Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do świętej Elżbiety

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, módl się za nami.
Święty Franciszku Seraficki,
Święta Elżbieto Węgierska,
Od dzieciństwa miłująca Boga całym sercem,
Rozmiłowana w Ewangelii i nią żyjąca,
Złączona z Chrystusem przez modlitwę i miłość,
Wierna córko świętego Franciszka,
Niezrównana naśladowczyni Biedaczyny z Asyżu,
Gardząca przepychem świata,
Mistrzyni modlitwy i ofiary,
Obdarzona łaską mistycznej modlitwy,
Wrażliwa na nędzę i niedolę ludzką,
Usługująca ubogim i cierpiącym,
Całe mienie rozdająca potrzebującym,
Postami i pokutą wyniszczająca swe ciało,
Prześladowana przez rodzinę męża,
W krytycznej chwili obdarzona cudem róż,
Dziękująca Bogu za cierpienia i krzywdy,
Wzorze dobrej żony i matki,
Czuła opiekunko chorych i opuszczonych,
Pociecho ubogich i wydziedziczonych,
Matko wszystkich nędzarzy,
Niedościgniony wzorze tercjarzy,
Patronko nasza w niebie,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

W. Módl się za nami, święta Elżbieto Węgierska.
O. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Boże, Ty obdarzyłeś świętą Elżbietę licznymi łaskami, a szczególnie łaską doskonałego naśladowania Chrystusa na wzór świętego Franciszka z Asyżu; daj nam za jej przyczyną godnie odpowiedzieć na powołanie nas do służby Bożej i przynieść owoce cnót chrześcijańskich, zgodnie z Twoją wolą. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Najłaskawszy Boże, dzięki Twej łasce święta Elżbieta Węgierska wśród bogactw i uciech światowych zajaśniała blaskiem niezwykłej świętości; spraw za jej wstawiennictwem, byśmy zwyciężyli wszelkie pokusy i gorliwie dążyli do świętości, jak nam nakazałeś. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 matka: 30.08.2021, 18:39
 Sw.Elzbieto prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza. W intencji pomocy Bozej dla syna w nauce oraz Dary Ducha Sw.w zdaniu egzaminu/ o dbycie stazu,o uchronienie nas i rodzine od koronawirusa i nieszczesc/. Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodizny.
 Bożena: 20.08.2021, 06:07
 Św.Elżbieto uproś mi łaskę u boga , by mój mąż traktował mnie i szanował jak żonę , a dla siebie proszę o spokój i pogodę ducha. bym mogła zapomnieć i wybaczyć teściom krzywdy jakie wyrządzili mojej rodzinie by przestali rozdzielać mnie z mężem bo to mnie i nas niszczy . Modlę się i proszę cię Św Elżbietą
 Maria: 26.07.2021, 11:32
 Sw.Elzbieto prosze Cie o powrot do zdrowia dla syna oraz,o pomoc Boza ,by odbyl staz zawodowy,zdal egzamin,o nowe talenty dla niego:techniczne,informatyczne. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 22.07.2021, 13:21
 Sw.Elzbieto prosze Cie o powrot do zdrowia dla syna oraz o pomoc Boza w zdaniu egzaminu na prawo-jazdy.Jak tez o odbycie dla niego stazu zawodowego.O warunki mieszkaniowe/o udaremnienie nekania nas ze strony alkoholika/ Amen.
 Maria: 18.06.2021, 14:36
 Sw.Elbieto prosze Cie w intencji blagalno-dziekczynnej o powrot do zdrowia dla syna i jego matki. W intencji pomocy Bozej w pogromieniu wystepkow naszych nieprzyjaciol:Z.S.E.M.K.. Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodizny.
 Elzbieta : 20.05.2021, 14:43
 Św Elżbieto bardzo Ciebie proszę o wstawinie się i uproszenie Boga Wszechmogącego rozwiązania problemu małżeńskiego rujnującego nasz związek i atmosferę w całej naszej rodzinie !
 Leo: 02.03.2021, 21:46
 Eli, daj nam radość i wiosnę, tak jak w twoim rodzinnym kraju
 Maria: 15.02.2021, 10:55
 Swieta Elzbieto prosze Cie w intencji blagalnej o pogromienie wystepkow alkoholika/Z/ z pobliskiego otoczenia,aby mnie i rodziny nie nekal. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzyamne dla mnie i dla rodziny.
 Elzbieta : 23.01.2021, 22:13
 Św Elżbieto moja Patronko , bardzo Cię proszę wstaw się do Boga Wszechmogączego za mną , nie mogę znosić dłużej zachowań męża alkoholIka. Jezu Ufam Tobie.

 Renata: 18.11.2020, 00:19
 Święta Elżbieto , moja patronko od bierzmowania. Dziękuję za wszystkie wyproszone łaski. Proszę o wyproszenie mi zdrowia ducha i ciała, uchronienia mnie od choroby nowotworowej, bólów kręgosłupa i innych dręczących mnie chorób. Bądź moją opiekunką w każdej potrzebie. Proszę o zdrowie dla mojego syna i męża oraz mojej mamy i rodziny. Proszę o pomoc w rozwiązaniu wszystkich trudnych spraw.
 Maria: 17.11.2020, 14:33
 Kochana Swieta Elzbieto prosze Cie o uzdrowienie . Danuty. W intencji Madrosci Twojej Sw.Ezbieto w pomyslnym rozwiazaniu jej i jej dzieci wszystkich wezlow gordyjskich. Postaw na naszej drodze dobrych przyjaciol,a nieprzyjaciol przemien w przyjaciol:/K.E.S.E.A/. Amen.
 Teresa: 17.11.2020, 14:16
  Kochana Swieta Elzbieto prosze Cie wyjednaj mi i moim dzieciom oraz R.J. laske,abysmy doznali Twojej pomocy ,abysy odzyskali to co nam skradziono/porusz serca sprawcow ./.. Spraw,abysmy mogli sie cieszyc tym,ku Bozej i Twojej Chwale. Dziekuje bardzo.
 Teresa: 17.11.2020, 14:03
 Swieta Tereso prosze Cie i blagam wybaw mnie i moich domownikow oraz rodzine od nekania ze strony alkoholikow z mania przesladowcza. W intencji zdrowia,bezpieczesntwa i pokoju oraz katolickich wspolmazonkow dla dzieci i ich matki oraz rodziny. Dziekuje bardzo.
 Maria: 17.11.2020, 13:58
  Kochana Swieta Elzbieto prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia dla Marii,Jerzego,Ryszarda i ich ojca. W intencji pogromienia wystepkow nieprzyjaciol/kobiety o zlych przedsiewzieciach wobec nas/.Pomoz nam w naszych potrzebach:zawodowych,mieszkaniowych,osobistych. Amen.
 matka: 17.11.2020, 13:35
 Swieta Elzbieto prosze Cie o powrot do zdrowia dla Grzegorza i jego matki oraz brata. W intencji otrzymania w calosci dobr doczesnych i duchowych.Uchron nas i rodzine od nieszczesc i wszelkiego zla/koronawirusa,zla ze strony nieprzyjaciol/M,S.Z.E.E./. Dziekuje abrdzo.
 Elżbieta: 30.10.2020, 19:10
 Św Elżbieta proszę cię o wstawienictwo dla nich dzieci aby szczęśliwie spłaciły pożyczkę którą zciągneli oraz zapięciem Krzysztofem aby rozprawa zakończyła się dla niego pomyślnie,i zdrowie i miłość w rodzinie.
 matka: 15.10.2020, 09:20
 Swieta Elzbieto prosze Cie o zdrowie dla syna oraz o Twoja pomoc,o Dary Ducha Swietego dla niego w zdaniu egz.motoryzacyjnego/o zyczliwosc urzednikow/. W intencji znalezienia dobrej pracy dla syna/o awans spoleczny,ekonomizczny,osobisty,rodzinny/. uchron moje dzieci i ich matke od nieszczesc i wszelkiego zla/epidemii,nekania ze strony alkoholika/. Amen.
 Amberek: 12.10.2020, 08:23
 Św Elżbieto proszę o łaskę zgody,miłości.Uzdrow moje relacje z najblizszymi z mama i jedna osoba dla mnie wazna,bo sami z siebie nic nie mozemy.Juz dziś dziękuję Bogu za te laske
 hn: 20.07.2020, 21:53
 Św,Elżbieto prosze o rozwiązanie problemóqw rodzinnych syna i uwolnienie z nałogu i o dobrego wierzącego męża dla córki I O ZDROWIE DLA NAS amen
 Jarek S: 02.07.2020, 23:35
 Błagam Cię święta Elżbieta o ratunek dla mojego małżeństwa , aby moja żona do mnie wróciła nie zdradzala mnie l pokochala,abyśmy żyli jak prawdziwe małżeństwo.
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej