Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania dziękczynna do Matki Boskiej Częstochowskiej


Matko Boska Częstochowska, Zwycięska Królowo Polski! Stajemy przed Tobą Matko nasza, która patrzysz od sześciu wieków z Cudownego Obrazu na Jasnej Górze w głębię serc i dusz naszych. Ty z miłością pochylasz się nad polską ziemią. Jesteś dla Narodu naszego niepojętym Znakiem łaski Boga, przecennym darem Ojca niebieskiego. Dana jako pomoc ku obronie Narodu naszego, trwasz wiernie i zwycięsko pośród nas. Obecna w tajemnicy Chrystusa i Kościoła wyjednujesz nam moce Boże przez długie wieki.

Za to, że jesteś od sześciu wieków na Jasnej Górze, dziękujemy Ci Jasnogórska Pani

Za to, że prowadzisz nas bezpieczną drogą do swojego Syna,
Za to, ze obecnością swoją ubogacasz Kościół w Polsce,
Za to, że uratowałaś wiarę i chrześcijańską kulturę Narodu,
Za to, że Ojczyznę naszą za swoje Królestwo obrałaś,
Za to, że jesteś nam szczególną pomocą i światłem na progu trzeciego Tysiąclecia,
Za to, że bronisz nas przed zalewem zobojętnienia, niewiary i ateizmu,
Za to, że jesteś Matką i Wychowawczynią młodych pokoleń,
Za to, że stałaś się ideałem i wzorem polskiej kobiety,
Za to, że byłaś nam mocą Zwycięstwa w walce o wolność,
Za to, że wspierałaś nas nieustannie w latach doświadczeń i niewoli,
Za to, że wzywasz nas do odpowiedzialności za Kościół w Milenijnym Akcie Oddania,
Za to, że jednoczysz w miłości i wierności nasze małżeństwa i rodziny,
Za to, że wezwałaś nas do odnowy życia w Jasnogórskich ślubach Narodu,
Za to, że czuwasz nad nami przez Twój Jasnogórski Obraz w świątyniach i w domach rodzinnych,
Za to, ze jesteś dla nas Bramą Niebios.Módlmy się: Błogosławiona Bogarodzico Wspomożycielko, racz przyjąć ten korny hołd naszej wdzięczności. Ogrom twojego przez wieki wstawiennictwa i otrzymane łaski budzą w nas nadzieję i pragnienie dalszej wierności Tobie, którą nieustannie nam przykazujesz: "Cokolwiek wam każe mój Syn - czyńcie".

Posłuszni Twojemu wezwaniu stajemy do pomocnej służby Kościołowi w rozwijaniu Chrystusowego Królestwa w Ojczyśnie naszej i świecie.

Pragniemy wraz z tobą wielbić bez końca Tego, który uczynił Ci tak wielkie rzeczy, że Błogosławioną zwą Cię wszystkie pokolenia. Jemu Cześć i Chwała na wieki. Amen.


   

Wasze komentarze:
 Ania: 18.03.2012, 23:03
 Maryjo, dziekuje Ci za Twoje wstawiennictwo w moich intencjach
 alicja: 15.03.2012, 16:21
 Dziękuję Ci ukochana Mateńko za łaski jakimi obdarzasz mnie i moją najbliższą rodzinę, Weź w opiekę moją wnuczkę Wiktorię i córkę Faridę.Magdalenę oraz ich przyjaciela Patryka. Prowadź ich w szczęściu przez życie w zdrowiu i miłości.
 maria: 27.02.2012, 20:06
 Maryjo Nasza Najcudowniejsza Matko proszę o opiekę i zdrowie dla mojej rodziny.Proszę Mateńko o pomoc w tak trudnych dla nas czasach,dopomóż Mateńko dzieciom w pracy,rozwiązać pomyślnie trudne sprawy i zjednocz naszą rodzinę.
 ***: 27.02.2012, 15:53
 Cała Twoja Maryjo, niosąca Ducha Świętego-Pneumatofora - zanurz nas błagam w Nim i Sobie-amen.
 Karolina: 20.02.2012, 10:21
 Kochan Matusiu! Dziękuję Ci z całego serca za to,że Monika dostała się na rok pracy do Urzędu:)
 am: 31.01.2012, 09:29
 Matko Boża Jasnogórska błagam Cię wysłuchaj moich próśb i otocz opieką miłość między mną a moim partnerem.Uproś u BOga żebyśmy szcześliwie byli razem i doczekali się potomstwa.Dziękuję za wszystkie łaski któe od Ciebie dostaliśmy i dostajemy.Amen
 dorota: 25.01.2012, 18:50
 Matko Boska Częstochowska proszę o zdrowie dla mojej siostry Amen.
 Aneta: 10.12.2011, 21:33
 Matko Najświętsza proszę Cię spraw aby prezes spółdzielni mieszkaniowej wyraził mi zgodę na rozłożenie zaległości czynszowych na raty gdyż grozi mi eksmisja,proszę Cię Matko Najświętsza wysłuchaj mojej prośby,bardzo przepraszam Cię za wszystkie grzechy jakich dopuściłam się dotychczas i proszę miej miłosierdzie dla mnie i mojej rodziny.
 KAROLINA: 03.12.2011, 18:03
 Matko Boska Częstochowska nie raz modliłam się u Twoich stóp nigdy nie odmówiłaś moim prośbą i tym razem wysłuchaj mnie i nie zostawiaj bez pomocy.AMEN


 Dorota: 01.12.2011, 19:06
 Matko Boska Częstochowska, Matko moja proszę o wstawiennictwo w wiadomej Ci sprawie. Wiem, że proszę o wiele ale do kogo jak nie do Ciebie mam się zwrócić. Dziękuję, Amen.
 Marek: 22.11.2011, 17:16
 Matko Najukochańsza proszę o uratowanie mojej rodziny,małżeństwa!Wstaw się SWOJEGO SYNA ZA MOJĄ RODZINĄ,ZEŚLIJ Ducha Świętego do serca mojej żony ,wsksaż jej drogę do zmian.Chroń ją od złego i złych przyjaciół.Błagam Ciebie Najukochańsza
 Krystyna: 11.11.2011, 17:52
 Matko Częstochowska,matko moja ufam Tobie i wierzę głęboko, że wszystko będzie dobrze,bo jesteś matko ze mną i moją rodziną.Kocham Cię matko.
 Aneta: 02.11.2011, 11:31
 Matko Boska częstochowska proszę cię o abym miała zaliczone praktyki w przedszkolu i w szkole podstawowej i zebym zdała egzamin licencjacki teoretyczno - praktyczny w 29 czerwca 2012roku zeby w ogole mi dobrze poszło na wyzszych studiach i zeby szczesliwie skonczyla studia wyzsze i zebym znalazła prace po studiach wyzszych
 Borek OPOLE: 31.10.2011, 06:45
 MATKO NAJSWIETSZA BARDZO CIE PROSZE PRZEBACZ MI MOJE GRZECHY PROSZE DOPOMÓZ MOJEJ ZONIE ZOSI W ZDROWIU ZLITÓJ SIE NAD NIA ZCAŁEGO SERCA CIE PROSZE
 dorota: 29.10.2011, 19:49
 Ukochana Matko, dziękuję za Twoje wstawiennictwo u Twego Syna,upraszając tych łask których każdy z nas tak bardzo pragnie i tak bardzo potrzebuje - amen.
 ola: 27.10.2011, 22:51
 Dziękuję Mateńko za wszystkie łaski jakie otrzymuję ja i moja rodzina .Błagam Cię Mateńko o łaskę pracy dla nas.Miej w opiece moje dzieci i nie pozwól aby zabrakło nam na chleb .Dopomóż mi Mateńko abym potrafiła przekonać syna rodzinę,że bez Miłosiernego i Najlepszego Naszego Ojca Niebieskiego życie na tej ziemi jest puste i bez wartości.Duchu Swięty natchnij mnie mądrością abym mogła we własciwy sposób przekazać wartości wiary.Mateńko kochana błogosław mojej rodzinie.
 k: 24.10.2011, 10:07
 Matuchno Ukochana dziękuję Ci za dotychczasową opiekę nad moją córką i wnukiem, nie opuszczaj nas w potrzebach naszych a od złych przygód nas ochroń, żebyśmy godnie w zdrowiu i miłości u Boga i u ludzi żyć mogli i mogli pokonać trudności finansowe. Matko wspomóż nas !
 Lucyna: 21.10.2011, 11:47
 Maryjo Matko Moja Dziękuje Ci za wiele łask i dobrodziejstw. Dziękuje Ci za RÓŻANIEC ŚWIĘTY i za to ze jesteś. I prosze cię opiekuj się moją rodziną. KOCHAM CIĘ.
 GRZESZNIK: 09.10.2011, 02:26
 MARYJO UKOCHANA MATKO BOZA PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO ZLO I GRZECHY KTORE CIEBIE OBRAZAJA CHCE CI WYNADGRODZIC WSZYSTKO JAK TYLKO UMIEM NAJLEPIEJ .kOCHAM CIE MATKO MOJA I ZALUJE ZA WSZYSTKIE ,PRZEWINIENIA KTORE BYLY DLA CIEBIE PRZYKROSCIA. ZMILOJ SIE NAD NAMI I DOPOMOZ TRZYMAC SIE Z DALEKA OD GRZECHU. POD TWOJA OBRONE UCIEKAMY SIE MATKO CHWALEBNA I BLOGOSLAWIONA O PANI NASZA, ORENDOWNICZKO NASZA ,POSREDNICZKO NASZA ,Z SYNEM TWOIM NAS POJEDNAJ, SYNOWI TWOJEMU NAS ODDAWAJ SWOJEMU SYNOWI NAS POLECAJ.AMEN
 ELŻBIETA: 05.10.2011, 12:41
 MATKO BOSKA CZĘSTOCHOWSKA PROSZĘ O WZMOCNIENIE MOJEJ WIARY,PROSZĘ O WYSŁUCHANIE MOICH BŁAGAŃ KTÓRE DO CIEBIE ZANOSZĘ I UDZIELENIE MI ŁASKI.DAJ MI SPOKOJNE I LEPSZE JUTRO.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] (17) [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej