Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

Powierzamy się Tobie, najpewniejsza Przewodniczko i Wspomożycielko narodu na tym gwałtownym zakręcie naszych dziejów, w tak dziś trudnych chwilach życia polskiego.

Oddajemy w Twe macierzyńskie dłonie to, co jest u nas najlepsze, abyś to dobro umocniła w naszych sercach i czynach, W obyczaju i działaniu narodu.

Powierzamy Ci, Maryjo, i to, co w nas słabe i zagrożone. Ulecz nas z grzechów i niemocy. Pomóż pokonać wszelką beznadziejność. Dźwigaj z upadków, klęsk i błędów.

Zawierzamy Ci, Matko, wszystkich Polaków, ale szczególnie tych, którzy znaleźli się w obliczu biedy, bezrobocia, braku mieszkania, strachu przed przyszłością.

Zawierzamy Ci każdego człowieka w naszej Ojczyźnie. Przede wszystkim jednak młode rodziny i całe pokolenie młodych Polaków, bo od nich zależą przyszłe losy Ojczyzny. Ucz nas, Zwycięska Pani, przezwyciężać nasze złe skłonności i wady, a szczególnie egoizm, nieczułość na potrzeby innych, bezmyślne korzystanie z dóbr tego świata. Ucz nas wychodzić z sercem obdarzającym i z czynem miłości ku ludziom, szczególnie tym, którzy oczekują naszej pomocy.

Prosimy Cię, Matko i Żywicielko Syna Bożego: naucz nas służyć życiu od jego poczęcia aż po naturalną śmierć. Naucz nas to życie przyjmować z wdzięcznością i ufnością. Ucz nas, Wspomożycielko wiernych współodpowiedzialności w Kościele i życiu społecznym. Wiemy, że trzeba nam u progu drugiego tysiąclecia polskich dziejów wziąć w swe dłonie odpowiedzialność za losy Ojczyzny.

Ucz nas, Królowo Polski, jak to mamy czynić. Pragniemy żyć z każdym dniem lepiej i godniej, jako chrześcijanie i Polacy, świadomi wielkiego dziedzictwa tysiącletniej kultury narodu; wierni kontynuatorzy jego najlepszych tradycji, ale otwarci na wezwania, jakie stawia nam dzisiaj Bóg, Władca Dziejów. Spraw to, Przewodniczko narodu, abyśmy nie uchylali się od podejmowania tych od wieków ważnych i tych prawdziwie nowych - a gwarantujących dobro naszego kraju i narodu - zadań, jeśli tylko okażemy się do nich sposobni.

Spraw przez pomoc z nieba, przez swe potężne wstawiennictwo u Boga, abyśmy podjęte przez siebie zadania i obowiązki jak najlepiej wykonywali. Chcemy kroczyć w naszym życiu wspólnie z Chrystusem, jako Jego wierni wyznawcy.

Pragniemy gorąco, czynem i słowem, całym swoim życiem, dawać świadectwo prawdzie, którą wyznajemy, Wspomagaj nas w tym Maryjo, Wspomożycielko wiernych, Królowo Polski. Amen.

   

Wasze komentarze:
 T: 03.05.2021, 13:09
 Maryjo Królowo Polski błogosław naszej rodzinie mojej mamie bratu.
 brat: 18.03.2021, 20:38
 proszę żeby nasz kraj był Bozym krajem i Królestwem Maryji gdzie Maryja doznaje nalezytej czci i milości oraz żeby kazdy mial tu swoje miejsce i nikt nie był wykluczony i nikt nie dzielil a lączyl w Ciele Pana Jezusa
 wierna: 03.03.2021, 06:46
 Królowo Nieba błagam cię o pomoc w znalezieniu pracy i rozwiązaniu węzłów moich kłopotów Tylko Ty Matko znasz mój problem i możesz mi pomóc Ufam w Twoją niezawodną pomoc
 Ewa: 23.10.2020, 10:07
 Maryjo, miej w Opiece polski naród, uchroń nas od niewiary , weż w opieke polski kościół, uproś łaskę dla polskich rodzin wytrwania w wierze.
 Viola: 23.08.2020, 02:58
 Matenko, oddaje Twojej Matczynej najczulszej opiece moich najblizszych, mame i siebie. Ty wszystko wiesz Matenko I wszystkiemu mozesz zaradzic. Przytul nas do Serca. Zabierz do nieba tatusia, Jacusia, bliskich zmarlych I wszystkie biedne duszyczki. Prowadz powierzonych Ci kaplanow. Upros dla Kasi łaskę wypelnienia sie woli Bozej. Kocham Cie i przepraszam za Twoje łzy wylane przeze mnie.
 Kazimierz: 22.08.2020, 08:27
 Krolowo Nieba i Ziemi dziękujemy za łaski pomoc i opiekę.Prosimy o wiarę i zdrowie dla rodziny,o dar potomstwa dla Martyny i Krzysztofa,o sprzedaż domu,o szczęśliwe podróże w kraju i zagranicą. Maryjo dopomóż. Jezu Ufam Tobie.
 Dawid: 03.05.2020, 16:51
 Maryjo prowadź Polskę Twoja ojczyznę.Ufam Tobie Maryjo i Jezu🙏
 sonia: 03.05.2020, 14:27
 3 Maja anno domino 2020 Maryjo,Królowo nasza do nóg Twych kolejnych raz padamy i i mowimy CI,kochamy Cię nasza Królowo
 Aga: 03.05.2020, 12:01
 🌹🌹🌹🙏🙏🙏pomóż Ty wiesz w jakiej sprawie. DZIĘKUJĘ

 Helena 2 05 2020: 02.05.2020, 20:57
 Najświętsza Maryja Panna Królowa Polski módl się za nami i za kochana Polskę.Amen♥️
 Łucja : 19.03.2020, 20:51
 Matko Boża miej w opiece Polskę. Spraw by wirus zniknął aby liczba zachorowań przestała wzrastać. Maryjo ufam Ci.
 boleslaw: 19.01.2020, 08:00
 Matko Najswietsza ty która tak dużo uprosilas Lask dla naszej Rodziny,prosze Cie jeszcze o jedna Prosbe bardzo wazna ,aby Jezus Syn Twój przez nasza Modlitwe i Kosciola uwolmil Dusze naszego Dziecka ,Dzieci z ukrytych złych demonow.
 Jadwiga: 04.01.2020, 22:57
 Tobie Matuchno zawierzam siebie ,całą rodzinę i przyjaciół,całe nasze życie ,radości i smutki.Wyproś nam łaske zdrowia duszy i ciała,umocnij w wierze ,uzdrów "to co chore ",uproś synowi wyjście z kłopotów finansowych ,czuwaj i chroń nas od złego.O Królowo Nasza módl się za nami.
 Łazarz: 07.10.2019, 11:53
 Maryjo otocz nas swym płaszczem,daj nam siłę w tej nierównej walce.Zawierzamy się Tobie Najświętsza Panno.
 Lech: 31.08.2019, 23:16
 Matko nasza powierzam Tobie losy mojej rodziny rozproszonej po całym świecie z przyczyn od nas nie zależnych.Królowo Polski okaż nam łaskę i odmień nasz los na lepszy ,napraw błędy , które nas trapiły od września 1939 r. do 2015 r. , nie pozwól zmarnować ostatnich lat , które przyniosły nam poprawę bytu. Miej nas w nieustannej opiece. Amen.
 Polka: 15.08.2019, 07:18
 Jezu Chryste ,Maryjo ,Józefie Św. kocham Was , ratujcie Dusze.
 Lech: 13.08.2019, 22:24
 Powierzam Tobie Najświętsza Matko całą moją rodzinę, nasze troski tęsknoty i marzenia , kłopoty zdrowotne, spraw aby nasze spotkania rodzinne były częstsze mimo dzielącej nas odległości. Spraw Matko nasza aby nasze życie uległo poprawie a kłopoty dnia codziennego omijały nas . Amen.
 Marta: 03.05.2019, 14:50
 Maryjo Królowo Polski pomóż mi proszę w moim życiu. Ty wszystko wiesz Matko moja. Do Ciebie się uciekam, utul mnie.
 Basia: 28.04.2019, 19:50
 Maryjo Mateczko moja zawierzam Tobie wiadome sprawy Ty doskodnaleźć wiesz jak cierpię i czego mi brakuje. Proszę zrób coś z tym. Ufam Tobie ❤
 B: 20.12.2018, 16:24
 Maryjo zawierzam Tobie moje relacje z A.. Proszę, napełnij Jego serce szczerym uczuciem do mnie. Spraw, aby zatęsknił i dał nam szansę na dalszą przyjaźń bądź związek. Proszę, abyśmy w 2019 roku stworzyli rodzinę i cieszyli się darem macierzyństwa Chwała Panu !
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej