Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt oddania się Miłosierdziu Bożemu

O najmiłosierniejszy Jezu, Twoja dobroć jest nieskończona, a skarby łask nieprzebrane. Ufam bezgranicznie Twojemu miłosierdziu, które jest ponad wszystkie dzieła Twoje. Oddaję się Tobie całkowicie i bez zastrzeżeń, ażeby w ten sposób móc żyć i dążyć do chrześcijańskiej doskonałości.

Pragnę szerzyć Twoje miłosierdzie poprzez spełnianie dzieł miłosierdzia, tak wobec duszy, jak i ciała, zwłaszcza starając się o nawrócenie grzeszników, niosąc pociechę potrzebującym pomocy, chorym i strapionym.

Strzeż mnie więc, o Jezu, jako własności swojej i chwały swojej. Jakkolwiek czasami drżę ze strachu, uświadamiając sobie słabość moją, to jednocześnie mam bezgraniczną ufność w Twoje miłosierdzie. Oby wszyscy ludzie poznali zawczasu nieskończoną głębię Twego miłosierdzia, zaufali Mu i wysławiali Je na wieki. Amen.

Akt oddania się Miłosierdziu Bożemu

   

Wasze komentarze:
 GOSC .: 04.02.2009, 16:31
 JEZU POWIERZAM TWOJEMU MILOSIERDZIU MOJA OSOBE I RODZINE . JEZU UFAM TOBIE.
 monika: 11.10.2008, 09:59
 Panie Jezu Miłosierny strzeż i chroń nas od złego. Kieruj nami tak, aby zadne zlo nas nie dosięgło. Błagam Cię, wyprostuj nasze drogi. Daj nam miłość i spełnienie. A zwłaszcza naszej mamie.
 Józefa: 06.12.2007, 11:31
 Jezu,powierzam Twojemu miłosierdzierdziu nasze sprawy. Pokieruj nimi,błagam. Jezu ufam Tobie,bo Ty jesteś miłościa imądrością.
 Renata: 25.11.2007, 19:22
 Miłosierny Jezu Tobie zaufałam, Tob e zawierzyłam, miej litość nade mną.
 Aneta: 18.10.2007, 11:18
 Jezu oddaję się Twojemu miłosierdziu,Tobie polecam swoją rodzinę i swoją udrękę proszą Cię o uwolnienie mnie z sideł złego.Jezu ufam Ci,że ocalisz moje małzeństwo i ochronisz moją rodzinę , a mnie wybawisz i uwolnisz z tego zniewolenia.
 Andrzej: 15.10.2007, 15:19
 O Jezu proszę o twe miłosierdzie dla mej żony by pokochała mnie znów i w lej w moje serce łaski potrzebne bym się zmienił by miała powody do dumy ze mnie. Jezu Tobie powierzam całą tą sprawę i proszę zajmij się tym Ufam w to że mnie nie zostawisz mimo licznych mych słabości. Kocham cię mój Jezu całym swym sercem i duszą i pragnę byś zamieszkał w nas obojgu byśmy byli przykładem dla naszego syna. JEZU UFAM TOBIE
[1] [2] [3] [4] (5)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej