Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Koronka do Matki Bożej z Guadalupe

Na krzyżyku: Nasza Pani z Guadalupe, Różo Mistyczna, bądź pośredniczką Naszego Świętego Kościoła, chroń głowę Kościoła, pomóż wszystkim tym, którzy się do Ciebie uciekają, i ponieważ jesteś Maryją, zawsze dziewicą i Matką Boga Prawdziwego, zyskaj dla nas od Najświętszego Syna łaskę wiary oraz słodką nadzieję w środku goryczy życia, palącą jałmużnę oraz najlepszy dar ostatecznej wytrwałości. Amen.

Ojcze nasz...
(4 razy) Zdrowaś Maryjo...

poprzez jej czterokrotne objawienie się Sw. Juanowi Diego.

Chwała Ojcu...

PIERWSZE OBJAWIENIE

Nasza Pani z Guadalupe objawiła się św. Juanowi Diego. Nasza Pani błaga o świątynię w jej imieniu.

Ojcze nasz...

Medytacja: Nasza Pani z Guadalupe, moja Królowo i moja Matko, dziękuję Ci za pierwsze objawienie św. Juanowi Diego, kiedy objawiłaś iż jesteś najczystszą dziewicą, Maryjo, Matko Boga prawdziwego i Matko wszystkich ludzi. Dziękuję za prośbę o Wybudowanie świątyni w której stoisz, by kierować do niej tych, którzy będą świadectwem Twojej miłości, Twego współczucia, Twej pomocy i Twej opieki, którymi obdarzasz wszystkich, którzy Cię kochają, ufają Ci i wzywają Twojej pomocy.

Ojcze nasz...
(3 razy) Zdrowaś Maryjo...

DRUGIE OBJAWIENIE

Nasza Pani obdarowała św. Juana Diego odwagą, po jego powrocie z domu biskupa.

Ojcze nasz...

Medytacja: Nasza Pani z Guadalupe, moja królowa I moja matka, dziękuję Ci za Twoje drugie objawienie św. Juanowi Diego, kiedy, po jego powrocie z domu biskupa, upadł znieważony i bronił się przeświadczony, iż nie jest w stanie spełnić Twoją misję. Dziękuję za odwagę i zachętę, którą dałaś św. Juanowi Diego, by jeszcze raz zwrócił się z prośbą do biskupa.

(3 razy) Zdrowaś Maryjo...
Chwała Ojcu...

TRZECIE OBJAWIENIE

Nasza Pani z Guadalupe obiecuje zesłać znak św. Juanowi Diego dla biskupa.

Ojcze nasz...

Medytacja: Nasza Pani z Guadalupe, moja królowo I matko, dziękuję Ci za trzecie objawienie się św. Juanowi Diego, kiedy, po jego nieskutecznych prośbach o budowę świątyni, powiedziałaś mu: "Niech tak będzie mój Synu: Wróć jutro z zapewnieniem, iż możesz dostarczyć biskupowi znak, o który prosił. Kiedy go otrzymasz, uwierzy Ci, nie będzie dłużej wątpił w Twe słowa i Twoją dobrą wiarę. Bądź pewien, iż nagrodzę Ci wszystkie smutki."

(3 razy) Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

CZWARTE OBJAWIENIE

Nasza Pani z Guadalupe spełnia obietnicę ukazując się naTilmie św. Juana Diego.

Ojcze nasz...

Medytacja: Nasza Pani z Guadalupe, moja Królowo i Matko, dziękuję Ci za Twoje czwarte objawienie św. Juanowi Diego, kiedy kazałaś mu zebrać róże, które znalazł na szczycie wzgórza I przynieść je Tobie. Dziękuję za ukazanie ich na jego Tilmie, kiedy powiedziałaś: "ten bukiet róż jest znakiem, który masz przekazać biskupowi. Musisz powiedzieć mu, w moim imieniu, że rozpozna moja wolę i musi ją spełnić. Będziesz moim ambasadorem, całkowicie wartym mojego zaufania. Tylko przed obliczem biskupa odsłoń zawartość swojego płaszcza i odsłoń to, co będziesz niósł". Dziękuję Ci za Twój obraz, który ukazał się na Tilmie, który pojawił się wraz z różami.

(3 razy) Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Modlitwa zamykająca
Pamiętaj, najłaskawsza Dziewico z Guadalupe, która objawiłaś swoją niebiańskość na górze Tepeyac, pokazała w nim litość i troskę wobec tych, którzy się do niej uciekają, którzy ją kochają i jej ufają, szukają pomocy i wzywają je, kiedy są potrzebie, słucha naszych próśb, ociera łzy i daje nam pocieszenie i ulgę. Tą ufnością ożywieni przychodzi przez jej sierpniowe oblicze, pewni, iż spełni ona obietnice i będzie miłosierna dla nas. Pełni nadziei, oddajemy jej opiece, by nic nas nie udręczyło.Ty, która chciałaś pozostać z nami w Twym świętym wizerunku,Ty któraś jest naszą Matką, naszym zdrowiem i naszym życiem. O Maryjo, Matko Boga, usłysz nasze prośby i miej dla nas miłosierdzie. Amen.

Modlitwa do naszej Pani z Guadalupe: Nasza Pani z Guadalupe, moja Matko, w Twoje ręce składamy nasze modlitwy, weź nasze modlitwy, prośby i nadzieje i przedstaw je w moim imieniu Jezusowi. Pamiętając o miłości podaj w dłonie Jezusowi, On nie odrzuci tego, co trzymają, nawet jeśli otrzymałaś to ode mnie. Amen.

Wasze komentarze:
 marzena aneta: 11.12.2023, 23:25
 koronka do Matki Bożej z Gwadeloupe dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szczerość szacunek uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o zakończenie aborcji na całym świecie dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę żeby dzieci rodziły się tylko chciane kochane zdrowe dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o zakończenie oszustwa złodziejstwa na całym świecie dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o zakończenie wojny na Ukrainie i w Izraelu dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o zakończenie jedzenia wyrzucania na całym świecie dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o zakończenie alkoholu picia na całym świecie dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o zakończenie palenia tytoniu na całym świecie dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o zakończenie zaśmiecania lasów łąk pól wód na całym świecie dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o zakończenie śmierci dzieci ludzi młodych na całym świecie dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o zakończenie klnięcia na całym świecie dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze żebym miała zawsze żeby mieli wszyscy i je szanowali dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o odzyskanie moich pieniędzy skradzionych w świecku żeby nikt nie kradł z tego będziemy sądzeni zdamy Bogu sprawe dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o odzyskanie syna dziękuję Matko Boża z Gwadeloupe kocham Cię bardzo mocno proszę o dobrego kawalera męża w moim wieku niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej