Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za kapłanów z mojej parafii

Jezu, Ty powołałeś kapłanów by tak jak apostołowie, służyli Tobie, głosili ewangelię, prawdę i wiarę w życie wieczne. Proszę Cię, zachowaj w Twym sercu Najświętszym sercu kapłanów mojej parafii. Umacniaj ich Swą mocą i błogosław im, spraw by dochowali Tobie wierności i owocnie pracowali dla Twej większej chwały. Udziel im siły do przemiany serc jak przemieniają chleb i wino. Uczyń ich Twoimi naśladowcami i sługami. Panie Ty ich porwałeś do służby w kapłaństwie, a oni poszli za Tobą, odpowiedzieli "Tak" na Twoje wołanie "Pójdź za mną " Zostawili wszystko i poszli za Tobą by Ci służyć i naśladować Cię, stałeś się ich jedyną miłością, proszę spraw by każdego dnia kochali Cię coraz mocniej. Oświeć ich światłem Ducha Świętego, byś był dla nich jedyną radością i by wytrwali w powołaniu. Prowadź ich przez tę piękną i trudną drogę, bądź im przewodnikiem i Królem. Maryjo, Królowo Kapłanów, strzeż ich przed każdym grzechem i złem.

Ania

Wasze komentarze:
 marzena aneta: 20.10.2023, 19:57
 modlitwa za kapłanów z mojej parafii dziękuję proszę o dobrych kapłanów mądrych świętych wierzących z mojej parafii dziękuję proszę o dobrych kapłanów mądrych świętych wierzących na całym świecie dziękuję proszę o dobrych kapłanów mądrych świętych wierzących dziękuję proszę o dobre katechetki mające wiare i ich dobrych mężów mających wiare dobrych katechetów mających wiare i ich dobre żony na całym świecie dziękuję proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dziękuję proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szacunek cuda czyni szczerość cuda czyni szczęśliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 marzena aneta: 19.05.2023, 17:33
 Modlitwa za kapłanów z mojej parafii dziękuję proszę o dobrych kapłanów mających wiarę z mojej parafii dziękuję proszę za wszystkich dobrych kapłanów katechetów katechetki mające wiarę na całym świecie dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję proszę o dobrą spowiedź świętą w maju 2023 roku dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję
 Lena: 21.05.2019, 16:44
 za oblatów pracujących w parafii świętej Teresy w Siedlcach ojca Franciszka Boga ojca Karola bucholca ojca Krzysztofa pabiana o liczne i dobre powołania do służby kapłańskiej i zakonnej za oblatów pracujących w Polsce..za oblatów pracujących w Polsce pracujących na misjach i za cały kościół misyjny za tych którzy są daleko od kościoła aby jak najszybciej dotarło do nich światło Chrystusa
 mk: 04.06.2018, 04:10
 Dobry Boże, proszę Cię - udziel łaski powołania do kapłaństwa wielu pobożnym i gorliwym młodzieńcom - aby głosili odważnie i z miłością Twoją chwałę i ukazywali ludziom drogę prowadzącą do zbawienia wiecznego.
 MARYSIA: 21.01.2018, 16:18
 BOŻE BŁOGOSŁAW DUSZPASTERZOM NASZEJ PARAFII RADZYMIN.MÓDLMY SIĘ ,ABY KROCZYLI DROGĄ CHRYSTUSA. DAJ IM SIŁĘ I WSPOMAGAJ ICH SWOJĄ MIŁOŚCIĄ.
 MARYSIA: 01.01.2018, 14:53
 JEZU UKOCHANY DAJ SIŁĘ I ZDROWIE KAPŁANOM NASZEJ PARAFII BŁOGOSŁAW IM I CHROŃ ICH OD ZŁEGO.
 MARYSIA: 17.12.2017, 16:42
 JEZU UKOCHANY UDZIEL DUŻO ŁASK BOŻYCH KAPŁANOM NASZEJ PARAFII TY BOŻE POWOŁAŁEŚ ICH DO GŁOSZENIA NAM SŁOWA TWOJEGO DLATEGO DZIĘKUJEMY CI ZA ICH POSŁUGĘ.
 MARYSIA: 04.11.2017, 19:44
 JEZU DZIĘKUJĘ CI ZA KAPŁANÓW W NASZEJ PARAFII ONI WSKAZUJĄ NAM DROGĘ DO CIEBIE DLATEGO PROSZĘ BROŃ I CHROŃ ICH PRZED ZŁYMI DUCHAMI. AMEN
 MARYSIA: 27.10.2017, 14:40
 JEZU BŁOGOSŁAW NASZYM KAPŁANOM W ICH POSŁUDZE

 Magdalena: 27.07.2015, 20:58
 Panie Jezu Zbawicielu Miłosierny przymnóż wiary , miłości nam wszystkim a szczególnie ks. Proboszczowi Stefanowi ,aby się Tobie Ojcze podobał na służbie w naszej parafii w Pruszczu
 Elzbieta: 30.12.2014, 12:34
 Modltwa mnie uspakaja. Jest mi b. Potrzebna
 Elzbieta: 30.12.2014, 12:34
 Modltwa mnie uspakaja. Jest mi b. Potrzebna
 zdzisław: 20.10.2014, 21:16
 Panie Jezu proszę abyś dał moc ducha świętego dla kapłanów z Kłodzka ,by wypełniali misję posługi kapłańskiej nie dzieląc parafian dla polityki .
 Casimir: 11.12.2013, 12:19
 Módlmy się za kapłanów z mojej parafji Św.Antoniego aby Bóg im błogosławił a oni zachowując swoja pozycję nie dali się ludziom robic w balona.
 Zdzisław: 02.11.2013, 11:30
 Panie Jezu daj błysk Bożego miłosierdzia i oświecenia naszych Kapłanów z Kłodzka ,którzy wpatrzeni jak w świętość w Burmistrza który otacza się ludźmi zła , a dom Boży wykorzystuje jako arena i tuba wyborcza co dzieli wiernych i pozbawia nam prawdziwy wymiar mszy łączności w modlitwie z Bogiem rozmowy ,mamy dość Pana Burmistrza w gazetach wydawanych przez niego ,telebimach i bilbordach nawet na terenie świątyni .Chcemy się modlić do Boga a nie słuchać chwały ludzi służącym dwóm Panom .Bogu i mamonie . Nie zamykajcie nam Jezusa . Co Boskie Bogu ,co cesarskie cesarzowi.
 Teresa: 15.10.2013, 05:31
 Jezu Milosierny prosze Cie za proboszczem mojej parafii,aby zrozumial,ze okultyzm to zlo ,ktore zsyla szatan.Duchu Sw.przyjdz i poprowadz go Twoja droga.
  czarna owieczka: 24.08.2013, 20:40
 Jezu uzdrow ks.Tomasza z chorob by przyprowadzal Ci jak najwiecej zablakanych owiec
 MAMA: 23.07.2013, 15:51
  Boże Nieskończenie Dobry okaż łaski dla księży z mojej Parafi,pomagaj zwyciężać przeciwności,aby każdy dzień nie był stracony ale był owocem w zdobywaniu grzesznej duszy i stawianiu jej przed Jezusem Miłosiernym.Jezu Ufam Tobie.
 ik: 30.06.2013, 17:29
 Miej Panie Boże w opiece ks. Tomasza wspieraj go modlitwą i powierz go OPATRZNOŚCI BOŻEJ
 Barbara: 12.01.2013, 00:02
 Boże Nieskończenie Dobry okaż łaski dla księży z mojej Parafi,pomagaj zwyciężać przeciwności,aby każdy dzień nie był stracony ale był owocem w zdobywaniu grzesznej duszy i stawianiu jej przed Jezusem Miłosiernym.Jezu Ufam Tobie.
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej