Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Marii Magdaleny

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami.
Święta Mario Magdaleno,
Zwierciadło pokuty,
Siostro wskrzeszonego Łazarza,
Uczennico Chrystusa Pana,
Która zostałaś powołana przez Chrystusa do prawdziwej pokuty,
Która obmyłaś łzami nogi Chrystusa,
Która obtarłaś swymi włosami nogi Jezusa i je ucałowałaś,
Która namaściłaś Jezusa kosztownymi olejkami,
Która zasłużyłaś, by usłyszeć z ust samego Chrystusa Pana, iż grzechy twoje są darowane,
Która wyprosiłaś u Chrystusa wskrzeszenie Łazarza,
Która ze swoją siostrą Martą gościłaś Chrystusa w swoim domu,
Która nie odstępowałaś Jezusa podczas Jego świętej Męki,
Która wraz z innymi zdejmowałaś Najświętsze Ciało Jezusowe z krzyża,
Która pośpieszyłaś w dzień Wielkiejnocy od rana do grobu Chrystusa,
Która oczekiwałaś ze łzami miłości Zmartwychwstania Chrystusa,
Która zasłużyłaś widzieć chwalebnego Chrystusa pod postacią Ogrodnika,
Która oznajmiłaś Apostołom Zmartwychwstanie Chrystusa,
Która zasłużyłaś widzieć Chrystusa jako Zwycięzcę wstępującego do nieba,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

P: Módl się za nami, święta Mario Magdaleno.
W: Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Boże, Twój Syn wybrał Marię Magdalenę na pierwszą zwiastunkę wielkanocnej radości, spraw, abyśmy przez jej wstawiennictwo i przykład głosili Chrystusa zmartwychwstałego i oglądali Go w Twojej chwale. Który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wasze komentarze:
 BMiB: 04.03.2024, 23:26
 O dary, owoce, lłasli. Światło Ducha Świetego dla mojej wnuczki. O zdrowie, milośc, bezpieczeństwo, odwagę, śmiałość, pewność siebie i znalezienie pracy. Prosze o pomoc.
 BBiM: 04.03.2024, 23:13
 Święta Mario Magdaleno Patronko mojej wnuczki proszę o opiekę nad moją wnuczką. Dodaj jej siły, odwagi, pewmości siebie.otwartości. Pomóż jej w znalezieniu pracy, aby nie czuła się upokorzona i niepotrzebna . O szczęśliwe życie małżeńskie, zdrowie, miłość, bezpieczeństwo, zgodę, jedność, dobre relacje z rodziną i bliźnimi.
 BMiB: 21.02.2024, 23:44
 Święta Mario Magdaleno Patronko mojej wnuczki pokornie prosze o Twoje wstawiennictwo i opiekę nad nia. O milość, wiare, zdrowie, bezpieczenstwo, spokój, zgodę, jedność, odwagę dla niej. O pomoc w znalezieniu pracy zawodowej i szczęśliwe zycie małżeńskie, aby nie było kłótni i sporów, ale poszanowanie i miłość. Blagam pomóż jej.
 BB: 18.11.2023, 00:01
 Święta Mario Magdaleno Patronko mojej wnuczki błagam pomóż jej znależć pracę.
 Jerzy: 07.11.2023, 14:22
 + Ludzie jeśli chcecie zaprzyjaźnić się że święta Marią Magdalena czytajcie " Poemat Boga Człowieka".
 BB: 01.11.2023, 23:14
 Święta Mario Magdaleno Patronko mojej wnuczki proszę o Twoje wstawiennictwo i opiekę nad nia. O wiarę, miłość, zgodę, zdrowie, bezpieczeństwo, zaufanie, odwagę, szacunek, śmiałość, pewność siebie. O dary, owoce, łaski i Światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bozej.O znalezienie pracy, której potrzebuje. Proszę owysłuchanie mnie.
 BMiB: 24.10.2023, 00:24
 Święta Mario Magdaleno proszę o Twoje wstawiennictwo i opiekę nad moją wnuczką, której jesteś Patronką. Proszę o silną wiarę, miłość, zdrowie, bezpieczeństwo, dary, owoce, łaski i Światło Ducha Świętego, odwag, śmiałość, pewność siebie, Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej. Aby znalazła stałą pracę zawodową, którą potrzebuje.
 BMiB: 27.09.2023, 23:36
 Święta Mario Magdaleno Patronko mojej wnuczki proszę wstawiaj się za nią, opiekuj się nią, uproś dla niej odwagę, śmiałość, pewność siebie, aby znalazła pracę. Proszę nie opuszczaj jej ze Swojej opieki. Błagam.
 Andrzej Bagiński : 23.07.2023, 02:38
 Święta Mario Magdaleno wstaw się za nami.

 Anna Jolanta Magdalena: 23.07.2023, 00:28
 Święta Mario Magdaleno, módl się za mną grzeszną, za moimi dziećmi, mężem, trudną mamą, siostrą i całą rodziną oraz za chorymi - Iwonką, Czesią, Januszem, Panią Jolą i za mną. Dziękuję Ci, o wielka Święta, że towarzyszysz mi od lat.
 Teresa: 23.07.2023, 00:08
 Święta Mario Magdaleno błagam Cię o pomoc dla mojej chorej córki Mari Magdaleny o łaskę wyznania szczerze grzechów o kierownika duchowego księdza o dobro pracę o własne mieszkanie;o zmianę miejsca zamieszkania o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej i Twoje oredownictwo
 Ula: 22.07.2023, 19:02
 Mario Magdaleno proszę cię o rozwiązanie trudnych spraw ,i łaski dla moich dzieci
 Dominik : 22.07.2023, 10:55
 Św. Mario Magdaleno proszę o wstawiennictwo Twoje w intencji polepszenia naszej sytuacji mieszkaniowej i obronę przed nikczemnymi sąsiadami. BÓG Zapłać, dziękuję.
 Magdalena: 22.07.2023, 10:47
 Św Mario Magdaleno moja kochana Patronko proszę wypraszaj moim bliskim łaskę nawrócenia🙏🙏🙏❤️❤️❤️😇🕊️i polecam Ci Magdalenę Ł pomóż jej by pokochała Jezusa całym sercem❤️
 Marta: 17.07.2023, 19:26
 Droga kochana Święta Mario Magdaleno .Patronko mojej parafi Wstaw się i ubłagaj nawrócenie dla mojej córki Oli u Boga i zniszczenie alkoholizmu i przeklinanie u męża. Proszę Ciebie aby Moja mama mogla nawrocic się całkowicie na wiarę chszescijanska .i aby cały grzech brud w życiu Kasi został zniszczony a jej serce i Oli męża mojej mamy było oddane i kochało Boga iMatke Boga Daj mi wytrwalasc i spraw abym mogła podobać się Bogu .Marta
 Ja katolik: 07.10.2022, 11:55
 Św. Mario Magdaleno.prosze aby uczennica córki Sylwii wyzdrowiała na udo i nogi i powróciła szczęśliwie do szkoły na swoje miejsce w ławce. Amen. Dziękuję.
 Beata: 04.10.2022, 13:43
 Nikt nie jest idealny Proszę Mario Magdaleno wyproś u Pana Boga odpuszczenie moich grzechów Amen
 x Paweł Kamola : 16.09.2022, 09:52
 Boże, bądź uwielbiony w darze świętej Marii Magdaleny dla Kościoła. Dziękujemy za Jej przykład i orędownictwo. Dziękujemy, że dzień Jej wspomnienia został podniesiony do rangi święta. . Dziękuję Tobie, święta Mario Magdaleno, za Twoją obecność w moim życiu i posługiwaniu. Pomóż mi kochać Boga, Maryję i Kościół.
 Dorota: 22.07.2022, 23:46
 Proszę o zdrowie na ciele i duszy dla dzieci Przemka Daniela Andrzeja Beaty męża Darka i dla mnie Doroty o wierność w małżeństwie i żeby syn Daniel wyrzucił bransoletkę ze znakiem zodiaku która dostał o uzdrowienie spraw kobiecych córki Beaty i moich Doroty za Duszę w Czyśćcu cierpiace
 Wiola: 22.07.2022, 22:27
 Sw Mario Magdaleno patronko moje córki miej ją i jej rodzeństwo zawsze w swojej opiece. Uproś zdrowie i bezpieczeństwo czuwaj nad ich dorastaniem . Proszę o błogosławieństwo dla całej rodziny. Amen
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej