Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Koronka do św. Antoniego

Bracia i siostry przedstawmy Panu nasze prośby, aby za wstawiennictwem świętego Antoniego zechciał nas obdarzyć swoim miłosierdziem.

1. Panie, który św. Antoniego uczyniłeś apostołem Ewangelii, udziel nam za jego wstawiennictwem łaski wiary, silnej i pokornej, aby nasze życie było zgodne z tym, co wyznajemy.
Chwała Ojcu i Synowi...

2. Wszechmogący Boże, który uczyniłeś św. Antoniego budowniczym pokoju i braterskiej miłości, wejrzyj na ofiary wojen i gwałtów, spraw, abyśmy na tym niespokojnym i rozdartym świecie umieli budować pokój i troszczyć się o dobro wszystkich ludzi.
Chwała Ojcu...

3. Boże, który św. Antoniego obdarzyłeś darem uzdrawiania, udziel nam zdrowia duszy i ciała. Obdarz pogodą ducha i umocnij wszystkich, którzy polecają się naszym modlitwom, spraw, byśmy chętnie służyli chorym, osobom starszym i nieszczęśliwym.
Chwała Ojcu...

4. Panie, który św. Antoniego uczyniłeś głosicielem Ewangelii na ludzkich drogach, obdarz swoja ojcowską dobrocią podróżujących, uciekinierów, emigrantów, chroń ich przed wszelkim niebezpieczeństwem i prowadź drogami pokoju.
Chwała Ojcu...

5. Wszechmogący Boże, który św. Antoniego obdarzyłeś taką mocą, że w jego rękach przyrastały członki odcięte od ciała, zjednocz w Twoim jednym i świętym Kościele wszystkich chrześcijan, aby stali się w nim jednym sercem i jedną duszą.
Chwała Ojcu...

6. Panie Jezu, który św. Antoniego uczyniłeś mistrzem życia duchowego, spraw, byśmy odnowili w sobie życie według wskazań Ewangelii i Twoich błogosławieństw oraz spraw, byśmy umieli innych zachęcić do pogłębienia życia duchowego.
Chwała Ojcu...

7. Panie Jezu, który jako Dzieciątko pozwoliłeś św. Antoniemu brać się w ramiona, błogosław nasze dzieci, by wyrosły na dobrych i zdrowych ludzi, żyjących w bojaźni Bożej.
Chwała Ojcu...

8. Jezu miłosierny, który św. Antoniego obdarzyłeś mądrością i umiejętnością prowadzenia dusz do świętości przez głoszenie słowa i posługę sakramentalną, spraw, byśmy z wiarą i z pokorą przystępowali do sakramentu pojednania, tego wielkiego daru Twojej miłości.
Chwała Ojcu...

9. Duchu Święty, który w osobie św. Antoniego dałeś Kościołowi i światu wielkiego mistrza Twojej świętej nauki, spraw, aby wszyscy, którzy przekazują informacje, poczuwali się do wielkiej odpowiedzialności i służyli prawdzie w miłości i szacunku wobec każdego człowieka.
Chwała Ojcu...

10. Panie i Zbawicielu, za wstawiennictwem św. Antoniego poślij na świat godnych kapłanów, zakonników i zakonnice, przenikaj ich swoją miłością, żarliwością i wielkodusznością.
Chwała Ojcu...

11. Panie Jezu, który powołujesz Ojca Świętego, by dla wszystkich był pasterzem, kapłanem i zwiastunem prawdy i pokoju, za wstawiennictwem św. Antoniego podtrzymuj go i umacniaj w jego posłannictwie.
Chwała Ojcu...

12. Boże w Trójcy Jedyny, który św. Antoniego obdarzyłeś darem poznania, miłości i głoszenia chwały Najświętszej Maryi Panny, Matki Jezusa i Matki naszej, spraw byśmy z ufnością uciekali się do Jej matczynego serca i potrafili wiernie służyć, kochać i czcić Ciebie, który jesteś Miłością.
Chwała Ojcu...

13. Panie, który pozwoliłeś św. Antoniemu wyjść z ufnością i spokojem naprzeciw siostry śmierci, zwróć nasze życie ku Tobie, bądź przy umierających, obdarz wiecznym pokojem dusze naszych sióstr i braci zmarłych.
Chwała Ojcu...

Wasze komentarze:
 marzena aneta: 04.04.2023, 08:17
 Koronka do świętego Antoniego dziękuję Antoni Święty kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Antoni Święty módl się za nami dziękuję Antoni Święty kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Maria: 14.03.2023, 16:15
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie i powrot do zdrowia dla syna. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych.Prosze Cie postaw dobrych ludzi na naszej drodze zycia,a zlych oddal. Bog zaplac za mdlitwe.
 marzena aneta: 05.03.2023, 10:32
 Koronka do Świętego Antoniego dziękuję Święty Antoni kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Święty Antoni módl się za nami dziękuję Święty Antoni kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Maria: 13.02.2023, 01:09
 św. Antoni dziekuję za wszystko proszę o opiekę nad moją rodziną
 czcicielka: 31.01.2023, 12:35
 Cudowny Sw,Antoni,prosze Cie uslysz moje blaganie w intencji udaremnienia zla ze strony alkoholika z pobliskiego otoczenia.Oddal go.Jak tez Elzbiety,M.M.S.R.R./ W intencji powrotu do zdrowia dla syna i jego matki. Z podziekowaniem za modlitw za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 Maria: 09.01.2023, 16:29
 Swiety Antoni prosze Cie o powrot do zdrowia oraz o pomoc Twoja w moich i moich dzieci wszystkich potrzebach o /dobrych wspolmazonkow,.o przywrocenie pieniedzy,o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol/. Dziekuje bardzo.
 CH: 08.11.2022, 04:36
 Sw Antoni bardzo Cie prosze , o wysluchanie moich prosb, wielkie Bog zaplac
 Maria: 01.11.2022, 11:33
 Kochany Swiety Antoni prosze Cie uslysz moje wolanie i udaremnij nekanie mnie i rodziny ze strony nieprzyjaciela. Pomoz mi i moim dzieciom ze we wszystkim co potrzebuje Twojej pomocy/wybaw nas z niewoli nieprzyjaciela/.. Dziekuje bardzo.
 Maria: 04.10.2022, 11:06
 Kochany Swiety Antoni prosze Cie o zdrowie dla dzieci i dla mnie oraz o dobra wole dla M.O pokoj. W intencji prowadzenia nas najkrotsza droga co prowadzi do Pana Boga. Dziekuje bardzo.

 Ola : 13.06.2022, 04:48
 O obniżenie wysokiego ciśnienia w ciąży i opuszczenie szpitala
 Mama: 01.06.2022, 22:53
 ŚW.Antoni proszę o pomoc w rozwiązaniu naszych problemów finansowych i społecznych..Bogu niech będzie chwała i część i dziękczynienie.
 Maria: 21.03.2022, 18:50
 Swiety Antoni dziekuje Ci za otrzymane laski i prosze Cie jednoczesnie ,by syn zdal egzamin na prawo-jazdy,odzyskal pieniadze , mial stala prace,jak tez byl zdrowy. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 01.03.2022, 13:52
 Sw.Antoni prosze Cie o powrot do zdrowia dla Marcina. W intencji bezpieczesntwa i blog.Twojego w jego wszystkich przedsiewzieciach. Dziekuje bardzo.
 matka: 04.01.2022, 13:40
 Sw.Anbtoni prosze Cie o zdrowie dla syna oraz o pomoc Twoja,by odzyskal syn pieniadze od przediebiorcy.Jak tez dla mnie o pomoc w tej sprawie. Dziekuje bardzo.
 Danuta: 02.09.2021, 18:16
 Sw.Antoni prosze Cie o cud uzdrowienia moich oczu i z innych chorob. W intencji otrzymania w calosci dobr ziemskich i duchowych. Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 31.08.2021, 18:36
 Sw.Antoni prosze Cie o cud uzdrowienia syna i dla mnie. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane.
 Maria: 17.08.2021, 12:23
 Kochany Sw.Antoni i prosze Cie o trwala opieke Twoja dla dzieci i dla mnie oraz dla J.R.D.R.A. W W intencji uproszenia pomocy Twojej we wszystskich potrzebach naszych/o pogromienie wystepkow nieprzyjaciol naszych:Z.S.E.K.M. Dziekuje bardzo./
 Maria: 10.08.2021, 14:16
 Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc we wszystkich potrzebach dla syna/spraw,by pojawili sie uczniowie,by odbyl staz zawodowy,o tecznicznosc i nowe talenty informatyczne/. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 26.07.2021, 17:00
 Sw.Antoni prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia. W intencji blog.Twojego w moich i w moich dzieci przedsiewzieciach/o anulowanie niekorzystnej dla mnie umowy,o zwrot pieniedzy dla syna i dla mnie,o udana tranzakcje i pomoc Twoja w przeprowadzeniu remontu dla mnie i dla syna:M./. Amen.
 Maria: 06.07.2021, 17:01
 Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc w moich i moich dzieci oraz dla J.R.R.R.A wszystkich potrzebach. Amen.
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej