Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt oddania się Niepokalanemu Poczęciu

Maryjo Niepokalana, oddaję się Tobie tak ufnie, jak oddał się Tobie sam Bóg. Wraz z Tobą pragnę Mu - za Jego łaską - odpowiedzieć na Jego miłość do człowieka. Ty całą swą istotą rodzisz Chrystusa i utożsamiasz nas z Nim, kształtując na Jego obraz i podobieństwo. Ucz nas codziennego, konkretnego przylgnięcia do zbawczego planu Twego Syna i prowadź do zjednoczenia z Nim.

Ojcze Niebieski, Ty w Maryi starłeś szatana i utworzyłeś "nowego człowieka", aby zwyciężał zło mocą Niepokalanego Poczęcia. Niech Ono zatryumfuje nad światem, niech ogarnie każde serce, aby umiało tak Ci zawierzyć jak zawierzyła Maryja.

Ty Boże, w Trójcy Jedyny, oddałeś się stworzeniu w Duchu Świętym, aby odnowić oblicze ziemi. Oto ja, wraz z całym stworzeniem, oddaję się Tobie w tymże Duchu, w niezgłębionej tajemnicy Niepokalanego Poczęcia. Łączę się z FIAT Maryi i wraz z Nią, w Niej, przez Nią i jak Ona oddaję Ci moje życie, abyś w nim i przez nie wypełnił swój zamysł względem świata.

Zapal ogniem Ducha Świętego moje serce i niechaj od niego zapłoną wszyscy, których postawisz na mojej drodze. Amen.

Akt oddania się Niepokalanemu Poczęciu

Wasze komentarze:
 stroskana: 17.11.2014, 14:28
 Maryjo Niepokalana do Ciebie się uciekam o pomoc jak do Matki Ty wszystko wiesz nie odmawiaj pomocy ,przytul do swojego serca Madzię spraw aby do szkoły chodziła i nie opuszczała jej, pomóż jej ,Matuchno Ty wszystko możesz Wierzę w Ciebie przytul nas grzeszne dzeci swoje. Ufamy Ci jak Matce bezgranicznie i kochamy, Matko Ukochana nasza na wieki.
 zdzisław: 16.11.2014, 04:35
 Maryjo moja Pani ,moja Pani ratuj dzisiaj.
 Zofia: 22.08.2014, 22:52
 Mateczko Niepokalana za wszystko dziękuję , dziękuję. Ja wiem, że to za mało. Ja biedny grzesznik dziś gorąco przepraszam , dziękuję i proszę. Mateczko Ty wiesz , Ty wszystko wiesz. Błagam pokornie módl się za nami.
 Andrzej: 14.06.2014, 22:24
 "wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej," List do Rzymian 3,23 Tylko Jezus jest bez grzechu, wszyscy pozostali ludzie byli są i będą grzeszni. "Nie takiego bowiem mamy arcykapłana, który by nie mógł współczuć naszym słabościom, lecz doświadczonego we wszystkim na nasze podobieństwo, z wyjątkiem grzechu." List Hbr 4,15 Tylko Jezus on jest drogą, prawdą i życiem kto w niego wierzy nie umrze a będzie miał życie wieczne.
 Anioł Stróż: 28.03.2014, 21:48
 O Maryjo,bez grzechu poczęta módl sie za wszystkich uciekających do Twego Niepokalanego serca. Tobie zawierzam całkowicie z ufnością wszystkie swoje sprawy i bliskich memu sercu powierzam na zawsze Twej opiece.Z miłością oddaję Tobie wszystko.. Nawet te życzenie i pragnienie Tobie znane. Wejrzyj, w me serce -zapal ogniem Ducha Świętego te serce - i niechaj od niego zapłoną wszyscy ,których postawisz na mej drodze. Błogosław im!
 Urszula: 21.01.2014, 17:36
 Niepokalana Najswietsza Maryjo Panno, wez w opieke moja corke i prowadz ja do rodziny i do dobrego zycia, wspomagaj mnie w wychowaniu tego trudnego dziecka. Amen.
 Zofia: 08.12.2013, 17:44
 Matko Niepokalana zawierzam Ci siebie , moją rodzinę i Mariusza . Błagam Cię wstaw się za mną i moją rodziną do Twojego Syna , aby mnie wysłuchał i odmienił to nasze pogmatwane życie . Proszę pomóż nam wyprostować nasze ścieżki , błagam Ty czego nam potrzeba. Mateczko Niepokalana miej nas w swej opiece.
 Angelika: 21.08.2013, 17:47
 Maryjko i Jezulku proszę Was o zdrowie, o dobry wynik rtg i zniknięcie guza i bóli. Błagam Mateczko pozwól mi wychować dzieci i pracować w mojej kochanej pracy. Zlituj się nade mną Boże i Maryjko, Błagam o pomoc, błagam.
 Teresa: 20.05.2013, 13:37
 Matko Boza Niepokoalna,Wspomozenie Wiernych Tobie zawierzam wyzdrowienie mnie i syna. Prosze tez o pomoc w nauce dla syna oraz o opieke dla mojej rodziny i dla Czeslawa ,jak tez prosze o dobrych,wierzach wspolmlzonkow.

 Zdzisław: 11.03.2013, 08:47
 FIAT Maryja proszę proszę bym już zawsze był niewolnikiem twoim i zawsze umiał modlić się z tobą a nie jak mam problemy Maryjo wzmocnij mnie siłą miłości twojej do syna swego Amen.
 ewa: 26.02.2013, 17:06
 KOCHANA MATKO BOŻA PROSZĘ CIĘ O WYZDROWIENIE MOJEJ NERKI
 teresa: 02.11.2012, 20:47
 Najukochańsza Matko dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi. Proszę chroń je dalej i otaczaj swoją Matczyną miłością aby nie zbłądziły w labiryncie pokus. I mnie pomóż,jeżeli jest taka Twoja wola .Proszę o miłość Jerzego , abyśmy mogli się szanować i ufać , a będąc razem ,mogli Tobie mateńko za wszystko dziękować i być zawsze przy Tobie i Twoim Ukochanym synu Jezusie Chrystusie.
 teresa: 02.11.2012, 20:44
 Najukochańsza Matko dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi. Proszę chroń je dalej i otaczaj swoją Matczyną miłością aby nie zbłądziły w labiryncie pokus. I mnie pomóż,jeżeli jest taka Twoja wola .Proszę o miłość Jerzego , abyśmy mogli się szanować i ufać , a będąc razem ,mogli Tobie mateńko za wszystko dziękować i być zawsze przy Tobie i Twoim Ukochanym synu Jezusie Chrystusie.
 ***: 27.06.2012, 15:37
 Matko Niepokalana, Ciebie proszę o pośrednictwo,w dziękczynieniu za otrzymane łaski, błagając o dalsze dla całej Rodziny,bom człowiek nie godny zbliżać się bezpośrednio do Pana-amen
 Bożena: 24.05.2012, 12:14
 Maryjo Wspomożenie Wiernych zawierzam Ci siebie i męża i synów. wypraszaj dla nas Błogosławieństwo Boże.
 weronika: 07.05.2012, 21:01
 Maryjo Niepokalana ,proszę Cię o opiekę nad Kasią , obdarzaj ją potrzebnymi łaskami i nie opuszczaj w potrzebie . Błagam dla niej o rozeznanie duchowe i umocnienie wiary i nadziei .Maryjo otaczaj ją Swoim Płaszczem opieki i chroń od złego.Amen.
 Maria: 27.03.2012, 22:50
 Maryjo patronko mojej Mamy 0 pomóż mi odnależć spokój, wstaw się za moimi dziećmi, wspieraj ich i pokaż im drogę do Boga, opiekuj się moimi Rodzicami, Rodzeństwem i całą moją rodziną
 alets: 02.02.2012, 15:14
  Najświętsza Niepokalana Matko, błagam Ciebie o wstawiennictwo w trudnościach w pogmatwanym życiu mojej Rodziny i moim, dziękując za pokój Boży i ufność w Bożą Opatrzność.Maryjo,Matko moja której Syn Jezus walczył z szatanem.Daj Mi tę łaskę bym i Ja szła jego drogą i zwalczała go w pokusach które Mi podsuwa.Maryjo,Matko moja:moc Jezusa twego Syna, niech stanie się też mocą moją. Bo tak Mi jest potrzebna w starciu z szatanem,na każdym kroku. On nie przepuści żadnej okazji żeby Mnie zniszczyć. A tylko w Tobie jest moja nadzieja. Mniej milosierdzie dla nas a szczegolnie dla mojego ukochanego meza i dzieci . rodzenstwa ich rodzin i mamy oraz krewnych .amen cala Twoja Maryjo
 aga: 01.02.2012, 13:10
 Najświętsza Panienko uzdrów mnie, bym mogła być lepszym człowiekiem. Prowadz mnie Maryjo przez całe moje życie. Przepraszam ze czasami wątpie i nie ufam tak jak powinnam.
 heniek: 08.12.2011, 21:10
 Matuchno dziekuje ci za wstawiemictwo u twego Syna i powrot do normalnosci ,pomimo tak wielkiej nedzy.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej