Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa kapłana


Jezu, Ty mnie porwałeś do służby w kapłaństwie, wezwałeś mnie słowami "Pójdź za Mną", a ja odpowiedziałem: "tak" na Twoje wołanie, zostawiłem wszystko i poszedłem za Tobą by tak jak apostołowie służyć Ci i głosić ewangelię. Powierzam Ci swoje kapłańskie życie. Prowadź mnie drogą prawdy i miłości, umacniaj Swą mocą i nauczaj. Pomóż mi odkrywać wartość mego powołania bym każdego dnia coraz lepiej Cię poznawał.

Panie, Jesteś jedynym źródłem mej radości i spełnienia , mą jedyną miłością i wzorem do naśladowania, dlatego pragnę Ci dziękować za dar kapłaństwa który otrzymałem. Zachowaj mnie w głębi Swego Najświętszego serca i uczyń narzędziem Twego miłosierdzia. Wszystkim którym winien jestem wdzięczność, a także tym których spotkam na drodze swego kapłańskiego życia błogosław i spraw bym był dla nich przewodnikiem w drodze do zbawienia i zjednoczenia z Tobą. Amen.

Ania   

Wasze komentarze:
 Kinga: 14.07.2011, 11:13
 Czy ktoś wie, co się dzieje z O. Augustynem Pelanowskim? Nie ma aktualnych jego art. w Gościu niedzielnym", ani kazań w sieci.
 dorota: 15.05.2010, 11:08
 W roku KAPŁAŃSKIM,który uświadomił nam fakt KIM JEST KAPŁAN,dziękuję za wszystkich i każdego z osobna błogosław ARCYKAPŁANIE swoim błogosławieństwem- w imię OJCA i SYNA i DUCHA ŚWIĘTEGO- amen.
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej