Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Modlitwa na dzień imienin i urodzin

     Maryjo.

     Jako najlepsza z matek radujesz się dniem moich imienin /urodzin /. Pragnę dziś dziękować za wszelkie dobro, które Bóg zdziałał w moim życiu. Maryjo ! Pomóż mi iść przez życie tak, bym nie zasmucał Twego Syna, Jezusa. Pomóż mi wiernie wypełniać moje powołanie, którym zostałem obdarowany. Dziś' wszystkie słowa pochwały, uznania, gratulacji kierowane pod moim adresem przez najbliższe mi osoby przyjmuję z pokorą. Wiem, że te dary otrzymałem od Boga za Twoim pośrednictwem. Dziękuję więc dziś najlepszemu Bogu za życie, zdrowie, zdolności, dary duchowe i materialne, za wszystko czym jestem i co posiadam. I Tobie, Maryjo, wyrażam wdzięczność za to, że czuwasz nade mną.

     Maryjo! Prowadź mnie bezpiecznie po krętych drogach dzisiejszego świata, bym szczęśliwie doszedł do celu mej ziemskiej wędrówki do wiecznego obcowania z Bogiem przy Twoim boku, Maryjo! Amen.   


Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Kasia: 30.06.2018, 00:57
 Dziękuję Ci Boże za łzy i uśmiech za ból i zdrowie proszę tylko o zdrowie opiekę dla moich dzieci opiekę aniołka który jest mi tak daleki a zarazem tak bliski.
 Iwona: 05.06.2018, 07:24
 Dziekuje Jezu ze dzieki tobie jestesem i zyje i ciesze sie kazdym dnie mojego zyciu tu na ziemi :)Prowadz mnie dobrem zdrowiem i miloscia ...Jezu ufam Tobie.Jezu zajmij sie tym..Bog zapłać
 Halina 12. 03. 2018. 15.12.: 12.03.2018, 14:20
 Dziekuje Ci Boze za ten wspanialy dzien mych urodzin.Dziekuje za zycie za ten Krzyz za ten chorobe i za wszystko co dla mnie uczyniles przez chorobe ty mnie uczysz i ja duzo co poznalam. Pomuz mi powrucic do pracy iwyisci z licznych chorub. Jezu Ufam Tobie.
 Jadwiga : 27.10.2017, 22:21
 I ja dziś dziekuję Ci Dobry Boże za wszystko,za życie,za to co mam i za krzyż chorób też dziękuję ,przepraszam za to co złe i proszę o łaskę wyjścia z licznych chorób,Jezu Ufam Tobie.
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej