Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o siedem darów Ducha Świętego

Duchu Przenajświętszy, racz mi udzielić daru mądrości, abym zawsze umiejętnie rozróżniał dobro od zła i nigdy dóbr tego świata nie przedkładał nad dobro wieczne.

Daj mi dar rozumu, abym poznał prawdy objawione na ile tylko jest to możliwe dla nieudolności ludzkiej; daj mi dar umiejętności, abym wszystko odnosił do Boga, a gardził marnościami tego świata; daj mi dar rady, abym ostrożnie postępował wśród niebezpieczeństw życia doczesnego i spełniał wolę Bożą; daj mi dar męstwa, abym przezwyciężał pokusy nieprzyjaciela i znosił prześladowania, na które mógłbym być wystawiony; daj mi dar pobożności, abym się rozmiłował w rozmyślaniu, w modlitwie i w tym wszystkim, co się odnosi do służby Bożej; daj mi dar bojaźni Bożej, abym bał się Ciebie obrazić jedynie dla miłości Twojej.

Do tych wszystkich darów, o Duchu Święty dodaj mi dar pokuty, abym grzechy swoje opłakiwał, i dar umartwienia, abym zadośćuczynił Boskiej sprawiedliwości. Napełnij Duchu Święty serce moje Boską miłością i łaską wytrwania, abym żył po chrześcijańsku i umarł śmiercią świątobliwą. Amen.

Modlitwa o siedem darów Ducha Świętego

Wasze komentarze:
 Wanda: 06.03.2011, 10:35
 Duchu Swiety blagam Cie o Madrosc Boza mnie i moim najblizszym szczegolnie dla Marka bardzo teras potrzebuje swiatla,pomoz mu.Odwagi dla mnie i zaradnosci ,dobrych ludzi,ratuj nas Duchu Swiety.Amen.
 matka: 02.03.2011, 13:05
 Duchu Święty proszę o jasność umysłu światłość Bożej Mądrości pomoc w szczęsliwym zdaniu pozostałych egzaminów.
 ANIA: 26.02.2011, 23:45
 Duchu Święty obdarz swoimi darami moją córkę Moniczkę, pomóz jej umiejętnie wykorzystać wiedze którą posiada, aby zdała zaległe egzaminy.
 Siostra: 12.02.2011, 16:46
 Duchu Święty daj odwagę memu bratu Wojtkowi aby pojechał w poniedziałek na msze o uzdrowienie i uwolnienie aby się wyspowiadał i i Dobry Bóg aby go uwolnił od alkoholizmu i wszelkiego zniewolenia .Aby mógł uprosić u Boga Miłosiernego przebaczenie i błogosławieństwo.Pokornie Cię proszę o przemianę serca na lepsze .Również go Uwolnij w Imię Jezusa Chrystusa o uwolnienie ze złych mocy.Wlej w jego serce miłość .Daj równowagę psychiczną.Powierzam Ci Rodziców i całą rodzinę błogosław w nauce i pracy.Udziel swych łask i Błogosławieństwa.Dziękuję za wszystko AMEN
 matka: 12.02.2011, 00:08
 Duchu Święty dziękuję za dotychczasową pomoc dla mojej córki,w dalszym ciągu pokornie proszę o Światłość Bożej Mądrości i Miłości Dary Ducha Świętego zdrowie duszy i ciała dobrą pamięć pojętność chęć do nauki dobre przygotowanie się do egzaminów systematyczność pracowitość opanowanie pokój Boży pomoc jasność i światłość Ducha św. płynność wymowy i szczęśliwe zdanie egzaminów.Proszę Cię o Opatrzność Boże Błogosławieństwo,potrzebne łaski opiekę Matki Bożej.Otaczaj ją dobrymi szczerymi przyjaciółmi, kieruj chroń przed wszelkim wpływem wszelkiego zła.Polecam Ci egzaminatorów.Dziękuję za pomoc i szczęśliwe zdanie egzaminów mojej córki.AMEN
 ..jm: 07.02.2011, 12:48
 Duchu Święty!!! Dziękuję z pokorą za wszelką pomoc.Proszę otaczaj mnie swoim płaszczem,abym zawsze była pod nim bezpieczna.Chroń moją rodzinę przed złem i przeciwnościami losu.Pomóż mojej córce zdać dzisiaj egzamin,postaw na jej drodze miłość w jej wieku,mojemu synowi otwórz oczy,aby nigdy nie wracał do błędów z przeszłości.W mężu rozbudź miłość jaką obdarzał mnie 30-ści lat temu.Proszę z gorącą wiarą i nadzieją o zdrowie ,miłość i zrozumienie w mojej rodzinie.Proszę o to aby alkohol nie zburzył nas i nie podzielił.Proszę Cię DUCHU ŚWIĘTY o natchnienie dla wszystkich bliskich mojemu sercu aby zrozumieli,że nie niszczy się korzeni,którymi byliśmy spleceni przez tyle lat.Wybacz mi Duchu Święty moje ziemskie nieudolności i zawsze,kiedy popełniam błędy wprowadzaj na właściwy tor życia.Miej mnie i moją rodzinę zawsze pod swoją opieką,nigdy nie opuszczaj AMEN
 zdzisław: 07.02.2011, 09:05
 Duchu Św. przyjdź wzmocnij mnie swą mocą Bożej sprawiedliwości bym mógł zło dobrem zwyciężać..
 beata: 05.02.2011, 15:43
 Dziękuję Ci Duchu Sw. za dar umiejętności o który Cię proszę w modlitwie każdego dnia. Dzięki Tobie tak dobrze idzie mi w pracy którą dopiero zaczęłam i szybko przyswajam wiedzę. (A przed rozpoczęciem modlitwy było inaczej). Chwała Tobie Duchu Sw.. Bądź uwielbiony. Bądź Wola Twoja w moim zyciu.
 beata: 05.02.2011, 15:43
 Dziękuję Ci Duchu Sw. za dar umiejętności o który Cię proszę w modlitwie każdego dnia. Dzięki Tobie tak dobrze idzie mi w pracy którą dopiero zaczęłam i szybko przyswajam wiedzę. (A przed rozpoczęciem modlitwy było inaczej). Chwała Tobie Duchu Sw.. Bądź uwielbiony. Bądź Wola Twoja w moim zyciu.

 Elka: 26.01.2011, 23:40
 DUCHU ŚW. BĄDŻ Z NAMI I ZAWSZE OBDARZAJ NAS P R O S Z Ę SWOIMI DARAMI ...AMEN!
 Danusia: 12.01.2011, 17:24
 Duchu Święty który oświecasz serca i umysły nasze, proszę Cię weź w Swoją opiekę mojego męża Ty wiesz co mu potrzeba, uświęć ten dom w którym mieszkam i opiekuj się nim. Amen Dziękuję Ci bo wiem że to uczynisz.
 Anna: 03.01.2011, 17:27
 Duchu Święty proszę Cię oświeć mojego męża, udziel mu daru mądrości, aby już właściwie postępował i wybierał dobrą drogę. Niech w końcu stanie się odpowiedzialnym ojcem i mężem. Rozpal w nim miłość do mnie. Niech więcej już mnie nie zdradza.
 Beata: 31.12.2010, 19:34
 Duchu Święty prowadź nas do zbawienia .
 Z.D: 06.12.2010, 09:06
 Duchu św. daj dar pokonania słabości i ulomności nałogów .. być silnym wiarą w naszego Pana Jezusa nie poddać się atakującemu złu daj moc by zło dobrem zwyciężać .
 JA: 28.10.2010, 20:38
 DUCHU SWIETY PROSZE O PRZEMIANE WEWN., O UWOLNIENIE OD LEKU, O UWOLNIENIE OD LEKU PRZED LUDZMI PRZED MILOSCIA PRZED CODZIENNOSCIA, O DAR ZAUFANIA LUDZIOM I BOGU, O PRZEMIANE DLA NIEGO I JEGO POWROT I ZASIEJ W NASZYCH SERCACH MILOSC DO SIEBIE, NIECH ONA POWROCI. DUCHU SWIETY TY JESTES MILOSCIA, WYSLUCHAJ MOJEJ PROSBY O MILOSC, PROSZE WEJRZYJ LASKAWYM OKIEM NA MOJE OGROMNE STARANIA O NIA. ZLITUJ SIE, BLAGAM CIEBIE.
 EWA26 1o 2010: 26.10.2010, 12:09
 DUCHU SW POMOZ MNIE I MOJEJ RODZINIE WLASCIWA DROGE UDZIEL NAM DARU MONDROSCI MILOSCI I ZARADNOSCI ROZUMU I MILOSCI W NASZYCH SERCACH RODZINIE DOMU I PRACY WSPIERAJ WCKAZDYM MOMENCIE ZAMIESZKAJ WSROD NAS>PROSZE Z CALEGO SERCA>POWIERZAM SIE TWEJ OPIECE.
 bozena: 25.10.2010, 20:49
 duchu sw.wskaz własciwą drogę mojemu synowi by zrozumiał co jest w życiu najważniejsze -swoja rodzina
 marcin: 23.10.2010, 13:10
  Duchu Święty Boże, Duchu Ojca i Syna, korząc się przed Boskim majestatem Twoim, w obliczu nieba i ziemi, poświęcam Ci i oddaję duszę mą i ciało. Uwielbiam blask nieskończonej Twej czystości, doskonałość Twojej sprawiedliwości, potęgę Twojej miłości. Ty jesteś światłem i siłą mej duszy, przez Ciebie żyję, myślę i działam. Obym niewiernością łasce Twojej nie zasmucał Ciebie, nie zgrzeszył przeciw Tobie! Spraw niech nieustannie wsłuchuję się w głos Twój, niech idę za Twymi natchnieniami. O Duchu Św. Dawco daru mądrości, oświecaj mnie. O Duchu Św. Dawco daru rozumu, pouczaj mnie. O Duchu Św. Dawco daru rady, kieruj mną. O Duchu Św. Dawco daru mocy, umacniaj mnie. O Duchu Św. Dawco daru umiejętności, rozpraszaj moją nieświadomość. O Duchu Św. Dawco daru bojaźni Bożej, oswobódź mnie od wszelkiego grzechu. O Duchu Św. Dawco pokoju, obdarz mnie pokojem. Błagam Cię, Duchu Święty Boże, udziel mi mocy, abym w każdej chwili mego życia kierował się dobrocią i życzliwością, słodyczą i wiernością, cierpliwoscią i miłością, radością i wyrozumiałością. Amen.
 ZD: 17.10.2010, 10:34
 Duchu Św. przywróć Biskupowi Świdnickiemu i księżom z Kłodzka dar rozróżniania prawdy sprawiedliwości wiary nie na pokaz w świetle fleszy na mszy św. ludzi Bogusława Szpytmy którzy nie licząc się z choroba nowotworową Krysi chcieli zwolnić po 30 latach pracy ja i jej męża tylko dlatego że chciał wystartować z innego ugrupowania
 kamila: 13.10.2010, 22:37
 Duchu święty proszę o dar mądrości,rozumu ,męstwa i miłości. Wspomagaj mnie kaźdego dnia.Proszę.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej