Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o znalezienie pracy


Maryjo.

Bóg polecił nam przez pracę czynić sobie ziemię poddaną. Zaprosił nas do kontynuowania dzieła stworzenia. Człowiek bowiem, pracując współdziała z Bogiem w tworzeniu świata. A jednoczesne praca pozwala człowiekowi godnie żyć. Twoja rodzina, Maryjo, jest tego najlepszym przykładem. Utrzymywaliście się z pracy Świętego Józefa. Tymczasem ja nie mogę utrzymać mojej rodziny. Nie mamy na chleb, na czynsz, na lekarstwa, na szkołę dla dzieci i na inne niezbędne potrzeby. Jeszcze do niedawna nie rozumiałem, jak bardzo praca jest cenna. Teraz budzę się każdego ranka i błagam przez Ciebie twego Syna, by dopomógł mi w znalezieniu pracy. Mam zawód, chcę pracować, a mimo to jestem bezrobotny.

Pocieszycielko Strapionych, ujmij się za mną i moją rodziną! Wyproś' mi łaskę, abym znalazł pracę i dzięki temu mógł godnie żyć. Amen.
   


To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Danuta: 12.09.2018, 09:31
 Św Józefie proszę cię o pomoc w znalezieniu dobrej pracy
 Marco : 30.08.2018, 08:53
 Maryjo. Blagalem cie o dostanie pracy na ktorej mi zalezalo. Nie dostalem. Jestem zalamany i mam mysli samobojcze przez niewysluchanie mojego blagania.Stracilem nadzieje.Moje malzenstwo zalezalo od tej pracy. Niestety.Teraz siedze i placze kazdego dnia.Dlaczego mi nie pomoglas.
 ania: 27.08.2018, 18:06
 prowadz panie do dora i blogoslaw ]
 Siostra: 17.08.2018, 14:28
 Matko blagam zeby moj brat znalazl prace. Zaklada rodzine. Nie potrafi chyba wyjsc z domu i odwazyc sie by poprosic o prace. Jego choroba chyba dodatkowo go zniecheca. Ale musi cis znalezc i to w trybie natychmiastowym. Modlilam sie za niego Nowenna Pompejanska. Kilka dni temu skonczylam. Do tej pory bic sie nie wydarzylo
 Marco : 14.08.2018, 22:18
 Swieta Maryjo. Do dzis nie znalazlem pracy. Mam coraz mnie pieniedzy a zyc trzeba. Moje malzenstwo kuleje a brak pieniedzy powoduje klotnie. Zbliza sie szkola. Co ja dziecku zaoferuje. Blagam o prace. Nie mam juz sil szukac. Blagam na kolana pomoz Maryjo.
 Leszek: 11.08.2018, 11:33
 Sw Józefie dopomusz mi w znalezieniu uczciwej bez stresu merwuw stabilnej pracy Abym mógł utrzymac rodzine aby nie brakowało na codzienne życie abym miał siłe i zdrowie do pracy tak mi dopomusz Bóg Amen
 Iwona: 10.08.2018, 18:59
 Św Józefie patronie pracy pozwul mi i mojej rodzinie o znalezieniu uczciwej dobrej normalnej pracy aby wkoncu nam sie godnie żyło Abysmy mieli siłe i zdrowie do pracy. Aby nas Bóg prowadził przez nasze życie nie licząc każdej złotowki i w zdrowiu spokoju bez stresu nerwuw Taki mi dopomusz Bóg Amen
 Iwona: 10.08.2018, 18:57
 Św Józefie patronie pracy pozwul mi i mojej rodzinie o znalezieniu uczciwej dobrej normalnej pracy aby wkoncu nam sie godnie żyło Abysmy mieli siłe i zdrowie do pracy. Aby nas Bóg prowadził przez nasze życie nie licząc każdej złotowki i w zdrowiu spokoju bez stresu nerwuw Taki mi dopomusz Bóg Amen
 Basia: 24.07.2018, 00:44
 Maryjo,
Proszę wskaż mi drogę i kierunek gdzie i jakiej mam szukać pracy. Chciałabym mieć dobrą pracę, w której nie będę się tak denerwować ale też taką żebym spełniała moje ambicje i dobrze płatną.
 Marco : 21.07.2018, 18:41
 Najkochansza Maryjo. Bylem na rozmowie o prace ale jej nie dostalem. Widocznie nie byla mi pisana.Teraz wiem ze nie bede mial juz pracy. Dziekuje Maryjo.
 Marco : 15.07.2018, 20:31
 Najukochadniejsza Maryjo. We wtorek mam rozmowe o prace w szkole. Blagam cie z calego serca abym dostal ta prace. Dzieki tej pracy polepszy mi sie tez w malzenstwie.
 Matka: 14.07.2018, 22:34
 Najukochansza Maryjo błagam Cię pomóż mojej córce aby otrzymała ukochaną pracę.Moja cała rodzina cierpi z tego powodu.Jestem załamana ,chorą,nie mam chęci do życia .Błagam Cię pomóż nam.Będę się modlić do końca życia.Błagam wysłuchaj mojej prośby.
 Anira: 08.07.2018, 16:01
 Ukochana Matko Maryjo ... z całego serca BŁAGAM Cię o to by moja Córka znalazła dobrą pracę ... By powiodła jej się jutrzejsza rozmowa kwalifikacyjna ...Tobie zawierzam córkę .... i jeje starania o pracę .... Błagam o prowadzenie i opiekę ....
 Marco: 04.07.2018, 21:43
 Najswietsza Maryjo. Wysluchaj mojego blagania o dostanie pracy o ktora sie staram w szkole.Niedlugo mam rozmowe o prace.
 Jacek: 04.07.2018, 18:20
 Proszę o znalezienie godnej pracy abym mógł pomóc rodzinie i bym miał pieniądze na życie.
 matka : 29.06.2018, 22:23
 Najukochańsza Mateczko proszę o Łaskę dobrej pracy dla mojej ukochanej córeczki ma dwa zawody a mimo to ciężko jest o dobrą pracę.Uproś u Swego Umiłowanego Syna dobrą stałą pracę dla mojej córki Emilii ,żeby mogła godnie żyć,mieć radość wykonywania swojej pracy i mogła założyć szczęśliwą rodzinę BOGU MIŁĄ.KOCHAM CIĘ ,TYLE RAZY JUŻ MI POMOGŁAŚ URATOWAŁAŚ MOJĄ RODZINĘ DZIĘKUJĘ AMEN.
 matka : 29.06.2018, 22:20
 Najukochańsza Mateczko proszę o Łaskę dobrej pracy dla mojej ukochanej córeczki ma dwa zawody a mimo to ciężko jest o dobrą pracę.Uproś u Swego Umiłowanego Syna dobrą pracę dla mojej córki Emilii ,żeby mogła godnie żyć,mieć radość wykonywania swojej pracy i mogła założyć szczęśliwą rodzinę BOGU MIŁĄ.KOCHAM CIĘ ,TYLE RAZY JUŻ MI POMOGŁAŚ URATOWAŁAŚ MOJĄ RODZINĘ DZIĘKUJĘ AMEN.
 matka : 29.06.2018, 22:19
 Najukochańsza Mateczko proszę o Łaskę dobrej pracy dla mojej ukochanej córeczki ma dwa zawody a mimo to ciężko jest o dobrą pracę.Uproś u Swego Umiłowanego Syna dobrą pracę dla mojej córki Emilii ,żeby mogła godnie żyć,mieć radość wykonywania swojej pracy i mogła założyć szczęśliwą rodzinę BOGU MIŁĄ.KOCHAM CIĘ ,TYLE RAZY JUŻ MI POMOGŁAŚ URATOWAŁAŚ MOJĄ RODZINĘ DZIĘKUJĘ AMEN.
 matka : 29.06.2018, 22:17
 Najukochańsza Mateczko proszę o Łaskę dobrej pracy dla mojej ukochanej córeczki ma dwa zawody a mimo to ciężko jest o dobrą pracę.Uproś u Swego Umiłowanego Syna dobrą pracę dla mojej córki Emilii ,żeby mogła godnie żyć,mieć radość wykonywania swojej pracy i mogła założyć szczęśliwą rodzinę BOGU MIŁĄ,KOCHAM CIĘ TYLE RAZY JUŻ MI POMOGŁAŚ URATOWAŁAŚ MOJĄ RODZINĘ AMEN.
 matka : 29.06.2018, 22:15
 Najukochańsza Mateczko proszę o Łaskę dobrej pracy dla mojej ukochanej córeczki ma dwa zawody a mimo to ciężko jest o dobrą pracę.Uproś u swego Umiłowanego Syna dobrą pracę dla mojej córki Emilii ,ŻEBY mogła godnie żyć,mieć radość wykonywania swojej pracy i mogła założyć szczęśliwą rodzinę BOGU MIŁĄ AMEN.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej