Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Dominika


Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano, weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.


Modlitwa za wstawiennictwem św. Dominika

Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Soriano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen.


Modlitwa do św. Dominika "O spem miram"

O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą! Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Niech Ojcu chwała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni. Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę,i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Módlmy się: Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o uzyskanie trzech cnót boskich
za pośrednictwem świętego Dominika

1. O święty Patriarcho Dominiku, tak bardzo umocniony byłeś w swojej wierze, że chętnie tysiąckroć ofiarowałeś swoje życie, aby jej bronić, wymódl nam tę samą stałość i łaskę życia wiernego zasadom wiary, którą wyznajemy.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

2. O święty Ojcze Dominiku, jako nagrodę Twej cudownei nadziei otrzymałeś od Boga zapewnienie, że we wszystkich potrzebach otrzymasz pomoc, daj nam udział w Twoim duchu zawierzenia, abyśmy nie przywiązywali serca do dóbr doczesnych, których potrzebujemy i tak ich używali, aby zasłużyć na dobra wieczne.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

3. O wybrany przyjacielu Boga, święty Dominiku, przez wielki ogień miłości, która od dzieciństwa rozpalała Twoie serce, podczas całego Twojego życia wciąż rosła, a teraz w wieczności nigdy nie wygaśnie, uczyń nam to, aby ten piękny płomień od nowa się w nas rozpalił, gdyby zgasiła go nasza słaba wiara, a gdy już będzie płonął, aby nie zgasi w ciemnościach pokus.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...Modlitwa o uzyskanie pokory

1. Prawdziwy nauczycielu pokory, święty Dominiku, tak niewiele myślałeś o sobie, aby przez nikogo nie być chwalonym i cenionym, uproś nam przebaczenie pychy, która jest tak żądna chwały i poważania ze strony innych ludzi i uzyskaj dla nas prawdziwe poznanie tego, że sami z siebie jesteśmy niczym.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

2. Szlachetny Ojcze, święty Dominiku, w Twojej niezrównanej pokorze uważałeś się za największego grzesznika, taki chciałeś być widziany, a od ludzi wzgardzony, zobacz jak bardzo boimy się każdego upokorzenia, uproś nam u Boga, który pysznym się sprzeciwia, a pokornym daje łaskę, aby nauczył nas na wzór Jezusa być łagodniejszymi i pokorniejszego serca.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

3. Chwalebny Patriarcho, święty Dominiku, przez Twą głęboką pokorę zasłużyłeś, aby teraz na ziemi i w niebie zostać wyniesionym, uwielbionym, przed tronem Najwyższego błagaj Boga o łaskę, abyśmy byli prawdziwie mali i pokorni na ziemi, mając nadzieję na to, by pewnego dnia z pomocą Bożej laski wyniesionymi zostać do chwały raju.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...Modlitwy do św. Dominika     Zobacz także:
     [ św. Dominik ]
     [ Litania do św. Dominika ]
     [ Pasek św. Dominika ]


   

Wasze komentarze:
 Agnieszka i Damian : 21.03.2019, 19:07
 Św Dominiku prosimy Ciebie o wstawiennictwo w naszej sprawie, chcemy tak bardzo zostać rodzicami zdrowego dzieciątka. Prosimy Ciebie Św Dominiku wstaw się za nami u Pana Boga naszego wchechmacego. Prosimy ciebie abyś pomógł również innym pragnącym tego samego co my. Wysłuchaj nas. Amen
 Kasia i Tomek: 20.03.2019, 08:00
 Święty Dominiku wstaw się u Boga o upragnione dzieciatko dla Nas.Miej Nas w swojej opiece.Przez Chrystusa Pana Naszego Amen.
 Kochające małżeństwo: 17.03.2019, 21:06
 Świat Dominiku wysłuchaj Naszej prośby, obdarz Nas dzieciątkiem, którego tak bardzo pragniemy. Wstaw się u Boga w Naszej sprawie. Liczymy na rodzeństwo dla naszej córeczki. Wysłuchaj Naszego wołania. Amen.
 matka bezdzietnej: 10.03.2019, 09:29
 Święty Dominiku proszę wstaw się w modlitwie do Pana Naszego o dar potomstwa dla mojej córki oraz małżeństw które Cię o to proszą.
 Irena: 09.03.2019, 22:44
 Święty Dominiku proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga w intencji Marka i Lenki. Aby otrzymali łaskę poczęcia upragnionego dziecka i zostali szczęśliwymi rodzicami zdrowego dzieciątka.
 Ewa: 08.03.2019, 22:29
 Sw. Dominiku prosże o dar rodzicielstwa dla naszego małżeństwa i dla innych malzenstw ktore rowniez czekaja na cud. Jezu ufam Tobie!
 Marta: 06.03.2019, 15:33
 Święty Dominiku dziękuję za otrzymane cuda i błagam o zdrowie dla moich dzieci oraz szczęśliwe rozwiązanie. Amen
 Mama : 02.03.2019, 22:29
 Święty Dominiku, błagam Cię o wstawiennictwo do Boga o łaskę macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla moich dzieci.
 Beata: 28.02.2019, 22:21
 Świety Dominiku bardzo dziekuję za dar ciaży, proszę aby rozwijala sie prawidlowo, o urodzenie zdrowego dziecka w termine. Amen
 Dagmara : 25.02.2019, 21:36
 Święty Dominiku, proszę o urodzenie zdrowego, silnego potomka i dotrzymanie ciąży do terminu jakim jest miesiąc pazdziernik. Proszę również o potomstwo dla ludzi, którzy nie mogą mieć dzieci, a bardzo chcą.
 Ania: 25.02.2019, 15:16
 Święty dominiku blagam o wstawiennictwo do Boga abym zaszla w ciążę ...tak barszo z mężem pragniemy dziecka....kochamy sie bardzo jestesmy dla siebie wszystkim spraw Boze cud
 Angelika: 19.02.2019, 14:52
 Św. Dominiku dziękuję za nadzieję. Proszę aby ciąża prawidłowo się rozwijała i dziecko było zdrowe.
 Pełna nadziei: 15.02.2019, 20:29
 Św. Dominiku wstaw się u Boga za nami, błagam o dar potomstwa, o zdrowego syna.
 Pełna nadziei: 15.02.2019, 20:27
 Św. Dominiku wstaw się u Boga za nami, błagam o dar potomstwa, o zdrowego syna.
 Mama : 12.02.2019, 18:16
 Święty Dominiku! Uproś małżonkom Darii i Bartłomiejowi U Boga Stwórcy Dar Pootmstwa naturalną metodą,Błagam ,Proszę Dawcę Zycia o Nowe życie dla nich! Jezu TY się tym zajmij!Bąz wola Twoja Panie.Amen!
 ANIA I Marek: 06.02.2019, 10:58
 Sw.Dominiku pomoz nam ponownie zostac rodzicami.Miej nas w swojej opiece.Przez Chrystusa Pana Naszego Amen
 ANIA I Marek: 06.02.2019, 10:57
 Sw.Dominiku pomoz nam ponownie zostac rodzicami.Miej nas w swojej opiece.Przez Chrystusa Pana Naszego Amen
 Aldona: 01.02.2019, 17:30
 Święty Dominiku wysłuchaj mojego błagania o dzieciątka, daj nam ponownie być rodzicami zdrowych dzieci, estaw się za nami u Boga Ojca. Amen
 Magda: 30.01.2019, 22:21
 Święty Dominiku proszę Cię o upragnione dziecko.
 Kasia: 29.01.2019, 21:20
 Święty Dominiku przez twój cudowny pasek i modlitwę doznałem łaski bycia rodzicem. Dziękuję bardzo za moja córkę Pole. Proszę Cię dzisiaj o zdrowie dla malutkiej i o zdrowe oczka. Żeby moja córcia mogła nas widzieć i świat ją otaczający. By mogła cieszyć się dzieciństwem. Proszę o wstawienie się za moja intencją u Boga święty Dominiku. Moja nadzieja jest w Tobie i świętej Ricie.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej