Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Dziękuję Ci Jezu za wszystko

     Zawsze byłam osobą wierzącą,bo taka wiarę przekazali mi rodzice. Chodziłam do Kościoła,bo tak zostałam nauczona. Przełomem stał się pewien marcowy dzień. Oboje z mężem zatruliśmy się tlenkiem węgla. Ulatniał się on w nocy gdy spaliśmy. Zwykle w takich przypadkach ludzie się nie budzą-umierają we śnie. U nas było inaczej. Mąż się przebudził i zobaczył mnie leącą obok-sztywną, z otwartymi oczami ale nie reagującą na nic.

     Zadzwonił po pogotowie. Odwieziono nas na intensywną terapię. Okazało się że mamy bardzo wysokie stężenie tlenku węgla w organiźmie, lekarze byli zdziwieni stanem męża, że dał radę zadzwonić. U mnie okazało się nastąpiły już objawy neurologiczne śmierci... po zesztywnieniu mięśni potem traci się już oddech... Cudem przeżyliśmy...

     Wtedy zaczęłam głębiej i intensywniej myśleć o Bogu. Zaczęło zastanawiać mnie dlaczego mnie ocalił, co chciał mi przekazać,co takiego mam tutaj do zrobienia, że postanowił mnie ocalić... Któregoś dnia otrzymałam od siostry modlitwę szczęścia oraz opowiedziała mi wiele o Miłosierdziu Bożym. Od tamtej pory modlę się do Miłosierdzia Bożego, zaczęłam zastanawiać się nad swoim życiem, poczułam w końcu obecność Boga w moim życiu, poczułam żę kocham go bardzo.

     Byłam wtedy również osobą bezrobotną od dwóch lat, systematycznie składałam dokumenty do różnych firm. Po tym wypadku zaczęłam modlić się w tej intencji. Po miesiącu dostałam pracę. Moje serce przepełnione jest miłością do Jezusa, ufam mu całkowicie i nie boję się już poświęcić mu swego życia, bo wiem że zrobi wszystko tak jak ma być. Nauczył mnie pokory wobec świata, pozbawił pychy. Dziękuję Ci Jezu za wszystko, Ufam Tobie i w tobie pokładam nadzieję. Dziękuję za wszystko.


Katarzyna   


Rekolekcje o Bożym Miłosierdziu Rekolekcje o Bożym Miłosierdziu
Ks. Michał Sopoćko
Rekolekcje, po raz pierwszy wydane drukiem, przygotowane na podstawie zapisków Księdza Sopoćko, spowiednika św. siostry Faustyny Kowalskiej i autora Litanii do Miłosierdzia Bożego.... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Kristen : 28.04.2018, 00:13
 Przepraszam i dziekuje.
 Basia : 06.11.2016, 22:30
 Jezu Miłosierny Proszę o łaskę zdrowia i szczęścia,dla moich dzieci Joanny i jej rodziny i Syna Michała.Proszę Cię Panie Jezu Miłosierny aby moje dzieci odzyskały swoje utracone pieniądze i mogły wrócić do ojczyzny.bardzo Tęsknią i My tęsknimy...Błagam Jezu Miłosierny o Pomoc.Dziękuję Boże.
 Janina: 27.10.2016, 15:43
 Dziekuje Ci Jezu za wszystko i blagam o dalscze laski-bo Ty wszysko mozwsz.....Jezu ufam Tobie.
 Janina: 07.10.2016, 09:21
 Dziekuje Ci Jezu ,ze moje dzieci zyja,ze ocaliles ich od smierci a nas od rozpaczy. Prosze o cud...
 tadeusz: 18.06.2016, 21:08
 dziekuje CI za kazdydzien pracy za radosci kture mnie spotykaja za to ze jestes ze mna i pomagasz ....moje serce raduje sie a moje oczy widza piekno tego swiata POZDRAWIAM
 Jolanta: 01.04.2016, 02:17
 Dziekuje Ci Boze za moje dzieci i moja wnusie! Za kochanego partnera ... Panie prosze o wybaczenie za moje grzechy! daj mi sily i zdrowie..mniej w opiece moja rodzine...kocham Cie Boze i ufam!!
 ania: 10.03.2016, 11:00
 Boże Ty wiesz jaka jestem, co robie, co myślę i nieodwracasz się odemnie, tylko cały czas jesteś przy mnie, wyciągasz mnie z problemów, które sama sobie robie, dajesz wsparcie i dotykasz miłością nawet gdy tak bardzo grzesze, że sama się sobą brzydze i tym co robie. A Ty nawet w tych chwilach otgarniasz mnie miłością. Dziękuje że mnie kochasz, tak bardzo dziękuje. I proszę, pomóż mi, wyciągnij mnie z tego bagna i egoizmu. Boje się siebie, swojego charakteru, pychy, egoizmu i tak wielkiego skupienia i zadufania w sobie. Błagam pomóż mi kolejny już raz. Tylko Ty jesteś moim ratunkiem i tylko w Tobie mam ufność. Dziękuje zaludzi których stawiasz na mojej drodzę i za to że przejawiasz swoją obecność w nich.
 SABINA: 03.02.2016, 10:17
 Dziękuję Ci Boże kochany za moje życie i wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze. Dziękuję Ci za każdą pomoc i wsparcie, które otrzymuję od Ciebie zawsze, gdy Cię o to proszę. dziękuję Ci również, że byłeś dziś ze mną obecny. Dziękuję I PROSZĘ żeby syn Andrzej dostał pracę i wyszedł z depresji. za to, jak pokierowałeś moim życiem. Kocham Cię. Wierzę, i Dziękuję Boże!
 zibi: 02.12.2015, 02:31
 Przypadek sprawił,ze trafiłem na tę stronę. Bóg tak chciał. Cóż tylko modlitwa i pokora. Bóg i Jezus Chrystus z Wami.
 Sabina: 28.11.2015, 12:13
 Dziękuję Ci Boże za zdrowie że Jesteś wielki, kocham Cię Boże. Pamiętajcie, wiara i zaufanie Bogu jest najważniejsze, bez tego życie nic nie jest warte.
 mama : 25.11.2015, 22:09
 Dziekuje za wszystko i blagam o dalsze laski
 mama : 25.11.2015, 22:09
 Dziekuje za wszystko i blagam o dalsze laski
 Aneta: 17.10.2015, 21:07
 Jezu dziekuje Ci ,że oczyściles mnie z grzechu aborcji, że otrzymałam od Ciebie łaske przebaczenia sobie i innym oraz, że dbasz o mnie i mojego syna .Jesteś królem i naszym Zbawicielem.KOCHAM CIĘ
 Dana: 04.03.2015, 13:32
 Dziękuję Ci Boże - TY wiesz za co .... dziękuję.....
 ivi: 21.11.2014, 18:54
 Jezu tak bardzo Ci za wszystko dziękuję za męża dzieci za wszystko dobre i to złe tez bo po to mi to dajesz żebym sie czegoś nauczyła nie zawsze byłam dobrym człowiekiem nieraz zwątpiłam wybacz pozwól mi z Twoją pomocą to zmienić i kochać Cię jeszcze bardziej
 basia: 16.11.2014, 17:18
 Ojcze i Matko dziekuję za cud uzdrowienia . Upraszam Waszych łask na codzień dla meża córek siostrzenicy i brata i wszystkich mi bliskich by byli w zdrowiu i opatrznosci Waszej . Dla siebie też ....juz proszę
 Anna: 14.11.2014, 21:48
 Jezu dziękuję Ci za wszystko, ufam Ci bezgranicznie, przepraszam za wszystkie moje grzechy przez które tak okrutnie cierpiałeś.
 zielarz68: 10.08.2014, 23:14
 Dziękuję Ci za wszystko. Za opiekę nad nami, nad naszymi dziećmi, za szczęśliwe powroty, za każdy dzień nawet gdy jest trudny, bo jeśli jest trudny to dlatego że Ty chciałeś nam przez to coś powiedzieć... Jeśli tak to znaczy że nie jesteśmy Ci obojętni... Daj mi Panie cierpliwość bo brakuje mi jej; codziennie się denerwuję nawet o drobiazgi, nie umiem czekać ani cieszyć się chwilą którą mi dajesz... Wiele razy Cię zawiodłem i czasem nie dotrzymuję zobowiązań które sam sobie narzucam, bo zbyt łatwo się rozgrzeszam... Jezu ufam Tobie. Jak będzie trzeba to po prostu panlij mnie w łeb, byle bym nie zboczył z kursu który mi wyznaczyłeś i obym nie popadł w samozadowolenie. Panie, strzeż mnie przed pogardą wobec innych ludzi, nawet jeśli są rzeczywiście kompletnie beznadziejni. Daj mi tę odwagę aby im to powiedzieć, a jednocześnie siłę by próbować ich z tego wyrwać.... Boże, tyle tego a ciągle nie dość. Miej mnie w opiece Swej Panie, a reszta to już tylko prezent od Ciebie.......
 Maria: 23.06.2014, 18:38
 Dziękuję Ci Boże kochany za moje życie i wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze. Dziękuję Ci za każdą pomoc i wsparcie, które otrzymuję od Ciebie zawsze, gdy Cię o to proszę. dziękuję Ci również, że byłeś dziś ze mną obecny. Dziękuję za Christiana i za to, jak pokierowałeś moim życiem. Kocham Cię. Wierzę, że Ty przysłałeś mi Christiana. Dziękuję Boże!
 Maria: 23.06.2014, 18:37
 Dziękuję Ci Boże kochany za moje życie i wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze. Dziękuję Ci za każdą pomoc i wsparcie, które otrzymuję od Ciebie zawsze, gdy Cię o to proszę. dziękuję Ci również, że byłeś dziś ze mną obecny. Dziękuję za Christiana i za to, jak pokierowałeś moim życiem. Kocham Cię. Wierzę, że Ty przysłałeś mi Christiana. Dziękuję Boże!
 
(1) [2]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej