Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Peregryna

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami.

Matko Bolesna,
Uzdrowienie chorych,
Pocieszycielko strapionych,
Wspomożenie wiernych.

Święty Peregrynie, módl się za nami.
Nawrócony dzięki modlitwom świętego Filipa,
Dotknięty rakową naroślą,
Uzdrowiony przez wyciągniętą rękę Jezusa Ukrzyżowanego,
Który uczyniłeś w swoim życiu wiele cudów,
Który cudownie rozmnożyłeś jedzenie,
Który leczyłeś chorych mocą Imienia Jezus,
Który modlitwą i postem nawracałeś zatwardziałych grzeszników,
Który nie ustawałeś w modlitwie,
Najbardziej surowy w pokucie,
Najbardziej cierpliwy w cierpieniu,
Najbardziej pokorny w świętym kapłaństwie,
Najbardziej gorliwy w zbawianiu dusz,
Najbardziej uprzejmy dla chorych,
Najbardziej oddany w męce Jezusa i boleści Maryi,
Cudotwórco dla chorych i cierpiących,
Nadziejo w nieuleczalnych przypadkach,
Patronie wszystkich, którzy cierpią na raka,
Chlubo Zakonu Sług Maryi...

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

K. Módl się za nami, chwalebny święty Peregrynie.
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: O Boże, bądź łaskawy i wysłuchaj modlitw, które przedstawiamy Tobie za wstawiennictwem świętego Peregryna, Twojego ukochanego sługi. Daj nam, którzy nie polegamy na własnych zasługach, otrzymać pomoc w naszych potrzebach. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Zosia : 31.10.2022, 06:50
 Sw. Perergynie blagam, blagam dopomoz, wylecz mnie z raka piersi. Dopomoz zeby szczesliwie poszla we srode operacja. Dopomoz zeby ten rak nie byl zlosliwy, zeby nie poszedl w drugie miejsce w tej piersi, do drugiej piersi, pluc, wezlow chlonnych, innych organow. Zebym nie musiala usuwac piersi, robic naswietlen, radiation. Zeby biopsy po operacji wykazalo, ze rak nie poszedl do wezlow chlonnych. Zebym zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu. Blagam modl sie za mnie.
 Julia : 30.10.2022, 21:50
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią spraw aby nie cierpiała, błagam niech wyniku histo będą dobre. Miej nas w opiece, pozwól cieszyć się życiem.
 Grażyna: 30.10.2022, 17:06
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża,
 Zosia: 30.10.2022, 05:20
 Sw. Perergynie blagam, blagam dopomoz, wylecz mnie z raka piersi. Dopomoz zeby szczesliwie poszla operacja. Dopomoz zeby ten rak nie byl zlosliwy, zeby nie poszedl w drugie miejsce w tej piersi, do drugiej piersi, pluc, wezlow chlonnych, innych organow. Zebym nie musiala usuwac piersi, robic naswietlen, radiation. Zeby biopsy po operacji wykazalo, ze rak nie poszedl do wezlow chlonnych. Zebym zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu. Blagam modl sie za mnie.
 Julia: 29.10.2022, 21:57
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią spraw aby nie cierpiała, błagam niech wyniku histo będą dobre. Miej nas w opiece.
 Grażyna: 29.10.2022, 19:31
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża,
 Zosia: 29.10.2022, 06:24
 Sw. Perergynie blagam, blagam dopomoz, wylecz mnie z raka piersi. Dopomoz zeby szczesliwie poszla operacja. Dopomoz, zeby ten rak nie byl zlosliwy, zeby nie poszedl w drugie miejsce w tej piersi, do drugiej piersi, pluc, wezlow chlonnych, innych organow. Zebym nie musiala usuwac piersi, robic naswietlen, radiation. Zeby biopsy po operacji wykazalo, ze rak nie poszedl do wezlow chlonnych I nie jest zawansowany. Zebym zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu. Blagam modl sie za mnie.
 Julia : 28.10.2022, 22:32
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią spraw aby nie cierpiała, niech rany się wygoja, spraw proszę aby wyniki histo były dobre. Pozwól nam cieszyć się życiem.
 Grażyna: 28.10.2022, 20:19
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża,

 Zosia : 28.10.2022, 06:19
 Sw. Peregrynie blagam, blagam dopomoz, wylecz mnie z raka piersi. Dopomoz zeby szczesliwie poszla operacja. Dopomoz, zeby ten rak nie byl zlosliwy, zeby nie poszedl w drugie miejsce w tej piersi, do drugiej piersi, pluc, wezlow chlonnych, innych organow. Zebym nie musiala usuwac piersi, robic naswietlen, radiation. Zeby biopsy po operacji wykazalo, ze rak nie jest zlosliwy i nie poszedl do wezlow chlonnych. Zebym zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu. Blagam modl sie za mnie.
 Julia : 27.10.2022, 21:19
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby nie, błagam niech wynik histo będzie dobry, pozwól nam cieszyć się życiem.
 Anielcia : 27.10.2022, 19:54
 Sw Peregrynie proszę Cię wstaw się za nami U Boga oddał od Nas choroby módl się za nami Dziękuję Bogu za otrzymane łaski
 Grażyna: 27.10.2022, 18:19
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża,
 Zosia: 27.10.2022, 05:45
 Sw. Perergynie blagam, blagam dopomoz, wylecz mnie z raka piersi. Dopomoz zeby szczesliwie poszla operacja. Dopomoz zeby ten rak nie byl zlosliwy, zeby nie poszedl w drugie miejsce w tej piersi, do drugiej piersi, pluc, wezlow chlonnych, innych organow. Zebym nie musiala usuwac piersi, robic naswietlen, radiation. Zeby biopsy po operacji wykazalo, ze rak nie poszedl do wezlow chlonnych. Zebym zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu.Blagam modl sie za mnie.
 Julia : 26.10.2022, 20:14
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby nie cierpiała, błagam niech dolegliwości ustapia, a badania histo niech będą dobre. Miej nas w opiece.
 Grażyna: 26.10.2022, 19:08
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża,
 Julia : 25.10.2022, 22:41
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby nie cierpiała, spraw aby wyniki histo były dobre. Miej nas w opiece.
 Grażyna: 25.10.2022, 17:14
 Święty Peregrynie módl się za mnie o uzdrowienie mnie i mojego męża z choroby nowotworowej oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich, dziękuję za udaną operację męża,
 Zosia : 25.10.2022, 06:18
 Sw. Peregrynie blalam, blagam dopomoz, wylecz mnie z raka piersi. Dopomoz zeby szczesliwie poszla operacja. Dopomoz zeby ten rak nie byl zlosliwy, zeby nie poszedl w drugie miejsce w tej piersi, do drugiej piersi, pluc, wezlow chlonnych, innych organow. Zebym nie musiala usuwac piersi, robic naswietlen, radiation. Zeby biopsy po operacji wykazalo, ze rak nie poszedl do wezlow chlonnych. Zebym zyla jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu. Blagam modl sie za mnie.
 Julia : 24.10.2022, 21:17
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią spraw aby nie cierpiała, błagam niech wyniku histo będą dobre. Miej nas w opiece, daj nam cieszyć się życiem.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej