Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa w intencji Benedykta XVI

Boże Wszechmogący, któryś ustanowił Benedykta XVI widomą głową Kościoła Świętego, otaczaj go zawsze swoją łaską i błogosławieństwem, udziel mu długiego życia, dobrego zdrowia i daj pociechę w cierpieniach. Spraw, aby przyczynił się do pokoju całej rodziny ludzkiej, wszystkich ludów i narodów. Daj także, aby za jego pontyfikatu wszyscy ludzie poczuli się dziećmi Jednego Ojca, a między sobą braćmi, by z powierzchni ziemi zniknęły wojny, a z serc ludzkich nienawiść, która jest ich źródłem.

Matko Kościoła, Królowo Pokoju, prosimy Cię, uproś te łaski u Syna Twego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, Który żyje i króluje, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Modlitwa w intencji Benedykta XVI

Wasze komentarze:
 Szczęść Boże : 28.12.2022, 21:52
  Jest Duszpasterstwo akademickie św. Krzyża .... jedna z wielu grup .. są dziewczyny , znam i że słyszenia też są dziewicami , które szukają kandydatów na przyjaciela , męża itd.
 marzena aneta: 28.12.2022, 18:48
 Modlitwa w intencji Benedykta szesnastego dziękuję proszę o zdrowie dobre długie życie dla papieża Benedykta szesnastego niech nam żyje długo i szczęśliwie ponad sto lat dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Ttg: 17.04.2021, 05:44
 Tomek, czego ty wymagasz od kobiety,, musisz zakonnice znaleźć
 Tomek: 10.08.2016, 14:06
 Mam 25 Szukam kobiety atrakcyjnej dojrzałej i zdrowej co odmawia Różaniec i stara się Żyć w Czystości zawsze, ja jestem Tomek tak myślę że przystojny jestem i szukam kobiety od 20lat do 33, mój nr. 537-049-347, napisz sms.
Błagam pomóżcie mi bo znaleźć kobiete co chcę żyć w Czystości to graniczy z wielkim cudem, jestem Sługą i Uczniem Jezusa Chrzystusa.
 dorota: 14.06.2014, 22:18
 Panie błogosław papieżowi Benedyktowi XVI, niech ubogaca nas pięknym słowem pisanym, na większą Twoją chwałę - amen
 Casimir: 10.10.2013, 09:10
  Panie wdzięczny jestem za dobro,które ofiarujesz Kościołowi w Osobie Benedykta XVI. Proszę błogosław każdą chwilę Jego życia,zwłaszcza teraz gdy jest już na emeryturze,daj mu zdrowie i spokój od polityki i innych nie potrzebnych spraw które mogą utrudnić życie człowieka.
 adam: 20.02.2013, 21:13
 do Krzysztofa - zapomniałeś chłopie o principiach - każdy człowiek to istota wolna.
 Krzysztof: 16.02.2013, 22:15
 Tak jak św. Katarzyna spowodowała powrót papieża do Rzymu, tak i my powinniśmy przywołać Benedykta XVI do porządku i sprawić aby nie opuszczał Rzymu i Solicy Piotrowej. Dziwi mnie że wszyscy się z abdykacją pogodzili.
 Roma: 14.01.2013, 16:51
 Panie Boże dziękuję za Papieża. Proszę błogosław mu w każdym dniu. Daj mu siły do posługi na stolicy piotrowej. Spraw Boże, aby ludziom zaczeły się kruszyć kamienne serca i aby przemienił na serca pełne dobra i miłośći bożej, a ludzie mogli zauważyć BożeTwoją moc, wielkość oraz Twoją potęgę

 Iv: 28.08.2012, 19:52
 Dlaczego w całym internecie nie mogę znależć informacji o tym, jakie są intencje papieża na każdy miesiąc, skoro modlitwa w nich jest warunkiem odpustu. A więc nie mam na niego szans bez tej informacji, a potrzebuję na już. Twórcy tej strony grzeszą poważnym zaniedbaniem.
 andrzej: 07.07.2010, 13:52
 Jezu Maryjo kocham was ratujcie dusze Obietnice: -1 dusza uratowana -1000 bluznierstw wynagrodzonych a im bardziej go kochacie tym jestescie bardziej szczesliwi
 dorota: 16.04.2010, 09:41
 Panie wdzięczna jestem za dobro,które ofiarujesz Kościołowi w Osobie Benedykta XVI. Proszę błogosław każdą chwilę Jego życia. Dziś mija kolejna rocznica Urodzin Papieża,proszę by nieustannie doświadczał Miłości,a spalając się w niej stawał się kontynuatorem CYWILIZACJI MIŁOŚCI
 Adam Ł. Toruń: 24.10.2009, 12:51
 Widzę Cię Panie oczyma wiary; Słyszę Cię Panie w Twych słowach nadziei; Czuję Cię Panie sercem w Twojej miłości; Dotykam Cię Panie cierpieniem w Twoim cierpieniu.
 Marcin: 02.09.2008, 21:44
 Boże, chciałbym osobiście podziękować Ci za papieża Benedykta. To wspaniały "poszukiwacz Oblicza" (Ps 27). Proszę, naucz nas Go słuchać, prawdziwie, dogłębnie! Jakże często pogrążamy się w powierzchnowności, osądzaniu po pozorach! Jakże często nie umiemy słuchać! Jakże kochamy brudzić się w bagnie grzechu, udając, że nic się nie stało... Panie, niech słowa Ojca Świetego dotrą do każdego cżłowieka. Niech każdy znajdzie Prawdę, która Objawiła sie światu. Wspieraj go przy pisaniu II części "Jezusa z Nazaretu".
 ***: 08.10.2007, 11:40
  Dziękuję Panie za wzór "alter Christi", Człowieka kochającego i żyjącego głębią życia wiary, walczącego orężem miłości o państwa w których strukturach dominuje chęć wyrzucenia Boga, dając świadectwem swego życia pragnienie posłuszeństwa Kościołowi.
 lollol: 16.04.2007, 16:57
 lol
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej