Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Telegram do św. Józefa

Triduum odprawiane jednego dnia w nagłej potrzebie dla wybłagania szybkiego ratunku.

Podane modlitwy można odmówić trzykrotnie w ciągu dnia: rano w południe i wieczorem. Jeśli jest to sprawa bardzo pilna, np. wyjednanie nawrócenia dla niebezpiecznie chorej osoby, wówczas można odprawiać to nabożeństwo w trzech godzinach następujących po sobie.

Święty Józefie, ofiaruję Ci miłość Jezusa i Maryi, jaką żywią ku Tobie. Ofiaruję Ci też uwielbienia, hołdy wdzięczności i ofiary, jakie Ci wierni złożyli przez wieki aż do tej chwili; siebie i wszystkich drogich memu sercu oddaję na zawsze Twej świętej opiece.

Błagam Cię dla miłości Boga i Najświętszej Maryi Panny, Twej Oblubienicy, racz nam wyjednać łaskę ostatecznego zbawienia i wszystkie łaski nam potrzebne, szczególnie tę wielką łaskę... Pospiesz mi na ratunek św. Patriarcho i pociesz mnie w mym strapieniu. O św. Józefie, Przyjacielu Serca Jezusa, wysłuchaj mnie.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Ojcze nasz...

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Przenajświętszą Krew, Serce, Oblicze Twego Jednorodzonego Syna, wszystkie cnoty i zasługi Matki Najświętszej i Jej Przeczystego Oblubieńca św. Józefa oraz wszystkie skarby Kościoła świętego na wyjednanie łaski nam potrzebnej, szczególnie tej...

O Józefie ratuj nas! W życiu, śmierci, w każdy czas!


Telegram do św. Józefa

   

Wasze komentarze:
 Anna : 19.05.2020, 16:30
 Św Józefie, mój kochany patronie dopomóż mi proszę w tym ciężkim dla mnie czasie, zabierz ode mnie depresję, poproś Maryję w moim imieniu by zgniotła łeb szatanowi, który wszedł między mnie i mojego męża, niech zakończy ten romans jeszcze w tym miesiącu a Ty mój tatko natchnij go i pokaż jak być głową rodziny. Módlcie się za mnie i dopomóżcie
 Matka: 18.05.2020, 15:52
 O św. Józefie błagam upros łaskę zdrowia dla syna Michała.
 Barbara : 13.05.2020, 07:01
 Św Józefie opiekunie rodzin polecam moją rodzinę.Bądź z nami w tych trudnych chwilach.Opiekuj się mężem.
 ma: 09.05.2020, 04:01
 Św. Józefie pomóż proszęteraz już dziś Zosi i R. Proszę. Proszę. Proszę.
 ma : 08.05.2020, 21:24
 Św Józefie pomóż proszę teraz już dziś Zosi i R, spraw by się zgodzila na tę terapię , daj mądrość lekarzom by umieli jej pomóc a kuracja zadziałała, daj odpocząć R i przywróć radość życia, dobre wieści i siłę przetrwania. Proszę. Proszę. Proszę. Proszę.
 ma : 08.05.2020, 15:40
 Św Józefie pomóż proszę teraz już dziś Zosi i R proszę o cud by i ten wynik byl ujemny ,daj mądrość lekarzom by umieli jej pomóc a kuracja zadziałała. Daj odpocząć R i przywróć radość życia, proszę o dobre wieści i siłę przetrwania .Proszę. Proszę. Proszę. Proszę.
 ma: 08.05.2020, 10:17
 Św Józefie pomóż proszę teraz już dziś Zosi i R proszę o cud by i ten wynik byl ujemny ,daj mądrość lekarzom by umieli jej pomóc a kuracja zadziałała,daj odpocząć R i przywróć radość życia,daj dobre wieści i siłę przetrwania. Proszę. Proszę. Proszę. Proszę.
 ma : 08.05.2020, 03:33
 Św Józefie pomóż proszę teraz już dziś Zosi i R proszę o cud by i ten wynik byl ujemny , daj mądrość lekarzom by umieli jej pomóc a kuracja zadziałała, daj odpocząć R i przywróć radość życia, chron ich przed złą ludzką wolą, podaj pomocną dłoń,daj dobre wieści i siłę przetrwania. Proszę. Proszę. Proszę. Proszę.
 ma: 03.05.2020, 10:18
 Św Józefie pomóż proszę teraz już dziś Zosi i R, spraw by wynik byl ujemny, daj mądrość lekarzom by umieli jej pomóc a kuracja zadziałała, dobre wieści i siłę przetrwania, odpocząć R i przywróć radość życia..Proszę. Proszę. Proszę.


 ma: 03.05.2020, 01:24
 Św Józefie pomóż proszę teraz już dziś Zosi i R, spraw by wynik byl ujemny, daj dobre wieści i siłę przetrwania, daj odpocząć R i przywróć radość życia. Proszę. Proszę. Proszę.
 ma: 02.05.2020, 07:34
 Św Józefie pomóż proszę teraz już dziś Zosi i R, spraw by wynik byl ujemny, daj dobre wieści i siłę przetrwania, daj odpocząć R. Proszę. Proszę. Proszę.
 Barbara: 02.05.2020, 04:15
 Św Józefie proszę wysłuchaj mego wołania.Kolejną noc nie mogę spać ,czuwam na modlitwie,na której nie mogę się skupić,zadając ciągle pytanie dlaczego,co się stało,co złego zrobiłam....Proszę pomóż bo już nie daję rady.Św Józefie wiele razy do Ciebie uciekałam i mnie wysłuchałeś.Nie chcę żyć wśród pomówień i plotek.Skrusz serce Syna niech nas nie odtrąca już dłużej i powie o co mu chodzi.Św Józefie naprowadź jego myślenie a jego żonę opamiętaj niech go nie szantażuje.Pomóż proszę.
 Zmiartwiona matka o syna : 01.05.2020, 15:10
 .O Święty Jozefie błagam Cie opiekuj sie moim synem ktory nie radzi sobie .Błagam pomóż Jemu.Sam nie jest w stanie sobie pomóc.Ja rowniez jestem w tym bezradna.W Tobie. Św Józefie jedyna mam nadzieje.Powierzam Go podTwoją Opiekę.Prosi o to Zalamana matka
 Barbara: 23.04.2020, 02:29
 Św Józefie czuwam w tę bezsenną noc i proszę Cię wysłuchaj mego wołania.Otocz opieką mnie i męża ,daj nam zdrowie,odsuń troski.Spraw by mąż jak najszybciej miał operację.Wskrusz serce Grzegorza by nie pogardzał nami.Synowe by nie stwarzały sytuacji konfliktowych by wróciły do wiary.Św Józefie pomóż.
 Basia: 17.04.2020, 01:52
 Św Józefie otocz opieką i opamiętaj Alę,Beatę i Grzegorza by nie pogardzali najbliższą rodziną.SprW by bracia utrzymywali z sobą kontakt ,by ich żony w tym nieprzeszkadzały.Św Józefie uzdrów moje relacje z Synem.Błagam Cię pomóż .
 Barbara: 10.04.2020, 08:23
 Św Jóżefie opamiętaj naszych Synów a szczególnie Grzegorza żeby nas szanowali,nie pogardzali nami.Św Józefie wyproś zdrowie dla męża opiekuj si€nim bynic złego się nie stało ,by w stabilnym zdrowiu czekał na operację.Daj mi siły do panowanua nad sytuacją,by synowie mnie wspierali,by nie czułam się osamotniona.
 barbara: 07.04.2020, 23:08
 św. Józefie proszę wysłuchaj mych próśb.Sw. Józefie zajmij sie moimi sprawami.Sw.Józefie ufam ze mnie wysłuchasz.
 Jadwiga: 07.04.2020, 20:26
 Św.Józefie uproś u Chrystusa Ukrzyżowanego łaskę zatrzymania pandemii,umocnij nasze rodziny w wierze i miłości,spraw,abyśmy byli Bogiem silni.Uproś nam łaskę zdrowia ,bo trapią nas liczne choroby,czuwaj i chroń nas od złego. Św.Józefie módl się za nami.Słodkie Serce Jezusa w Tobie pokładamy nadzieję.
 Barbara: 05.04.2020, 22:59
 Św Józefie proszę spraw aby mąż się dobrze poczuł,żeby doczekał w stabilnym samopoczuciu planowanego pobytu w szpitalu oraz planowanej operacji zastawki aorty.ŚwJózefie błagam wysłuchaj mnie bo bardzo się boję .
 Kinga: 19.03.2020, 21:44
 Sw Józefie prośże módl się za nami , za moją rodzinę i za mnie , i za chorych i za tych , którzy ich leczą i opukują się nimi, pomóż im wytrwać, módl się , żeby ten koronawirus zniknął z naszej ziemi, wszak dla Boga nie ma nic niemożliwego. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej