Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nie umiem kochać, Panie

Panie, który wychodzisz na spotkanie zbłąkanej owcy i wszystkim słabym otwierasz swoje ramiona!

Wyznaję Ci, że nie umiem kochać.

Samotnie - tęsknię za tym, którego mi dałeś, źle mi bez niego i ciągle o nim marzę.

Ale gdy tylko jesteśmy razem - nie umiem się pozbyć egoizmu,
opanować języka i być dobra dla tej osoby, którą przecież kocham!

Czemu jest we mnie tyle uporu i opryskliwości?
Czemu kochanemu chłopcu próbuje we wszystkim narzucać własne zdanie?

Czemu się nie liczę z tym, co on odczuwa, i z mojej przyczyny bywa mu nieraz ciężko i źle?

Czemu niszczę otrzymany od Ciebie dar naszej miłości?

Przebacz mi, Boże, moje samolubstwo i złośliwość.
Przebacz mój brak opanowania. Racz naprawić, co popsułam.
Od człowieka przewrotnego we mnie wyzwól mnie, Panie!

Pomóż mi wynagrodzić kochanemu wyrządzone przykrości.

Daj nam radość wzajemnego zrozumienia bez słów.

Amen.

Nie umiem kochać, PanieWasze komentarze:
 mama,zona: 13.01.2019, 20:11
 Naucz mnie kochac prawdziwa miloscia-prosze
 *: 12.09.2018, 22:59
  nie umiem juz kochac siebie uzdrow mnie Jezu powierzam sie tobie Jezu Jezu ty sie zajmij wszystkim zreperuj moje zycie
 Kochająca : 18.03.2017, 15:46
  Panie Jezu tak bardzo tęsknie za Grzegorzem. Spotkałam Go po wielu latach i wszystkie uczucia wróciły, choć tak naprawdę zawsze był w moim sercu. To jest trudna miłość z wieloma zakrętami, poplątanymi ścieżkami a jednak trwa. Boże miej mnie w swojej opiece , prowadź i daj siłę aby to wszystko przetrwać.
 T: 26.11.2016, 18:55
 Nie jestem Tomek,?a poza tym to trochę skąplikowane wiele wiosen nas dzieli.......dziękuje za wyrozumiałość.
 do T: 04.11.2016, 17:59
 Dlaczego Ty Tomek nie porozmawiasz z Dorotą. Modlisz się tylko a nic nie robisz faktycznie. Pan Bóg nic za Ciebie nie załatwi jak Ty sam nic nie zrobisz.
 T: 28.10.2016, 22:57
 Nie osądzaj przedwcześnie drogi,skoro jeszcze nie mieliśmy okazji aby porozmawiać o nas, najpierw wysłuchaj bicie mojego serca a potem osądź?Ja jeszcze nie wybrałem? Czekałem na Ciebie całe życie........ czy warto zaprzepaścić to wszystko?nie dałaś mi szansy ani nadziei? trochę nie halo?.........po prostu uciekłaś przedemną.Dorotka odezwij się do mnie czekam.Z Panem Bogiem.
 Lepiej ?: 13.10.2016, 16:45
 mnie nie pamiętaj .. :( To już było..każdy wybrał drogę ,którą podąża.
 Lepiej być zapamiętaną jako od: 07.10.2016, 10:13
 Wszystkie nasze założenia to jedna wielka fantazja i iluzja spowodowana naszym zbyt wysokim zainteresowaniem i przedwczesnym, niekontrolowanym zaangażowaniem emocjonalnym.
 *D*: 11.01.2016, 18:42
 [...] Jednak,czy potrafimy kochać..


 T: 16.12.2015, 23:02
 Daj mi chociaż jakiś znak abym mógł przejść na właściwy tor, dotrzeć do Twojego serca.Moje życie staje się udręką..... cierpie bardzo, nie potrafię tak dalej funkcjonować.......chodzę z myślami cały czas o Tobie.......wiem nigdy tak nikogo nie kochałem w życiu,jesteś dla mnie wszystkim co mogę mieć.... .sam Bóg wie co czuję do Ciebie.♥♥kocham cie.... Cenie Twoją prywatność i Twoje życie ,nie chce być ciężarem.D.Sz. kocham cie. Panie Jezu prowadź mnie.
 ?: 25.11.2015, 11:06
  ...jeden krok... Jak ma to się stać??? Naprawdę wystarczy by znaleźć się w tym świecie... w twych ramionach. Istnieje on tylko dla nas -Chciałabym...
 Kochaj..: 21.11.2015, 22:09
 "Czasem wyobrażam sobie, że gdzieś daleko istnieje świat równoległy do naszego. Istniejesz tam Ty i Ja. Istnieją tam wszyscy, którzy zasłużyli na drugą szansę, którzy z różnych powodów nie wykorzystali pierwszej. Lubię myśleć, że to właśnie w tym świecie spacerujemy razem ; to w tym świecie zasypiam, jestem w twych ramionach; to w tym świecie prowadzimy poważne rozmowy czy śmiejemy się bez powodu. To w tym świecie się kochamy. Taka moja Utopia." Czy taki świat otworzy się przed nami? To my czujemy...to My pragniemy...to My chcemy...jeden krok...
  +: 17.11.2015, 20:44
  Czy w ogóle potrzebna jest nam prawda, która swobodnie i niezależnie unosi się ponad naszymi głowami? Często sama droga jest pięknym celem, szczególnie gdy jest tak wymagająca, jak owe poplątane ścieżki wiodące do nas samych.
 T: 15.11.2015, 06:43
  Panie Jezu tak bardzo tęsknie za moją Dorotką Sz..... tak bardzo ją kocham. Połącz nasze drogi aby się wreszcie skrzyżowały niech wypełni się Twoja wola.Niech żar namiętności rozbłyśnie w naszych sercach.......Nie widzę jej przeszło dwa lata a kocham coraz mocniej z każdym dniem. Czy to miłość czy obsesja zadaje sobie to pytanie? nigdy się tak w życiu nie czułem.Panie Jezu prowadź mnie.
 Panie Boże,: 25.09.2015, 13:47
 daj nam radość wzajemnego zrozumienia i rozeznania bez słów.Tęsknie za tym,którego postawiłeś na mojej drodze.ŹLE MI BEZ NIEGO i ciągle o nim myślę...tylko czy możemy sobie dać coś więcej ?? Czy nie jest za późno ? A może jeszcze za wcześnie ? Kochany mój sercem jestem i będę przy Tobie..Zawsze. Niech wola Boga się wypełni (...)
 T do teraz: 13.08.2015, 13:45
 Świętą racją?też tak czuje? Ale wszystko w rękach naszego Boga on doprowadzi nas do miłości....... Pięknie to wszystko ujełaś????Z Panem Bogiem
 Teraz: 05.08.2015, 16:38
 zastanawiam się nad kwestią miłości człowieka? Spotykam i poznaję różnych ludzi. Poznałam osobę,który wydawał mi się,że jest pełny miłości do ludzi,otwarty,uśmiechnięty,spełniony i szczęśliwy.I co zauważyłam?/ Tak naprawdę myślę,że on nie potrafi pokazać swojej miłości,skrywa, boi się siebie,swoich myśli, boi się swoich uczuć.,że kocha,że mógł pokochać .....Tacy ludzie mają w sobie bardzo dużo miłości,ciepła,chcą być kochani ale boją się zranienia,opuszczenia,że ktoś ich wykorzysta i odrzucają miłość,szufladkują się. Myślą,że nie są zdolni kochać.I tu się mylą,bo kto ma Boga w sercu,umie kochać bo Bóg jest miłością.Spotykam ludzi,którym staram się pomóc,wesprzeć,służyć dobrym słowem i wsparciem i nie zrażam się porażkami,bo kocham ludzi. Nie bójcie się kochać,bo kto kocha miłością czystą bezinteresowną nie zginie,nawet jak ktoś tą miłość odrzuca to ja wierzę,że kiedyś serce swe skruszy i poczuje że był kiedyś w jego życiu ktoś, kto kochał za nic,nie oczekując nic w zamian. Nie można widzieć w miłości podstępu, bo wtedy widzisz samo zło. Otwierajcie się na ludzi ,którzy są obok was i potrzebują miłości.Miłość to nasze schronienie.Zaufałam miłości, uwierzyłam w nią tak mocno jak wierzę w Boga.Moje modlitwy nigdy nie opuszczą pewnej osoby,jestem sercem przy Nim.Wszyscy umiemy kochać,tylko musimy w to uwierzyć,a za tych co są zagubieni modlić się;) każdy jest wartością w oczach Boga :)
 Umiem: 22.07.2015, 23:40
 Kochać!!! i to bardzo :)'' Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia'' (Flp 4,13)
 Oczywiście: 07.07.2015, 19:47
 dostosuję się do tego świata...przecież z miłości się nie umiera. Masz rację,jeśli ktoś kocha to....właśnie :)
 Umiesz kochać!: 06.07.2015, 17:57
 Przestań dramatyzować kocha się raz,drugi i trzeci ;) na pewno znajdziesz miłość na jaką zasługujesz.Jeśli on odszedł znaczy że nigdy ciebie nie kochał.Żyj w "dzisiaj" bo inaczej umrzesz za życia a do nieba biorą tylko żywych!!
(1) [2] [3] [4] [5] [6]


Autor

Treść

Nowości

św. Andrzej Apostołśw. Andrzej Apostoł

Modlitwa do św. Andrzeja ApostołaModlitwa do św. Andrzeja Apostoła

Litania do św. Andrzeja ApostołaLitania do św. Andrzeja Apostoła

Maryja w pontyfikacie Jana Pawła IIMaryja w pontyfikacie Jana Pawła II

Sucho mam w ustachSucho mam w ustach

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej