Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nie umiem kochać, Panie

Panie, który wychodzisz na spotkanie zbłąkanej owcy i wszystkim słabym otwierasz swoje ramiona!

Wyznaję Ci, że nie umiem kochać.

Samotnie - tęsknię za tym, którego mi dałeś, źle mi bez niego i ciągle o nim marzę.

Ale gdy tylko jesteśmy razem - nie umiem się pozbyć egoizmu,
opanować języka i być dobra dla tej osoby, którą przecież kocham!

Czemu jest we mnie tyle uporu i opryskliwości?
Czemu kochanemu chłopcu próbuje we wszystkim narzucać własne zdanie?

Czemu się nie liczę z tym, co on odczuwa, i z mojej przyczyny bywa mu nieraz ciężko i źle?

Czemu niszczę otrzymany od Ciebie dar naszej miłości?

Przebacz mi, Boże, moje samolubstwo i złośliwość.
Przebacz mój brak opanowania. Racz naprawić, co popsułam.
Od człowieka przewrotnego we mnie wyzwól mnie, Panie!

Pomóż mi wynagrodzić kochanemu wyrządzone przykrości.

Daj nam radość wzajemnego zrozumienia bez słów.

Amen.

Nie umiem kochać, Panie


   

Wasze komentarze:
 wątpiąca: 19.02.2014, 11:46
  Ulecz me serce o Jezu. Rozczarowanie boli strasznie.. Nie modlę się o nic, tylko o zapomnienie? POMÓŻ MI Maryjo. Wszystko co było,jest i bedzie jest odbiciem mego życia,charakteru i serca. PROWADŹ dobrą drogą. Boże Ojcze nie naprawiaj niczego w moim życiu co zepsułam, Pociesz w mym strapieniu tylko. Nie pragnę niczego- bo ,wszystko już miałam? Otaczaj mnie swoim blogoslawienstwem, strzeż od złego wspieraj.
 Martyna: 12.01.2014, 18:36
 Panie, chcę rozwijać w sobie dar miłości, staw na mojej drodze chłopaka z którym będę mogła iść do końca, na którym będę mogła polegać, a on na mnie , chcę nauczyć się miłości i nauczyć go jak tylko będe mogła, mam dość samotności, chcę z nim dzielić swoje szczęście i pragnę kochać jak i pragnę być kochana . Błagam postaw na mojej drodze tego jedynego
 Tenia: 15.12.2013, 18:31
 Minęło pół roku od mojego wpisu.Panie,postawiles na mojej drodze jego.Naucz mnie kochac prawdziwie,aby nie obudził się we mnie egoizm,opryskliwosc i materializm.Chcę zyc inaczej.Naucz mnie prawdziwej miłości...Ten wiersz tak bardzo mnie odzwierciedla..Nigdy nie bylam przez to szczęsliwa.
 Janusz: 24.11.2013, 14:41
 Panie pokornie proszę naucz mnie miłości, naucz mnie kochać, pozwól mi w swojej łaskawości zrozumieć i poczuć czym jest miłośc bym mógł ją ofiarować innym, wyzwól mnie od mojego egoizmu i przewrotności
 aleea: 09.10.2013, 22:54
 Naucz mnie Panie kochać sercem, a nie rozumem. Mam dość kierowania się wszystkim tylko nie miłością prawdziwą z serca. Jezu Ufam Tobie
 jagoda: 15.09.2013, 11:59
 Panie blagam Cie calym sercem ,by moj przyjaciel, ktorego bardzo kocham ,wybaczyl mi calym sercem, to ze w Niewo zwatpilam, za brak wiary.
 jaaa: 02.09.2013, 22:04
 Panie,nie wiem jak mam się do Ciebie modlić do św.Rity oraz św.Tadeusza,ale ty sam jeden wiesz jak bardzo mi zależy na niej.Jak codziennie godzinę po godzinę o niej myślę,błagam cie z całego serca o cud,a tym razem uczynię jej życie i moje szczęśliwym,będąc i trwając w Tobie.Tylko ty możesz mi pomoc,bo ja chyba zrobiłem wszystko co w mojej mocy ale jestem w stanie zrobić wiecej..
 Irena zmartwiona matka: 22.06.2013, 17:26
 Ojcze Św moja kochana córka cierpi .Ojcze ona traci tak bardzo upragnione dziecko.Ono umiera.Ona tak bardzo Cię kocha proszę połóż swoją dłoń na jej brzuszku,proszę o cud ten jeden jedyny raz,proszę żeby wody płodowe zaczęły się tworzyć,żeby to dzieciątko mogło prawidłowo rozwijać się,żeby było zdrowe.Tak bardzo się modliłam ,prosiłam Cię o dar macierzyństwa dla niej ,zdrowie dla córki i jej dziecka ,szczęśliwy przebieg ciąży i porodu,Ojcze wysłuchaj mnie proszę,wstaw się u Pana naszego.
 Irena zmartwiona matka: 19.06.2013, 17:36
 Boże Ty jesteś wszechmogący pomóż mojej córce ona cierpi


 Tomasz: 03.06.2013, 12:07
 Boże, modle się za Kinge którą zesłałeś na moją drogę i za jej miłość do mnie w którą zwątpiłem bo nie potrafie kochac.
 ewa: 10.05.2013, 10:59
 Proszę Cię Boże, spraw by moje serce zmieniło się na lepsze, bym mogła większą miłością obdarzyć tego, z którym zamierzam wziąć ślub. By nasze plany z Twoją pomocą i pod Twoim Boskim okiem się powiodły. Daj nam miłość. Proszę.
 tyugh: 18.04.2013, 11:26
 Boże pozwól jej to wszystko naprawić co popsuła naucz ja Panie kochac Pawla
 Tenia: 10.04.2013, 23:36
 Panie moj,ukochany..daj mi szansę,abym poznała jeszcze kogos,kto zapelni moje serce czystą,Bogobojną miłoscią.Daj mi Panie mądrosc,abym mogła kochac.
 Małgosia: 21.03.2013, 10:49
 Panie nie umiem kochać, uwolnij mnie z mojego egoizmu
 Klaudia: 27.01.2013, 18:54
 Błogosławiony JPII proszę Cie o wstawiennictwo u Pana Boga, abym otrzymała łaskę, której tak bardzo potrzebuję. Panie Boże postawiłeś na mojej drodze człowieka, który mnie kochał i którego ja bardzo pokochałam, wierzę, że to uczucie pochodziło od Ciebie, dlatego proszę Cię pozwól nam jak najszybciej do siebie wrócić, pozwól nam być ze sobą na zawsze, pragnę abyśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę i abyśmy nie zmarnowali daru Twojej miłości. Proszę Cię rozpal w sercach naszych na nowo płomień miłości. Błagam, ześlij P. mądrość, aby zrozumiał, co w życiu jest najważniejsze i aby nie kierował się więcej pokusą fałszywej męskości. Matko Boska, Maryjo, błagam Cię, wstaw się za mną u Pana Boga, bo brakuje mi już sił. Już kiedyś mi pomogłaś, jestem Ci za to ogromnie wdzięczna i wierzę, że teraz także nie zostawisz mnie samej i pomożesz wyprosić u Boga łaskę. Wiesz jak bardzo tego pragnę i potrzebuję. Wiesz jak bardzo kocham i tęsknię za P. Za Twą pomoc będę Ci wdzięczna do końca mych dni.
 Bozena: 10.01.2013, 20:52
 Panie Jezu, dziekuje ci ze dales poznac go, choc na dany moment nie jestesmy razem, ale wciaz kocham go...popelnilismy oboje bledy, nie potrafilismy schronic swej milosci, przed innymi, prosze Cie daj jeszcze jedna szanse, aby to co bylo znow zajasnilo w naszych sercach...prosze Cie...
 Julita: 05.10.2012, 12:42
 Panie Mój proszę Cię aby niepokój o mój związek zniknął z mego serca i umysłu ,aby było tak jak dawniej chce go kochać tak jak jeszcze niedawno kochałam i nigdy nie skrzywdzić .Pozwól abyśmy tworzyli udane małżeństwo w przyszłości Amen
 Kasia: 24.09.2012, 09:58
 Panie Boże, Matko Przenajświętsza - zmiłuj się nade mną i daj nam jeszcze jedną szansę, by naprawić to co złe, by iść właściwą drogą ku Tobie. Ulecz serce mego Męża i spraw by na nowo mnie pokochał. Moje serce przepełnione jest miłością bo Ty w nim zamieszkałeś na nowo - teraz wiem czym jest miłość do drugiego człowieka. Pozwól mi tą miłością obdarzać męża i wynagrodzić mu wszelkie niegodziwości, których się dopuściłam.
 E: 01.09.2012, 13:53
 Dales mi go Boze i zabrales i w tym jest moja wina nie cenilam tego daru wybacz mi prosze.Daj mi jeszcze jedna szanse pozwol mi pokazac jak mocno moge go kochac, nie zabieraj od mnie Andrzeja on jest wszystkim czego pragne.Wybachz swemu grzesznemu dziecku,wybacz prosze .Wroc mi radosc zycia i ta radoscia jest On.Blagam.
 Nadzieja: 20.08.2012, 20:39
 Boże pozwól mi naprawić to wszystko co popsułam w związku- bardzo tego żałuje i się tego wstydzę. Wiem,że słowa najbardziej bolą i z premedytacją ich użyłam. Wybacz mi Boże.
[1] [2] (3) [4] [5] [6]


Autor

Treść

Nowości

Litania na Wniebowzięcie Najświętszej Maryi PannyLitania na Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Dlaczego błogosławimy zioła, kwiaty i kłosy zbóz w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny?Dlaczego błogosławimy zioła, kwiaty i kłosy zbóz w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny?

Hymn na uroczystość Wniebowzięcia NMPHymn na uroczystość Wniebowzięcia NMP

Po śladach bitwy warszawskiejPo śladach bitwy warszawskiej

Dziedzictwo CuduDziedzictwo Cudu

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej