Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Peregryna

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami.

Matko Bolesna,
Uzdrowienie chorych,
Pocieszycielko strapionych,
Wspomożenie wiernych.

Święty Peregrynie, módl się za nami.
Nawrócony dzięki modlitwom świętego Filipa,
Dotknięty rakową naroślą,
Uzdrowiony przez wyciągniętą rękę Jezusa Ukrzyżowanego,
Który uczyniłeś w swoim życiu wiele cudów,
Który cudownie rozmnożyłeś jedzenie,
Który leczyłeś chorych mocą Imienia Jezus,
Który modlitwą i postem nawracałeś zatwardziałych grzeszników,
Który nie ustawałeś w modlitwie,
Najbardziej surowy w pokucie,
Najbardziej cierpliwy w cierpieniu,
Najbardziej pokorny w świętym kapłaństwie,
Najbardziej gorliwy w zbawianiu dusz,
Najbardziej uprzejmy dla chorych,
Najbardziej oddany w męce Jezusa i boleści Maryi,
Cudotwórco dla chorych i cierpiących,
Nadziejo w nieuleczalnych przypadkach,
Patronie wszystkich, którzy cierpią na raka,
Chlubo Zakonu Sług Maryi...

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

K. Módl się za nami, chwalebny święty Peregrynie.
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: O Boże, bądź łaskawy i wysłuchaj modlitw, które przedstawiamy Tobie za wstawiennictwem świętego Peregryna, Twojego ukochanego sługi. Daj nam, którzy nie polegamy na własnych zasługach, otrzymać pomoc w naszych potrzebach. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Grażyna: 16.11.2022, 09:25
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża, proszę o dobre wyniki dla mnie i męża z badania kontrolnego.
 Zosia: 16.11.2022, 08:00
 Sw. Perergynie dopomoz, upros Pana Jezusa zeby wyleczyl mnie z raka piersi. Zebym szczesliwie I bezpiecznie przeszla radiation i nie musiala robic naswietlen. Zebym pokonala raka i zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu. Zeby ten rak nie byl zlosliwy i nigdy nie powrocil. Blagam modl sie za mnie. Dziekuje za dobra dzisiejsza wizite z doktorem, za szczesliwa operacje i za to, ze rak nie poszedl do wezlow chlonnych.
 Julia : 15.11.2022, 21:55
 Św Peregrynie módl się za nami, dziękuję za dzisiejsze dzień, błagam spraw aby operacja się powiodła, aby moja ukochana mama Basia nie cierpiała i dobrze się czuła. Boże miej nas w opiece.
 Grażyna: 15.11.2022, 20:09
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża, proszę o dobre wyniki dla mnie i męża z badania kontrolnego.
 Zosia : 15.11.2022, 05:58
 Sw. Peregrynie blagam modl sie za mnie, zeby Pan Jezus wyleczyl mnie z raka piersi. Zebym szczesliwie i bezpiecznie przeszla radiation i nie musiala robic naswietlen. Zebym pokonala raka i zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu. Zeby ten rak nie byl zlosliwy i nigdy nie powrocil. Zeby doktor mial dobre wiadomosci dla mnie, ze wszystko sie dobrze goi i wszystko jest tak jak trzeba. Dziekuje za szczesliwa operacje i za to, ze rak nie poszedl do wezlow chlonnych.
 Julia : 14.11.2022, 23:08
 Św Peregrynie módl się za nami, dziękuję za dzisiejsze dzień, błagam spraw aby operacja się udała, aby nie było orzerzutow, aby moja ukochana mama Basia nie cierpiała, aby rąk się cofnął. Boże nas w opiece.
 Grażyna: 14.11.2022, 16:56
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża, proszę o dobre wyniki badania kontrolnego.
 Zosia : 14.11.2022, 06:30
 Sw. Peregrynie modl sie za mnie. Upros Pana Jezusa zeby we wtorek doktor mial dobre wiadomosci dla mnie, ze wszystko dobrze sie goi i wszystko jest tak jak potrzeba.
 Zosia: 14.11.2022, 06:14
 Sw. Perergynie blagam dopomoz upros Pana Jezusa zeby wyleczyl mnie z raka piersi. Zebym szczesliwie i bezpiecznie przeszla radiation i nie musiala robic naswietlen. Zebym pokonala raka i zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu. Zeby ten rak nie byl zlosliwy i nigdy nie powrocil. Blagam modl sie za mnie. Dziekuje za szczesliwa operacje i za to, ze rak nie poszedl do wezlow chlonnych.

 Julia : 13.11.2022, 20:56
 ŚW PEREGRYNIE MÓDL SIĘ ZA NAMI, DZIĘKUJĘ ZA DZISIEJSZE DZIEŃ, BŁAGAM SPRAW ABY OPERACJA SIĘ POWIODŁA, ABY MOJA UKOCHANA MAMA BASIA NIE CIERPIAŁA, ABY POKONAŁA RAKA. BOŻE MIEJ NAS W OPIECE.
 Grażyna : 13.11.2022, 16:49
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża, proszę o dobre wyniki badania kontrolnego.
 Zosia: 13.11.2022, 04:45
 Sw. Peregrynie blagam dopomoz upros Pana Jezusa zeby wyleczyl mnie z raka piersi. Zebym szczesliwie I bezpiecznie przeszla radiation i nie musiala robic naswietlen. Zebym pokonala raka i zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu. Zeby ten rak nie byl zlosliwy i nigdy nie powrocil. Blagam modl sie za mnie. Dziekuje za szczesliwa operacje i za to ze rak nie poszedl do wezlow chlonnych.
 Córka : 12.11.2022, 22:16
 Św w dziękuję za dzisiejsze dzień, błagam spraw aby operacja się powiodła, aby moja ukochana mama Basia nie cierpiała, aby pokonała raka. Boże miej nas w opiece w tych ciężkich chwilach.
 Grażyna: 12.11.2022, 19:07
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża. Proszę o dobre wyniki kontrolne.
 Anielcia : 12.11.2022, 09:49
 Święty Peregrynie wstaw się za nami u Boga ulecz nasze zdrowie aby moje wyniki wyszły dobre na które ma iść do 21listopada dziękuję za wszelkie Łaski otrzymane
 Zosia : 12.11.2022, 05:30
 Sw. Peregrynie blagam dopomoz upros Pana Jezusa zeby wyleczyl mnie z raka piersi. Zebym szczesliwie i bezpiecznie przeszla radiation i nie musiala robic naswietlen. Zebym pokonala raka i zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu. Zeby ten rak nie byl zlosliwy i nigdy nie powrocil. Blagam modl sie za mnie. Dziekuje za szczesliwa operacje i za to, ze rak nie poszedl do wezlow chlonnych.
 Julia : 11.11.2022, 21:00
 Św Peregrynie módl się za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby operacja się powiodła, aby moja ukochana mama Basia nie cierpiała, aby pokonała raka. Boże miej nas w opiece.
 Grażyna: 11.11.2022, 16:35
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża. Proszę o modlitwę żeby wyniki kontrolne były dobre.
 Zosia : 11.11.2022, 06:18
 Sw. Peregrynie blagam dopomoz, modl sie do Pana Jezusa i upros zeby wyleczy mnie z raka piersi. Zebym szczesliwie i bezpiecznie przeszla radiation i nie musiala robic naswietlen. Zebym pokonala raka i zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu. Zeby ten rak nie byl zlosliwy i nigdy nie powrocil. Dziekuje za szczesliwa operacje i za to ze rak nie poszedl do wezlow chlonnych.
 Julia : 10.11.2022, 22:41
 Św Peregrynie módl się za nami, dziękuję za dzisiejsze dzień, błagam spraw aby operacja się powiodła, aby moja ukochana mama Basia nie cierpiała, aby pokonała raka. Boże miej nas w opiece, spraw abyśmy mogły być razem i cieszyć się życiem.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej