Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Dziękuję Ci Jezu za wszystko

Zawsze byłam osobą wierzącą,bo taka wiarę przekazali mi rodzice. Chodziłam do Kościoła,bo tak zostałam nauczona. Przełomem stał się pewien marcowy dzień. Oboje z mężem zatruliśmy się tlenkiem węgla. Ulatniał się on w nocy gdy spaliśmy. Zwykle w takich przypadkach ludzie się nie budzą-umierają we śnie. U nas było inaczej. Mąż się przebudził i zobaczył mnie leącą obok-sztywną, z otwartymi oczami ale nie reagującą na nic.

Zadzwonił po pogotowie. Odwieziono nas na intensywną terapię. Okazało się że mamy bardzo wysokie stężenie tlenku węgla w organiźmie, lekarze byli zdziwieni stanem męża, że dał radę zadzwonić. U mnie okazało się nastąpiły już objawy neurologiczne śmierci... po zesztywnieniu mięśni potem traci się już oddech... Cudem przeżyliśmy...

Wtedy zaczęłam głębiej i intensywniej myśleć o Bogu. Zaczęło zastanawiać mnie dlaczego mnie ocalił, co chciał mi przekazać,co takiego mam tutaj do zrobienia, że postanowił mnie ocalić... Któregoś dnia otrzymałam od siostry modlitwę szczęścia oraz opowiedziała mi wiele o Miłosierdziu Bożym. Od tamtej pory modlę się do Miłosierdzia Bożego, zaczęłam zastanawiać się nad swoim życiem, poczułam w końcu obecność Boga w moim życiu, poczułam żę kocham go bardzo.

Byłam wtedy również osobą bezrobotną od dwóch lat, systematycznie składałam dokumenty do różnych firm. Po tym wypadku zaczęłam modlić się w tej intencji. Po miesiącu dostałam pracę. Moje serce przepełnione jest miłością do Jezusa, ufam mu całkowicie i nie boję się już poświęcić mu swego życia, bo wiem że zrobi wszystko tak jak ma być. Nauczył mnie pokory wobec świata, pozbawił pychy. Dziękuję Ci Jezu za wszystko, Ufam Tobie i w tobie pokładam nadzieję. Dziękuję za wszystko.

Katarzyna

   

Wasze komentarze:
 ivi: 21.11.2014, 18:54
 Jezu tak bardzo Ci za wszystko dziękuję za męża dzieci za wszystko dobre i to złe tez bo po to mi to dajesz żebym sie czegoś nauczyła nie zawsze byłam dobrym człowiekiem nieraz zwątpiłam wybacz pozwól mi z Twoją pomocą to zmienić i kochać Cię jeszcze bardziej
 basia: 16.11.2014, 17:18
 Ojcze i Matko dziekuję za cud uzdrowienia . Upraszam Waszych łask na codzień dla meża córek siostrzenicy i brata i wszystkich mi bliskich by byli w zdrowiu i opatrznosci Waszej . Dla siebie też ....juz proszę
 Anna: 14.11.2014, 21:48
 Jezu dziękuję Ci za wszystko, ufam Ci bezgranicznie, przepraszam za wszystkie moje grzechy przez które tak okrutnie cierpiałeś.
 zielarz68: 10.08.2014, 23:14
 Dziękuję Ci za wszystko. Za opiekę nad nami, nad naszymi dziećmi, za szczęśliwe powroty, za każdy dzień nawet gdy jest trudny, bo jeśli jest trudny to dlatego że Ty chciałeś nam przez to coś powiedzieć... Jeśli tak to znaczy że nie jesteśmy Ci obojętni... Daj mi Panie cierpliwość bo brakuje mi jej; codziennie się denerwuję nawet o drobiazgi, nie umiem czekać ani cieszyć się chwilą którą mi dajesz... Wiele razy Cię zawiodłem i czasem nie dotrzymuję zobowiązań które sam sobie narzucam, bo zbyt łatwo się rozgrzeszam... Jezu ufam Tobie. Jak będzie trzeba to po prostu panlij mnie w łeb, byle bym nie zboczył z kursu który mi wyznaczyłeś i obym nie popadł w samozadowolenie. Panie, strzeż mnie przed pogardą wobec innych ludzi, nawet jeśli są rzeczywiście kompletnie beznadziejni. Daj mi tę odwagę aby im to powiedzieć, a jednocześnie siłę by próbować ich z tego wyrwać.... Boże, tyle tego a ciągle nie dość. Miej mnie w opiece Swej Panie, a reszta to już tylko prezent od Ciebie.......
 Maria: 23.06.2014, 18:38
 Dziękuję Ci Boże kochany za moje życie i wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze. Dziękuję Ci za każdą pomoc i wsparcie, które otrzymuję od Ciebie zawsze, gdy Cię o to proszę. dziękuję Ci również, że byłeś dziś ze mną obecny. Dziękuję za Christiana i za to, jak pokierowałeś moim życiem. Kocham Cię. Wierzę, że Ty przysłałeś mi Christiana. Dziękuję Boże!
 Maria: 23.06.2014, 18:37
 Dziękuję Ci Boże kochany za moje życie i wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze. Dziękuję Ci za każdą pomoc i wsparcie, które otrzymuję od Ciebie zawsze, gdy Cię o to proszę. dziękuję Ci również, że byłeś dziś ze mną obecny. Dziękuję za Christiana i za to, jak pokierowałeś moim życiem. Kocham Cię. Wierzę, że Ty przysłałeś mi Christiana. Dziękuję Boże!
 jana: 15.04.2014, 21:32
 DZIEKUJE CI JEZU ZA DOZNANA LASKE
 Włodzimierz: 01.04.2014, 01:34
 Jezu dziękuje Ci za to, że zstąpiłeś z Nieba na Ziemię aby głosić prawdę o Bogu Ojcu Wszechmogącym. To Ty Nas ludzi, także i Mnie, swym cierpieniem chłosty, męką Golgoty, bólem umierania na krzyżu, a przede wszystkim pokorą wyzwoliłeś z grzechu pierworodnego- pychy. Ty Jezu Chryste uczyniłeś Nas Dziećmi Bożymi. Dzięki i Chwała Jezusowi Chrystusowi na wieki wieków amen.
 ja: 10.01.2014, 20:21
 Jezu ufam tobie... Matko Boża królowo rodzin -dziękuję za cud...


 Dorota: 04.12.2013, 18:23
 Dziękuję Ci Jezu za bezpieczeństwo w Twoich ramionach, za to, że zawsze przy nas jesteś. Amen.
 ja: 25.07.2013, 20:52
 Dziękuję Ci Boże za prace! Jesteś wielki, kocham Cię Boże. Pamiętajcie, wiara i zaufanie Bogu jest najważniejsze, bez tego życie nic nie jest warte.
 iwona : 03.08.2012, 20:38
 dziekuje Tobie Jezu kocham Cie ! ufam bardzo Twojemu Milosierdziu
 Marta: 02.08.2012, 21:06
 Jezu dziękuję Ci za codzienne cuda, którymi rozwiązujesz tak nagromadzone w moim ostatnim okresie życia troski. Jezu dodaj mi wiary. Tak wiele dlamnie czynisz, a ja wciąż powątiewam, czy uda Ci się wyprowadzić do dobrego życia moich synów. Jezu! przymnóż mi wiary! Bądź uwielbiony Panie!
 piotr: 21.06.2012, 08:07
 ja tez ci dziekuje Jezu.za tyle lat cierpienia.Juz czas skonczyc moje zycie.Dobrze sie bawiles moim kosztem?
 Agnieszka: 29.04.2012, 01:01
 Jezu dziękuję Ci za to, że zawsze jesteś ze mną, czuję to i wiem. Wiara w Ciebie nadaje sens mojemu życiu, jest źródłem radości i opoką. Kocham Cię nad życie i chcę przejść przez nie pokornie z planem jaki dla mnie masz. Pomóż wybierać mi dobre drogi, umacniaj moją wiarę. Kocham Cię, kocham.
 dorota : 14.04.2012, 19:17
 Dzieki Jezu za wszystko
 Irena: 19.07.2011, 14:40
 Jezu pomóz nam. Ufam i błagam Okaż nam swoje miłosierdzie.
 Darek: 10.06.2011, 11:34
 Jezu Kocham Cię,tylko Ty jestes Panem moim Panem mojego życia.oddaje Ci jezu ster mojego życia,oddaje Ci moje rece posługuj sie mna jako wyłaczna swoja własnoscia,Dziekuje ze podałes mi pomocna Swoja Swieta Dłon abym mogł powrocic Dziekuje ze zmieniłes moje życie,,chce wykrzyczek jak bardzo Cie kocham..JEZU KOCHAM CIE..
 Adrian: 23.05.2011, 15:33
 Jezu Kocham Ce,oddaje Ci siebie całe moje życie,terazniejszosc i przyszłosc..Ty jestes moim Panem i Zbawicielem KOCHAM CIE
 ISKIERKA: 04.02.2011, 13:01
 kocham Cię Boże
[1] (2)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej