Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

Powierzamy się Tobie, najpewniejsza Przewodniczko i Wspomożycielko narodu na tym gwałtownym zakręcie naszych dziejów, w tak dziś trudnych chwilach życia polskiego.

Oddajemy w Twe macierzyńskie dłonie to, co jest u nas najlepsze, abyś to dobro umocniła w naszych sercach i czynach, W obyczaju i działaniu narodu.

Powierzamy Ci, Maryjo, i to, co w nas słabe i zagrożone. Ulecz nas z grzechów i niemocy. Pomóż pokonać wszelką beznadziejność. Dźwigaj z upadków, klęsk i błędów.

Zawierzamy Ci, Matko, wszystkich Polaków, ale szczególnie tych, którzy znaleźli się w obliczu biedy, bezrobocia, braku mieszkania, strachu przed przyszłością.

Zawierzamy Ci każdego człowieka w naszej Ojczyźnie. Przede wszystkim jednak młode rodziny i całe pokolenie młodych Polaków, bo od nich zależą przyszłe losy Ojczyzny. Ucz nas, Zwycięska Pani, przezwyciężać nasze złe skłonności i wady, a szczególnie egoizm, nieczułość na potrzeby innych, bezmyślne korzystanie z dóbr tego świata. Ucz nas wychodzić z sercem obdarzającym i z czynem miłości ku ludziom, szczególnie tym, którzy oczekują naszej pomocy.

Prosimy Cię, Matko i Żywicielko Syna Bożego: naucz nas służyć życiu od jego poczęcia aż po naturalną śmierć. Naucz nas to życie przyjmować z wdzięcznością i ufnością. Ucz nas, Wspomożycielko wiernych współodpowiedzialności w Kościele i życiu społecznym. Wiemy, że trzeba nam u progu drugiego tysiąclecia polskich dziejów wziąć w swe dłonie odpowiedzialność za losy Ojczyzny.

Ucz nas, Królowo Polski, jak to mamy czynić. Pragniemy żyć z każdym dniem lepiej i godniej, jako chrześcijanie i Polacy, świadomi wielkiego dziedzictwa tysiącletniej kultury narodu; wierni kontynuatorzy jego najlepszych tradycji, ale otwarci na wezwania, jakie stawia nam dzisiaj Bóg, Władca Dziejów. Spraw to, Przewodniczko narodu, abyśmy nie uchylali się od podejmowania tych od wieków ważnych i tych prawdziwie nowych - a gwarantujących dobro naszego kraju i narodu - zadań, jeśli tylko okażemy się do nich sposobni.

Spraw przez pomoc z nieba, przez swe potężne wstawiennictwo u Boga, abyśmy podjęte przez siebie zadania i obowiązki jak najlepiej wykonywali. Chcemy kroczyć w naszym życiu wspólnie z Chrystusem, jako Jego wierni wyznawcy.

Pragniemy gorąco, czynem i słowem, całym swoim życiem, dawać świadectwo prawdzie, którą wyznajemy, Wspomagaj nas w tym Maryjo, Wspomożycielko wiernych, Królowo Polski. Amen.

Wasze komentarze:
 Tara : 01.01.2024, 12:01
 Maryjo Królowo Polski błogosław naszą Ojczyznę Polskę i nasze rodziny.
 beti: 21.11.2023, 10:39
 Proszę o pomoc finansową
 Xav: 03.05.2023, 23:15
 Naszą Ojczyznę zawsze miej w opiece i broń od zguby. Wypraszaj dla nas łaskę wielkiej wiary i wierności Chrystusowi i Tobie Królowo Polski
 marzena aneta: 03.05.2023, 22:16
 Modlitwa do Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski dziękuję Maryjo kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Maryjo zamień mi w radość cierpienia wszystkie dziękuję Maryjo módl się za nami dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Ania: 03.05.2023, 15:22
 Matko Boża,dopomagaj mi,mojemu synowi i mężowi ,otocz nas opieką i wysłuchaj moich próśb. AMEN.
 Mama: 03.05.2023, 14:44
 Matko Boża Królowa Polski miej w opiece Swej moje kochanie dzieci i wnuka I wnusie. Dziękuję Maryjo za wszystko co nam wypraszasz u Boga. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ BARDZO CALYM SERCEM.!!!
 Maria: 03.05.2023, 12:28
 Krolowo Nieba prosze Cie w intencji blagalno-dziekczynnej w intencji wybawienia z chorob:syna oraz mnie,jak tez R.D.J. W intencji pomyslnego rozwiazania wszystkich naszych wezlow gordyjskich:zawodowych syna,o etatowa prace na czas nieokreslony.mieszkaniowych.O pomoc Twoja Matko w udaremnienie zla ze strony uzalenionego mezczyzny i jego oddalenie. Z podziekowaniem za modlitwe i z alaski otrzymane.
 Tomek: 03.05.2023, 07:09
 Matko Częstochowska, miej mnie w swojej opiece proszę 🌹🍀♦
 Adrian: 28.10.2022, 23:13
 Matko Boża uproś mi łaski o które Cię proszę w modlitwie. Znasz moje myśli.

 Eugeniusz: 02.10.2022, 09:46
 Matenko nasza uproś u Boga wszystkie laski o kture Cie proszę w nowennie i Miej w opiece wszystkich polecanych Tobie
 Jadwiga: 26.08.2022, 23:27
 Nasza Matko i Królowo dziękuję za każdy dzień ,za Twoją opiekę i łaski. O Częstochowska Pani módl się za nami .Prowadź nas zawsze z Jezusem.
 kot : 22.08.2022, 16:07
 matko MARYJO prowadz moje dzieci wypraszaj dla nich potrzebne laski , miej w swojej opiece moje wuki,aby byly zdrowe i rosly na dobrycg i madrych ludzi
 Jadwiga: 13.08.2022, 15:02
 Matko Najświętsza polecaj moją córkę Jezusowi Chrystusowi aby uleczył ja z nowotwora aby operacja się udała i została uzdrowiona
 K: 03.05.2022, 13:59
 Maryjo, Królowo i Pani Polski, daj nam się spotkać...
 Tomek: 03.05.2022, 05:16
 Maryjo Królowo Polski, pomóż mi proszę w fałszywym oskarżeniu 🍀 Witaj Majowa Jutrzenko
 Danka: 29.04.2022, 22:13
 KROLOWO POLSKI NAJSWIETSZA PANNO MARYJO WSATWIAJ SIE BLAGAMY ZA TWOIMI PODDANYMI U BOGA OJCA> NIECH LASKAWIE ODDALI OD NASZEJ OJCZYZNY ZLO JAKIE NIOSA CZASY WOJNY. Pomoz nam, ludziom w naszym nieuporzadkowanym Zyciu, pomoz WIARE, Nadzieje i MILOSC wyrazac czynami. Ulituj sie nad szarym ludem Twoim KROLOWO.
 Anna: 02.12.2021, 03:24
 Maryjo królowo Polski chroń nas Mateczko od wszelkich zawieruch, wyjednaj nam pokój i spokój w narodzie polskim
 Anna: 12.11.2021, 07:52
 Królowo Polski Maryjo zawierzam Tobie moją rodzinę i siebie, chroń nas, Mateczko nasza okryj Swoim płaszczem naszą Ojczyznę, , chroń od wszelkich zawieruch
 T: 03.05.2021, 13:09
 Maryjo Królowo Polski błogosław naszej rodzinie mojej mamie bratu.
 brat: 18.03.2021, 20:38
 proszę żeby nasz kraj był Bozym krajem i Królestwem Maryji gdzie Maryja doznaje nalezytej czci i milości oraz żeby kazdy mial tu swoje miejsce i nikt nie był wykluczony i nikt nie dzielil a lączyl w Ciele Pana Jezusa
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej