Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa na zakończenie starego roku

Panie Jezu Chryste, który jesteś Bogiem i Człowiekiem jednocześnie. Który jesteś Królem Wieczności i Królem Czasu. Oto my Twoi poddani przychodzimy do Ciebie na skraju Starego Roku, aby oddać Ci to wszystko, co było treścią naszego życia w miesiącach, które przeminęły.

Oddajemy Ci się o Jezu takimi, jakimi jesteśmy. Oddajemy Ci to wszystko, na co nas stać. Twoimi niech będą o Jezu te dzieci, które w tym roku wśród nas się narodziły. Niech żyją dla Ciebie i przez Ciebie otrzymują łaski. Twoimi niech będzie to wszystko co składa się na życie naszych dzieci, które już od lat wychowujemy.

Oddajemy Ci ich beztroskie chwile i poważne choć może dziecięce jeszcze strapienia, troski, zmartwienia i bóle.

Twoimi niech będą wszystkie ich zabawy, obowiązki wobec rodziny, szkoły, rówieśników. Oddajemy Ci mijający rok życia naszej młodzieży. Wszystkie ich wzloty i szamotanie się ze słabością. Oddajemy Ci ich idealizm i naturalna dobroć, oraz to wszystko co ich kształtowało, by nie dać się zaciągnąć w dół. Oddajemy Ci trud i uderke szarego życia codziennego wszystkich ludzi, którzy należą do pokolenia dorosłych.

Pozbieraj ich ranne wstawanie do codziennych obowiązków. Pozbieraj ich pot sączący się z czoła w czasie wytężonej pracy. Pozbieraj wszystkie nieprzespane noce pracujących na nocnych zmianach ojców. Pozbieraj nieprzespane noce troszczących się o zdrowie swoich dzieci matek.

Oddajemy Ci wszystkie odruchy dobrej woli, by zachować spokój i przyjaźń ze sąsiadami. Oddajemy Ci te wszystkie jakże kosztujące człowieka zamilknięcia, aby w rodzinie panowała harmonia i jedność. Oddajemy Ci wszystkie cierpienia doznane od ludzi zlej woli, które jednak nie szukają pomsty. Oddajemy Ci długie i przeraźliwie nudne dni ludzi chorych i starszych. Oddajemy Ci ich nieprzespane noce. Oddajemy Ci cierpienia i jęki ludzi, którzy w tym roku bardzo chorowali.

Oddajemy Ci to wszystko co składało się na konanie tych, którzy w tym roku odeszli do wieczności. Oddajemy Ci wszystkie wzniesienia naszego serca, gdy modlimy się do Ciebie Oddajemy Ci nasze Drogi Krzyżowe tegorocznego Wielkiego Postu, radosne śpiewanie Marii Królowej Maja i nasze przesuwanie różańca w październiku. Oddajemy Ci wszystkie kroki, które zrobiliśmy do naszego Kościoła. Oddajemy Ojcu Twojemu jeszcze raz Ciebie, któregośmy ofiarowali tyle razy, gdy razem zbieraliśmy się na Mszy św.

Oddajemy Ci jeszcze raz nasz żal za grzechy wyznawane przy konfesjonale. Oddajemy Ci nasza radość, gdy podczas Komunii św. przychodzisz do naszego serca. Ofiarujemy Ci nasze postanowienia, poczynione w czasie adwentowych i wielkopostnych rekolekcji, oraz w czasie słuchania Słowa Bożego.

Ofiarujemy Ci o Jezu wszystko co nasze, aby cokolwiek wejdzie w nasze życie w Nowym Roku, prowadziło nas do Ciebie i do Ciebie przybliżało.

Amen.

ks. F. Zebrok

Wasze komentarze:
 MG: 31.12.2023, 22:17
 Panie Boże DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM I proszę.... BŁOGOSŁAW mi i MOJEJ RODZINIE....
 marzena aneta: 31.12.2022, 21:36
 Boże dziękuję ci za ten rok był jaki był dziękuję proszę żeby następny 2023 był lepszy prosze o dobry rok dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Anna: 31.12.2022, 20:59
 Panie Boże dziękuję ci za ten rok 2022 za zdrowie moje i całej mojej rodziny. Proszę miej nas w opiece w nadchodzącym nowym roku 2023. Daj nam zdrowie i pomyślność. Proszę o zdrową ciążę i zdrowe dziecko. Proszę zabierz od mojego taty nałóg alkoholu i papierosów. Polecam ci wszystkich moich bliskich i siebie. Amen.
 Mieczyslawa: 31.12.2022, 19:49
 Dziękuję Ci Panie za wszystkie dni i poranki,za noce i za nasze przebudzenia, byśmy mogli z Tobą przeżywać każdy następny dzień. Dziękuję Ci Panie za moje dzieci które wierzą i służą Ci całym sercem. Dziękuję Ci Panie za moje wnuki,błogosław im,darz ich zdrowiem i miej ich zawsze w opiece. Przyjmij także do siebie mojego męża,moich rodziców i teściów oraz wszystkich z mojej rodziny. Przyjmij także Papieża Benedykta, który dzisiaj zapukał do Twoich bram. Amen
 Alicja: 01.01.2022, 20:48
 Dziekuje Ci Wszechmogacy Stworco za miniony 2021 Rok. Za wszystko co sie wydarzylo w moim zyciu i za to, co sie nie wydarzylo. Wierzac, ze wszystko sprawiasz dla siebie tylko znanego powodu, z pokora przyjmuje Twoja Wole i realizuje misje, jaka dla mnie zaplanowales. Na 2022 rok, ktory wlasnie sie rozpoczal prosze o dalsze wspieranie mnie w moim trudzie i radosciach. Niech Twoje Swiatlo Panie otula mnie i moich najblizszych miloscia, pokojem , zdrowiem i wszelkim dobrem, wychodzacym z Twojego Krolestwa❤💙🙏🏻
 Malgorzata: 01.01.2022, 04:57
 Boze w trojcy jedyny dziekuje za wszystko
 Pawel Sz.: 31.12.2021, 23:05
 Dziekuje Ci Panie Jezu za mijajacy Rok 2021 ,za to ze zerwalem z nałogiem palenia i po dwóch latach przystąpiłem do sakramentu Pokuty. Dziekuje Panie Jezu.
 Pusta flaszka: 21.01.2021, 00:11
 Wiola, z nałogu alkoholu się nie nawraca ale na odwyk trzeba się pofatygować.
 Marek: 31.12.2020, 23:49
 Dobry Boże dziękuje ci za wszystkie dni tego roku za te chwile radości i smutku, pracy i odpoczynku za moją żonę i córkę za każdą cząstkę życia którą mi dajesz. Proszę cię o dar trzeźwości na kolejne dni miesiące i lata mego życia.

 Halina: 31.12.2020, 22:08
 Boże ofiaruję Ci wszystkie smutki,troski i problemy tego roku,łzy wylane i cierpienia. Nowy Rok zawierzam Panie Tobie ,abyś strzegł mojego syna i kierował jego życiem by odrodził się dla Ciebie i dla ludzi. W tym nadchodzącym roku proszę Jezu abyś obmył go swoją krwią przelaną na krzyżu ,chroń go Panie swoją krwią przed złem. I grzechem. Jezu bądź zawsze z nami obdarz moją rodzinę i bliskich zdrowiem i Twym Błogosławieństwem. Jezu zajmij się tym. Amen
 halina k: 31.12.2020, 19:53
 o dobry jezu panie moj dziekujeci za wszystkielaski w minionym roku 2020 prosze cie ozdrowie dlamnie i dla miachala malego ktory ma latka 4 odobry boze prosze cie dobre zycie odzyskac radosc zycia
 Maria: 31.12.2020, 19:02
 Dobry Boże dziekuje za wszystkie laski otrzymane w tym roku i proszę o opiekę w Nowym Roku gdyż bardzo tego potrzebuje moja rodzina trochę zagubiona .
 Beata: 31.12.2020, 18:14
 Dziękuję Ci Boże za cały ten rok, za wszystkie otrzymane łaski dla mnie i całej rodziny, za wysłuchane prośby, okazane miłosierdzie. Proszę o dalsze laski i pomoc w nowym roku dla wszystkich moich bliskich.
 mama: 31.12.2020, 08:08
 dobry Boże Panie moi za kazdy dzień za każdy krok za każdy oddech za wszystkie łaski kturymi nas obdażyleś dziękuję w imieniu moich dzieci moich wnuków proszę olaskę zdrowia i bezpieczenstwo w naszym zyciu w nadcho dzocym roku Amen
 Łukasz: 31.12.2019, 19:08
 Dziękuję Ci Panie za rok 2019 który przeżyłem w zdrowiu proszę żeby rok 2020 też był taki w zdrowiu i w zgodzie z całą rodziną. Bardzo proszę Cię Panie :-)
 dawid: 31.12.2019, 19:01
 kocham cię jesz
 Agnieszka: 31.12.2019, 17:48
 Za łaskę postu, za odnalezienie drogi do serca mojego męża. Dziekuje Ci Panie za łaskę wiary i za to ze zawsze jesteś! Kocham Cię Jeżu i nie pozwól mi oddalać się od Ciebie!
 Anna: 31.12.2019, 14:34
 Panie Boze oddaje Ci wszystko z tego minionego roku.Przejrzej o Jezu to wszystko.Jezeli szala mych złych czynow jest dużo wieksza niż tych dobrych ,to blagam o wybaczenie.Prosze Cie Panie by rok 2020 był jeszcze lepszy niż miniony.Prosze o zdrowie i Opatrznosc Twoja nad nami i naszymi dziecmi Strzez ich i blogoslaw imProsze Jezu o sily do walki a alkoholem dla mojego syna i o wszystko co z woli swojej możesz nam dac
 Iskierka: 31.12.2019, 00:50
 PANIE BOŻE DZIĘKUJĘ TOBIE ZA MOJĄ RODZINĘ .ZA WSPANIAŁEGO MĘŻA ,CZTERY CÓRKI, WNUKI,ZIĘCIA. DZIĘKUJĘ TOBIE ZA OTRZYMANE ŁASKI A TAKŻE ZA CIERPIENIA KTÓRYCH DOŚWIADCZALIŚMY PO TO ABY STAĆ SIĘ JESZCZE SILNIEJSZYMI W NASZEJ WIERZE I W MIŁOŚCI DO CIEBIE. DZIĘKUJĘ ZA SIŁĘ I UMOCNIENIE W TRUDNYCH CHWILACH . BARDZO PROSZĘ PANIE BOŻE O WSZYSTKIE RODZINY KTÓRE W OBECNYCH CZASACH PRZECHODZĄ TRUDNOŚCI ABY TAK ŁATWO NIE REZYGNOWAŁY Z SIEBIE I NIE ZAPOMINAŁY TAK WAŻNEJ PRZYSIĘGI MIŁOŚCI ZŁOŻONEJ TOBIE. PANIE BOŻE PROSZĘ DAJ IM SIŁĘ WALKI O SIEBIE ,O RODZINĘ ,O DZIECI KTÓRE SĄ BARDZO ZRANIONE I BARDZO SMUTNE.PROSZĘ CIĘ BOŻE DLA DZIECI O MAMĘ I TATĘ ,PROSZĘ O CIEPŁO ABY DZIECIŃSTWO BYŁO DLA NICH NAJWSPANIALSZYM ,BEZPIECZNYM ETAPEM W ŻYCIU KAŻDEGO DZIECKA. PANIE BOŻE PROSZĘ O ŁASKI DLA MŁODZIEŻY ,KTÓRA ŻYJE ŻYCIEM MEDIALNYM, ABY POTRAFIŁA DOKONYWAĆ WARTOŚCIOWYCH WYBORÓW I UWIERZYŁA W SIEBIE ,ŻE JEST WSPANIAŁA I MĄDRA .AMEN
 Wiola.: 27.12.2019, 20:39
 Dziekuje ci Panie Boze za rok 2019.I prosze Cie o zfrowie dla mojej calej rodziny i nadchodzacy Nowy 2020 rok.I nawrocenie z nalogu alkocholowego mojego meza. Polecam Ci moje dzieci i meza Amen.
(1) [2] [3] [4]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej