Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa na dzień imienin i urodzin


Maryjo.

Jako najlepsza z matek radujesz się dniem moich imienin /urodzin /. Pragnę dziś dziękować za wszelkie dobro, które Bóg zdziałał w moim życiu. Maryjo ! Pomóż mi iść przez życie tak, bym nie zasmucał Twego Syna, Jezusa. Pomóż mi wiernie wypełniać moje powołanie, którym zostałem obdarowany. Dziś' wszystkie słowa pochwały, uznania, gratulacji kierowane pod moim adresem przez najbliższe mi osoby przyjmuję z pokorą. Wiem, że te dary otrzymałem od Boga za Twoim pośrednictwem. Dziękuję więc dziś najlepszemu Bogu za życie, zdrowie, zdolności, dary duchowe i materialne, za wszystko czym jestem i co posiadam. I Tobie, Maryjo, wyrażam wdzięczność za to, że czuwasz nade mną.

Maryjo! Prowadź mnie bezpiecznie po krętych drogach dzisiejszego świata, bym szczęśliwie doszedł do celu mej ziemskiej wędrówki do wiecznego obcowania z Bogiem przy Twoim boku, Maryjo! Amen.
   

Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ewa: 10.11.2018, 01:15
 Kochna Matenko! W dniu moich urodzin dziekuje Tobie i Twojemu Synowi za wszystkie otrzymane dary i laski. Prosze z calego serca o zycie i zdrowie dla mnie i mojej rodziny,o milosc , spokoj i zgode. Prosze, aby wszystkie moje sprawy ulozyly sie korzystnie. Ty znasz Matenko wszystkie moje troski i smutki. Prosze spraw, aby zmienily sie one w radosc.
 Paulina: 27.10.2018, 23:47
 Dziękuję w dniu moich 33 urodzin za wszystkie łaski, proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwo u Boga.
 ma: 17.10.2018, 19:34
  Matko Boża,spraw prosze, by przynajmniej ten dzien sie dobrze skonczyl, bez łez i strachu. pomóż dzis teraz,dodaj sily przetrwania i usuń TO zlo z mojego zycia na zawsze. proszę.
 Kasia: 15.08.2018, 02:32
 Maryjo dziekuje Ci za wszystko. Jestes taka piękna, z Ciebie bije taka piękność. Kocham Cię Matenko moja kochana z całego serca. Prowadź mnie przez życie abym osiągnęła życie wieczne w niebie. Dziekuje z całego serca
 Kasia: 30.06.2018, 00:57
 Dziękuję Ci Boże za łzy i uśmiech za ból i zdrowie proszę tylko o zdrowie opiekę dla moich dzieci opiekę aniołka który jest mi tak daleki a zarazem tak bliski.
 Iwona: 05.06.2018, 07:24
 Dziekuje Jezu ze dzieki tobie jestesem i zyje i ciesze sie kazdym dnie mojego zyciu tu na ziemi :)Prowadz mnie dobrem zdrowiem i miloscia ...Jezu ufam Tobie.Jezu zajmij sie tym..Bog zapłać
 Halina 12. 03. 2018. 15.12.: 12.03.2018, 14:20
 Dziekuje Ci Boze za ten wspanialy dzien mych urodzin.Dziekuje za zycie za ten Krzyz za ten chorobe i za wszystko co dla mnie uczyniles przez chorobe ty mnie uczysz i ja duzo co poznalam. Pomuz mi powrucic do pracy iwyisci z licznych chorub. Jezu Ufam Tobie.
 Jadwiga : 27.10.2017, 22:21
 I ja dziś dziekuję Ci Dobry Boże za wszystko,za życie,za to co mam i za krzyż chorób też dziękuję ,przepraszam za to co złe i proszę o łaskę wyjścia z licznych chorób,Jezu Ufam Tobie.
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej