Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Jana Pawła II

Do prywatnego odmawiania

DZIEŃ PIERWSZY

Boże i Ojcze, nawrócić się do Ciebie, to odnaleźć Twoje Miłosierdzie, tę miłość cierpliwą i łaskawą, która w Tobie nie zna miary. Nieskończona jest Twoja gotowość przebaczania nam naszych grzechów, bo też niewysłowiona jest ofiara Twojego Syna.

Dziękujemy Ci, Boże, żeś niestrudzonego świadka i apostoła Twego Miłosierdzia, Świętego Papieża Jana Pawła II ukoronował chwałą świętych i pozwolił nam cieszyć się jego orędownictwem w niebie, a mnie za jego przyczyną udziel łaski..., o którą z ufnością Cię błagam.

DZIEŃ DRUGI

Boże i Ojcze, przed Kościołem obecnego tysiąclecia otwiera się rozległy ocean wyzwań współczesnego świata. Wierzący w Ciebie, pokładając nadzieję w Chrystusie, chcą Go naśladować i doznać cudu obfitego połowu.

Pomóż, proszę, wszystkim chrześcijanom tego pokolenia wypłynąć na głębię prawdy, dobra i piękna. Uczyń Świętego Papieża Jana Pawła II patronem nowej ewangelizacji, a mnie przez jego przyczynę obdarz łaską…, o którą pokornie Cię proszę.

DZIEŃ TRZECI

Boże i Ojcze, Twój Syn umiłował nas do końca i pozostał z nami. Eucharystia jest bramą nieba, które otwiera się na ziemi. Niech "Amen", które wypowiadają wierni wobec Ciała i Krwi Pańskiej, usposobi ich do czujnej i pokornej służby braciom potrzebującym.

Bądź uwielbiony świetlanym przykładem tej miłości ukazanym przez Świętego Papieża Jana Pawła II, a skoro w Eucharystii wyraża się i wzmacnia komunia z Kościołem zbawionych w niebie, za jego pośrednictwem daj mi łaskę…, o którą z ufnością Cię błagam.

DZIEŃ CZWARTY

Boże i Ojcze, Ty jesteś Miłością i pierwszy nas pokochałeś. Twój Syn dla naszego zbawienia stał się Człowiekiem, a objawiając swym braciom i siostrom prawdę o miłości, pozwolił im zrozumieć samych siebie i odkryć sens własnego istnienia.

Proszę Cię, aby Święty Papież Jan Paweł II, niestrudzony obrońca godności człowieka, dobry pasterz, poszukujący dusz zagubionych w bezładzie życia i pogrążonych w beznadziei, stał się patronem naszej Ojczyzny, a mnie za jego wstawiennictwem użycz łaski..., o którą pokornie Cię proszę.

DZIEŃ PIĄTY

Boże i Ojcze, Twój odwieczny plan zbawienia osiągnął pełnię, gdy Syn Twój umiłowany przyszedł na świat pośród Świętej Rodziny. Otoczony miłością Dziewiczej Matki Maryi i opieką wiernego Józefa, uświęcił On swoim narodzeniem każdą ludzką rodzinę.

Powierzam Ci moją rodzinę i wszystkie domowe ogniska, niech trwa w nich modlitwa, czysta miłość, szacunek dla życia i zdrowia i troska o młodych. Proszę przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, naszego Ojca, abyś umocnił mnie łaską...

DZIEŃ SZÓSTY

Boże i Ojcze, niezmierzona Twoja łaskawość dała nam w osobie Słowiańskiego Papieża wielkiego orędownika naszej Ojczyzny, Polski. Jego wołanie spod Giewontu: "Sursum corda! W górę serca!" wciąż przypomina o potrzebie wierności Krzyżowi Chrystusa.

Ufnie zwracam się do Ciebie, abyś poprzez wyniesienie do chwały ołtarzy Papieża Jana Pawła II utwierdził nasz Naród w chrześcijańskim optymizmie, a mnie udzielił łaski…, o którą z pokorą Cię błagam.

DZIEŃ SIÓDMY

Boże i Ojcze, od młodości zapraszasz nas na swoje drogi. Młodzież ma w Twoim Synu Mistrza, który uczy ją, jak cierpliwie i wytrwale kształtować w sobie nowego człowieka, jak odkryć własne powołanie, aby skutecznie budować cywilizację miłości.

Modlę się do Ciebie za młodzież, by nie dała się zniewolić ślepym pożądaniom i okłamać fałszywą miłością. Niech Święty Jan Paweł II, który młodych szukał i z wzajemnością ukochał, będzie ich wzorem i patronem, a dla mnie za Jego przyczyną pokornie proszę o łaskę...

DZIEŃ ÓSMY

Boże i Ojcze, Ty możesz ze zła wyprowadzić jeszcze większe dobro. Cierpienie chcesz uczynić drogą prowadzącą do Ciebie. Twój Syn przez dobrowolną mękę i śmierć na krzyżu wziął na siebie całe zło grzechu i nadając mu nowy sens, wprowadził je w porządek miłości.

W imię tej Miłości, która zdolna była podjąć cierpienie bez winy, przedstawiam Ci prośbę o wsławienie nowymi cudami św. Jana Pawła II, który służąc ludowi Bożemu, naznaczony został stygmatem męczeństwa, a mnie obdarz przez jego wstawiennictwo łaską..., o którą Cię proszę.

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Boże i Ojcze, Maryja, Matka Twego Syna, słyszy naszą modlitwę i zawierzenie: "Orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć, a Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego po tym wygnaniu nam okaż. O, łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo!".

Niech będą Ci dzięki za Świętego Papieża Jana Pawła II, całkowicie oddanego Maryi, wiernie i do końca pełniącego misję, którą mu zlecił Zmartwychwstały, przyjmij owoce jego życia i posługi, uczyń go patronem naszej Ojczyzny, a mnie za jego wstawiennictwem wesprzyj swoją łaską.., o którą Cię błagam.

Opracował o. Piotr Stasiński OFMCap.

Wasze komentarze:
 M : 02.05.2024, 04:02
 Proszę Cię Ojcze Święty o zdrowie dla mojej siostry żeby to nie było nic złego wysłuchaj mnie pomóż
 M : 30.04.2024, 00:40
 Proszę Cię Ojcze Święty uzdrów moją siostrą Proszę Cię niech zniknie bój Proszę pomóż mi
 Maria: 27.04.2024, 09:43
 Sw.J.Pawle 2 prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Syna oraz o dobra prace wsrod dobrych ludzi. Dziekuje abrdzo.
 Marta: 02.04.2024, 22:18
 Kochany Ojcze Św Janie Pawle 2 Proszę Ciebie wstaw się u Boga Ojca i uprościć udaną operację serca dla mojej mamy .I o nawrócenie moich córek Oli I Kasi oraz o chęć do pracy dla męża Darka.
 tata: 22.03.2024, 22:06
 Ojcze Święty proszę Cię o cud uzdrowienia dla córki Natalii z choroby nowotworowej oraz o nawrócenie syna i pomoc w wiadomej sprawie .
 mama: 20.03.2024, 19:09
 Ojcze św proszę Cię o cud uzdrowienia dla córki Natalii oraz o nawrócenie Jej męża
 Mama K: 27.02.2024, 20:37
 Proszę świety Janie Pawle o pomoc w rozwiązanie problemu u mojego syna aby się dogadali w finansowej sprawie domu
 Halina : 15.01.2024, 17:27
 SW Janie Pawle Drugi upros u Boga łaskę zdrowia i macierzyństwa dla córki
 Alicja: 08.01.2024, 23:34
 Św. Janie Pawle proszę Cię o zdrowie dla mojej córki Ani i o uzdrowienie jej z choroby nowotworowej.

 Gabriela : 07.01.2024, 16:51
 Święty Janie Pawle II proszę o wyproszenie u Boga łaski zdrowia i wyleczenia z choroby nowotworowej mojej siostry.PROSZĘ POMÓŻ.
 G: 23.12.2023, 23:07
 Święty Janie Pawle II proszę o pomoc w uzdrowieniu małżeństwa
 Barbara: 12.11.2023, 19:31
 Ojcze sw. Pomóż rozwiązać ten problem. Pozwól mi powrócić do mojej rodziny
 marzena aneta: 22.10.2023, 16:31
 Nowenna do Świętego Jana Pawła ll dziękuję Janie Pawle ll Święty kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję Janie Pawle ll Święty kocham Cię bardzo mocno proszę módl się za nami dziękuję Janie Pawle ll kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję Janie Pawle ll Święty kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szczęśliwość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Mama : 22.10.2023, 10:41
 Proszę wstaw za moimi dziećmi wyjednaj dla nich zgodę Święty Janie Pawle ll proszę wstaw się za mną aby kupiła piękne mieszkanie
 Daria : 21.10.2023, 14:45
 Proszę o wysłuchanie i spełnienia łaski, o którą z pokorą błagam.
 Mama: 19.10.2023, 05:54
 Święty Janie Pawle ll proszę o zgodę między córką i synem i o pracę dla syna Mikołaja godną bezpieczną i dobrze płatną
 BKK: 18.10.2023, 06:27
 Święty Ojcze Janie Pawle ll proszę o pomoc szczególnie dziś bo mam kontrol a nie jest dobrze i mogę być zwolniona z pracy a zostało 3 miesiace do emerytury Proszę pomóż mi
 Bena: 17.10.2023, 23:50
 Święty Janie Pawle II ty wiesz o co proszę, wyjednaj mi tę łaskę u Boga Ojca w niebie
 Mama : 17.10.2023, 07:49
 Święty Janie Pawle ll proszę o dobre i mądre relacje córki i syna Jest starsza i zamiast mu pomóc to go tylko krytykuje nazywa go wielkim nieudacznikiem Zachłysnęła się chyba bogactwem tego świata pieniędzmi i dobrami materialnymi Proszę pomóż nam Sama ich wychowałam a tu taka wdzięczość że nie odstawała od innych Została wykształcona skończyła studia a teraz mi dziękuje Nie miałam i nie mam dóbr materialnych mimo że uczciwie pacuję Pomóż proszę
 Danuta: 17.10.2023, 07:47
 Janie Pawle ll wysłuchaj mnie pomóż. Ty wiesz o co proszę. 🙏❤️
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej