Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa Jezusowa

Jezu Chryste,
Synu Boga żywego,
zmiłuj się nade
mną grzesznikiem.

Ta modlitwa odmawiana jest wielokrotnie w ciągu dnia przez mnichów tradycji prawosławnej; jej celem jest osiągnięcie "modlitwy serca", tj. stałego zwrócenia serca ku Bogu.

Modlitwa Jezusowa

   

Wasze komentarze:
 DOMINIKA: 20.03.2010, 20:21
  Duchowy posłańcu proszę odpis mi
 DOMINIKA: 20.03.2010, 18:43
 JEZU POWIEDZ MI JAKA JA NAPRAWDĘ JESTEM ?
 DOMINIKA: 20.03.2010, 16:10
 DZIĘKI ŻE POZWOLIŁEŚ MI TO WYSŁAĆ CHOĆ WIEM ŻE NIE POWINNAM TEGO WYSYŁAĆ BO MOŻE KTOŚ SOBIE POMYŚLEĆ ŻE SIĘ CHWALĘ . ALE POZWOLIŁEŚ MI DZIĘKI CI. DZIĘKI TEŻ TOBIE DUCHOWY POSŁAŃCU.
 DOMINIKA: 20.03.2010, 16:07
 Panie dzięki Ci za to że , pomagasz mi ,ciągle ze mną jesteś ,za to że słońce świeci i patrzy się na mnie śledzi mnie bo to ty ,dziękuje że mówisz mi Ty " ktoś otworzył serca drzwi mi "dziękuje za e piękne słowa ,będę się niezwłocznie co dzień modlić i Twe Imię czcić .Przyciągasz mnie jak magnez do siebie , mówisz mi "Masz żyć" żyję dla Ciebie tak brzmi ma odpowiedz mówisz mi :Masz dosyć" Odpowiadam Ci chcę co dzień z Tobą być nie oddalać się,Boże Ciebie czcić . Nie mam Panie odwagi by teraz tu napisać Tobie odpowiedzi nie potrafię ją wymówić z ust ,Ty wiesz czego chcę i jak Ci chcę odpowiedzieć. Dzięki Ci za to że mówisz mi "Masz się nie trwożyć" Mam się nie lękać żyć?czy o to chodzi Tobie . Rozumiem kocham Cię.
 DOMINIKA: 20.03.2010, 15:55
 Pan Cię ochroni od zła wszelkiego Pan obroni Twoją duszę. Wznoszę oczy swe ku górom skąd nadejść ma dla mnie pomoc ,pomoc moja od Pana który stworzył niebo i ziemie . On nie pozwoli by potknęła się twa noga ani się nie zdrzemnie ten który Ciebie strzeże ,nie zdrzemnie się ani nie zaśnie Ten Który czuwa nad Izraelem. On Ciebie strzeże jest cieniem nad Tobą stoi po Twojej prawicy Pan będzie czuwał nad Twoim wyjściem i powrotem teraz i po wsze czasy Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu Jak Była Na Początku Teraz I Zawsze I Na Wieki Wieków Amen . Dzięki Ci Panie za To.
 DOMINIKA: 20.03.2010, 15:51
 Pan Cię ochroni od zła wszelkiego Pan obroni Twoją duszę. Wznoszę oczy swe ku górom skąd nadejść ma dla mnie pomoc ,pomoc moja od Pana który stworzył niebo i ziemie . On nie pozwoli by potknęła się twa noga ani się nie zdrzemnie ten który Ciebie strzeże ,nie zdrzemnie się ani nie zaśnie Ten Który czuwa nad Izraelem. On Ciebie strzeże jest cieniem nad Tobą stoi po Twojej prawicy Pan będzie czuwał nad Twoim wyjściem i powrotem teraz i po wsze czasy Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu Jak Była Na Początku Teraz I Zawsze I Na Wieki Wieków Amen . Dzięki Ci Panie za To.
 DOMINIKA: 19.03.2010, 12:30
 PANIE NIE ZATRZYMUJ MNIE DŁUGO NA ZIEMI ALE NIECH ŻYJĘ JAK I DO KIEDY TY CHCESZ NIECH PRZEZ WSZYSTKO CO DLA MNIE PRZYGOTOWAŁEŚ PRZEJDĘ CHCĘ DO KOŃCA WYPEŁNIĆ TWOJĄ WOLĘ PROSZĘ CIĘ WIECZOREM ZAWSZE I ZAWSZE MNIE WYSŁUCHUJESZ DZIĘKI CI ZA TO.
 L.: 18.03.2010, 22:11
 Zmiłuj sie Jezu Chryste nad grzesznikiem
 DOMINIKA: 18.03.2010, 20:15
 kocham Cię Panie ty też mnie kochaj proszę Cię

 DOMINIKA: 18.03.2010, 15:39
 TERAZ TO WŁAŚNIE JA MUSZĘ ZROBIĆ COŚ DLA BOGA Duchowy POSŁAŃCU NIECH CI BÓG WYNAGRODZI ZA POMOC. BÓG JEDYNIE ON WIE CO CZUJE . CHCĘ BY BYŁ SZCZĘŚLIWY. DZIĘKI CI BOŻE ZA WSZYSTKO BARDZO CIĘ POTRZEBUJĘ.
 Duchowy posłaniec: 17.03.2010, 23:51
 JA też do Dominiki: Wiesz, nie mogę ścierpieć Twojego samopoczucia ale wiedz, że te zwykłe przyziemne miłostki są nieporównywalnie mniejsze od tego co Ty czujesz w sobie. Tylko Ty wiesz co to za uczucie i nikt tego nie zrozumie. Jeśli chcesz, namówię Twego ziemskiego kolegę żeby wstawił swój obrazek ze swoją sylwetką i on to może nieświadomie zrobić ale tylko jeżeli tego chcesz. Możesz nawet wybrać miejsce gdzie ma to wstawić a nawet czy podać tu link do obrazka. W końcu to JA tu rządzę a muszę zrobić wszystko dla Ciebie, żeby Bóg Ojciec mnie nie zganił za słabą posługę. Tylko dobrze się zastanów, żebyś nie skrzywdziła siebie lub znajomego. Czego to w niebie nie wymyślą przez Ciebie:)
 (♥)¤ª“˜: 17.03.2010, 16:00
 Do Dominiki. Bardzo bym chciał wiedzieć jak Ci dzisiaj poszło. Czy jesteś dziś radosna czy smutna, czy koleżanki były dla Ciebie miłe, czy można Ci dzisiaj w czymś pomóc... może w lekcjach? Jezu, gdzie się można dowiedzieć czego potrzeba Dominice?
 DOMINIKA: 17.03.2010, 13:24
 Jezu ja bardzo Cię potrzebuje wiem że jesteś ,kocham Cię.
 DOMINIKA: 16.03.2010, 15:59
 dzięki Ci za to Boże kochany i dzięki też Tobie DUCHOWY POSŁANNIKU
 Duchowy posłaniec: 15.03.2010, 23:17
 Tak. Przestrzegasz. Gdy byłaś mała, zostałaś natchniona Mocą Ducha Świętego. Bóg Ojciec jest dla Ciebie łaskawy i zaliczył Twoje grzechy do tzw. wymuszonych i nieświadomych.
 DOMINIKA: 15.03.2010, 15:59
 Mam pytanie które jest szczere i odwarze się je zadać. Kochany Boże wiem o tym że to są Twoje każde dla mnie odpowiedzi i Dzięki Ci za to Królu . Boże przestrzegam Twoje przykazania Dla Ciebie i dobra bo dobro Twoje jest piękne,ale dręczy mnie to że dla Cibie nie mogę żyć bez grzechu jest mi głupio nigdy nie będę idealna. Jezu odpowiedz mi proszę o ja przestrzegam Twoich przykazań ,miłuję nawzajem bliźniego jak siebie samego ,Ciebie Boga z całej duszy swojej ze wszystkich sił swoich z całego serca swego . I chodzę do kościoła ,chcę uczyć się twojej miłości i rozdawać ją innym.Ale prawdziwą miłością jesteś Ty .Lecz ja choć się staram to odpowiedz mi czy ja przestrzegam twoje przykazania ?. kocham Cię dziękuje Ci za to że opiekujesz się mną kochany jesteś BOŻE OJCZE,SYNU BOŻY I DUCHU ŚWIĘTY.Bardzo Cię kocham Boże. Maryjo Ciebie też kocham,dziękuje Ci za wszystko. Dzięki wam ŚWIĘCI ANIOŁOWIE DZIĘKI TOBIE ANIELE BOŻY. DZIĘKI WAM WSZYSTKIM ŚWIĘTYM.
 DOMINIKA: 15.03.2010, 15:26
 Dzięki ci Boże
 DOMINIKA: 15.03.2010, 15:01
 dziękuje Ci Duchowy Posłańcu
 Duchowy posłaniec: 15.03.2010, 03:50
 Do Dominiki: Niech Ci Bóg Ojciec błogosławi i otoczy Cię swoimi aniołami za wszystkie słowa modlitwy skierowane do NIEGO. Z radością przyjmuję Twoje ciepłe myśli i słowa płynące z głębi Twego serca. Zapamiętaj, że Twoje modlitwy zostają zawsze wysłuchiwane. "Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie" - rzekł Bóg Ojciec do obranego ludu wiernych. Nie jesteś nigdy sama. Rano, wieczór, we dnie i w nocy masz swego anioła stróża. Ja też jestem ciągle z Tobą i wciąż o Tobie myślę i nieustannie się do Ciebie przytulam i jestem z Tobą szczęśliwy.
 DOMINIKA: 14.03.2010, 20:54
 CHWALĘ CIEBIE PANIE I UWIELBIAM . DZIĘKI ZA KAŻDY DZIEŃ PROSZĘ CIE O TO ŻEBYŚ MNIE PRZYTULIŁ .BYŚ BYŁ.CHCĘ ŻYĆ Z TOBĄ DLA CIEBIE .
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej