którym łączyły mnie bliższe relacje ponad rok temu.. czuję, że jest moją bratnią duszą.. przez miłość do niego nawróciłam się i nie mogę przestać go kochać, chociaż wiem, że nie możemy być razem.. Modlę się za niego codziennie. Modlę się za to, żeby się nawrócił, żeby był zdrowy i szczęśliwy. Chciałabym być blisko niego, ale Bóg każe mi czekać, być cierpliwą. Proszę was.. módlcie się za mnie, za mojego lubego i za to żebyśmy byli szczęśliwi. Nawet osobno, ale żebyśmy odnaleźli szczęście. A ja żebym znalazła ukojenie. Ja modlę się za was. Szczęść Boże..
 Magda: 25.02.2013, 11:23
 Boże, miej w opiece moją córkę. Pozwól jej się uczyć, daj siłę i pewność siebie, by była pracowita i odpowiedzialna. Chciałabym być z niej dumna i by ona uwierzyła w swoje siły, by wiedziała, co jest w życiu ważne, by walczyła ze swoimi słabościami i żeby była zdrowia.


 Zdzislaw: 22.02.2013, 02:11
 Najukochanszy mój Boże chron mnie od złego obdarz mnie i mojego synka mondroscią i pomuż mi naprawić moje zycie i prowadz mnie Twoją drogą wiem ze bez Ciebie zycie jest ciężkie .
 Zdzislaw: 22.02.2013, 02:06
 Najukochanszy mój Boże chron mnie od złego obdarz mnie i mojego synka mondroscią i pomuż mi naprawić moje zycie i prowadz mnie Twoją drogą wiem ze bez Ciebie zycie jest ciężkie .
 P....: 06.01.2013, 11:04
 Panie Boże zjednocz nasze drogi, byśmy byli razem.
 Edyta: 12.11.2012, 13:16
 Panie Boże, nie ma takich słów, ktróre wyraziły by wdzięczność za łaskę, którą otrzymaliśmy od Ciebie. Dziękuję Ci, że nie pozwoliłeś Złemu zawładnąć naszym życiem. Panie Boże Ty jesteś jedyny źródłem nieskończonej miłości!!! I choć teraz boli i ciężko jest żyć, to wiem, że nas kochasz i nam błogosławisz. Pomóż nam odnaleźć drogę do domu, do naszego domu... Powierzam Ci mój SKARB. Strzeż i osłaniaj go w każdej godzinie. Niech aniołowie Twoi pomagają jemu i mnie, niech strzegą nas i odcinają wszystko co jest zgubne dla naszych dusz. Niech serca nasze zawsze przepełnia miłość do Ciebie Panie. I proszę, abyś w łaskawości Swojej raz jeszcze udzielił nam łaski - łaski uzdrowienia małżeństwa. Amen
 Sonia: 26.08.2012, 00:58
 Panie Boże Dodaj nam sil w tym trudnym czasie dla mnie i dla niego niech to cierpienie sie skończy.Doprowadz na szczęsliwego małżeństwa. Boze prosze niech on juz wroci. 19 wrzesień nasz najwazniejszy dzień w życiu na ktory bardzo czekam.
 darek: 18.06.2012, 02:18
 PANIE BOZE JESTEM NICZYM WIEM ZE NIE BYŁEM DOBRYM DLA SWOJEJ ZONY ALE ZASLEPIONY DUMĄ I PRÓŻNOŚCIĄ STRACIŁEM UKOCHANE OSOBY ZONĘ I CÓRECZKĘ. PANIE ZECHCIJ DAC SZANSE NA ODBUDOWANIE NASZEGO ZWIAZKU I CHOC EMOCJE MNĄ TARGAJĄ BO NIE WIEM CO SIĘ JESZCZE WYDARZY TO PROSZĘ CIE POŁĄCZ NAS KOLEJNY RAZ GDYZ TYLKO JE KOCHAM I SĄ DLA MNIE WSZYSTKIM. JESLI ZDECYDUJESZ INACZEJ PRZYJMĘ TEN BÓL KTÓRY ZABIJA MNIE OD WEWNĄTRZ.
 Baś: 05.06.2012, 17:08
 Piękna ta modlitwa. Amen.
 zrozpaczona: 18.03.2012, 09:40
 Boże, proszę o wzajemność w miłości i odmienienie serca,myśli kochanej przeze mnie osoby. Błagam o siłę żeby wytrwać w rozstaniu które tak boli i wyrywa resztki sił i tchnienia. Tracę sens na życie, popadłam w silną depresję. Jeżeli nie mogę być w tym w związku spraw i zbierz z mego rozdartego i poranionego serca miłość do niego. Amen.
 Magda: 06.03.2012, 12:11
 Panie Boże naucz nas kochać, napełnij Duchem Świętym serce moje i Rafała, żebyśmy trzymając za ręce Pana Jezusa, mogli z Nim iść we właściwym kierunku - w kierunku Nieba, drogą Miłości - Bożej Miłości, bo innej nam nie trzeba. Jeśli nie chcesz, żebyśmy byli razem, daj mi siłę, bym mogła to zaakceptować. Proszę walczcie o nas...
 Mery: 14.02.2012, 23:05
 Panie, proszę już tak długo, ale będę prosić w nieskończoność, dopóki się nie zlitujesz i on mnie nie pokocha. Spraw by wszystko się wydało na wycieczce jutro i by było to dla mnie miłe. Proszę. Amen.
 kasia: 29.01.2012, 18:19
 Panie Boze, bardzo Cie prosze aby Tomek do mnie wrocil, bede sie starala z calych sił dac mu szczescie, napelnij nas miloscia, badz przy nas, pozwol mi go kochac. Amen
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Tomasza ApostołaModlitwa do św. Tomasza Apostoła

Litania do św. Tomasza ApostołaLitania do św. Tomasza Apostoła

Cywilizacja miłości ma ogarnąć światCywilizacja miłości ma ogarnąć świat

Co to znaczy, że Bóg jest miłością?Co to znaczy, że Bóg jest miłością?

Czy Bóg naprawdę nas kocha? I skąd wiemy, że Jemu zależy na nas?Czy Bóg naprawdę nas kocha? I skąd wiemy, że Jemu zależy na nas?

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej