Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa księcia Filipa


     Modlitwy i wiersze lubicie układać nie tylko Wy. Poniższą ułożył wasz rówieśnik, angielski książę Filip, a wybrałam ją i przetłumaczyłam dla Was, z wydanego w Anglii zbioru ulubionych modlitw znanych osobistości.

O Panie, stwórco wszechświata, autorze praw natury, natchnij nas, Twoje sługi, taką wolą, abyśmy zapewnili przetrwanie wszystkich gatunków zwierząt i roślin, które dałeś, aby dzieliły tę planetę z nami. Pomóż nam zrozumieć, że jesteśmy za nie odpowiedzialni i że "mieć panowanie" nie oznacza prawa, by eksploatować naturę bez myśli o konsekwencjach. Przez Tego, który nauczył nas, że Salomon w całej swej chwale nie może się równać z pięknem kwiatów na łące, wysłuchaj modlitwy naszej.

"Mały Pielgrzym" nr 3/1999


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:

Brak komentarzyAutor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej