Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Koronka do św. Antoniego

Bracia i siostry przedstawmy Panu nasze prośby, aby za wstawiennictwem świętego Antoniego zechciał nas obdarzyć swoim miłosierdziem.

1. Panie, który św. Antoniego uczyniłeś apostołem Ewangelii, udziel nam za jego wstawiennictwem łaski wiary, silnej i pokornej, aby nasze życie było zgodne z tym, co wyznajemy.
Chwała Ojcu i Synowi...

2. Wszechmogący Boże, który uczyniłeś św. Antoniego budowniczym pokoju i braterskiej miłości, wejrzyj na ofiary wojen i gwałtów, spraw, abyśmy na tym niespokojnym i rozdartym świecie umieli budować pokój i troszczyć się o dobro wszystkich ludzi.
Chwała Ojcu...

3. Boże, który św. Antoniego obdarzyłeś darem uzdrawiania, udziel nam zdrowia duszy i ciała. Obdarz pogodą ducha i umocnij wszystkich, którzy polecają się naszym modlitwom, spraw, byśmy chętnie służyli chorym, osobom starszym i nieszczęśliwym.
Chwała Ojcu...

4. Panie, który św. Antoniego uczyniłeś głosicielem Ewangelii na ludzkich drogach, obdarz swoja ojcowską dobrocią podróżujących, uciekinierów, emigrantów, chroń ich przed wszelkim niebezpieczeństwem i prowadź drogami pokoju.
Chwała Ojcu...

5. Wszechmogący Boże, który św. Antoniego obdarzyłeś taką mocą, że w jego rękach przyrastały członki odcięte od ciała, zjednocz w Twoim jednym i świętym Kościele wszystkich chrześcijan, aby stali się w nim jednym sercem i jedną duszą.
Chwała Ojcu...

6. Panie Jezu, który św. Antoniego uczyniłeś mistrzem życia duchowego, spraw, byśmy odnowili w sobie życie według wskazań Ewangelii i Twoich błogosławieństw oraz spraw, byśmy umieli innych zachęcić do pogłębienia życia duchowego.
Chwała Ojcu...

7. Panie Jezu, który jako Dzieciątko pozwoliłeś św. Antoniemu brać się w ramiona, błogosław nasze dzieci, by wyrosły na dobrych i zdrowych ludzi, żyjących w bojaźni Bożej.
Chwała Ojcu...

8. Jezu miłosierny, który św. Antoniego obdarzyłeś mądrością i umiejętnością prowadzenia dusz do świętości przez głoszenie słowa i posługę sakramentalną, spraw, byśmy z wiarą i z pokorą przystępowali do sakramentu pojednania, tego wielkiego daru Twojej miłości.
Chwała Ojcu...

9. Duchu Święty, który w osobie św. Antoniego dałeś Kościołowi i światu wielkiego mistrza Twojej świętej nauki, spraw, aby wszyscy, którzy przekazują informacje, poczuwali się do wielkiej odpowiedzialności i służyli prawdzie w miłości i szacunku wobec każdego człowieka.
Chwała Ojcu...

10. Panie i Zbawicielu, za wstawiennictwem św. Antoniego poślij na świat godnych kapłanów, zakonników i zakonnice, przenikaj ich swoją miłością, żarliwością i wielkodusznością.
Chwała Ojcu...

11. Panie Jezu, który powołujesz Ojca Świętego, by dla wszystkich był pasterzem, kapłanem i zwiastunem prawdy i pokoju, za wstawiennictwem św. Antoniego podtrzymuj go i umacniaj w jego posłannictwie.
Chwała Ojcu...

12. Boże w Trójcy Jedyny, który św. Antoniego obdarzyłeś darem poznania, miłości i głoszenia chwały Najświętszej Maryi Panny, Matki Jezusa i Matki naszej, spraw byśmy z ufnością uciekali się do Jej matczynego serca i potrafili wiernie służyć, kochać i czcić Ciebie, który jesteś Miłością.
Chwała Ojcu...

13. Panie, który pozwoliłeś św. Antoniemu wyjść z ufnością i spokojem naprzeciw siostry śmierci, zwróć nasze życie ku Tobie, bądź przy umierających, obdarz wiecznym pokojem dusze naszych sióstr i braci zmarłych.
Chwała Ojcu...

   

Wasze komentarze:
 Danuta: 02.09.2021, 18:16
 Sw.Antoni prosze Cie o cud uzdrowienia moich oczu i z innych chorob. W intencji otrzymania w calosci dobr ziemskich i duchowych. Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 31.08.2021, 18:36
 Sw.Antoni prosze Cie o cud uzdrowienia syna i dla mnie. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane.
 Maria: 17.08.2021, 12:23
 Kochany Sw.Antoni i prosze Cie o trwala opieke Twoja dla dzieci i dla mnie oraz dla J.R.D.R.A. W W intencji uproszenia pomocy Twojej we wszystskich potrzebach naszych/o pogromienie wystepkow nieprzyjaciol naszych:Z.S.E.K.M. Dziekuje bardzo./
 Maria: 10.08.2021, 14:16
 Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc we wszystkich potrzebach dla syna/spraw,by pojawili sie uczniowie,by odbyl staz zawodowy,o tecznicznosc i nowe talenty informatyczne/. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 26.07.2021, 17:00
 Sw.Antoni prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia. W intencji blog.Twojego w moich i w moich dzieci przedsiewzieciach/o anulowanie niekorzystnej dla mnie umowy,o zwrot pieniedzy dla syna i dla mnie,o udana tranzakcje i pomoc Twoja w przeprowadzeniu remontu dla mnie i dla syna:M./. Amen.
 Maria: 06.07.2021, 17:01
 Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc w moich i moich dzieci oraz dla J.R.R.R.A wszystkich potrzebach. Amen.
 Teresa: 01.06.2021, 14:53
 KKochany Sw.Antoni prosze Cie o pomoc Boza w pogromieniu wystepkow urzednika/ M/.Spraw,aby oddal pieniadze dla syna,jak t ez dla mnie zwrot mienia w formie finansowej. Na Wieksza Chwale Pana Boga.
 Maria: 31.05.2021, 17:49
 Kochany Sw.Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie o zdrowie dla syna oraz o pomoc Twoja w zalozenie katolickiej nierozerwalnej rodziny opartej na milosci.Jak tez w rodzinie:J.R.R.A.D.L. Dziekuje bardzo.
 Maria: 19.04.2021, 17:08
 Kochany Swiety Antoni prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Danuty. W intencji pomocy Sw.Antoniego wJej wszystkich sprawach:ekonomicznych,remontowych,osobistych,mieszkaniowych.O dobrych ludzi.O uchronienie Jej i Jej dzieci od nieszczesc. Amen.

 jadwiga : 06.04.2021, 16:33
 swiety antoni cudotworco prosze cie o laske zdrowia .choroba ta przekracza moje sily .prosze wysluchaj mojego blagania amen
 mama: 09.03.2021, 17:52
 Kochany Swiety Antoni,Cudotowrco Bozy prosze Cie o powrot do zdrowia dla Grzegorza i jego matki.Jak tez dla Jerzego i jego braci oraz dla ojca i wszystkich chorych. W intencji otrzymania dla nas i dla Marcina w calosci dobr ziemskich i duchowych.Uchron nas od nieszczesc i wszelkiego zla/koronawirusa.strat,szkod,zlej woli urzednika/. Dziekuje bardzo.
 K: 24.01.2021, 12:42
 Św Antoni proszę Cię pomóż mi się przeprowadzić bo już tracę siły żeby tu mieszkać,dodaj mi cierpliwości i sily
 Maria: 17.01.2021, 12:38
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza. W intencji pomyslnosci i blog.Twojego dla syna w jego przedisewzieciach/o dobra wole urzednika,by oddal jego dokumenty/.. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 Maria: 24.11.2020, 17:08
 Kochany Sw.Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie o zdrowie i pomoc w moich i moich dzieci wszystkich potrzebach. W intencji pogromienia wystepkow alkoholika z mania przesladowcza oraz nieprzyjaciol/M.S.E.H.R./ Uchron nas od nieszczesc i wszelkiego zla/koronawirusa. Amen.
 Alicja: 06.09.2020, 05:35
 sw Antoni prosze cie o blogoslawienstwo dla moich dzieci zgode i milosc miedzy nimi oraz zdrowie i sile w pracy aby sie pozenily i doczekaly sie potomstwa blagam Cie pomoz mi
 Kazimierz.: 30.08.2020, 21:59
 Święty Antoni dziękujemy za pomoc i opiekę.Prosimy o opiekę nad Kasią i Hanią, o zdrowie dla nich,o poświęcenie i sprzedaż domu,o dar potomstwa dla Martyny i Krzysztofa,o wiarę i zdrowie dla całej rodziny,o szczęśliwe podróże w kraju i zagranicą. Świety Antoni prosimy o pomoc. Jezu Ufam Tobie.
 Kazimierz: 30.08.2020, 21:53
 Święty Antoni dziękujemy za pomoc i opiekę.Prosimy o pomoc dla Kasi o zdowie,poświęcenie i sprzedaż domu,o dar potomstwa dla Martyny i Krzysztofa,o szczęśliwe podróże w kraju i zagranicą. Świety Antoni prosimy o pomoc .Jezu Ufam Tobie.
 Maria: 24.08.2020, 14:02
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie w intencji blagalnej o wybawienie mnie i moje dzieci oraz rodzine od zla ze stony nieprzyjaciol. :/S.E.ZT.M./ Dziekuje bardzo.
 Maria: 18.08.2020, 15:04
 Swiety Antoni prosze Cie o zdrowie i trwala Twoja opieke i pomoc dla dzieci i ich matki. :w sprawach zawodowych/o podjecie dobrej pracy,odbycie stazu/ - o zdanie egzaminu przez syna - o wybawienie od nieprzyjaciol oraz ich nawrocenie i polozeniu kresu zla wymierzonego we mnie i rodzine. - o milosc oraz o dobrych,wierzacych wspolmazonkow Dziekuje bardzo.
 matka: 28.07.2020, 17:01
 Swiety Anbtoni prosze Cie o powrot do zdrowia dla syna. W intencji otrzymania dla dzieci i ich matki oraz dla Ryszarda i jego braci oraz dla ich ojca dobr doczesnych/o blog.w sprawach zawodowych,zdanie egzaminu ,o pokoj,o udaremnienie zla nieprzyjaciol o dobrych wspolmalzonkow,uchron nas od epidemii ,bledow ekonomicznych/ i duchowych. Sw.Antoni lacze ufnosc w Twoja pomoc i opieke dla nas.
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej