Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania dziękczynna do Matki Boskiej Częstochowskiej


Matko Boska Częstochowska, Zwycięska Królowo Polski! Stajemy przed Tobą Matko nasza, która patrzysz od sześciu wieków z Cudownego Obrazu na Jasnej Górze w głębię serc i dusz naszych. Ty z miłością pochylasz się nad polską ziemią. Jesteś dla Narodu naszego niepojętym Znakiem łaski Boga, przecennym darem Ojca niebieskiego. Dana jako pomoc ku obronie Narodu naszego, trwasz wiernie i zwycięsko pośród nas. Obecna w tajemnicy Chrystusa i Kościoła wyjednujesz nam moce Boże przez długie wieki.

Za to, że jesteś od sześciu wieków na Jasnej Górze, dziękujemy Ci Jasnogórska Pani

Za to, że prowadzisz nas bezpieczną drogą do swojego Syna,
Za to, ze obecnością swoją ubogacasz Kościół w Polsce,
Za to, że uratowałaś wiarę i chrześcijańską kulturę Narodu,
Za to, że Ojczyznę naszą za swoje Królestwo obrałaś,
Za to, że jesteś nam szczególną pomocą i światłem na progu trzeciego Tysiąclecia,
Za to, że bronisz nas przed zalewem zobojętnienia, niewiary i ateizmu,
Za to, że jesteś Matką i Wychowawczynią młodych pokoleń,
Za to, że stałaś się ideałem i wzorem polskiej kobiety,
Za to, że byłaś nam mocą Zwycięstwa w walce o wolność,
Za to, że wspierałaś nas nieustannie w latach doświadczeń i niewoli,
Za to, że wzywasz nas do odpowiedzialności za Kościół w Milenijnym Akcie Oddania,
Za to, że jednoczysz w miłości i wierności nasze małżeństwa i rodziny,
Za to, że wezwałaś nas do odnowy życia w Jasnogórskich ślubach Narodu,
Za to, że czuwasz nad nami przez Twój Jasnogórski Obraz w świątyniach i w domach rodzinnych,
Za to, ze jesteś dla nas Bramą Niebios.Módlmy się: Błogosławiona Bogarodzico Wspomożycielko, racz przyjąć ten korny hołd naszej wdzięczności. Ogrom twojego przez wieki wstawiennictwa i otrzymane łaski budzą w nas nadzieję i pragnienie dalszej wierności Tobie, którą nieustannie nam przykazujesz: "Cokolwiek wam każe mój Syn - czyńcie".

Posłuszni Twojemu wezwaniu stajemy do pomocnej służby Kościołowi w rozwijaniu Chrystusowego Królestwa w Ojczyśnie naszej i świecie.

Pragniemy wraz z tobą wielbić bez końca Tego, który uczynił Ci tak wielkie rzeczy, że Błogosławioną zwą Cię wszystkie pokolenia. Jemu Cześć i Chwała na wieki. Amen.


   

Wasze komentarze:
 Elżbieta: 23.11.2010, 21:01
 Mateńko Częstochowska dziękuje za cudowne uzdrowienie. Nie opuszczaj mnie i moich dzieci. Miej nas zawsze w swojej opiece.
 HALINA: 16.11.2010, 09:25
 MATKO BQSKA CZESTOCHOWSKA PROSZE MIEJ MOJA RODZINE ZAWSZE W SWEJ OPIECE
  magda: 14.11.2010, 11:08
  matko blagam pomoz ratuj ja naprawde cierpie tylko Ty mozesz mi pomoc jka juz mam tego dosc nie mam juz sil jestem psychicznie wykonczona blagam pomoz
  magda: 14.11.2010, 11:08
  matko blagam pomoz ratuj ja naprawde cierpie tylko Ty mozesz mi pomoc jka juz mam tego dosc nie mam juz sil jestem psychicznie wykonczona blagam pomoz
 Małgorzata: 13.11.2010, 15:41
 Mateńko kochana Pani Jasnogórska uzdrów moje serce otocz mnie opieką i moje dzieciątko , które noszę w sobie, proszę Cię o Pani moja o zdrowie dla mojej córeczki Mai i mojego męża Przemka. Mateńko Tobie zawierzam i Tobie ufam.
 Małgorzata: 13.11.2010, 15:37
 Mateńko kochana Pani Jasnogórska uzdrów moje serce otocz mnie opieką i moje dzieciątko , które noszę w sobie, proszę Cię o Pani moja o zdrowie dla mojej córeczki Mai i mojego męża Przemka. Mateńko Tobie zawierzam i Tobie ufam.
 Małgorzata: 13.11.2010, 15:34
 Mateńko kochana Pani Jasnogórska uzdrów moje serce otocz mnie opieką i moje dzieciątko , które noszę w sobie, proszę Cię o Pani moja o zdrowie dla mojej córeczki Mai i mojego męża Przemka. Mateńko Tobie zawierzam i Tobie ufam.
 krystyna: 13.11.2010, 09:01
 MATKO BOZA TY WIESZ,ZE UBOLEWAM NAD ARTUREM W WIADOMEJ CI SPRAWIE.PROSZE DOPOMOZ ZMIENIC TO WSZYSTKO...
 STNISŁAW: 11.11.2010, 07:55
 MARYJO POMÓZ magdzie ja TEZ CIĘ PROSZĘ


 Anna: 10.11.2010, 12:10
 Maryjo dziekuje Ci za twoja obecnosc w moim zyciu i wysluchanie moich pragnien, za Twoje wstawiennictwo u syna twojego Jezusa Chrystusa i jego obecnosc w moim zyciu, za łaski jakimi mnie obdarzasz Dziekuje za wszystko.
 23 10 2010 mama: 23.10.2010, 19:32
 MARYJO JASNOGORSKA POWIERZAMY SIE TWJ OPIECE WYSLUCHAJ MOICH MODLITW I PROZB USLYSZ MOJE MYSLI BLOGOSLAW I OTACZAJ NAS SWYM PLASZCZEM BLOGOSLAW SYNOM MEZOWI I MNE DZIEKUJE CI ZA TO CO DLA MNIE UCZYNILAS NADAL CIE PROSZE O BLOGOSLAWIENSTWO BOG ZAPLAC
  magda: 16.10.2010, 20:20
 matko pomoz cierpie bardzo pomoz
 ewa: 15.10.2010, 08:53
 Matko Boska proszę o pomoc dla mojego syna. Pomóz wygonić z jego serca tego sztana, który w nim zamieszkał. Niech zamieszka w nim BÓG. Matko niech znowu będzie kochającym mężem i ojcem, niech walczy o szczęście swojej rodziny, a nie myśli o zostawieniu ich. Daj również siły i wiarę mojej synowej, do walki o rodzinę. BLAGAM MATKO NIE OPUSZCZAJ ICH, ALE WSPIERAJ.
 bozena: 04.10.2010, 05:50
 MATKO PEZENAJSWIETRZA BLAGAM CIE I PROSZE NIE OPUSZCZAJ MNIE MOJEJ RODZINY MOJEJ MAMY KTORA TAK CIERPI PO CIEZKIEJ OPERACJI MOJEGO BRATA MIOCH DZIECI ,SPRAW OBY MOJE TROSKI I PROBLEMY SIE SKONCZYLY ,UDZIEL LASKI MOJEMU MEZOWI SPRAW BLAGAM CIE ZEBYM POZBYLA SIE TEGO OKROPNEGO NAWYKU KTORY MNIE DRECZY JUZ OD ROKU MATKO KROLOWO NASZA BLAGAM CIE NIE OPUSZCZAJ NAS
 bozena: 04.10.2010, 03:34
 MATKO BOSKA KROLOWO POLSKI I SWIATA ,BLAGAM CIE I PROSZE O ZDRWIE DLA MOJEJ MAMUSI ,KTORA CIEBIE TAK UWIELBIA ,MAMUSI KTORA UMIALA SOBIE W ZYCIU ZE WSZYSTKIM SAMA PORADZIC POMAGAC WSZYSTKIM SAMA MAJAC MALO ,JEST TERAZ PO CIEZKIEJ OPERACJI BLAGAM CIE I PROSZE NIE OPUSZCZAJ MOJEJ MAMY .PROSZE CIE MATKO NAJSWIETRZA OBYS RATOWALA MOJA RODZINE I MNIE GDYZ BORYKAM SIE Z WIELOMA PROBLEMAMI ,WIEM ZE NA JAKIS CZAS ODESZLAM OD BOGA ALE BLAGAM NAWROC MNIE NA DOBRA DROGE I DAJ MI SILY OBYM MOGLA PRZETRWAC TEN CIEZKI CZAS MOJEGO ZYCIA ,PROSZE CIE NIE OPUSZCZAJ MOICH DZIECI DANIELA PIOTRUSIA I KASI NIE OPUSZCZAJ MOJEGO MEZA CHOC WIEM ZE MA MALO WIARY W SOBIE SPRAW PANI OBY SIE NAWROCIL O MATKO NASZA NIE OPUSZCZAJ NAS BLAGAM CIE I GORACO PROSZE
 jj: 29.09.2010, 12:20
 Mateczko wszystko nam się wali nic się nie układa ale długo by o tym pisać TY wiesz najlepiej co nas boli i prosimy CIĘ abyś choć troszeczkę uśmierzyła nam ból.
 ewa : 28.09.2010, 08:24
 Matko Boża Częstochowska Proszę cię o pomoc dla naszej rodziny w rozwiązaniu trudnych dla nas spraw.Dziękujemy Tobie
 Anna: 27.09.2010, 13:29
 Mateczko dziekuje za Twoje wstawiennictwo za nas Prosze prowadz i otocz opieka nasze dzieci, wypraszaj swiatlo by nie chodzily w ciemnosci. Niech Duch sw dodaje im sil ochoty zdolnosci do dzialania, a mnie pokoj sumienia
 Gosia: 23.09.2010, 11:19
 MATUCHNO CZĘSTOCHOWSKA OTOCZ OPIEKĄ MOJE MAŁŻEŃSTWO PRZED ZŁEM! MATUCHNO PROSZE O DAR ZDROWIA DLA MNIE I MOJEJ RODZINY . ODDALAJ OD NAS ZŁO KTÓRE NISZCZY RODZINE! MATKO BOSKA JASNOGÓRSKA PANI MIEJ MIŁOSIERDZIE NAD MOJĄ RODZINĄ I NAMI WSZYSTKIMI! JASNOGÓRSKA MADONNO MÓDL SIĘ NAD MOJĄ RODZINĄ I NAMI WSZYSTKIMI !
 Stanisława: 23.09.2010, 05:16
 MATUCHNO ZLITUJ SIĘ NADE MNĄ GRZESZNĄ I UPROŚ MI U SYNA SWEGO ŁASKĘ ,ZDROWIA ABY MOJA NOGA PO OPERACJI KRĘGOSŁUPA BYŁA SPRAWNA ,A WSZELKIE BÓLE I PIECZENIA ZNIKŁY BEZ ŚLADU ,MATUCHNO PROSZĘ CIĘ MIEJ MNIE W SWOJEJ OPIECE ,WIEM ŻE JESTEM NIE GODODNA TWEJ ŁASKI ,ALE WIEM ŻE TWOJA DOBROĆ JEST NIESKOŃCZONA I PROSZĘ ZLITUJ SIĘ NADE MNĄ.BLAGAM CIĘ WYSŁUCHAJ MNIE I PROWADZ ,BO KOCHAM CIĘ BEZGRANICZNIE.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej